>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
jak w Szanghaju będzie Oscar, Hulk, Elekson to biorę handi 0:1 po @ 1,80 za monetę i 0:2 po @ 2,80 za drobne. &quot;Niepatriotycznie&quot; więc ubolewam, ale sportowo tak to widzę. A skład Victor? Smutna uwaga, ale chyba nie ma zbyt dużego znaczenia po tym co widziałem ostatnio. GL!
FT 4-1
Cieszę się bo 2 * ✅ i do tego główny typ za monetę, a to u mnie rzadka stawka. Tak to widziałem i się udało. Niespodzianki nie było, dla ciekawskich sam Oscar ze 3 * jest więcej wart niż całe Big V ;) PS W sobotę gram w stronę Adelaidy za miedziaka jakby co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
taidio 882

taidio

Użytkownik
FT 4-1
Cieszę się bo 2 * ✅ i do tego główny typ za monetę, a to u mnie rzadka stawka. Tak to widziałem i się udało. Niespodzianki nie było, dla ciekawskich sam Oscar ze 3 * jest więcej wart niż całe Big V ;) PS W sobotę gram w stronę Adelaidy za miedziaka jakby co ????
co oznaczają te monety, miedziaki bo ja nowy w temacie, u mnie też oba handi takie same jak u ciebie pokryte, także happy
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
co oznaczają te monety, miedziaki bo ja nowy w temacie, u mnie też oba handi takie same jak u ciebie pokryte, także happy
Więcej od monety to u mnie tylko dukat ???? ps Nie pamiętam kiedy go &quot;rzuciłem&quot; ostatni raz na koło fortuny ???? Ogólnie kolejność jest taka: drobne/centy, miedziak, moneta, dukat ????
Dziś nie mogłem dać standardowego miedziaka po tym co ostatnio widziałem w wykonaniu MV, czyli totalną kiche... z bólem dodaję...
Ciężar na sercu z tego powodu rekompensuje mi trochę waga sakiewki po dzisiejszym meczu ;)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Drodzy Panstwo,
Jutro kolejna odslona Azjatyckiej LM wiec na kolejna wycieczke i zakupy przylecieli juz do Chin zawodnicy z Sydney FC.
Jestem zdania ,ze nie bedzie to lekki win.Wyrazcie prosze opinie na ten temat.
Jak dla mnie to bedzie to pojedynek w srodku pola gdzie klasa sama w sobie sa postacie Freddy Guarin bylego zawodnika Internazionale oraz wiadomo-naszego rodaka Adriana M.
W lini pomocy mamy takze u gospodarzy bardzo pozytecznego,gwaranta wielu goli Giovanni Moreno bylego zawodnika Racing Club,rowniez z Argentyny i z Racing jest tu Paragwajczyk Oscar Romero ,natomiast na ataku gra koles,ktory ma mocne CV czyli Nigeryjczyk Obafemi Martins.
1/bts kurs ok 4.5 na razie taka opcje widze.bo na prawde wierze,ze choc na 2 gola ich stac po ostatnim blamazu z Koreancami gdzie przegrali u siebie 0-2.Boje sie jednak,ze nie ma pelnego zaangazowania w ta Lige i Shanghai S. moze to do zera wygrac ale wole sie nie bawic w undery.
Jutro postaram sie cos jeszcze dodac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutrzejszy mecz nie jest łatwy wbrew pozorom do typowania. Dla mnie to no bet. Dlaczego? Kwiat Szanghaju czyli zespół 4 Panów Lee ???? mimo prowadzenia w ostatnim meczu z Jeleniami powinien się cieszyć, że wywiózł remis z Japonii. Wynik 1-1 nie oddawał przebiegu tamtego spotkania. U siebie mogą być grozniejsi, tylko, że grając już kiedyś z Blue Sky 2 razy w Chinach, 2 razy przegrali ???? Do 3 razy sztuka? Dla mnie są zespołem nieprzewidywalnym, któremu do sukcesów (ostatnie to z 10 lat temu) zawsze czegoś brakuje. A Sydney FC? W internetach dostali za &quot;swoje&quot; za blamaż w ostatnim meczu ze skośnymi. Czy 2 raz odwalą taką kiche? Nie mam pojęcia, jednak jeśli jutro będzie masakra w Szanghaju, to mogą powoli się żegnać z AFC w tym roku. Jak już to zobaczę live i wtedy może coś napiszę. To zależy od czasu, weny i czytelników oraz ich zaangażowania, bo z tego co widzę, to możemy tu sobie we 3/4 na priv pisać. Wychodzi, że tego nikt nie czyta. No może oprócz nas to dziś Taidio ???? Pzdr ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
taidio 882

taidio

Użytkownik
Carlosa Teveza już nie ma w Shenhua to może być ciężko wygrać...
Nie no żartuje, ale co brzydal zarobił to jego xDDD
Ja w stronę C-Osaki pewnie pójdę, grają fajną piłkę + grają u siebie(bardzo duży + dla nich, podobnie jak Shanghai dziś tez trochę niesiony był tym że są gospodarzami), Evergrande ma niby Goularta i Alana i z dwóch chinoli co potrafią coś tam kopnąć, ale reszta to statyści, uważam że japońce &gt; chińczyki i przez to że prawie każda chińska drużyna ma jakieś sławy w teamie to chinole się nie starają bo chociażby się zesrali to i tak ich umiejętnościami nie przewyższą i po prostu robią za tło, a w japonii już tak nie jest, dlatego skłaniałbym się ku graniu w stronę C-Osaki bo są zwyczajnie lepszą drużyną
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Ostrożnie bym podchodził do Shenhua... Moreno to nawet nie pamięta już Racingu, a i końcówkę sezonu nie miał już tak bramkostrzelną. Guarin - dla mnie to typ Gervinho z Hebei. Jak chce mu się grać to jest nie dzieli i rządzi.. jak olewa sprawę to gra &#39;chodzonego&#39; w środku. Martins - to już nie ta prędkość i przebojowość co jeszcze kilka lat temu. Panowie mają doświadczenie, ale już siły nie te (zwłaszcza Obafemi). W lidze jeszcze coś tam gra, ale boję się, że w zderzeniu z twarda obroną SFC może mieć problemy. To nie Oscar czy Hulk. No i SFC to zupełnie inna liga niż Victory. Jest Mierzejewski, Ninković.. no i na środku ataku Bobo. O ile z szybkimi Koreańczykami i starym wygom Damjanoviciem sobie nie poradzili, a tyle z Chińczykami może być niespodzianka. Spróbuję za minimalną stawkę X2 - @1,54. ✅

Osaka - Evergrande

bts - @1,6⛔
2 - @2,75 ⛔
Taobao to taki Azjatycki Real. Mierzą zawsze w wygraną. Po wpadce z Buriranem (nawiasem mówiąc zawsze groźnym) jutro muszą zaatakować.Druga porażka trochę skomplikuje sytuacje w grupie. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz. Na korzyść gospodarzy przemawia miejsce spotkania i indywidualne umiejętności. Na korzyść gości trener, Brazylijczycy i motywacja. Ciekawe czy jutro zagra na środku Gudelji - to wniesie sporo kreatywności na środek boiska i jednocześnie pozwoli przesunąć Goularda trochę do przodu zaraz za Alana lub Martineza (niezależnie, który zagra)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
taidio 882

taidio

Użytkownik
Zasiałeś ziarno niepewności we mnie, przemyślę jeszcze rano zakład, jakiś over też całkiem nieźle wygląda w tym meczu, coś w stylu win c-osaki na 1 kuponie i jakiś over na 2 kuponie, ewentualnie zabezpieczający ten 1 kupon bo jakiś remis 2-2 też tutaj jak najbardziej może być, dużo od brazylijczyków zależy
jakoś tak to bym widział, zobaczymy jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Zasiałeś ziarno niepewności we mnie, przemyślę jeszcze rano zakład, jakiś over też całkiem nieźle wygląda w tym meczu, coś w stylu win c-osaki na 1 kuponie i jakiś over na 2 kuponie, ewentualnie zabezpieczający ten 1 kupon bo jakiś remis 2-2 też tutaj jak najbardziej może być, dużo od brazylijczyków zależy
jakoś tak to bym widział, zobaczymy jutro
Wiesz... moje granie na tej półkuli jest na czerwono - więc aż tak bardzo nie bierze tego pod uwagę. Mam więcej pudeł niż trafionych typów ????
a co do wczorajszego meczu Victory. Celny komentarz:
Twitter
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
taidio 882

taidio

Użytkownik
Sugimoto nie gra w pierwszym co mnie martwi, ale pewnie na druga połowę wejdzie, mimo wszystko zostaje przy Osace za drobne i próbuję overy
@
jezu jaka chujowa pierwsza połowa, ciężko się to ogląda mam nadzieję że coś ruszy w drugiej
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sugimoto nie gra w pierwszym co mnie martwi, ale pewnie na druga połowę wejdzie, mimo wszystko zostaje przy Osace za drobne i próbuję overy
@
jezu jaka chujowa pierwsza połowa, ciężko się to ogląda mam nadzieję że coś ruszy w drugiej
Trzeba było oglądać Samsungów, Jelenie zagrały to co lubią najbardziej, wynik 2-3 spokojnie mógł widniec na tablicy po zakończeniu tego spotkania. Emocje były, Damjanovic nie zaliczył karnego, Koreańczykow ratowała w końcówce poprzeczka, potem Crisovam założył siate bramkarzowi Kashimy. Fajny mecz ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
To szczerze żałuję bo to co ja oglądałem daleko odbiegało od tego co myślałem że będę oglądał, ostatnie 10 minut coś Osaka zaczęła grać, a tak to cały mecz szarpany, dużo niedokładności, mało akcji, myślałem że zasnę, a wstałem kilka godzin temu
No to teraz Polaka rodaka oglądamy, postawiłem w stronę Sydney, ale to tak bardziej dla emocji, bo nie wiem czego się po tym meczu spodziewać
@
eh, mijam się dzisiaj z typami póki co, szkoda tej poprzeczki dla Sydney
@
o już wyrównali ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pierwsza pol. b. fajna, 2-2 a jeszcze poprzeczka ratowała skośnych. Oby Sydney nie spuchło w ostatnich minutach!
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dużo lepiej Sydney gra, to że jest w tym momencie remis to jakiś cud dla kitajców, mam nadzieję że coś Sydney włoży jeszcze bo zasługują na wygraną
W ogóle fajnie gra ten Mierzejewski, ale komentatorzy to jeszcze ani razu nawet nie byli blisko wymówienia nazwiska
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
W ogóle fajnie gra ten Mierzejewski, ale komentatorzy to jeszcze ani razu nawet nie byli blisko wymówienia nazwiska
a na czym oglądasz?.. ja mam jakiś arabski stream z zakatarzonym komentatorem... ???? koleś nie może odejść i wydmuchać nosa i zaciąga co chwila ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Któryś stream z tego livetv.sx miałem, w sumie nie wiem w jakim języku mówili, ale słyszałem Mirowski, Merewski, różne warianty były
No nie ukrywam że jestem trochę wkurwiony, bo Sydney to spokojnie mogło wygrać, a tak to błędne typy na C-osake, teraz Sydney nie pykło i już dzień się źle zaczyna
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Ja tam na koniec wielu minusów w obecnej kolejce mam mały plus. To chyba na pocieszenie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutrzejszy mecz nie jest łatwy wbrew pozorom do typowania. Dla mnie to no bet. Dlaczego? Kwiat Szanghaju czyli zespół 4 Panów Lee ???? mimo prowadzenia w ostatnim meczu z Jeleniami powinien się cieszyć, że wywiózł remis z Japonii. Wynik 1-1 nie oddawał przebiegu tamtego spotkania. U siebie mogą być grozniejsi, tylko, że grając już kiedyś z Blue Sky 2 razy w Chinach, 2 razy przegrali ???? Do 3 razy sztuka? Dla mnie są zespołem nieprzewidywalnym, któremu do sukcesów (ostatnie to z 10 lat temu) zawsze czegoś brakuje. A Sydney FC? W internetach dostali za &quot;swoje&quot; za blamaż w ostatnim meczu ze skośnymi. Czy 2 raz odwalą taką kiche? Nie mam pojęcia, jednak jeśli jutro będzie masakra w Szanghaju, to mogą powoli się żegnać z AFC w tym roku. Jak już to zobaczę live i wtedy może coś napiszę.
FT Świetna 1 pol. w drugiej wynik się nie zmienił i mamy FT 2-2 Kolejny mecz pary Kwiat Szanghaju z Blue Sky gdzie Chińczycy nie potrafią pokonać Aussie ???? No i tak jak pisałem zespół 4xLi (dzis bylo 3 ???? ) to jest taki trochę looserski klub jak np. .... (i tu każdy może wpisać co chce ???? ) bez sukcesów w ostatniej dekadzie. Za wyjatkiem pucharu Chin dzięki któremu ich &quot;tu&quot; dzisiaj widzimy ofc. Brawo Blue Sky!!! Honor Australii uratowany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nikt już AFC nie obstawia?
Patrz co chinskie teamy robia za szopke.Nie da sie tego ogladac QUOTE]
Pato,Modeste,Witsel to dzis tylko nazwiska na koszulkach i wyplaty,z pilka na Swiatowym poziomie to nie maja nic wspolnego.zal patrzec,Guangzou E. tez ma obrone z kartonu, czy z waty bo widze,ze przez ostatnie 130 min lacznej gry w 2 meczach oberwali 7 goli.Kino.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom