>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Premier League (24.02 - 01.03.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
28. kolejka

kursy od: BaH

Następna kolejka dopiero za dwa tygodnie, ale nic się nie stanie jak temat zostanie założony już teraz. Manchester City potrzebuje sześć zwycięstw w najbliższych sześciu kolejkach aby zapewnić sobie tytuł mistrza kraju. Jednak te spotkania nie będą łatwe gdyż, czekają ich spotkania min z Chelsea, Arsenalem czy Manchesterem United. Jak myśliscie The Citizines są w stanie tak szybko zapewnić sobie tytuł?
Ciekawie zapowiada się 28. kolejka. Z niecierpliwością czekam na spotkanie Diabłów z The Blues, a szczególnie na spotkanie Mourinho z Conte, którzy ostatnio mieli dużo do powiedzenia na swój temat - to będzie prawdziwa wojna!. W pozostałych spotkaniach emocji na pewno nie zabraknie, a ja już dziś zapraszam wszystkich do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
WBA - Huddersfield:
WBA win @1.95
WBA -1 @2.75

Nie przypadkowo juz dzisiaj polozylem siano na ten mecz. Bralbym WBA nawet @1.80 i mysle, że do tego poziomu wlasnie spadnie kurs, a zwyciestwo w pucharze ze Świętymi może przyspieszyc przewidywany spadek. Teriery ostatnio ładnie pocisneli Wisienki, ale na wyjezdzie tak kolorowo juz nie bedzie, tym bardziej w WBA. Rzemieślnicy okupują ostatnie miejsce w tabeli, ale na wlasnym podwórku wyglądają calkiem niezle, choc statystyki tego nie pokazują. Gospodarzom brak przede wszystkim skutecznosci. Mysle jednak, że odnajdą ją w tym wlasnie spotkaniu. Wychodze z zalożenia, że WBA nie spadnie w tym sezonie z Premier League! (jestem w trakcie analizy typow dlugoterminowych w Premier League) W nadchodzących tygodniach zmierzą sie z zespolami na swoim poziomie, zaś 5 ostatnich kolejek to bedzie dla nich trudny sprawdzian ostateczny, przyjdzie im zagrac z LFC, Tottenhamem, ManUtd, jakos tak. Widze tutaj początek poscigu o pozostanie w Premier League - rywal pod to założenie idealny. Calą sympatią, ale też rozumem jestem za bialo-granatowymi ;)
EDIT:
W powyższym spotkaniu bede na pewno uderzał także w rzuty rożne, w szczegolnosci dla WBA, czekam na kursy od bet365. Wystarczy spojrzec w statystyki, ktore dobrze odzwierciedlają rzemieślniczy styl gospodarzy tego meczu, którzy wystosują wszystkie działa na Terierów i nabiją może nawet 10 korków? Go go go The Baggies!
Man Utd - Chelsea:
X2 @1.83

Taki kursik na podporke na Smerfy łapie z przyjemnością. Zakładam, że niebiescy postawią sie Barcelonie i w LM ide także delikatnie w ich kierunku, ale nie o tym mowa. Gram juz dzisiaj ten X2, bo wedlug moich założeń kurs spadnie do @1.65 (moim zdaniem w Sevilli padnie remis i to także moze miec wplyw na spadek kursu). Diabły wykreciły jak dotąd kosmiczne staty domowe, ale ostatnio ich skutecznosc troche poszla w dół. Chelsea również zalicza aktualnie lekki zjazd lecz tutaj licze na małe przełamanie z ich strony i minimum na remis wywieziony z Manchesteru. Jest to pojedynek na szczycie footballu angielskiego i taki kurs na podporke wydaje mi sie bardzo atrakcyjny. Spójrzmy w H2H - na przestrzeni ostatnich kilku spotkan, Utd wygralo tylko raz, a zazwyczaj padał remis, obojetnie gdzie grali. Takie topowe mecze rządzą sie innymi prawami niż te przeciwko angielskim przecietniakom, głównie chyba za sprawą psychiki? Ośmiele sie ocenic tutaj szanse na 33/40/27 wiec wchodze śmialo stałą stawką. Jesli Chelsea przegra z Barcą 0-3 - dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia, pozostaje nadal przy swoim i najwyzej strace troche na kursie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
WBA - Huddersfield:
✅ WBA over 5,5 korka @1.83
(półtorej stawki)
⛔ Over 4,5 korka HT @1.78 (półtorej stawki)
Multi-kombo:
✅ WBA over 5,5 korka +
✅ Over 0,5 korka do 10:00 +
⛔ WBA win =
⛔ @6.00
(2/10)
Edit: nie oglądalem... WBA w 1 polowie tylko 1 rożny o_O a do tego wtopili mecz! To chyba ich koniec... teraz czas na ostudzenie głów. Presja zejdzie i co dalej? Zaczną wygrywac czy do końca sie załamią? Ma ktos jakis pomysl? Bo ja mam łeb rozwalony... o_O

Tak jak pisałem wczesniej tak uczyniłem przed kwadransem ;) Pozytywnie zaskoczyły mnie kursy na korki dlatego wszedlem troche mocniej. Upewnilem sie czy Hudder daje sobie nabijac sporo korkow - raczej tak, na wyjezdzie tym bardziej. Tak jak wspomnialem u góry, twardziele z The Hawthorns wystosują tutaj wszystkie działa i myśle, że Teriery będą tylko piszczeć i szczekać. Dlaczego? Ponieważ jeśli WBA wygra ten mecz to zachowa bardzo realne szanse na pozostanie w Premier League. Southampton może stracic punkty w Burnley, Brighton może podzielić sie punktami ze Swansea, Stoke czeka ciezki wyjazd do Lester, Newcastle jedzie do Bournemouth, Cpalace podejmie Tottenham, a Watford zmierzy sie z solidnym Evertonem. Jak na to patrze to myśle sobie, że zwyciestwo z Hudder byloby warte 6pkt dla gospodarzy. Statystyki wyjazdowe beniaminka sprzyjają typom. Kto ogląda spotkania West Bromu ten wie jak wygląda ich gra - dużo dlugich podan, crossów, rajdów skrzydlami, czy podan prostopadlych. Nie widze tutaj innej opcji jak spora ilosc rzutow roznych. Mysle, że sam Krycha wypracuje ze 2-3 ;) The Baggies tak lubią kornery, bo w pole karne wchodzi sporo silnych, wysokich grajków. Jeśli nie wyłapią szybko czerwonej kartki, a po 20min gry na tablicy nie zawidnieje wynik 2-0 - typy powinny wejść. Szkoda, że grają równolegle z LFC, bo nie wiem co wybrac - kontrole kwitów czy śpiewanie You&#39;ll Never Walk Alone ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Fajne typy kolegi powyżej. Również polecam grę na WBA, które grę ma lepszą niż wyniki, natomiast Hudder na wyjazdach gra szlam, także moim zdaniem zdecydowanym faworytem zespół Krychowiaka.
Ja od siebie proponuję:
Leicester- Stoke
Typ: 1
Kurs: 1,75
Marathonbet
Stawka 6/10

Lisy na King Power Stadium potrafią ograć czołówkę ligi, a tym razem przyjeżdża bardzo przeciętne Stoke. W ekipie gospodarzy, już chyba trochę opadły nerwy po akcji z przyblokowaniem transferu Marheza, który zagrał już 30 minut z Manchesterem City i wyszedł w pierwszym składzie w pucharze.
Jak wiadomo dynamiczny Algierczyk daje bardzo dużo w ofensywie, gdzie potrafi minąć kilku zawodników, czy dograć świetną piłkę do Vardy`ego.
Goście z kolei sezon mają bardzo kiepski, 19 lokata, z 5 oczkami przewagi nad West Bromem. Najgorsza drużyna w lidze pod kątem meczów wyjazdowych, tylko 6 punktów w 13 spotkaniach wyjazdowych (1 zwycięstwo i 3 remisy).
Alternatywnie:
Leicester wygra do zera @ 2,80 Fortuna 3/10
-------------------------------------------------------------------------------
Burnley- Southampton
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,05

BetOlimp
Stawka 6/10

Taki kurs na zakład bez remisu w kierunku Burnley biorę w ciemno. Faktem jest że gospodarze po świetnym początku sezonu gdzie byli w czołówce, mocno obniżyli loty. Jednak duży wpływ na to miała dość duża ilość kontuzji. Jednak na sobotnie spotkanie do składu powinni wrócić m.in Heaton, Ward, Tarkowski, Wood i być może Walters. Jednak więcej będzie wiadomo jak Dyche ogłosi kadrę.
Uważam że wspomniane powroty do składu dadzą dużo jakości zespołowi, który nie zanotował ligowego zwycięstwa od 12 grudnie, czyli od 10 spotkań.
Święci z kolei w odwrotnej sytuacji, po kiepskim starcie rozgrywek ostatnio nazbierali trochę punktów, wygrana z West Bromem i remisy z Watfordem, Tottkami czy Brightonem. Jednak nie pozwoliło to nawet na opuszczenie miejsca spadkowego.
Reasumując uważam że gospodarze to dużo solidniejszy zespół, od Świętych i to najlepsza okazja na przełamanie fatalnej serii 10 spotkań bez trzech oczek.
Alternatywnie:
BTTS- Nie @ 1,74 1xBet 5/10
Burnley wygra do zera @ 4,20 Fortuna 3/10
-------------------------------------------------------------------------------
Bournemoth- Newcastle
Typ: BTS
Kurs: 1,83

Bwin
Stawka 6/10

Niezwykle ciekawy pojedynek zapowiada się pomiędzy zespołem Boruca a Srokami. Oba zespoły ostatnio w wysokiej strzeleckiej formie. Ciężko tutaj jednoznacznie wskazać faworyta, dlatego idę w kierunku bramek.
Gospodarze w ostatnich 8 ligowych spotkaniach strzelili 16 bramek, w tym potrafili strzelić 3 bramki Chelsea co jest nie lada osiągnięciem, mają kilku ciekawy zawodników z przodu: Willson, Defoe, Fraser.
Goście z kolei w ostatnim czasie strzelili po bramce obu zespołom z Manchesteru. Z City co prawda przegrali 1-3 ale za to ograli Czerwone Diabły 1-0.
Biorąc pod uwagę że oba zespoły potrafią strzelać silniejszym, a także fakt że obie defensywy jakoś wybitnie nie błyszczą najpewniejszy w tym pojedynku wydaje się BTS​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Liverpool-West Ham
Typ: x/1
Kurs 4.30
Buk Fortuna
Analiza: 28 seria spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, Liverpool na swoim stadionie podejmował będzie ekipę West Hamu, gospodarze przystąpią do tego spotkania tylko bez Clyna, który jest kontuzjowany, jeśli nic się nie zmieni zobaczymy na prawdę mocny skład zespołu Liverpoolu, goście natomiast już nie mają tyle sczczęscia i dla nich nie zagrają : Masuaku, Carrol, Fernandes oraz Obiang, natomiast niepewny gry jest Reid oraz Lanzini. Gospodarze naturalnie są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie do tego ostatnio są w bardzo dobrej formie szczególnie pokazało to spotkanie które rozegrali w Lidze Mistrzów na stadionie FC Porto, gdzie wygrali 0:5. Tu na pewno również łatwo nie będzie pomimo osłabień ekipy przyjezdnych , którzy zajmują dopiero 12 miejsce w ligowej klasyfikacji, ich gra na wyjazdach nie wygląda najlepiej no i punkty za bardzo się nie zgadzają bowiem zdobyli ich zaledwie 11 w 14 rozegranych meczach na obcych stadionach. Gospodarze natomiast obok Manchesteru City są zespołem który na swoim stadionie nie poniósł porażki w rozgrywkach Premier League, myślę że tutaj inaczej być nie może i Liverpool tego meczu nie przegra, do tego liczę na ich wysoką wygraną bowiem w obecnej formie Salaha może on zrobić wszystko , stawiam iż gospodarze będą mieli ochotę się odegrać bowiem 3 ostatnich spotkań z zespołem przyjezdnych nie zdołali wygrać na swoim boisku, więc myśle że jest to teraz najlepsza okazja , mój typ po 1 do przeryw oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Southampton po wygranej nad West Bromem w Pucharze Anglii przystąpi do meczu w bojowym nastroju , bowiem motywację będą mieli dość dużą , aby wygrać to spotkanie.
Do siedemnastego Huddersfield Święci traca tylko 1 oczko ,a co za tym idzie do wykaraskania się ze strefy spadkowej. Mimo bardzo średniej dyspozycji w lidze ( 3 remisy , 1 porażka oraz przegrana) , nie wydają się
pozbawieni szans ,tym bardziej , że Burnley jest sporo kontuzji m.in. będzie brakować Waltersa i Bardsley&#39;a.
Burnley , tak jak już pisałem wcześniej , szans w tym meczu może upatrywać w kontrach oraz dobrze zgranej defensywie. Mogą być niewygodnym przeciwnikiem dla Southampton ,co udowodnili w meczu z Manchesterem City.
Jednakże w drużynie Świętych będzie brakować siły defensywnej. W meczu nie zagra Yoshida. Wśród braków ofensywnych w pierwszym składzie zabraknie Charlie Austina , który w tym sezonie Premier League strzelił już 6 goli dla swojej drużyny.
Podsumowując : jest to mecz dość trudny do wytypowania , ponieważ z jednej strony gospodarze mają komfort grania u siebie , ale w ich drużynie panuje plaga kontuzji oraz mogą nie mieć motywacji do zwyciężania , ponieważ w ligowej tabeli nie grozi im ani spadek , ani awans do europejskich pucharów ( do miejsca premiowanego awansem do pucharów tracą aż 16 oczek) . z kolei Southampton na te spotkanie powinno wyjść zmotywowane , tym bardziej iż Huddersfield będzie grało ciężki mecz na wyjeździe z West Bromem.
Typ: remis albo wygrana @02 Kurs:1.44 fortuna
WYNIK:1-1
Bramki:

Barnes 67&#39; dla Burnley
Mario Gabbiadini 90&#39; dla Southampton



Jedną z moich ulubionych drużyn czeka kolejne ciekawe spotkanie , w który spotka się z drużyna The Cherries.
Wisienki po serii dwóch wygranych dość niespodziewanie przegrali aż 4:1 z Huddersfield.
Newcastle z kolei notuje serię trzech meczy bez porażki , jednakże ten mecz raczej będzie trudny do wygrania dla The Magpies , bym bardziej , iż drużyna Rafy Beniteza słabo radzi sobie z obroną przeciwnika poza swoim domowym stadionem. Napastnikom zespołu trudno jest aklimatyzować się na trudnym terenie przeciwnika oraz przemóc się , aby strzelić więcej niż jednego , góra dwie bramki na mecz.
Z kolei Bournemouth nigdy nie przegrywa z beniaminkami. Ma rewelacyjny bilans na Vitality Stadium kiedy gości beniaminków Premier League – rozegrał 7 takich spotkań, 6 z nich wygrał i żadnego nie przegrał, co więcej zdobył w tych spotkaniach aż 21 goli, co jak łatwo policzyć daje średnią – 3 gole na mecz. Wisienki wygrały u siebie 3 kolejne mecze !
Moja prognoza na to spotkanie jest prosta: wygrana Wisienek , przy czym Newcastle powinno strzelić jednego gola oraz nie dać sie tak łatwo zdominować gospodarzom na boisku.
Główny typ: wygrana Bournemouth @1 Kurs: 2.13 fortuna
WYNIK:2-2
Bramki:

Bramki dla Bournemouth: Adam Smith 80&#39; i Dan Gosling 90&#39;
Bramki dla Newcastle: Dwight Gayle 17&#39; i 45+1&#39;


Nie dzieje się za dobrze w drużynie Młotów. Pomimo bardzo słabego początku sezonu , drużyna zdołała się ze strefy spadkowej , i obecne ma 2 oczka przewagi nad 18 miejscem. Dodatkowo na jaw wyszedł fakt , iż dyrektor klubu , Tony Henry , po sprzedaniu dwóch czarnoskórych piłkarzy jego klubu ( Andre Ayew oraz i Diafra Sakho)
przyznał , iż stara się ograniczać liczbę czarnoskórych piłkarzy w kadrze: ,,Jeśli nie ma ich w składzie, stwarzają problemy i powodują chaos. Nie mam nic przeciwko graczom z Afryki. Po prostu czasem powodują zbyt wiele problemów - powiedział. Brytyjskie media przypominają również jego e-maila sprzed kilku dni, w którym napisał, że nie chce więcej piłkarzy z Afryki.&#39;&#39; Te słowa wywołały burzę w Wielkiej Brytanii. Klub został oskarżony o rasistowskie podejście i nierówne traktowanie pracowników. West Ham poinformował , że prowadzi własne śledztwo w tej sprawie , a do czasu ostatecznych wniosków Tony Henry przestanie pełnić dotychczasowe obowiązki.
Wiem , że te ,,zamieszanie&#39;&#39; wybuchło na początku lutego , ale miało ono negatywne skutki na atmosferę w szatni oraz nastroje wśród piłkarzy Młotów , przez co zawalali kolejne mecze. Dopiero podczas ostatniej kolejki z Watford drużyna zdowała się przełamać i wygrać z Watfordem 2:0 u siebie.
Z kolei w ekipie The Reds panuja optymistyczne nastroje. Zespół wygrał z Porto w Lidze Mistrzów aż 0:5 i jest już prawie pewny awansu do następnej rundy tych jakże elitarnych , europejskich rozgrywek.. Mecz z ekipa ze Stadionu Olimpijskiego powinno byc raczej spacerkiem dla piłkarzy Jurgena Kloppa.
Do jego dyspozycji w tym akurat meczu nie będzie tylko Nathan Clyde, pozostali są w pełni sił do jutrzejszego meczu , w tym najlepszy strzelec , Mohammed Salah .
Prognoza: Liverpool wygra dość pewnie kolejny mecz , kolejnej kolejki Premier League.
Główny typ: handicap Liverpool +1 Kurs:1.58 fortuna
Drugi typ: powyżej 2.5 goli Kurs:1.44 fortuna
Poboczny typ: gol Mohammeda Salaha Kurs:1.65 fortuna
WYNIK:4-1
Bramki:

Edgar Cani 29&#39;
MOHAMMED SALAH 51&#39;
Roberto Firmino 57&#39;
Sadio Mane 77&#39;
Bramka dla gości: Michail Antonio 95&#39;

Oby wszystkie moje typy weszły :oops:
Dzisiejszy bilans to 2 trafione i jeden nietrafiony typ. Mogło być lepiej ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔ Watford - Everton: BTTS @1.80
Wszedlem troszke mocniej. Watford przedluzyl swą tragiczną serie do czterech wyjazdow z rzedu bez strzelonego gola. Dzisiaj jednak zagrają u siebie, gdzie systematycznie padają overy. Szerszenie w roli gospodarzy tylko dwukrotnie w tym sezonie zachowali czyste konto, tam gra sie szybki, ofensywny, miły dla oka football, a wygrywa ten kto wiecej strzeli, a nie ten kto mniej straci. (Moim zdaniem, obok meczu WBA, ten bedzie najciekawszy i mam zamiar go obejrzec) Dolna połowa tabeli jest bardzo ciasna dlatego sądzę, że Watford nie zmieni nastawienia na to spotkanie, bo taka gra przynosi im niezłe rezultaty. Po drugiej stronie boiska Everton, który w ostatnich czterech wyjazdach zdobyl tylko 1 pkt, ale rywali mial z najwyzszej półki. The Toffees w roli gości nierzadko trafiają do siatki rywala (8/13) i dzisiaj nie powinno byc inaczej, bo jadą do overowego Vicarage Road i z pewnoscią zależy im na przerwaniu czarnej, wyjazdowej serii. W obu drużynach plaga kontuzji, ale bez zmartwien - tam jest komu grac, a w szczegolnosci - komu strzelac. H2H - ogień pod ten typ! Nie odważe sie typowac 1X2, ale mam czujke na 1-1. Przekonamy sie już wkrótce ;)
Wspomnialem o meczu WBA i przypomnialo mi sie dzisiejsze wydanie The Sun. Angielskie pismaki pisali o tym, że dziadki w domu starców w ramach rozrywki zamawiają se tancerki na rusze do pensjonatow, pisali też o mozliwym transferze Lewego do Premier League i potencjalnych nabywcach, no i pisali także o WBA ???? Zainteresowani wiedzą o wybryku słynnej czwóreczki graczy z WBA podczas pobytu w Barcelonie. Klub z The Hawthorns został ukarany grzywną w wysokosci 500 000£ ! Reakcja Pardewa jest mniej wiecej taka: &quot;Ten skandal juz na zawsze pozostawi plame na historii klubu. Apeluje jednak o nie odwracanie sie od winowajców, ktorzy dostaną szanse na odkupienie swojej winy w meczu z Huddersfield&quot;. To jeszcze bardziej umocnilo mnie w przekonaniu, że The Baggies jutro biorą ten mecz o życie ;) Nie namawiam do grania mojego typu lecz staram sie Wam jak najbardziej pomóc ;)
Arsenal - ManCity (puchar): BTTS +
Watford - Everton: over 1.5 +
WBA +0.5 +
Swansea +1.5 +
Tottenham +0.5 +
Leicester +0.5 =
⛔ @4.07
5/10
Nie bede pisal o pucharze, bo to nie ten temat, ale btts mysle, że na miękko tam siądzie.
Kurs na Swansea to dla mnie przesada. Rozumiem, że Brighton ostatnio solidny, ale Swansea to jaka? Tak samo solidna. Wchodzimy w decydujący okres rozgrywek i doswiadczenie jest po stronie Łabędzi, ktore wiedzą jak nikt inny, ostatnimi laty, jak grac na finiszu ligi, żeby przetrwac. Za Mewami zaś przemawia wlasny stadion. Dla mnie ten mecz to jakies 56 do 44, a wobec tego kursy 2.10 do 4.20 to value na Swansea.
Tottenham on fire! CPalace bez Zahy...
Co do Lisów... Chcialem ominąc ten mecz, ale dolozylem podporke na podbicie, glownie ze wzgledu na opinie lukasa88 i typerow z pracy. Stoke jest pod scianą i nie podoba mi sie czysta jedynka w tym spotkaniu, no ale dalem sie przekonac, bo Foxy u siebie mają tego King Powera i H2H również sprzyja.
Swansea +0.5 +
Burnley - Southampton: over 1.5 +
West Ham over 2.5 korka +
Tottenham over 5.5 korka +
WBA - Huddersfield: over 8.5 korka =
⛔ @11.25
2/10
Burnley notuje czarną serie jak wspomnieli koledzy wyżej i na pewno chcą juz to przerwac, a Święci są pod scianą - czekają ich w najblizszym czasie same wyjazdy, wiec nie ma kalkulacji - albo zaczną strzelac albo żegnamy. Typuje 1-1.
West Ham ostatnio nabija malo korków, ale dzisiaj powinnismy zobaczyc trio Arnautovic - Chicharito - Antonio (+ J. Mario) i to w nich upatruje nadzieje na kornery. Sam rezultat omijam z daleka, kursy smieszne, a rywal dla nas niewygodny.
Tottenham - maszynka do rzutów rożnych, ktora jutro stawi czola bardzo solidnej defensywie, stąd pomysl na kornery.
Jakby ktos chcial razem ze mną oddac drobne do buka to na podkrecenie klimatu:
Swansea +
Remis w Burnley +
Remis w Watford +
LFC - WHU btts +
Lester +
Over 1.5 w WBA +
Over 1.5 w pucharze (ARS - MCITY) +
Preston +0.5 (Championship) =
⛔ @288
Swansea +
WHU over 2.5 korka +
Burnley - Soton btts +
Over 2.5 w Watford +
Over 2.5 w WBA +
Tottenham over 5.5 korka +
Btts w pucharze (ARS - MCITY) =
⛔ @175
Wystarczy ????
I nie linczujcie mnie jesli popłyne ????
Dałem z siebie maxa ;)
Edit: Nie trafilem z rozkminami
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Watford - Everton: BTTS @1.80
Wszedlem troszke mocniej. Watford przedluzyl swą tragiczną serie do czterech wyjazdow z rzedu bez strzelonego gola. Dzisiaj jednak zagrają u siebie, gdzie systematycznie padają overy. Szerszenie w roli gospodarzy tylko dwukrotnie w tym sezonie zachowali czyste konto, tam gra sie szybki, ofensywny, miły dla oka football, a wygrywa ten kto wiecej strzeli, a nie ten kto mniej straci. (Moim zdaniem, obok meczu WBA, ten bedzie najciekawszy i mam zamiar go obejrzec) Dolna połowa tabeli jest bardzo ciasna dlatego sądzę, że Watford nie zmieni nastawienia na to spotkanie, bo taka gra przynosi im niezłe rezultaty. Po drugiej stronie boiska Everton, który w ostatnich czterech wyjazdach zdobyl tylko 1 pkt, ale rywali mial z najwyzszej półki. The Toffees w roli gości nierzadko trafiają do siatki rywala (8/13) i dzisiaj nie powinno byc inaczej, bo jadą do overowego Vicarage Road i z pewnoscią zależy im na przerwaniu czarnej, wyjazdowej serii. W obu drużynach plaga kontuzji, ale bez zmartwien - tam jest komu grac, a w szczegolnosci - komu strzelac. H2H - ogień pod ten typ! Nie odważe sie typowac 1X2, ale mam czujke na 1-1. Przekonamy sie już wkrótce ;)
Wspomnialem o meczu WBA i przypomnialo mi sie dzisiejsze wydanie The Sun. Angielskie pismaki pisali o tym, że dziadki w domu starców w ramach rozrywki zamawiają se tancerki na rusze do pensjonatow, pisali też o mozliwym transferze Lewego do Premier League i potencjalnych nabywcach, no i pisali także o WBA ???? Zainteresowani wiedzą o wybryku słynnej czwóreczki graczy z WBA podczas pobytu w Barcelonie. Klub z The Hawthorns został ukarany grzywną w wysokosci 500 000£ ! Reakcja Pardewa jest mniej wiecej taka: &quot;Ten skandal juz na zawsze pozostawi plame na historii klubu. Apeluje jednak o nie odwracanie sie od winowajców, ktorzy dostaną szanse na odkupienie swojej winy w meczu z Huddersfield&quot;. To jeszcze bardziej umocnilo mnie w przekonaniu, że The Baggies jutro biorą ten mecz o życie ;) Nie namawiam do grania mojego typu lecz staram sie Wam jak najbardziej pomóc ;)
Arsenal - ManCity (puchar): BTTS +
Watford - Everton: over 1.5 +
WBA +0.5 +
Swansea +1.5 +
Tottenham +0.5 +
Leicester +0.5 =
@4.07
5/10
Nie bede pisal o pucharze, bo to nie ten temat, ale btts mysle, że na miękko tam siądzie.
Kurs na Swansea to dla mnie przesada. Rozumiem, że Brighton ostatnio solidny, ale Swansea to jaka? Tak samo solidna. Wchodzimy w decydujący okres rozgrywek i doswiadczenie jest po stronie Łabędzi, ktore wiedzą jak nikt inny, ostatnimi laty, jak grac na finiszu ligi, żeby przetrwac. Za Mewami zaś przemawia wlasny stadion. Dla mnie ten mecz to jakies 56 do 44, a wobec tego kursy 2.10 do 4.20 to value na Swansea.
Tottenham on fire! CPalace bez Zahy...
Co do Lisów... Chcialem ominąc ten mecz, ale dolozylem podporke na podbicie, glownie ze wzgledu na opinie lukasa88 i typerow z pracy. Stoke jest pod scianą i nie podoba mi sie czysta jedynka w tym spotkaniu, no ale dalem sie przekonac, bo Foxy u siebie mają tego King Powera i H2H również sprzyja.
Swansea +0.5 +
Burnley - Southampton: over 1.5 +
West Ham over 2.5 korka +
Tottenham over 5.5 korka +
WBA - Huddersfield: over 8.5 korka =
@11.25
2/10
Burnley notuje czarną serie jak wspomnieli koledzy wyżej i na pewno chcą juz to przerwac, a Święci są pod scianą - czekają ich w najblizszym czasie same wyjazdy, wiec nie ma kalkulacji - albo zaczną strzelac albo żegnamy. Typuje 1-1.
West Ham ostatnio nabija malo korków, ale dzisiaj powinnismy zobaczyc trio Arnautovic - Chicharito - Antonio (+ J. Mario) i to w nich upatruje nadzieje na kornery. Sam rezultat omijam z daleka, kursy smieszne, a rywal dla nas niewygodny.
Tottenham - maszynka do rzutów rożnych, ktora jutro stawi czola bardzo solidnej defensywie, stąd pomysl na kornery.
Jakby ktos chcial razem ze mną oddac drobne do buka to na podkrecenie klimatu:
Swansea +
Remis w Burnley +
Remis w Watford +
LFC - WHU btts +
Lester +
Over 1.5 w WBA +
Over 1.5 w pucharze (ARS - MCITY) +
Preston +0.5 (Championship) =
@288
Swansea +
WHU over 2.5 korka +
Burnley - Soton btts +
Over 2.5 w Watford +
Over 2.5 w WBA +
Tottenham over 5.5 korka +
Btts w pucharze (ARS - MCITY) =
@175
Wystarczy ????
I nie linczujcie mnie jesli popłyne ????
Dałem z siebie maxa ;)
a co oznacza u Ciebie ten + , bo ciezko sie jest polapac tak chaotycznie troche napisane
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis wg mnie warto wejsc w BTS. Mecze typu Brighton vs Swansea 1.67 4:1 fortuna albo Bournemouth vs Newcastle 2.12 2:2 fortuna zwiastuja bramki po obu stronach.
Jakaś argumentacja?/żólw
Gracze byli chyba spragnieni gry ;) tydzien wolnego zrobil swoje . Ale nie spodziewalem sie BTS w kazdym z 6 meczy rozegranych dzisiaj ???? to moja argumentacja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Moje propozycje na dziś. Krótko i zwięźle.
Swansea powyżej 0,5 bramki. Ostatnie mecze Łabędzi zwiastują poprawę formy. Fakt w pucharze Anglii słabo się zaprezentowali, ale w lidze w ostatnich 6 spotkaniach zdobywali bramki. Liczę, że potwierdzą to w dzisiejszym meczu. Poza tym zasługują na wyższe miejsce w tabeli niż te które obecnie zajmują.
Co do następnego meczu to Watford kontra Everton. Tutaj idę w kierunku Evertonu. Zwycięstwo + remis.
Fakt patrząc na ich mecze to widać, ze grają w kratkę, ale po meczach z drużynami z top5 zakładam, że będę chcieli odrobić te punkty, które z nimi stracili. W ostatniej kolejce wygrali z Crystal Palace teraz przed nimi Watford.
To tyle z mojej strony
p.s popieram typ kiks-lfc na mecze United - Chelsea. Jeśli Chelsea zagra tak jak z Barcelona to mają pewne 3 pkt.
// Brighton Swansea 3:1
// Watford - Everton 1:0 liczyłem na marne 0:0 ale co zrobić
// Obie drużyny padakę zagrały ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
z dwojga zlego dla mnie Everton juz od dawna jest skreslony. Watford u siebie sa zawsze groźni pokonujac chociazby Chelsea 4:1. Mecz do meczu niepodobny ale watpie by slaby Everton na wyjazdach przeciwko dzikusom z Watford cos ugrali. Watford 2.34 fortuna
1:0. Brawo Deeney. Świetny mecz Okaki , magiczna kontrola piłki dziś. Korupcyjny gbur Sami Allardyce,wygladajacy jak taki szczur poległ znowu. potrafi ogarnac obrone ale jest Sami upośledzony jesli chodzi o gre w ofensywie , totalny brak kreatywnosci w ataku , Sami go to emeritur, bo nie masz pojecia co w pilce jest najważniejsze : Ofensywa i piekno gry. Brawo Watford.
W sumie wtedy odpadli z Crystal na Wembley ale rok czy dwa później ogarneli Premier. Tamten mecz to byl klasyk.;)


 
Otrzymane punkty reputacji: +31
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jakby tak zliczyc moj kurs dzisiaj:
Gojowczyk 2.12
BTS Bourne 1.67 i Brighton 2.12
po 2:0 Schwarztman 1.62 i Pouille 1.72
to juz jest 20.0 ako
i czekalbym na Fogniniego po kursie 2.10 ;)
za 500 zl jakies 10 tysi lub 20 ????
trza tak pograc za jakis czas ????
Dzieki wszystkim na forum za 0-wą reputacje na dzisiejszym forum Premier i Tenis Atp ???? kolejne typy zachowam dla siebie bo szkoda mego czasu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis mi Anglia nic nie mowi. Jedyny rozsadny typ to : MU vs Chelsea . under 2.5 gola po 1.76 fortuna.
MU u siebie gra solidnie, w sumie na wyjazdach tez, ale wiecej goli strzelaja u siebie i brac The Blues z remisem wg mnie jest bardzo ryzykowne. CHelsea ladnie sie pokazala z Barcelona ale pamietajmy,ze byl to mecz na Stamford a nie delegacja .Dla mnie mecz typowy na under 2.5 gola. 1:1 albo 1:0 max 2:0 dla ktorejs z druzyn. Mou jak i Konte potrafia zagrac defensywnie . Dlatego ten typ.
2:1. jedyne co przewidzialem,ze Chelsea w delegacji gra kaszane i znow dzis to potwierdzila, ehh moglem wziac MU z remisem.
PS. z tenisa polecam Verdasco po 2.3 fortuna. w dziale Atp opisane. Jak nie weźmie tego hiszpan to chyba zawieszam dzialalnosc na forum tenisowym. Diego gra kaszane a Verdasco odpalil, innego wyniku byc nie moze jak zwyciestwo Fernanda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
M 15

matiii31

Użytkownik
25.02. 13:00
Crystal Palace vs. Tottenham
Typ: Kane H. strzeli gola
Kurs: 1.6
Kane strzela od kilku dobrych spotkań Totków, dziś stawiam że strzeli ponieważ rywal zmaga sie z kontuzjami, plagą kontuzji w zespole, najskuteczniejszy piłkarz Premier League ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
WBA - Huddersfield:
WBA win @1.95
WBA -1 @2.75

Nie przypadkowo juz dzisiaj polozylem siano na ten mecz. Bralbym WBA nawet @1.80 i mysle, że do tego poziomu wlasnie spadnie kurs, a zwyciestwo w pucharze ze Świętymi może przyspieszyc przewidywany spadek. Teriery ostatnio ładnie pocisneli Wisienki, ale na wyjezdzie tak kolorowo juz nie bedzie, tym bardziej w WBA. Rzemieślnicy okupują ostatnie miejsce w tabeli, ale na wlasnym podwórku wyglądają calkiem niezle, choc statystyki tego nie pokazują. Gospodarzom brak przede wszystkim skutecznosci. Mysle jednak, że odnajdą ją w tym wlasnie spotkaniu. Wychodze z zalożenia, że WBA nie spadnie w tym sezonie z Premier League! (jestem w trakcie analizy typow dlugoterminowych w Premier League) W nadchodzących tygodniach zmierzą sie z zespolami na swoim poziomie, zaś 5 ostatnich kolejek to bedzie dla nich trudny sprawdzian ostateczny, przyjdzie im zagrac z LFC, Tottenhamem, ManUtd, jakos tak. Widze tutaj początek poscigu o pozostanie w Premier League - rywal pod to założenie idealny. Calą sympatią, ale też rozumem jestem za bialo-granatowymi ;)
EDIT:
W powyższym spotkaniu bede na pewno uderzał także w rzuty rożne, w szczegolnosci dla WBA, czekam na kursy od bet365. Wystarczy spojrzec w statystyki, ktore dobrze odzwierciedlają rzemieślniczy styl gospodarzy tego meczu, którzy wystosują wszystkie działa na Terierów i nabiją może nawet 10 korków? Go go go The Baggies!
Man Utd - Chelsea:
X2 @1.83

Taki kursik na podporke na Smerfy łapie z przyjemnością. Zakładam, że niebiescy postawią sie Barcelonie i w LM ide także delikatnie w ich kierunku, ale nie o tym mowa. Gram juz dzisiaj ten X2, bo wedlug moich założeń kurs spadnie do @1.65 (moim zdaniem w Sevilli padnie remis i to także moze miec wplyw na spadek kursu). Diabły wykreciły jak dotąd kosmiczne staty domowe, ale ostatnio ich skutecznosc troche poszla w dół. Chelsea również zalicza aktualnie lekki zjazd lecz tutaj licze na małe przełamanie z ich strony i minimum na remis wywieziony z Manchesteru. Jest to pojedynek na szczycie footballu angielskiego i taki kurs na podporke wydaje mi sie bardzo atrakcyjny. Spójrzmy w H2H - na przestrzeni ostatnich kilku spotkan, Utd wygralo tylko raz, a zazwyczaj padał remis, obojetnie gdzie grali. Takie topowe mecze rządzą sie innymi prawami niż te przeciwko angielskim przecietniakom, głównie chyba za sprawą psychiki? Ośmiele sie ocenic tutaj szanse na 33/40/27 wiec wchodze śmialo stałą stawką. Jesli Chelsea przegra z Barcą 0-3 - dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia, pozostaje nadal przy swoim i najwyzej strace troche na kursie ;)
⛔ WBA ⛔ rozwalilo mi łeb ???? ciekawe jak teraz bedą grali... moze sie odrodzą, grając bez presji, taki fajny sklad mają, no ale jak sie nie wygrywa u siebie meczu za 6pkt z Hudder to raczej jednak nie ma dla nich miejsca w Premier League w przyszlym sezonie. Szkoda, bo lubie oglądac ich w akcji.
Czekam teraz na Chelsea. ⛔
Chcialem dołożyc na dzisiaj dubla btts w pucharze z korkami dla Spurs, ale linia wzrosla do 6,5 wiec odpuszczam i moze cos na live bede łapał.
 
B 5

bialyyy21

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 15:05
Spotkanie Manchester United vs. Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs 3,25
Buk fortuna
Analiza&quot; Cześć, chociaż to mój pierwszy post na forum to bukmacherką zajmuje się od dłuższego czasu. Dziś chciałbym Wam zaproponować mecz na szczycie ligi angielskiej pomiędzy United,a Chelsea. Zapowiadają się piłkarskie szachy. Obie drużyny w tygodniu rozegrały swoje mecze w Lidze Mistrzów i obie zremisowały. Na korzyść Chelsea przemawia to, że rozegrali swój mecz we wtorek u siebie, a United w środę w Hiszpanii przez co mieli mniej czasu na regenerację. Mourinho w tym meczu na pewno nie będzie chciał stracić bramki i remis wziąłby w ciemno z pocałowaniem ręki. Chelsea po słabszym okresie ( 2 porażki w lidze ) zaczęli grać swoje. Oglądałem ostatnio mecz z Barceloną i na prawdę należało im się zwycięstwo w tym meczu. Szkoda tych 2 obitych słupków przez William&#39;a. United natomiast miał dużo szczęścia i z Sewilli przywiózł remis. Dziś wydaje mi się, że już limit szczęścia wyczerpali i Chelsea wróci do domu z kompletem punktów z Old Trafford. Mój typ na ten mecz to wygrana Chelsea po fajnym kursie, dla odważnych Chelsea DW 0:1 po kursie 8
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 18:30
Spotkanie Liverpool-Newcastle
typ: bts
Kurs 1.90
Buk Totlotek
Analiza: 3 w ligowej klasyfikacji zespoł Liverpoolu na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Newcastle , gospodarze na pewno sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, do drugiego w lidze Manchesteru United tracą tylko 2 oczka i na pewno tutaj mają szansę na zdobycie pozycji wicelidera , goście są na chwile obecną na bezpiecznej pozycji,ale od strefy spadkowej dzieli ich zaledwie 2 punkty, nie jest to zbyt wiele, myślę że w dniu jutrzejszym posypią się bramki, bowiem gospodarze u siebie bardzo często notują overy, sami sporo strzelają, co prawda też często bramki tracą, w poprzednich 6 meczach na własnym boisku stracili i strzelili gola za każdym razem, goście również strzelali bramki w ostatnich 5/6 rozegranych spotkań, więc liczę iż jutro z Anfield nie wyjadą z pustym kontem, muszą upatrywać szans w tym iż Liverpool , który niebawem ma spotkanie w lidze mistrzów, co prawda już raczej nie potrzebne,ale musi je rozegrać będzie chciał troszke manewrować składem i poszuka rezerw w meczu z zespołem popularnych &quot;srok&quot;. Newcastle nigdy na tym stadionie nie wygrało i raczej bym nie liczył iż zmieni się to również w tym spotkaniu, postawię na wynik 2:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego. Myślę że tyle bramek możemy tutaj zobaczyć na luzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom