>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na remisy 2017/2018

G 0

greenfinga

Użytkownik
witam
w 100% zgadzam się z przedmówcą
jak dla mnie po przetestowaniu różnych systemów/sposobów , po roku testowania progresji na staly zysk i dodatnim yieldzie będę dalej konsekwentnie grał progresje
Wracając do moich przykładowych progresji rzeczywiście wystąpił błąd w obliczeniach a spowodowany był tym ze co jakiś czas zwiększam stały zysk (w tym przypadku przeskoczyłem z 14j na 19j)
Dodam również ze po dodaniu do każdego progu progresji 12% podatku zwiększa się koszt progresji(w przypadku stałego zysku 10j) z około 60-65 j do 80-85j(w zależności od kursów)
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ty masz otwartych 600 !!! progresji na raz!!! ;)
witam
czytam Wasze posty i nie mogę wyjść z &quot;podziwu&quot;
ludzie !!!!!!!!
progresja to najlepszy sposób ogrywania buka pod kilkoma warunkami
-własne statystyki
-zaplecze finansowe
-żelazna konsekwencja w grze
wymaga to wszystko multum czasu i pracy
nie widzę żadnych szans dla kogoś kto zaczyna &quot;z marszu&quot; granie progresją
jest takie pojęcie jak dywersyfikacja kapitału
ricardos
ps.
zaczynałem od 20 progresji / 5 lat temu / dzisiaj gram ponad 600
codziennie poświęcam na statystyki śr.4 godziny
rezerwa kapitałowa 20000 pln / na wypadek wydłużenia progresji/
pozdro
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
dokładnie tak jest jak napisałem
poczytaj o dywersyfikacji kapitału to zrozumiesz dlaczego
wygrane na niższych pułapach praktycznie finansują grę
kiedyś prowadziłem na swoim forum mały poradnik jak grać progresją ale z braku czasu przestałem
zawsze przestrzegałem przed graniem progresją &quot;ad hoc&quot;
analizy, statystyki i zaplecze finansowe to podstawa
dodatkowo konsekwencja i cierpliwość
pozdro
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Ja nadal uważam, że progresja to zarówno najlepszy jak i najgorszy system buckmaherski. Dlaczego najlepszy ? Bo po którymś razie gwarantuje pewny zysk, a dlaczego najgorszy ? Bo za którymś razem gwarantuje pewnego bankruta.
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
zapraszam na moje forum
znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie
wszystko uzależnione jest od metody grania i wiedzy o progresji
niestety - większość graczy negatywnie nastawionych do progresji
- albo nie ma o niej pojęcia
- albo straciła kasę grając progresję bez przygotowania a co najgorsze bez zabezpieczenia finansowego
progresja nie jest dla małych chłopców grających tasiemce po 2 pln z nadzieją wygrania dużej kasy
w tym sezonie miałem ligi w których straciłem np.Francja 2 ok.9000 pln a w sumie i tak jestem na dużym plusie
pozdro;)
 
V 49

vvss2

Użytkownik
witam
zapraszam na moje forum
znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie
wszystko uzależnione jest od metody grania i wiedzy o progresji
niestety - większość graczy negatywnie nastawionych do progresji
- albo nie ma o niej pojęcia
- albo straciła kasę grając progresję bez przygotowania a co najgorsze bez zabezpieczenia finansowego
progresja nie jest dla małych chłopców grających tasiemce po 2 pln z nadzieją wygrania dużej kasy
w tym sezonie miałem ligi w których straciłem np.Francja 2 ok.9000 pln a w sumie i tak jestem na dużym plusie
pozdro;)
Ile miesięcznie na tym wyciągasz tak średnio ?
A i jeszcze mam takie pytanie, dlaczego grasz takie nietypowe ligi typu 2 liga hiszpańska, czy 3 liga włoska ? A nie takie topowe ligi np bundesliga, PL ?
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Tak się złożyło że ja nie dawno zakończyłem grę w progresje i chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami co do tej metody gry. Przede wszystkim chciałbym odnieść się do vvss2 który pisze że potrzebne jest niewiadomo ile set tys.zł żeby zacząć grę w progresje. Wcale nie trzeba posiadać dużego budżetu, wystarczy średnia krajowa i podzielić to na 14-15 progów i zacząć grę, Nikt nikomu nie każe mnożyć stawkę x2 bo to faktycznie prowadzi do bankructwa, a czarne serie zdarzają się częściej niż się wydaje. Wiadomo jeżeli jest większy budżet to jest większy komfort gry, mniej stresowy i przede wszystkim można pozwolić sobie na dołożenie progów, jeżeli będzie taka potrzeba. Grając tą metodą gry bardzo przydatna jest gra na live, ja starałem się grać typy przedmeczowe lecz przy wysokich progach dwa lub trzy razy zamykałem progresje na live. Wydaje mi się że przy grze na live, małe jest prawdopodobieństwo że ktoś nie jest wstanie zamknąć progresji do progu 14-15. Trzeba też mieć trochę pojęcia w to co się gra i to co się typuje , mieć stalowe nerwy i mnóstwo szczęścia. Oczywiście to co napisałem to tylko i wyłącznie moje osobiste spostrzeżenia po zamknięciu setki progresji, i nie każdy może się z tym zgadzać . Ale pewnie każdy kto grał na poważnie w progresje i wie jak to jest wyłożyć 2-3 tys zl żeby wygrać 50 zl , powie wam że jest o wiele więcej łatwiejszych i tańszych metod gry na zarobienie tych 50 zł. Mimo to jestem zdania że po każdej grze najlepsze wnioski wyciąga się samemu. Powodzenia.
50zł można zarobić pracując 5h na kasie ???? To ile razy trzeba pomnożyć zależy od kursu, jeżeli kurs jest wysoki załóżmy 2,5zł to rzeczywiście wystarczy, że będziemy mnożyć razy 1,5 stawkę, jeżeli kurs jest niski np 1,2zł to w drugim progu nie wystarczy pomnożyć razy 2, bo nam się to nijak nie zwróci, przy kursie 1,2zł następna stawka musi być 5 razy wyższa, żebyśmy wyszli na 0. Co do budżetu to oczywiście, że posiadać nie trzeba dużego, ale ja pisząc, ze trzeba mieć duży miałem na myśli, że traktujemy to jako poważny zarobek, oczywiście możemy mieć nawet 100zł żeby grać progresję, ale nie liczyłbym, że się dorobimy tutaj majątku, prędzej stracimy tą stówę, no chyba, że mamy wyjątkowe szczęście, które się trafia raz na milion przypadków.
Witam
Dorzucę swoje przysłowiowe 5 groszy ,a mianowicie
gram/testuje progresję już dokładnie rok ,mam około 1500 progresjiza sobą,obecnie gram równocześnie 250 progresji naraz i są to progresję na stały zysk , yield wacha się między 8-15 %,a budżet to około 2000zl więc jak na razie według mnie jest bardzo dobrze , i kontynuuje dalej moje testy , w razie zapytań postaram się coś pomoc i doradzić.
Pozdrawiam
Jakie ligi i jakiego typu progresje grasz ? Na remisy, czy moze progresję na overy ?
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Ja gram progresją kilka lat i większość lat jestem do przodu. Powiem tak gra jest warta świeczki jak ma się mocne postanowienie ( nie przejebać wszystkiego ) i charakter. W tym roku gram już ponad 1 miesiąc. wpłaciłem 500zł i na ta chwile mam 1300zł. Niby grosze ale można wpłacić więcej np. 5000zł i zrobić z tego 13000zł wystarczy przesunąć przecinek w stawkach. Kilka lat już wpłacam od 500 do 1000zł i raz tylko przegrałem wszytko ( przez głupotę i nerwy - gorąca głowa ). A poza tym zawsze co najmniej drugie tyle wyjęte. Grałem zazwyczaj NHL i inny hokej. Ale dzięki temu forum gram co się da od tego roku i też idzie. Jak ktoś zainteresowany to mogę podesłać historie konta. Może jakieś ciekawe uwagi zdobędę.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Ja gram progresją kilka lat i większość lat jestem do przodu. Powiem tak gra jest warta świeczki jak ma się mocne postanowienie ( nie przejebać wszystkiego ) i charakter. W tym roku gram już ponad 1 miesiąc. wpłaciłem 500zł i na ta chwile mam 1300zł. Niby grosze ale można wpłacić więcej np. 5000zł i zrobić z tego 13000zł wystarczy przesunąć przecinek w stawkach. Kilka lat już wpłacam od 500 do 1000zł i raz tylko przegrałem wszytko ( przez głupotę i nerwy - gorąca głowa ). A poza tym zawsze co najmniej drugie tyle wyjęte. Grałem zazwyczaj NHL i inny hokej. Ale dzięki temu forum gram co się da od tego roku i też idzie. Jak ktoś zainteresowany to mogę podesłać historie konta. Może jakieś ciekawe uwagi zdobędę.
Byłbym takim czymś zainteresowany, ponieważ szukam dobrego systemu bukmacherskiego i jestem ciekaw jak to wygląda, zwłaszcza jak się trafi czarna seria, co wtedy robicie.
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Czarna seria wiadomo, może się trafić. Ale trzeba tak grać żeby nie występowała zbyt długa. Ja zaczynam od małych stawek 10 -20 zł i jak przegrywam to nie podwajam tylko znowu gram za podobna lub delikatnie większą stawkę. Później zaczynam zwiększać i jeśli widzę że nadal cienko idzie w meczu to robię cashout tak żeby dożo nie stracić i mieć kolejna sanse grania za podobna stawkę bez straty &#39;&#39;ostatniego poziomu&#39;&#39;.
Później może zrobię wyciąg z konta i jakoś to udostępnię.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
W sumie napisałem już dużo z tym udostępnianiem publicznie to może dam sobie spokój.
Jak ktoś chce pogadać to na priv
Ok do niczego nie zmuszam. Ja sam od sezonu 2018/19 zamierzam zrobić symulację swojego systemu, który oparłem na innych głównie na progresji, ale z pewnymi modyfikacjami, które minimalizują praktycznie do zera ryzyko postawienia dużych kwot nawet przy czarnej serii, no i jak wypali to od sezonu 2019/20 zagram za prawdziwe pieniądze.
 
B 34

bartek77

Użytkownik
Tylko, że dywersyfikacją sprawa wcale tak różowo nie wygląda. Dzielenie straconych pieniędzy przez jedną drużynę na kilka czy kilkanaście innych powoduje, że owe drużyny zaczynają nie od pierwszego, ale od któregoś z kolei progu. Tym samym rośnie znacząco szansa, że któraś z nich również może dojść do wysokiego progu. Obecnie główkuję nad opracowaniem systemu progresywnego na remisy w NHL i jako że wszystkich drużyn jest tylko 31, w przypadku niepowodzenia na jednej z nich,pozostałe z automatu otrzymują na początek stawkę dla poziomu nr 5 ( i to przy stawce na zysk stały, nie żadne podwojenia itp.).
Nie próbowałem nigdy multiprogresji, ale przy np. 600 drużynach jest chyba duża &quot;szansa&quot; na to, że przynajmniej kilka z nich wejdą na niebezpieczny poziom, a straty będą większe niż potencjalne zyski przez pozostałe drużyny.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Tylko, że dywersyfikacją sprawa wcale tak różowo nie wygląda. Dzielenie straconych pieniędzy przez jedną drużynę na kilka czy kilkanaście innych powoduje, że owe drużyny zaczynają nie od pierwszego, ale od któregoś z kolei progu. Tym samym rośnie znacząco szansa, że któraś z nich również może dojść do wysokiego progu. Obecnie główkuję nad opracowaniem systemu progresywnego na remisy w NHL i jako że wszystkich drużyn jest tylko 31, w przypadku niepowodzenia na jednej z nich,pozostałe z automatu otrzymują na początek stawkę dla poziomu nr 5 ( i to przy stawce na zysk stały, nie żadne podwojenia itp.).
Nie próbowałem nigdy multiprogresji, ale przy np. 600 drużynach jest chyba duża &quot;szansa&quot; na to, że przynajmniej kilka z nich wejdą na niebezpieczny poziom, a straty będą większe niż potencjalne zyski przez pozostałe drużyny.
Nie znam się na hockeyu, ale wydaje mi się, że remisy padają tam bardzo rzadko, więc podwajanie stawek przy takim czymś byłoby gwoździem do trumny. Trochę nie rozumiem dlaczego jak się mówi o progresji to wszyscy zakładają, że to musi być koniecznie progresja na remisy ?
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
gram już trochę progresją. mogę podzielić się wiedzą a nawet chciał bym tylko nie wiem za bardzo z kim bo mało kto wierzy że można na tym zarabiać
 
V 49

vvss2

Użytkownik
gram już trochę progresją. mogę podzielić się wiedzą a nawet chciał bym tylko nie wiem za bardzo z kim bo mało kto wierzy że można na tym zarabiać
To może jak się podzielisz swoją wiedzą na forum to więcej osób uwierzy, że można na tym zarabiać ? Oczywiście, że na progresji zarabiać można, pod warunkiem, że nie dochodzi do tzw. czarnej serii, a ona wbrew pozorom wcale nie trafia się tak rzadko, zwłaszcza, że wystarczy jedna czarna seria, żeby stracić wszystko co wygraliśmy do tej pory.
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
To może jak się podzielisz swoją wiedzą na forum to więcej osób uwierzy, że można na tym zarabiać ? Oczywiście, że na progresji zarabiać można, pod warunkiem, że nie dochodzi do tzw. czarnej serii, a ona wbrew pozorom wcale nie trafia się tak rzadko, zwłaszcza, że wystarczy jedna czarna seria, żeby stracić wszystko co wygraliśmy do tej pory.
a kto powiedział że progresja to granie all in one można dzielić monożyć i inne cuda robić. Nie mówiąc już o cashout co jest nowością w progresji
 
Do góry Bottom