>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
trochę długi kontrakt podpisali jak ma być tylko &quot;trenerem tymczasowym&quot;, chyba, że lubią płacić za rozwiązywanie umów przed czasem ;) co do Urbana to decyzja bezsensowna, jak mieli go wywalić to powinni to zrobić w grudniu, a nie wtedy jakieś dziwne szopki, a teraz po 2 meczach out, z czego pierwszy przegrany pechowo, bo bramka stracona w ostatniej minucie, natomiast wyjazd na Legię to raczej mieli wkalkulowane, że mogą wrócić na tarczy.
Kontrakt Pawlowskiego jest podpisany na tak dlugo bo jest on szefem akademii i zeby nie mieszac to podpisano kontrakt tej samej długości co ma w akademii.
Co do trenera to Skorża odmowił. Zostaje jeszcze m.in Mroczkowski i Zielinski.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cyrk trwa w najlepsze...
Piłkarze podobno nie podają ręki Bartoszkowi,a w klubie panuje mały konflikt. Jak widać grajkom nie podoba się mocna ręka trenera Bartoszka, a więc wzięli sprawy w swoje ręce.
Bartoszka ma zastąpić Stokowiec.
I jak my mamy być poważni z tą naszą ligą?!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bartoszek zwolniony z Bruk Bet Termalici!
Maciej Bartoszek został zwolniony z funkcji trenera Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. 40-letni szkoleniowiec potwierdził informację w rozmowie z radiem Zapinamy Pasy, a umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
Bartoszek pracował w Bruk-Becie Termalice od 20 września 2017 roku.
Źródło: http://90minut.pl
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Martin Polacek odszedł z Zagłebia do Mlady Bolesłav. Słowacki bramkarz przez 2,5 roku, w ktorych występował w Lubinie rozegrał 91 meczy. Szkoda, bo miał facet charakter i mimo kilku wtop pozostawił po sobie bardzo pozytywne wrażenia. Powodzenia.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
27 letni defensywny pomocnik Mateusz Matras przeszedł dzisiaj z Lechii Gdańsk do Zagłębia na zasadzie transferu definitywnego. Z klubem z Lubina związał się 2,5 letnią umową.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Krzysztof Janus przeszedł z Zagłębia do Arki Gdynia na zasadze transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał umowe do końca sezonu.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk Wrocław
W ostatnim dniu zimowego okienka transferowego Śląsk pozyskał z I-ligowej Stali Mielec Mateusza Cholewiaka. Umowa zawodnika z wrocławskim klubem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019, zawiera także opcję przedłużenia o kolejny rok.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Michał Probierz przedłużył kontrakt z Cracovią!
Trener Michał Probierz na dłużej w Cracovii! Szkoleniowiec zdecydował się przedłużyć umowę z naszym klubem o kolejny rok, wiążąc się kontraktem do czerwca 2020 roku.
- Bardzo cieszymy się z tego z faktu - przyznaje prezes MKS Cracovia SSA, prof. Janusz Filipiak. - Wiążemy z trenerem Probierzem duże nadzieje, co łączy się z budową silnej drużyny Cracovii - dodaje prezes najstarszego klubu sportowego w Polsce.
Michał Probierz objął Cracovię 21 czerwca 2017 roku, wiążąc się dwuletnim kontraktem. Wcześniej prowadził takie zespoły, jak Polonia Bytom, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, ŁKS Łódź, grecki Aris Saloniki, Wisła Kraków, GKS Bełchatów i Lechia Gdańsk.
Życzymy powodzenia trenerowi w dalszej współpracy z Cracovią!
Źródło: https://cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/trener_michal_probierz_przedluzyl_kontrakt_z_cracovia

Dla mnie trochę to dziwne, Probierz miał poprzedni kontrakt do końca przyszłego sezonu, nie jest tak, że już mu się kończył, a jeszcze parę miesięcy temu po Derbach jego pozycja wisiała na włosku. Czy remis z Legią i wygrana w Płocku tak umocniły Probierza w oczach Filipiaka? ;) Terminarz teoretycznie ma Cracovia łatwy do końca rundy zasadniczej, ale wiadomo, że gra ze słabszymi drużynami, które jednak muszą walczyć i nadrabiać ambicją nie zawsze kończą się łatwymi punktami. Przypomina mi się terminarz Wisły Kraków sprzed bodajże 4 sezonów, gdy w 28,29 i 30 kolejce grali z 14,15 i ostatnią drużyną i miały być łatwe punkty, a przegrali wszystkie 3 mecze. Dlatego ciekaw jestem, jak by sytuacja wyglądała, gdyby Cracovia np. Teraz przegrała z Arką, BBT i Sandecją.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Michał Probierz przedłużył kontrakt z Cracovią!

Źródło: https://cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/trener_michal_probierz_przedluzyl_kontrakt_z_cracovia

Dla mnie trochę to dziwne, Probierz miał poprzedni kontrakt do końca przyszłego sezonu, nie jest tak, że już mu się kończył, a jeszcze parę miesięcy temu po Derbach jego pozycja wisiała na włosku. Czy remis z Legią i wygrana w Płocku tak umocniły Probierza w oczach Filipiaka? ;) Terminarz teoretycznie ma Cracovia łatwy do końca rundy zasadniczej, ale wiadomo, że gra ze słabszymi drużynami, które jednak muszą walczyć i nadrabiać ambicją nie zawsze kończą się łatwymi punktami. Przypomina mi się terminarz Wisły Kraków sprzed bodajże 4 sezonów, gdy w 28,29 i 30 kolejce grali z 14,15 i ostatnią drużyną i miały być łatwe punkty, a przegrali wszystkie 3 mecze. Dlatego ciekaw jestem, jak by sytuacja wyglądała, gdyby Cracovia np. Teraz przegrała z Arką, BBT i Sandecją.
Dziwna decyzja, ale Filipiak z takich słynie, już kiedyś wspominałem o jego słynnym kontrakcie bodajże dla Stachurskiego, podpisał kontrakt z trenerem na 10 lat, a po miesiącu już go zwolnił ;) więc, pożyjemy, zobaczymy...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dziwna decyzja, ale Filipiak z takich słynie, już kiedyś wspominałem o jego słynnym kontrakcie bodajże dla Stachurskiego, podpisał kontrakt z trenerem na 10 lat, a po miesiącu już go zwolnił ;) więc, pożyjemy, zobaczymy...
Dokładnie to było nawet chyba po 10 dniach ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
To było do przewidzenia, a po drugie Owen nie zdołał zdobyć 8 pkt w trzech meczach %)
Adam Owen został zwolniony z funkcji trenera Lechii Gdańsk. Następca Walijczyka zostanie poznany w poniedziałek. Najprawdopodobniej będzie to Piotr Stokowiec.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Nie wiem jakimi słowami skomentować to co zobaczyłem na własne oczy. Banda kretynów, idiotów, debili, kur.. nie wiem jakich jeszcze nazw użyć zniweczyła ciężką pracę całej drużyny, która włożyła naprawdę dużo serducha w to spotkanie i grała zajebiście, prowadziła w bardzo ważnym spotkaniu i jestem pewien, że ten wynik dowiozła by do końca.
Kibole z młyna dali się sprowokować jak małe dzieci. Ok, @#$.. ich sprowokowały ale przede wszystkim licz się dobro drużyny. Te 3pkt potrzebne były jak woda rybie, po takiej wygranej morale mocno poszły by do góry o kolejne wygrane byłoby łatwiej.
To jest wręcz niepojętne jak zryte berety mogą mieć niektórzy ludzie, nawet próbujący ich uspokoić piłkarze byli narażeni na oberwanie jakimiś przedmiotami rzucanymi przez debili, z tego co widziałem to chyba Korun nawet oberwał czymś.
Inna sprawa to kto kur... wymyślił aby taki mecz grać w sobotę o 20:30. To jak proszenie się o problemy. Wiadomo nie od dziś jakie relacje panują między kibolami obu ekip. Od początku jak zobaczyłem godzinę rozgrywania meczu to pukałem się w głowę. Weekend, wieczór, pewnie większość kiboli wstawiona, wszak nie sprawdzają alkomatem trzeźwość przy wejściu a może powinni zacząć to robić. Tak jak nie wolno prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu tak może zakazać wejścia na stadion na tej samej zasadzie.
Zastanawia mnie też tak długa reakcja policji, która wkroczyła po dobrych 20 minutach. Jak dla mnie jak już żabole zaczęli palić flagi a kibole Piasta szarpać za ogrodzenie aby się do nich przedostać pewnym było, że to nie skończy się dobrze i już wtedy trzeba było reagować.
Teraz zapewne skończy się walkowerem i zamiast 3pkt to rywal grający naprawdę słabo w tym meczu dopisze sobie punkty, takie coś za nic.
Tych wszystkich kretynów powinni zidentyfikować, wyłapać, dopierdolić im mega wysoki kary pieniężne, zająć wypłaty jeżeli pracują, jak nie to zmusić do mega ciężkiej pracy fizycznej, oczywiście dowalić dożywotnie zakazy stadionowe i może wtedy następni zastanowią się dwa razy zanim zaczną rozpierdalać ogrodzenie aby wtargnąć na murawę, doprowadzić do przerwanie spotkania etc.
Na zakończenie tych moich wypocin jest mi normalnie wstyd a nie powinno za takie zachowanie tych kilkudziesięciu kretynów, chodzę na mecze Piasta nie od wczoraj, zabieram na nie dzieci i całe szczęście, że dzisiaj było mroźno i zostały w domu bo to co by dzisiaj zobaczyły zapewne zniechęciło by je do przychodzenia na stadion na bardzo długo.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Piast Gliwice wystąpił do lokalnego rywala Górnika Zabrze o dokończenie meczu tych drużyn w piłkarskiej ekstraklasie, przerwanego w sobotę z powody burd kibiców.
Działacze gliwickiego klubu w opublikowanym wieczorem w niedzielę na swojej stronie internetowej oświadczeniu zaapelowali, aby sportowa rywalizacja nie cierpiała na skandalicznym zachowaniu marginalnych grup pseudokibiców.
„Brak reakcji ze strony naszych klubów w tej sprawie może doprowadzić do niebezpiecznego rozstrzygania wyników sportowych przez pseudokibiców” – napisali działacze Piasta.
Gliwiczanie zobowiązali się do pokrycia wszystkich kosztów dokończenia meczu i zagwarantowali zwrot wydatków poniesionych przez Górnika Zabrze.
Sobotni mecz na stadionie w Gliwicach został przerwany w 80. minucie przy stanie 1:0, po tym jak grupa miejscowych kibiców zniszczyła część ogrodzenia, a kilku wbiegło na murawę. Wcześniej w sektorze gości podpalono emblematy Piasta Gliwice. Interweniowali policjanci, po 38 minutach zapadła decyzja o zakończeniu spotkania przed czasem.
Zatrzymanych zostało siedem osób w wieku od 28 do 35 lat.

O karze dla Piasta będzie decydowała Komisja Ligi spółki Ekstraklasa podczas poniedziałkowego nadzwyczajnego posiedzenia.[quote/]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom