>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UEFA Futsal EURO 2018 [Słowenia, 30.01 - 10.02.2018 r.]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A ja obawiam się, że będzie powtórka z meczu Rosja - Portugalia.... Kazachy widać, że mają plan i go realizują. Obym się mylił ale boje się, że tej drugiej połowy.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
To są jawne kpiny tak naprawdę. Zmiana reguł w czasie trwania turnieju. Sport ogólnie ma coraz mniej wspólnego z uczciwą rywalizacją.
Buki musiały coś wiedzieć na temat kartek bo do końca trzymali kursy. A umówmy się, gdyby Kazachstan grał bez brazylijskich najemników to nie byłoby co zbierać a kursy byłyby w granicach 1.2 na czerwonych.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Uff, udało się - mój główny typ siedzi ????
Ale kilkanaście siwych włosów na starość mi przybyło, z pewnością ;)
Powiem Wam, że nieźle daliśmy się zrobić bucom. Pytanie, czy taki byłregulamin od początku turnieju, czy go zmienili? Bo wstyd przyznać, ale nie znalazłem o tym żadnej wzmianki, polegałem raczej na tym, co przeczytałem i usłyszałem na stronach tematycznych/transmisjach meczów ME...
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Teraz kojarzę, że po drugich kartkach dla D. i T. nie było podpisu &quot;Misses next match&quot; i prawdę mówiąc olałem to, bo skupiłem się na tym co mówili komentatorzy, że obaj w następnym meczu nie grają. Jak nigdy, dzisiaj kibicowałem czerwonym i dobrze, że weszło.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Teraz kojarzę, że po drugich kartkach dla D. i T. nie było podpisu &quot;Misses next match&quot; i prawdę mówiąc olałem to, bo skupiłem się na tym co mówili komentatorzy, że obaj w następnym meczu nie grają. Jak nigdy, dzisiaj kibicowałem czerwonym i dobrze, że weszło.
Faktycznie jak sobie to przypomnę to tak właśnie było...

C.Ronaldo łapie kontuzje w finale Euro 2016 = Portugalia wygrywa Euro
Ricardinho łapie kontuzje w finale Euro 2018 = Portugalia wygrywa Euro
Cóż za historie!
PORTUGALIA CAMPEONE!

962456795531890688

Kawał turnieju za Nami, pięknie dziękuję wszystkim udzielającym się tutaj. Futsal to piękna gra, emocji full ;)

Następne Euro dopiero niestety za 4 lata... ehh. Fajnie, że zmienili formułę do 16 zespołów, ale po co odchodzili od tego, że co dwa lata turniej?
Jak zwykle kombinacje nie w tą stronę co trzeba.

 
N 0

nasada

Użytkownik
Panowie korzystając z okazji . Gdzie można oglądać najlepiej na żywo mecze futsalu ? Są jakieś telewizje od tego? Przecież sporo jest rozgrywek. Macie jakieś dobre źródła ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom