>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Players Championship 2018 (19-25.03.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Players Championship 2018
19-25 marca 2018
W tym sezonie to już druga edycja turnieju Players Championship, który w kalendarzu zastąpił (w nieco zmienionej formule) wcześniej rozgrywany Finał cyklu turniejów PTC. A skoro cały cykl został skasowany to i jego finał nie miał racji bytu. Turniej Players Championship odbędzie się w dniach 19-25 marca 2018 roku w Venue Cymru w walijskim Llandudno. Drabinkę turnieju tworzy 16 najlepszych zawodników na podstawie rankingu jednorocznego. Obrońcą tytułu jest Judd Trump, który rok temu ograł w finale Marco Fu (10-8).
(fot. World Snooker)​
Tak jak napisano wyżej, turniej w formacie zaproszeniowym, czyli bez kwalifikacji a skład drabinki ustalany na podstawie rankingu. Pula nagród wynosi £ 380,000, z czego zwycięzcy przypadnie £ 125,000. Dodatkowo za brejka maksymalnego kumulowana pula wynosi już £ 30,000, co razem z nagroda za najwyższego brejka turnieju £5 ,000 może być dla graczy kuszącą sprawą. Wszelkie najważniejsze informacje odnośnie turnieju do znalezienia pod poniższymi linkami.
Format trochę zbliżony do poważniejszych turniejów. Wszystkie mecze gramy do 6 frejmów (best of 11), czyli jak w UKC, zaś finał do 10 frejmów (best of 19). Poniżej drabinka turnieju a pod linkami najważniejsze informacje.
Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów i analiz
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Selby vs R.Day
Wygrana z handicapem: Day, Ryan (+2.5) @ 1.63 ✅ 3-6
Wygrana z handicapem: Day, Ryan (+1.5) @ 2.15 ✅
Zwycięzca meczu: Day, Ryan @ 3.00 ✅
Mecz dopiero jutro, ale chyba nie ma co czekać. Za Selbym przemawia tytuł mistrza świata sprzed 10 miesięcy, pierwsze miejsce w rankingi i nazwisko. Za Dayem z kolei przemawia forma, aktualna forma i forma w ostatnich tygodniach. Wczoraj w finale Romanian Masters moim zdaniem przeszedł chrzest bojowy, fatalny początek i 0-4, a mimo to potrafił odwrócić mecz z topowym rywalem i wygrać tytuł. Selby zaskakująco kruchy, wcześniej nawet jak nie był w najlepszej formie to nawet z grą na 70% a nawet 50% potrafił wygrywać turnieje. Teraz nawet pojedyncze mecze sa problemem. W Mastersie wylot 1 runda, German Masters to samo, Welsh Open 2 runda, w Bukareszcie znowu 1 runda. Coś tam poplumkał w WGP, ale wyniki zdecydowanie lepsze niż gra. Wyraźny kryzys mistrza świata i przeciwko graczowi w życiowej formie i z ogromnym zastrzykiem pewności siebie, to przepis na przegraną. Nie wierzę że zobaczymy Mareczka z najlepszych czasów a chyba tylko to by go ratowało. Jeśli Day nagle, z dnia na dzień nie wróci do swojej starej wersji to wybór wydaje się dość prosty, zwłaszcza z takimi kursami na Walijczyka.
D.Junhui vs M.Allen
Zwycięzca meczu: Junhui, Ding @ 1.81 ✅ 6-2
Z dzisiejszych meczy skłaniam się raczej w stronę Dinga, który chyba powoli wraca do formy, a Allen bardzo nieregularny w ostatnich miesiącach, nie budzi zaufania, może poza typami na jego setkę.
S.Murphy vs K.Wilson
Wygrana z handicapem: Wilson, Kyren (+1.5) @ 1.67 ⛔ 6-3 u Murphyego nie było widać śladu urazu..
Zwycięzca meczu: Wilson, Kyren @ 2.16 ⛔
Natomiast chyba najlepszym typem na dzisiaj jest Wilson, w części za jego umiejętności, ale w dużej mierze przez problemy Murphyego z kręgosłupem z którymi już się nawet nie kryje próbując chyba uzasadnić ewentualną kiepską grę. Przez ten uraz odpuścił ostatnio Gibraltar, a przecież tam miał bronić tytułu sprzed roku, więc problem musiał być poważny. Wcześniej beznadziejna forma w Welsh Open i wtopa 0-4 w 1 rundzie z Greene’em. Chyba już wtedy te problemy musiały się pojawić. Nawet nie chodzi o niedogodność w trakcie gry, co również może być problemem, bo nie wszystkie uderzenia mogą być w jego fizycznym zasięgu. Bardziej na formę może wpłynąć dużo mniejsza ilość treningu, bo jak boli to nie da się trenować, a na tym buduje się formę, z którą ostatnio zresztą bywało u niego różnie.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Witam,bedzie to moj 1 post na tym forum ;-) Ja mysle czy nie isc jednak w strone Szona ;-) odpuscil turniej na giblartarze i u rumunow wedlug mnie powodem tez byly pieniazki,zreszta zobacz co wyczyniala czolowka na ost turnieju.Co do wilsona ciezko cokolwiek stwierdzic,pokonal trumpa by dostac baty od Daya ( ktory w sumie nie zagral nic nadzwyczajnego bo pod koniec meczu sam sie cieszyl do wilsona co ten mu wystawial ???? )i teraz pytanie czy Wilson byl rzeczywiscie w kiepskiej dyspozycji czy celowo odpuscil ?chociaz 50 kola tam za wygrana piechota nie chodzi ???? Pojde chyba w 1 i poczekam ewntualnie na live frame zeby w razie w sobie odbic ;-) pozdrawiam
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Też miałem wrzucać typ na Daya, ale skoro już dodałeś psotnick, to mogę jedynie poprzeć w 100%. W ogóle te kursy wyglądają, jakby obaj byli w podobnej formie, a wiadomo jak sytuacja wygląda.
Witam,bedzie to moj 1 post na tym forum ;-) Ja mysle czy nie isc jednak w strone Szona ;-) odpuscil turniej na giblartarze i u rumunow wedlug mnie powodem tez byly pieniazki,zreszta zobacz co wyczyniala czolowka na ost turnieju.Co do wilsona ciezko cokolwiek stwierdzic,pokonal trumpa by dostac baty od Daya ( ktory w sumie nie zagral nic nadzwyczajnego bo pod koniec meczu sam sie cieszyl do wilsona co ten mu wystawial ???? )i teraz pytanie czy Wilson byl rzeczywiscie w kiepskiej dyspozycji czy celowo odpuscil ?chociaz 50 kola tam za wygrana piechota nie chodzi ???? Pojde chyba w 1 i poczekam ewntualnie na live frame zeby w razie w sobie odbic ;-) pozdrawiam
Odpuścił? Nie sądzę, by którykolwiek z graczy odpuszczał turniej w którym już gra a jeśli nawet, to na pewno nie K. Wilson. Tym bardziej, że on dobry sezon ma a nie wygrał jeszcze żadnego turnieju.
 
Moze i masz racje ale ogladam teraz powtorke jego zagran z dayem i naprawde wygladalo to bardzo zle ;-)
ja daje na uni Murphy 1,7
murphy +1,5 -1.43
Result after 4 Frames
Murphy 2,75
Niech wygra lepszy,powodzenia ;-)
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dla mnie pojedynek Murphy:Wilson - no bet. Z jednej strony Wilson wygląda lepiej ale Shaun ma odpowiednią bazę umiejętności i doświadczenia by się postawić. Pamiętajmy, że MŚ zbliżają się wielkimi krokami i trzeba gdzieś zbierać szlify - taki turniej to pierwszy poważny sprawdzian ze względu na grę TOP 16. Ogólnie Kyren jakoś sobie ostatnio radzi i pogrywał w turniejach jednak... jak już odpada to z hukiem. Ostatnio 5:0 z Day&#39;em, poprzednio w Gibraltar Open 4:0 (L. Walkerem) i 4:0 w Welsh Open z Nopponem S. Jak już miałbym pograć to over 9.5 (@ 1.85 iforbet).
Mimo, że zawsze w pojedynkach Selbiego jestem uważny to jednak też gram niedocenianego Day&#39;a (2.98 Fortuna). Przy obecnej formie i comebacku wczorajszym jest to możliwe. Jedyne zagrożenie jakby Selby załapał swój rytm - i straszył walijczyka snookerami (tutaj ma jeszcze pole do poprawy swojej gry). Jednak tak jak koledzy wyżej pisali. Jest to wątpliwe a po takich kursach warto ????
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Williams M. - Yan B. (1) 1.6 izi pizi 6:2 ✅✅✅✅
No cóz w tym meczu ide w strone Borsuka chociaż jego obecna forma nie jest na wysokim poziomie szybkie będzki ostatnio z Dayem 0:4 w Romania Masters ,turniej w Walii też przeciętny w jego wykonaniu ale myśle że dzisiaj sie przebudzi i poradzi sobie z młodym bardzo utalentowanym Chinolem który też ma widoczny spadek formy ???? mam nadzieje ze w tym meczu zdecyduje doswiadczenie tak jak to było w finale Northern Ireland Open w którym to własnie Wiliams wygrał spotkanie 9:8 ????
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L.Brecel vs N.Robertson
Match Winner: Robertson, Neil @ 1.41 ✅ 2-6
Handicap by Frames: Robertson, Neil (-1.5) @ 1.60 ✅
Handicap by Frames: Robertson, Neil (-2.5) @ 2.10 ✅
Wieczorem chyba Robbo łatwo to powinien wziąć. Gdyby było wiadomo czy Brecel dogadał się już z kijem (i którym), i czy przypadkiem nie z dwoma jak w Mastersie to może by miał jakies szanse, bo oryginał z niego nieprzeciętny przy stole i poza nim. Generalnie roztrwonił dobry czas z początku sezonu, a mógł na dobre zagościć w top16. A tak to taka radosna gra że się wbija wszystko co leci a jednocześnie się jest bez formy to jest samobójstwo na takiego breakbuildera jak Robertson. Może i forma nie taka jak parę lat temu, ale z dobrej szansy wygrywające podejście raczej robi w 4/5 przypadkach. A tu szans będzie sporo. Dla mnie łatwa wygrana blondasa.
R.O&#39;Sullivan vs G.Dott
Handicap by Frames: O&#39;Sullivan, Ronnie (-2.5) @ 1.50 ✅ 6-1
Z Ronaldo nigdy nic nie wiadomo, czy pobiegał sobie przed meczem na zewnątrz jak zwykle, czy musiał na ruchomej bieżni, bo okazuje się że to moze mieć znaczenie Na swoje szczęście gra z Dottem, który no co tu mówić ma kompleks O&#39;Sullivana, 1 frejm urwany w ostatnich 3 meczach, wcześniej nie lepiej. Ale z drugiej strony Szkota ostatnio gra dobrze, więc blowoutu nie powinno być. Myślę, że 2-3 frejmy urwie, ale nie więcej.
Marathon
 
Witam, na dzis proponuje 2 mi sie wydaje pewne zaklady
Rakieta vs Ding +2,5 1,62 z Uni
co tu duzo mowic ,rakieta ogral Dotta po raz kolejny wczoraj ale Dott jest mistrzem przegrywania na wlasne zyczenie (miec prosty uklad i 60 pkt i przegrac to trzeba byc geniuszem ???? ) Mi sie wydaje ze Ding dzis nie bedzie dawal tylu okazji i bedzie mecz w miare wyrownany
Do tego bez analizy John,dobra forma ostatnio ogral rudzielca to i dzis mi sie wydaje ze w wazniejszym turnieju zrobi to samo ;-)
 
H 1K

horosz

Użytkownik
A jak widzicie spotkanie Trump:Maguire ? ????
Mam fajny kupon AKO (Day, Ding, Robertson, Trump - 1 runda turnieju) @10.74 i nie wiem czy wypłacać czy jednak czekać do końca. Oglądałem ostatnio pojedynek Maguira z Carterem i w sumie nie wyglądało to dobrze - wiele okazji zmarnowanych. Z drugiej strony Trump nierówny w tym sezonie. Jednak gry dostanie okazje to brejki buduje bardzo fajnie, np w pojedynku z Brecelem ostatnio (4:0 / wszystkie podejścia over 50 / 2 setki).
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Trump J. - Maguire S. (2) 2.55 6:4⛔⛔⛔⛔⛔
Ja osobiście ide w tym meczu w stone Szkota ponieważ moim zdaniem obecnie jest w lepszej formie chociaż ta forma też nie jest jakoś wystrzałowa Trump w tamtym roku wygrał wlaśnie ten turniej ale dzisiaj trzymam kciuki za szkota mój ulubiony snookerzysta i myśle że dzisia powalczy z Trumpem i wygra to spotkanie ????
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A jak widzicie spotkanie Trump:Maguire ? ????
Mam fajny kupon AKO (Day, Ding, Robertson, Trump - 1 runda turnieju) @10.74 i nie wiem czy wypłacać czy jednak czekać do końca. Oglądałem ostatnio pojedynek Maguira z Carterem i w sumie nie wyglądało to dobrze - wiele okazji zmarnowanych. Z drugiej strony Trump nierówny w tym sezonie. Jednak gry dostanie okazje to brejki buduje bardzo fajnie, np w pojedynku z Brecelem ostatnio (4:0 / wszystkie podejścia over 50 / 2 setki).
Nie ma co rozkminiać tylko skontrować. Mags +2.5 @1.54 i po kłopocie. Jak sie skończy 6-4 będziesz podwójnie zarobiony. Albo pilnować na live.
-----------
Co do meczy popołudniowych to ja tu nie widzę pogromów.
J.Higgins vs A.McGill
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.66 ⛔ 0-6 Jasiek żenująca postawa, nawet nie chodzi o wynik ale o podejście.. 3 ostatnie frejmy zero zaangażowania, 3-4 frejmy dał sobie wykraść.... a końcówka to już na pałę byle dać McGillowi skończyć mecz. Tak samo jak wczoraj Dott

Higgins dobra forma w Welsh Open i wygrana, ale to było miesiąc temu. W Bukareszcie wyglądał już mocno przeciętnie i szybki wylot w 2 rundzie. Wcześniej zdążył jeszcze odprawić właśnie McGilla, zresztą oni mają szczęście do siebie bo w tym sezonie to już będzie ich 4 mecz. Wszystkie wygrał Jasiek, ale 2 ostatnie już z tego roku to zacięte overowe mecze i dzisiaj liczę na powtórkę. Moim zdaniem trochę rdzy po paru tygodniach w grze Higginsa może się pojawić, to powinno wyrównać poziomy, a McGill co by nie mówić, nawet bez topowej formy potrafi wykorzystać szanse. Kurs dobry, linia też, moim zdaniem do gry.
J.Trump vs S.Maguire
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.43 ✅ 6-4
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.09 ✅
Co do tego zestawienia to sprawa dość prosta. Trump jest lepszym graczem, ale forma w lesie, czyli nieregularna. Mags ostatnio na musiku żeby wcisnąć się do top16 przed MŚ i mieć spokój, nie martwić się wyczerpującymi kwalifikacjami do Crucible. I ostatnio forma całkiem niezła, podobno nawet ostatnio trenuje codziennie, co nie było regułą w przeszłości, bo Szkot sumiennie przez lata zapracował na łatkę underachievera. Ale w ostatnich miesiącach wyniki bardzo dobre: półfinał UKC, ćwierćfinał Scottish Open, półfinał WGP, jest naprawdę dobrze, a na pewno lepiej niż to co pokazywał w tym czasie Trump. Dla mnie to przepis na overowy scenariusz.
Marathon
 
Ja nie wiem czy Higgins znowu z jakimis mafiozami ustawil swoj mecz ale to co on robi to jest jeden wielki kryminal,90 % wygranych frejmow oddaje ,a te odstawne i wogole wychodzenie ze snookerow to jeden wielk cyrk.tak jak myslalem 3 framy wygrane oddal w sposob iscie koncertowy a ten ostatni gdzie mogl sie odstawic przy 50 przewagi to lepiej walnac jak dzieciak na chama niech sie wszystkie rozsypia ???? zal.pl
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Problem w snookerze jest identyczny jak w tenisie , zawodnicy nie są zawieszani za jawne przechodzenie obok meczu i nie ma co się łudzić że będzie inaczej,
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Trump - Robertson
over 0,5 centuries @ 1.635 1xbet
kurs z kosmosu, musi w tym meczu paść jakaś setka, nie ma zwyczajnie możliwości innej jak grają tacy gracze naprzeciw siebie(tylko Sullivan częściej wbija setki chyba). Warto odnotować że kurs na setkę trumpa w tym meczu ten sam bukmacher wystawił mniejszy niż na setkę w meczu ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
H 1K

horosz

Użytkownik
Trump - Robertson, @ 1.98 Fortuna
McGill - Murphy, @ 1.53 Fortuna
AKO 3.03
AD 1. Jeden jak i drugi miewa wspaniałe momenty gdzie szybciutko budują brejki (m.in Trump dziś przy szybkim prowadzeniu 2:0 notował bodajże 11 sek/uderzenie) jednak dla mnie lepiej wygląda Robertson - stąd też pobieram po takim kursie. Robbo dostał sporo okazji od Brecela - wiadomo. Jednak pod koniec chwycił tak dobry rytm i konstruował po koleji (75,72,62, 103, 107) i mam nadzieję, że ponownie będzie wykorzystywał okazęi od Trumpa, która idealnego snookera nie gra. W grze taktycznej możemy postawić tutaj moim zdaniem 40/60 na ten moment. Kursy na setki również kuszą - over 1.5 do spróbowania
AD 2. Przenosimy się do piątkowego pojedynku. McGill&#39;owi ,,wystrzelanie&quot; się z Higginsem może wyjśc nawet bokiem - bowiem może odczuć fałszywe złudzenie i pewność siebie, która przy mądrej i taktycznie ułożonej grze Murphego może prysnać - nawet na początku spotkania. Tak jak każdy widział po urazie Shauna nie ma śladu, terminarz również dla niego dobry bowiem ma sporo czasu na regenerację. Wchodzę również w ten typ odwazniej (-2.5 @2.40 iforbet) jednak na potrzebę doubla minimalizuję ryzyko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Trump - Robertson
over 0,5 centuries @ 1.635 1xbet
kurs z kosmosu, musi w tym meczu paść jakaś setka, nie ma zwyczajnie możliwości innej jak grają tacy gracze naprzeciw siebie(tylko Sullivan częściej wbija setki chyba). Warto odnotować że kurs na setkę trumpa w tym meczu ten sam bukmacher wystawił mniejszy niż na setkę w meczu ;).
Bardzo czujnie wypatrzyłeś zakład. Obecnie to już 1.664 ale na over 1.5 centuries w meczu albo podobne kursy na setkę konkretnego z zawodników. Na takim dystansie to niemal pewny zakład ale bez zapeszania, bo jeszcze wykraczemy.
Mnie już zostaje korzystać z linii obecnie wystawionych i podbiorę dziś zakłady:
over 0.5 setki Robertsona @ 1.688
over 3.5 frejma Robertsona @ 1.445
over 4.5 frejma Robertsona @ 1.725
1-6, Robbo gdzie byłeś?
gdzie ten drugi i trzeci zakład to po prostu zamiennie handicapy +2.5/1.5 do Australijczyka, ale inaczej nazwany zakład, dostępny w 1xbet, po lepszym kursie. Mocna wiara w Neila, dla którego jest to lepszy rok niż ostatni, dwa wygrane turnieje, rankingowy i zaproszeniowy, ciągnące się problemy czy prywatne czy zdrowotne nie wracają i przede wszystkim wbija. Wbija i to dużo. I to gęsto. Wbija z Brecelem dwie setki, wbija z Ianem Burnsem trzy setki i odpada 4-3, nie zapomniał jak się to robi. Robertson ma dużą motywację też w postaci utrzymania miejsca w TOP16, które daje grę w Crucible bez potrzeby walki w kwalifikacjach a za nim są McGill i Ryan Day, którzy w turnieju grają i jeszcze mogą go wyprzedzić. Nie jest to faworyt w pojedynku z Trumpkiem ale co się z Anglikiem dzieje, pewnie nie wie on sam. Gdyby Trump grał na miarę swoich możliwości to (pewnie byłby już Mistrzem Świata) w głowie nie miałbym myśli, że nie będzie mieć dziś ciężkiej przeprawy.
I o pojedynku dwóch Walijczyków pomyślimy o czasie.
Kurs 1xbet
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Bardzo czujnie wypatrzyłeś zakład. Obecnie to już 1.664 ale na over 1.5 centuries w meczu albo podobne kursy na setkę konkretnego z zawodników. Na takim dystansie to niemal pewny zakład ale bez zapeszania, bo jeszcze wykraczemy.
Kurs 1xbet
I co z tego że czujnie wypatrzylem i zagrałem jak Ci krętacze po zagraniu już zmnieli mi na becie na kurs 1,35 :/
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Players Championship
Ronnie O&#39;Sullivan - Judd Trump
Match Centuries: Over 1.5 @ 1.71 ✅ 3 (Ronnie 143, Trump 109, 123)
Betrally
Linia na tylko 2 setki z dwoma najlepszymi breakbuilderami w tym sezonie (i w historii) ? Wchodzę w to bez namysłu. Ronnie najwięcej setek w tym sezonie (67, Trump tuż za nim (61), obaj forma w porządku, może nawet Trump nieco lepsza. W tym tygodniu już zdążyli dołożyć Ronie 4 setki, i Trump trzy sztuki. Dodatkowo nie ma raczej ryzyka że któryś z nich wyloguje się z meczu po pierwszym frejmie jak to zrobił Robertson wczoraj z Trumpem. Myślę, że 9-10 frejmów powinni pograć, szansa na to że przynajmniej 2 z nich to będą brejki 100+ jest spora, obaj dają sobie dużo szans, ale też rywalom w przypadku pudeł bo raczej starają się otwierać układy na stole niż odwrotnie.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Players Tour Championship
Shaun Murphy - Mark Williams
Total Centuries: Over 0.5 @ 1.4 ✅ 3 (Murphy 133, 117, Williams 127)
Total Centuries: Over 1.5 @ 2.336 ✅
Chyba trochę zaniżone te linie. Ok, może Williams i Murphy to nie Ronnie i Trump, ale to wciąż czołowi breakbuilderzy w stawce, tu za wspomnianą dwójką. Czasem może zbyt wyrachowani jak Williams, czy nieregularni jak Murphy, ale dla żadnego z nich nie jest problem zrobić setkę. W poprzedniej rundzie, Williams wbił 2 i to grube (124, 141), ta druga do wczorajszego 143 O’Sullivana była najwyższym brejkiem turnieju. Murphy też swoją setkę dołożył. Więc linia 1 czy 2 setek na mecz takiej pary jest bardzo kusząca. Zwłaszcza że można spodziewać się raczej zaciętego meczu niż blowoutu więc powinno być sporo czasu i miejsca na wysokie brejki. I raczej obie strony powinny się dołożyć do sumy setek.
1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom