>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brazylia 2018 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Campeonato Gaucho
Data: 04.02.2018 00:30
Spotkanie: Gremio - EC Cruzeiro
Typ: 1/1
Kurs: 2.33
Nie za wcześnie?... kurs jest zawyżony przez fakt, że do tej pory grał w barwach Gremio 2 zespół. Teraz już zaczął trenować 1 skład.. ale są pewne rysy - jak zespół zachowa się w pierwszym meczu? i boję się, że ten mecz, i jeszcze kilka następnych będą grane na pół gwizdka - bo przecież za niecały miesiąc mecze w CL. I kolejna rysa: jaki skład zagra - Geromel i Leo Moura nie trenowali. Arthur jeszcze jest myślami przy rozmowach z Barceloną.
o wczorajszym treningu można przeczytać tutaj:
https://globoesporte.globo.com/rs/futebol/times/gremio/noticia/gremio-faz-treino-tecnico-sem-geromel-e-leo-moura-arthur-avanca-recuperacao.ghtml
trenowali:
Madsona, Paulo Miranda, Bruno Cortez, Michel, Everton, Dionath, Lucas Poletto, Lima, Marcelo Oliveira, Luan, Cicero, Kaio, Jael, Leonardo, Maicon, Jailson, Kannemann i Machado.
Do kadry meczowej na razie są brani pod uwagę: Marcelo Grohe, Léo Moura, Geromel, Kannemann i Ramiro.
https://globoesporte.globo.com/rs/futebol/times/gremio/noticia/renato-define-grupo-do-transicao-que-sera-integrado-ao-elenco-do-gremio.ghtml
Zastanawia mnie tylko czy nie będzie jakiegoś składu mieszanego, bo już dostępni są młodzieżowcy z Copinhy. Kurcze, kurs kusi, ale kto tutaj zagra (i jak będzie z zaangażowaniem)?.. jak dla mnie to jeszcze jedna wielka niewiadoma.
Z drugiej strony - masz wyczucie do tych rozgrywek ???? ... więc ja wzorując się twoim typem pobieram 1 - @1,6 do tasiemki ????
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Jeśli chodzi o trening to mają jeszcze 3 dni na spokojne przygotowanie się do meczu, także jeśli chodzi o to, to się nie stresuję.
Przyznaję się, że niecierpliwość wzięła tym razem górę. Poczekaj na spokojnie na azjana, gdy się pojawi na lepszych platformach, jakie są teraz dostępne.
Niech to będzie młodzież pokroju młodego Ronaldinho i mi to wystarczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Carioca
Vasco - Volta
(3:1)
1 - @1,75✅
Na szybko bo z telefonu... dla Vasco to idealna szansa do awansu na drugą pozycję w lidze. Mecz u siebie, plus duża zaliczka przed rewanżem w Libertadores.. o ile będą chcieli powalczyć to 3 punkty powinny wpaść na konto gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Akt 3

Copa do Brazil
Fluminense - Salgueiro
(5:0)
1 - @1,45 ✅
Fluminense może nie gra jakoś efektownie... ale gra efektywnie. Ponieważ puchar w Brazylii jest dość dobrze opłacany, dlatego najwięksi mocno skupiają się właśnie na tych rozgrywkach. Mam nadzieje Flu wygra tutaj bez najmniejszego problemu i awansuje do następnej fazy... zwłaszcza, że przeciwnik nie jest zbyt wymagający. No i kalendarz sprzyja gospodarzom - mają prawie 2 tyg odpoczynku czyli o tydzień więcej niż goście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Akt 3

Copa do Brazil
Fluminense - Salgueiro

1 - @1,45
Fluminense może nie gra jakoś efektownie... ale gra efektywnie. Ponieważ puchar w Brazylii jest dość dobrze opłacany, dlatego najwięksi mocno skupiają się właśnie na tych rozgrywkach. Mam nadzieje Flu wygra tutaj bez najmniejszego problemu i awansuje do następnej fazy... zwłaszcza, że przeciwnik nie jest zbyt wymagający. No i kalendarz sprzyja gospodarzom - mają prawie 2 tyg odpoczynku czyli o tydzień więcej niż goście.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Brazylii
Godzina: 22:15
Spotkanie: Fluminense - Salgueiro
Typ: 1
Kurs: 1,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Popieram typ i sam też go gram ???? Nie będę powielał tego co kolega napisał dodam tylko, że Fluminense gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w brazylijskiej lidze, natomiast Salgueiro w Serie C (odpowiednik 3 ligi). Faworyt miał więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu a na dodatek zagra dzisiaj praktycznie najmocniejszym składem tak więc myślę, że nie ma tutaj szans na jakąkolwiek niespodziankę i gospodarze pewnie to spotkanie wygrają.
✅ 5-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Carioca - Taca Rio

Flamengo - Madureira

(4:0)
1(HA-1) - @1,7 ✅
1(HA-2) - @2,9 ✅
Spróbujemy czegoś takiego. Skład Flamengo na to spotkanie:
https://globoesporte.globo.com/rj/futebol/campeonato-carioca/noticia/rodada-1-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-flamengo-x-madureira.ghtml
To, że Fla wygra - to pewniak.. ale ile? Dziś na boisko wyjdzie prawie optymalny skład. Prawie bo bez Viniciusa. Ale po za tym na boisku pojawi się pierwszy skład. Jest to dodatkowo ostatni moment na stabilizację składu przed meczami z Fluminense, Botafogo i River Plate. Dziś zawodnicy powinni dać z siebie wszystko, aby utwierdzić trenera, że wybór jest optymalny przed naprawdę ważnymi meczami. Liczę na pokaz siły Flamengo i łatwe, wysokie zwycięstwo.

Copa do Brazil
Remo - Internacional
(1:2)
2 - @1,45 ✅
Składy:
https://globoesporte.globo.com/pa/futebol/copa-do-brasil/noticia/copa-do-brasil-tudo-o-que-voce-precisa-saber-de-remo-x-inter.ghtml
W pucharze nie ma zabawy, kalkulowania, prób wygrania jak najmniejszym nakładem sił. Inter wystawił dziś optymalny skład. Z Cuestą na środku obrony, Rodrigo Duardo na defensywnym pomocniku, D&#39;Alessando na ofensywnym pomocniku, Nico Lopezem na prawym skrzydle i Damiao na środku ataku. Czyli mamy doświadczenie, pewność i skuteczność. Inter z tymi nazwiskami nie powinien mieć problemów z awansem do następnej rundy i odnieść ważne wyjazdowe zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
taidio 882

taidio

Użytkownik
Pociągnę od Ciebie picki na Flamengo, brazylijskiego zespołu w akcji nie widziałem od końca ligi, ale nie chce mi się wierzyć by ten mecz nie był pogromem
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Gaucho
Grenio - Novo Hamburgo
(3:0)
X2 - @2,2 ⛔
X - @3,95 ⛔
Bez szaleństw ze stawką, ale mnie przekonuje kilka faktów:
- Gremio ma na głowie ważniejsze sprawy niż stanówki - dopiero co wygrało Recopę, a za 3 dni już gra pierwszy mecz w Libertadores - czyli kalendarz nie sprzyja dzisiejszemu meczowi.
- Kolejne mecze gra z Juventude i SC Sao Paulo - czyli praktycznie najsłabszymi zespołami na tym etapie Gaucho. Tutaj wygrane powinny zapewnić utrzymanie w lidze.
- Jeżeli w ostatniej kolejce Internacional odpuści - ma już bezpieczną pozycję to Gremio w przypadku wygranej może nawet zagrać w następnej fazie ligi Gaucho.
Myślę, że Gremio kolejne spotkanie potraktuje treningowo, a że Hamburko będzie walczyć o punkty - to maje je w zasięgu ręki i realne szanse na chociaż podział punktów.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - Brazylia, Puchar Brazyli
Godzina: 23:15
Spotkanie: Fluminense FC - Avai FC
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy w Pucharze Brazylii, jest to dwu mecz. Myślę, że w tym pierwszym spotkaniu na własnym stadionie zwycięży drużyna Fluminense. W pucharze Brazylii można zarobić fajne pieniądze i tutaj nikt nie odpuszcza, gospodarzom bardzo zależy na awansie do kolejnej rundy. Oprócz tego Fluminense jest w tym momencie w wysokiej dyspozycji i widać, że forma w tym zespole jest duża. Zespół ten wygrał swoich 6 ostatnich meczy z rzędu (2 w pucharze Brazyli i 4 w lidze stanowej) a dodatkowo w 3 ostatnich spotkaniach zdobył łącznie 13 goli nie tracąc żadnego ! Widać, że w tym momencie są w swojej najlepszej formie i myślę, że sobie poradzą ze spadkowiczem z najwyższej klasy rozgrywkowej z tamtego sezonu zespołem Avai. Goście według mnie nie będą tu mieli w tym pierwszym spotkaniu za dużo do powiedzenia. Forma i sytuacja kadrowa na papierze zdecydowanie przemawia za Fluminense. Trener gospodarzy chwali swoich zawodników pod względem wyników jak i zaangażowania na treningach i wzywa kibiców swojej drużyny do wsparcia w dzisiejszym meczu. Widać tam dobrą atmosferę i to się przekłada na wyniki. Oto ostatnie spotkania obu drużyn:

Więcej też można poczytać na oficjalnej stronie Fluminense, link poniżej
http://www.fluminense.com.br/noticia/abel-braga-hoje-o-fluminense-tem-uma-forma-de-jogar
⛔ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
to ja sobie zerknę na drugie dzisiejsze spotkanie pucharowe.
Copa do Brasil:
Internacional - Cianorte
(2:0)
un2,5 - @1,8 ✅
ze stawką bym nie szalał.. no ale typ wart uwagi. Inter jest faworytem i zgodnie z przewidywaniami bukmacherów (oraz moimi) nie powinien mieć problemów z awansem do kolejnej rundy. Ale jak patrzę na przewidywany skład Interu:
Marcelo Lomba; Dudu, Klaus, Víctor Cuesta i Iago; Rodrigo Dourado, Edenílson, Marcinho, D&#39;Alessandro i Patrick; Roger.
To widać, że i owszem obrona jest optymalna. Pomoc jest prawie optymalna, ponieważ brakuje Boba. Ale mamy ważnych Dourado (defensywny pomocnik), Edenilsona (środkowy) i doświadczonego D&#39;Alessandro (ofensywny). Czyli pomoc bardziej nastawiona na defensywę niż atak. Natomiast co do ataku - mamy Rogera wspieranego przez młodego Marcinho. Brakuje w ataku Pottkera, Lopeza czy Damiao. Na boisku zagra 4 napastnik.
Dlatego obstawianie 1 po kursie ~1,3 mija się z celem. Handi nie wchodzą w grę bo może się skończyć skromnym 1:0. Za to under po ~1,8 idealnie pasuje do tej pary i tego składu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Powoli ligi stanowe wchodzą w decydującą fazę. W tabelach już mniej więcej wszystko jest jasne, zatem pozostały mecze o pietruszkę. Dziś spróbuję wyłapać kilka takich spotkań i zagram przeciwko faworytom:
Gaucho:
Cruzeiro - Internacional
(0:0)
1X - @1,5 - 40% stawki ✅
un2,5+nobts - @2- 40% stawki ✅
1 - @3,2 - 20% stawki ⛔
Skład Interu:
Marcelo Lomba; Cláudio Winck; Rodrigo Moledo, Thales e Ruan; Fabinho, Gabriel Dias, Juan Alano, Camilo e Nico López; Roger
Czyli mamy mocne punkty na bramce i w ataku. Obrona i pomoc to rezerwa. Dodatkowo gdyby Cruzeiro zdobyło dziś 3 punkty to Gremio by się znalazło w naprawdę ciężkiej sytuacji.
Paulista:
Novorizontino - Santos
(2:1)
un2,5+nobts - @2,25 ⛔
Skład Santosu:
Vanderlei; Daniel Guedes, Lucas Veríssimo, Gustavo Henrique e Dodô; Alison (Renato); Rodrygo, Léo Cittadini, Vitor Bueno e Arthur Gomes; Yuri Alberto.
I znowu przypadek jak wyżej.. czyli najmocniejsza obrona, plus pierwszy bramkarz.. a z przodu zmiennicy.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Paulista
Ituano - Palmeiras
(0:3)
1X - @1,6 ⛔
I delikatnie: - @3,65 ⛔
O meczu sporo napisali w Globo:
https://globoesporte.globo.com/sp/tem-esporte/futebol/campeonato-paulista/noticia/paulistao-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-ituano-x-palmeiras.ghtml
Ogólnie, to ostatnia kolejka fazy grupowej. Palmeiras ma zapewnione 1 miejsce w swojej grupie. Ituana walczy o awans. W zespole gości trenował drugi skład i taki zapewne dziś zagra.
Gaucho
Juventude - Veranopolis
(0:0)
1 - @1,6 ⛔
Mecz o wszystko dla gospodarzy. Dodatkowo Juventude zgarniając 3 punkty może przyczynić się do odpadnięcia z rozgrywek Gremio. Sytuacja bardzo korzystna dla gości. Może być &#39;niespodzianka&#39;... a w ostatnich kolejkach takowe się zdarzają bardzo często. Kluczem jest mecz Interu z Gremio.. który zapowiada się bardzo fajnie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Brazylii
Godzina: 23:30
Spotkanie: Cianorte FC - SC Internacional Porto Alegre
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w 1/32 finału. W pierwszym spotkaniu Internacional wygrał u siebie 2-0 i na rewanż udaje się z dobrą zaliczką. W tym spotkaniu rewanżowym myślę, że znów górą będzie zespół z Porto Alegre. Kadrowo jest to drużyna zdecydowanie mocniejsza, która w tamtym sezonie wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i znów ten zespół w tym sezonie zobaczymy w brazylijskiej Serie A. Cianorte to zespół z niższych lig i zdecydowanie słabsza drużyna. Internacional jest zespołem mocniejszym pod każdym względem i myślę, że nawet atut własnego boiska na niewiele się tutaj gospodarzom zda. Goście mają dzisiaj zagrać w swoim najmocniejszym możliwym składzie, żeby nie było żadnej wpadki i myślę, że po raz drugi z tym rywalem wygrają. Jedynymi nieobecnymi są pomocnik Pottker, który będzie tutaj oszczędzany aby wyleczyć się do końca z kontuzji i napastnik Damiao, który jest kontuzjowany od dłuższego czasu.
✅ 0-2
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
typy do taśm:
Paulista:
21.03 23:30 Santos - Botofago (0:0)
1 - @1,4 ⛔
23.03 00:00 Corinthians - Bragantino
1 - @1,3
do tego z Kolumbii:
22.03 02:00 Junior - Envigado (0:3)
1 - @1,35 ⛔

= @2,457
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
typy do taśm:
Paulista:
21.03 23:30 Santos - Botofago
1 - @1,4
23.03 00:00 Corinthians - Bragantino
1 - @1,3
do tego z Kolumbii:
22.03 02:00 Junior - Envigado
1 - @1,35

= @2,457
Chapecoense miałem jeszcze ???? a i narkosi zawiedli buu. Trudno ... Zostali Corinthians, chociaż ci nie powinni zawieść. On the paper ????
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
nic nie mów.. te typy to porażka... Junior co zagrał, a raczej czego nie zagrało. to jakaś masakra. Santos, zamiast szybko odprawić gości, bawił się z nimi przez 120 min.... (90 min - thx hulio90 )
Chapeco nie zawiodło. Cori powinno też wysoko wygrać, mają w końcu do odrobienia stratę jednej bramki. Martwi mnie tylko brak napastnika z prawdziwego zdarzenia u nich.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
wczorajsze typy na minus... dziś pora podreperować budżet:
Mineiro
23.03 00:00
Atletico - America
(1:0)
1 - @1,65 ✅
Taki kurs to ja pobieram. Ja osobiście bym wystawił coś koło @1,45 - @1,5. Atletico lekko przebudowane w porównaniu do poprzedniego sezonu w Serie A, ale mecze w stanówce pokazały, że jednak ta maszyna jakośfunkcjonuje. Z meczy wartych odnotowania to wyeliminowanie Figueirense z pucharów (wygrana 1:0 na wyjeździe i porażka 1:2 u siebie - awans po karnych), minimalna porażka z Cruzeiro (1:0) oraz wygrana z Americą (3:0 na wyjeździe). O ile w poprzednich meczach skład był raczej rotowany to dziś zapowiadana jest najmocniejsze jedenastka:
Victor; Patric, Leonardo Silva, Gabriel e Fábio Santos; Adilson e Elias; Luan (Otero), Cazares e Erik; Ricardo Oliveira
Widać tutaj miks doświadczenia (Oliveira, Viktor czy Elias) z dobrze zapowiadająca się młodzieżą (Gabriel, Erik). Ta jedenastka ma szanse na grę na naprawdę fajnym poziomie i pozytywne pokazanie się w Serie A.
Jak widać trener Larghini bardzo chce zdobyć puchar stanu Gaucho - zwłaszcza, ze to zdobywanie pucharu przez Atletico stało się swego rodzaju tradycją - 4 tytuły w ostatnich 6 latach. A w finalne najprawdopodobniej zagrają z Cruzeiro.
jeszcze skład Americi:
João Ricardo (Glauco), Norberto, Messias, Rafael Lima e Giovanni; David (Juninho), Zé Ricardo e Serginho; Marquinhos, Aylon e Rafael Moura.
Najlepiej wygląda tutaj atak, ale w porównaniu do Atletico - to i tak zawodnicy są o klasę gorsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
nic nie mów.. te typy to porażka... Junior co zagrał, a raczej czego nie zagrało. to jakaś masakra. Santos, zamiast szybko odprawić gości, bawił się z nimi przez 120 min....
Chapeco nie zawiodło. Cori powinno też wysoko wygrać, mają w końcu do odrobienia stratę jednej bramki. Martwi mnie tylko brak napastnika z prawdziwego zdarzenia u nich.
Santos się 90 minut bawił(nie było dogrywki), potem były karne ???? . Oglądałem drugą połowę i praktycznie bez klarownych okazji na gola, tylko wrzutki z każdej strony, po których nabijali rożne. Co do karnych, to tam dopiero się działo, połowa jedenastek przeniesiona nad bramką????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Santos się 90 minut bawił(nie było dogrywki), potem były karne ???? . Oglądałem drugą połowę i praktycznie bez klarownych okazji na gola, tylko wrzutki z każdej strony, po których nabijali rożne. Co do karnych, to tam dopiero się działo, połowa jedenastek przeniesiona nad bramką????
dzięki.. nawet nie doczytałem, że to bez dogrywki. Miałem budzik na Gaucho ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom