>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Adelaide - CCM
un2,5 - @1,9 ⛔
Na początku myślałem aby pobrać 1... po kursie @1,75 - Niby Adelaide ostatnio pokonała i Perth i Nixów. No ale Nixi bez Krishy to połowa siły. Perth - niby przeciwnik z środka tabeli... ale ostatnie 10 meczy to 7 porażek... czyli widać coś złego się dzieje w tym zespole.
Potem pomyślałem ov2,5 - @1,8.. ale znowu coś mi nie pasowało - CCM to nie Perth, poprzedni mecz między tymi zespołami - 1:0.. Adelaide bez Lia, Absalonsena i Baby - czyli 3 nominalnych napastników. Gospodarze mogli by walczyć o czołówkę ligi - gdyby miel napastnika. I właśnie dlatego pomyślałem o un2,5. Nie będzie to mecz w stylu tego z City czy nawet z Perth. Po pierwsze CCM to nie zespół pokroju City, po drugie CCM nie ma takiego ataku jak Perth - ale ma lepszą obronę. Wychodzi mi under, Oba zespoły jakaś tam obronę mają a brakuje im ofensywy. Sam mnie ten typ nie przekonuje, dlatego gram go for fun.

Phoenix - Perth
(2:1)
ov3,5 - @2,1 ⛔
Granie ov w Nowej Zelandii stało się rutyną. Nawet buk się zorientował wystawiając na ov2,5 kurs ~@1,45.. szkoda zachodu.. no ale jak już będą bramki to liczę, że będzie ich ponad 3,5, A patrząc na ostatnie mecze obu zespołów - jak już padają bramki to masowo - pod warunkiem oczywiście, że padają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Od tygodnia mam straszną bessę, a dzisiaj wybitnie dostałem w doopę. Gram więc jutro mocno asekuracyjnie, aczkolwiek w celu odbicia się od dna za wyższą stawkę (znając życie i tak zabraknie 1 bramki):
Phoenix-Perth ov 2.0 @ 1,21 2:1
Adelaide-CCM ov 1.5 @ 1,24 2:2
AKO: 1,50 - 5j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Nie wiem kto większym &#39;bohaterem meczu&#39;.. Grant (albo Lowry) czy Castro... ov3,5 był na wyciągnięciu ręki
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
17.02. 07:35
Wellington Phoenix - Perth Glory

Zawirowania są w obydwu zespołach dna A-league (rozdzielają ich tylko Marynarze), kadrowo to często u nich wychodzą &quot;jaja&quot;. Teraz niby ma być Krishna u Nix (ostatnio też miał być a go nie było), w zespole Perth zabraknie Taggarta. Powiem krótko, jeśli oba zespoły zachowają obecny trend, to klasyczny over powinniśmy zobaczyć w stolicy Nowej Zelandii. No chyba, że &quot;im&quot; coś odbije i zaczną się szachy - wolałbym uniknąć takiego scenariusza bo drobne na koło fortuny zamierza rzucić w tym meczu. ✅GL!
edit 2-1 FT
Panie co tam się działo ???? Pamiętasz majekx co Ci pisałem o tym meczu? To było coś takiego: &quot;Paralitycy kontra frajerzy. Wyglada niezle ???? &quot; Co tam goli mogło paść, ale ja skromny poczciwiec w myśl zasady: &quot;ora et labora&quot; zaliczam dzisiaj mały, ale ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Cieszyłem się z czerwonej dla gospodarzy - miałem nadzieję, że czerwona popsuje bramki.. heh, marzenia ściętej głowy.
Trzeba będzie zapamiętać - za miesiąc zagrać przeciwko Adelaidzie - tam niedługo nie będzie komu grać.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Ja wczoraj zagrałem kupon:
Wellington strzeli w obu połowach
Adelaide wygra
W pierwszym meczu było dużo farta z golem w końcówce, za to drugi rozpoczął się fatalnie, więc raczej wtopa. Tyle dobrze, że za drobne.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czułem, że to może być &quot;no bet&quot; i nie będzie tu łatwej 1-ki, a z Marynarzami zawsze są kłopoty ????
Adelaide United - Central Coast Mariners
No bet, jakieś tam pomysły mam, ale się napracowałem dziś i trochę mi się nie chce ???? Z racji tego, że to nic pewnego więc trzymając się swoich zasad głowy Wam tym nie będę zawracał
Post match
W Adelaidzie Redsi pokazali &quot;Rozbitkom z Gosford&quot; co to jest morale. Zagrali super (paradoksalnie) od kiedy przegrywali 0-2 i zostało ich 10 ???? ???? Kibice pomogli, zwyciężył duch drużyny. Wcale nie są na straconej pozycji w następnych spotkaniach - moim skromnym zdaniem. CCM zostało tradycyjnie &quot;ukarane&quot; za granie na czas i w....ce mnie zachowawcze &quot;pitolenie&quot;. Znowu spotkała ich zasłużona kara. I dobrze im tak, dopóki nie zmądrzeją ????
Ogólnie dokończenie 20 kolejki u mnie na ✅ mały, ale cieszy. Do zobaczenia za tydzień.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
już za 4 dni.. The Original Rivalry:
965769491282997248
W ciemno idę w stronę V.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ciekawostka:

Konrad Frąc
@PolskiWanderer

·
16 lut
#ALeaguePL rozszerzy się do 12 zespołów! FFA ogłosiła, że od sezonu 2019/2020 do ligi dołączą 2 nowe zespoły. Informacje odnośnie wymogów licencyjnych mają zostać podane w nast. miesiącu. Ponadto ruszają rozmowy o nowym formacie ligi, w którym kluby miałyby więcej do powiedzenia.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos MV vs Reds, jeśli podopieczni Muscata się dzisiaj nabiegaja to ja jestem skłonny pójść w stronę Adelaidy, no chyba, że u gości w składzie będą sami juniorzy ???? Jeszcze zobaczę dzisiejszy mecz w AFC - może mi to ułatwić decyzję ???? co z tym tematem dalej robić?
Edit
MV przegrało 4-1, niespodzianki nie było, kierunek w temacie AFC na plus. Serce bolało bo Kangury walczyły, ale to nic nie dało. Teraz przed nimi długi powrót i lizanie ran ... Adelaida w odmiennych nastrojach, podbudowanych ostatnim meczem. Zapowiadają... ? ???? 3 punkty i skalp Big V po powrocie z Melbourne ???? Jestem w stanie za miedziaka im zaufać jeśli chodzi o kierunek: X2 / dnb ???? GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przed nami 21 kolejka A-league, luźne uwagi co do pojedynku w Melbourne &quot;rzucone&quot; zostały powyżej. A tutaj w ostatnich dniach to mało kto się merytorycznie wypowiadał/analizował (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić) Panowie zapraszam do pracy na Antypodach, bo wygląda, że tu dla siebie tylko we 2/3 piszemy. Pzdr ????
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Popieram - ktoś nowy jak by się wpisał było by dobrze. Wiadomo, nowe spojrzenie na ligę to zawsze coś pozytywnego.
Ale do do meczu Victory - Adelaide. To dzisiejszy mecz mnie utwierdził w typie na 1. Victory ma teraz do pokazania kibicom, że jeszcze umieją prosto kopnąć piłkę. A-Liga to nie zespoły z Chin, Japonii czy Korei. Victory gra u siebie. Po za tym teraz ma 2 mecze w lidze - po Adelaidzie czekają derby Melbourne z City. Później znowu w mecze ACL. Jak teraz nie wygrają to może ich czekać w sumie seria 9 meczy bez zwycięstwa - ostatnie 3 punkty zdobyli miesiąc temu.
No i Adelaida. Tam do grania został tylko Adlung z Blakwoodem. Do nie obecnych dołączył Gulum - ilu już graczy podstawowego składu jest out? 4-5? Kadra nie jest tak szeroka jak klubów na wyspach i powoli gra coraz więcej młodzików z rezerw. Po kursie @2,15 ja pobieram tutaj 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to mamy w 100 procentach odmienne zdanie ???? Tragedii nie będzie, ktoś z nas wygra na pewno ???? Go Reds! KTF!
Edit Dla przypomnienia mój kierunek to X2 po @ 1.7 za miedziaka ofc. Ba ???? w taśmie mam dnb po @ 2.5.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Rozklad jazdy 21 (oczko ???? ) kolejki:
CCM vs. Nix - Rozbitkowie mają ostatnią szansę aby oddalić się od &quot;czerwonej latarni&quot;, którą jest... zespół z Wellington. Mecz o tzw. 6 pkt. Scenariusz?
a) Kopanina, kartki, syf i under
b) Wet za wet, gol za gol i koncowy wynik 2-1 lub 1-2 (bo to paralitycy są w skuteczności jednak) ????
Roar vs. Jets - on the paper Odrzutowcy powinni wygrać, no ale kiedyś musi przyjść gorszy czas. Brisbane się do takiego scenariusza idealnie nadaje. Wiem coś o tym ????
MV vs. The Reds - jeden z klasyków A - league, kierunki przeciwstawne co prawda z majekxem, ale emocji pewnie nie zabraknie. Oby ????
Glory vs. City - dawna &quot;Chwała&quot; to dzisiaj raczej pała. Ratuje ich dawna reputacja twierdzy Perth, ale City dnb to wstepnie mój kurs na ten mecz. Zobaczę jeszcze sklady ale raczej nie zmienię zdania.
Blue Sky vs. Wędrowcy - derby rządzą się swoimi prawami, raczej oglądam niż coś gram, zobaczę co dziś mistrz pokaże w Chinach, ale generalnie to no bet na tę chwilę.
Tyle ode mnie, zapraszam wszystkich do dyskusji.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
dosłownie jednym zdaniem bo czasu mało.. może wieczorem, albo w późniejszym terminie coś się rozpiszę... na razie pierwsza myśl na mecze:
CCM vs. Nix - 1 (lun 1dnb)... co gra.. a raczej nie gra na wyjazdach Phoenix to ich... CCM jak by słabe nie było ale atut własnego boiska powinien przechylić szalę na ich korzyść
Roar vs. Jets - mecz Roar.. i tyle w temacie - no bet
MV vs. The Reds - 1. Opisałem wyżej
Glory vs. City - ov2,5 (lub ov3,5 lub bts)- Glory jest zawsze overowe.. raz oni walą 3 bramy.. raz im walą 3 bramy.. jak pójdzie w wymianę, może się skończyć 1:3, albo i więcej
Blue Sky vs. Wędrowcy - derby derby derby... bts - zobaczymy co dziś SFC pokaże w ACL. Jak nie przegrają to będe brał pod uwagę X2. Jak przegrają to zostanę przy bts

\edit\
Czyli mamy kierunki ogólnie podobne (no może po za tym MV)... A jakie są zdania pozostałych czytających? Może czegoś z Qowalskym nie zauważamy? hę? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
NPL - Victoria Melbourne Knights - Oakleigh Cannons Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 2,5 ? 1.57
NPL - Victoria Green Gully Cavaliers - Avondale Heights Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 2,5 ? 1.7
Taki dubelek na dobry początek weekendu + za drobne GGC 1 po 2,25
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Nie mam czasu i weny.. dlatego tylko z kronikarskiego obowiązku:
CCM vs. Nix
(1:0)
1 - @2,1 ✅
lub 1dnb - @1,55 ✅
zerkam na tt więc jakoś godzinę przed meczem powinienem dodać składy
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs. Nix - Rozbitkowie mają ostatnią szansę aby oddalić się od &quot;czerwonej latarni&quot;, którą jest... zespół z Wellington. Mecz o tzw. 6 pkt. Scenariusz?
a) Kopanina, kartki, syf i under
b) Wet za wet, gol za gol i koncowy wynik 2-1 lub 1-2 (bo to paralitycy są w skuteczności jednak) ???? .
Jeśli chodzi o składy to u Nix ma być Paracki i Krishna. Dodając głosy z Gosford, że Okoń ma w końcu wygrać mecz to wybieram scenariusz b), który przedstawiłem powyżej. Wychodzi mi over i bts (@ 1,90) co za garść centów ⛔jestem w stanie przed meczem zaryzykować, bo dalej uważam, że to pojedynek ligowych nieudaczników. Przynajmniej do dziś ???? Ale wyniku 1x2 w dalszym ciągu nie podejmę się obstawić ???? GL!
Edit
W CCM jest w 11 Skapetis, Brama i Golec. W Nix jest Krishna, Paracki na ławce.
edit2
Scenariusz a) trzeba było zagrać, a Nixom pa, pa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom