>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 127: Werdum vs. Volkov

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 127: Werdum vs. Volkov

Data: 17 marca 2018
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Transmisja: karta główna (Polsat Sport), cała gala (UFC FightPass)
Miejsce: o2 Arena - Londyn, Wielka Brytania
Walka wieczoru
265 lbs: Fabricio Werdum (23-7-1) vs. Alexander Volkov (29-6) | 5 rund
Co-main event
205 lbs: Jimi Manuwa (17-3) vs. Jan Błachowicz (21-7)
Karta główna (od 22:00 polskiego czasu)
135 lbs: Tom Duquesnoy (15-2-0, 1NC) vs. Terrion Ware (17-6)
170 lbs: Leon Edwards (14-3) vs. Peter Sobotta (17-5-1)
Karta wstępna (od 18:45 polskiego czasu)
185 lbs: John Phillips (21-6-0, 1NC) vs. Charles Byrd (9-4)
170 lbs: Danny Roberts (14-3) vs. Oliver Enkamp (7-1)
170 lbs: Jack Marshman (22-7) vs. Bradley Scott (12-5)
145 lbs: Danny Henry (11-2) vs. Hakeem Dawodu (7-0-1)
205 lbs: Paul Craig (9-2) vs. Magomed Ankalaev (9-0)
155 lbs: Stevie Ray (21-7) vs. Kajan Johnson (22-12-1)
265 lbs: Mark Godbeer (13-3) vs. Dmitry Sosnovskiy (10-0)
155 lbs: Nasrat Haqparast (8-2) vs. Nad Narimani (10-2)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Janek po 2.8 na bet365 ✅
Manuwa jakoś mnie nie przekonuje. Oprócz OSP nikogo znaczącego nie pokonał. Niby 15 walk wygrał przez KO/ TKO, ale Janka 3 lata temu nie był w stanie ubić a od tamtej pory Błachowicz zrobił duży progres. Nie zdziwię się jeśli Janek wygra to przed czasem (szczęka Poster Boya jest jak dla mnie podejrzana), więc kurs 6.0 na Unibet na wygraną Polaka przed czasem ⛔ też pobieram (poddać też może).
Werdum po 1.54 na Unibet ⛔
Werdum przed czasem po 2.1 na Unibet ⛔

Gdzie Volkov a gdzie Werdum? Rosjanin już kiepsko wyglądał na tle Struve. Brazylijczyk spokojnie go rozmontuje w ciągu 5 rund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Pozwolę sobie nie zgodzic się z pierwszym typem kolegi Vat. Nie tylko Błachowicz zrobił postępy. Manuwa także rozwinął swoją najmocniejszą płaszczyznę czyli stójkę.Moim zdaniem siła ciosu Manuwy złamie Polaka. Walczy przed własną publicznością i wyglądał na ważeniu dobrze jak zawsze. Sorry, ale nie widzę tutaj wygranej Janka.
Jimi Manuwa 1.50 STS
Tutaj to samo co kolega wyżej. Gdzie Volkov, a gdzie Verdum? Szybkie sprowadzenie i walka w parterze na korzyśc Verduma.
Fabricio Werdum wygra przez poddanie: TAK 2.65 forBet
EDIT
Tym razem się kompletnie pomyliłem.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Kurs 1.5 na Brytyjczyka raczej nie do grania. To juz chyba wolałbym postawić 2x wiecej na Werduma. Większość znawców mma skreśla Janka jeśli chodzi o stójkę w tej walce. Ja mam przerzucie, że właśnie w tej płaszczyźnie Błachowicz rozmontuje Manuwa. Wiem, że Brytyjczyk moze Polakowi urwać głowę jednym ciosem ale kurs 2.8 na Janka i 6 przed czasem jak najbardziej grywalne.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Stawiałem na Craiga kurs 6,00 ;) debiutanci w UFC zazwyczaj dostaja bęcki ale to przeszło ludzkie pojęcie ????
PS : link jakiś zawirusowany
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stawiałem na Craiga kurs 6,00 ;) debiutanci w UFC zazwyczaj dostaja bęcki ale to przeszło ludzkie pojęcie ????
PS : link jakiś zawirusowany
Nie zawirusowany, tylko niezabezpieczony i antywir ostrzega, wystarczy zignorować ostrzeżenie dla tej strony i ogladasz. Zresztą, zaraz zaczyna się karta głowna na Polsacie Sport i po problemie.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
no to lecim z typkami na Londyńska gale

Volkov, Alexander Werdum, Fabrício

Takedowns(sprowadzenia) kto więcej Werdum 1,96 1xbet&quot;&gt;1xbet✅

przez poddanie Werdum 2,6 1xbet w forbecie 2,65⛔

Tutaj prosta sprawa Drago świetne warunki bardzo mocna stójka fajnie bije składa kombinacje w dobrym wieku jest na fali 5 zwycięstw.Z solidnymi dobrymi zawodnikami 2 decyzje z niewygodnym do bólu solidnym Timothy Johnson- groźnym weteranem z kowadłem w łapie obecnie zawodnikiem Bellatora Roy Nelsonem. Tko fajna bitka nad Struve który niestety walczy coraz gorzej...i dziś w walce wieczoru stanie na przeciwko byłego mistrza organizacji w wadze ciężkiej Brazylijskiego weterana VAI CAVALO Werduma .Faworytem Brazol ale...myślę ze w stójce szanse ma Rosjanin i to spore... tutaj umiejętności doświadczenie i klasa rywali po stronie Fabrizio który walczył z wszystkim naj porażki z mistrzem Stipe Miocic tutaj stracił pas i była to duza niespodzianka. Ruszył do przodu i Stipe świetny bokser go znokautować. Porażka decyzja z Reemem - ostatnio 2 wygrane z rzędu z naszym Tuburą przez decyzje w sumie pełna dominacja kontrola w parterze przez 5 rund i szybkie podanie z Waltem Harrisem.Wiadomo Brazylijczyk świetny parterowiec grapler najwyższe brazylijskie BJJ .Tutaj powinno byc szybkie sprowadzenie(obalenie) i próba skończenia walki w parterze gdzie Drago raczej jest duzo słabszy. Fabrizio na ziemi powinien sie bawić na chwyty z Alexem i spokojnie go podać.


Manuwa, Jimi - Blachowicz, Jan

Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ 2.10 Unibet⛔Blisko

Manuwa, - Rounds 1-2 Wygrywająca grupa rund 2,75 Unibet ⛔

MANUWA WYGRA PRZEZ KO,TKO LUB DQ 2,55 forBET⛔

Styl robi walkę i Tutaj idę zdecydowanie choć z bólem serca w poster boya i uważam ze ta walka nie potrwa na pełnym dystansie. Jest to starcie rewanżowe za UFC W Krakowie gdzie obaj dali słaba walkę(szczególnie Jano) i decyzja wygrał Brytyjczyk.Od tego czasu obaj sie rozwinęli i dawali bardzo dobre emocjonujące walki.U naszego cieszyńskiego księcia wiadomo wielkie serducho dobra stójka bardzo poprawne zapasy i dobry parter na ziemi myślę szanse Jano rosną choć w stójce tez moze trawić.Obaj maja czym uderzyc Jimi niesamowite kowadło w łapie zabijał lewa ręka takich graczy jak Ovince St. Preux i Corey Anderson nie kalkuluje albo ubija ....albo ginie. Od jakiego miecza wojujesz takim giniesz.....Jimi ostatnio został bardzo mocno znokautowany przez wschodząca gwiazdkę organizacji Volkana Oezdemira i z ta szczeka rożnie moze być...u Janka problemy z cardio bywają(wczoraj w nocy jeszcze 2 kilo z zrzucał nie duzo ale...) zaczyna mocno potem gaśnie i pływa w oktagonie a anglik to napewno wykorzysta.Obaj wiekowi myślę ze publika po niesie poster boya który u siebie będzie chcial wrócić na zwycięska ścieżkę w mojej ocenie także walczył z troszkę lepszymi zawodnikami a z tymi samymi to obaj przegrali z maulerem Gustafssonem i Janek przegrał decyzja z Coreyem a Jimi go boleśnie ubił.Plan Polaka na walkę powinien byc taki zeby unikać stójki to szybkie sprowadzenie próbowanie obijania z góry anglika meczenie go fizycznie i...zobaczymy miłego oglądania będzie sie działo.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja się na MMA nie znam. Powie Mi ktoś jak liczone są punkty. Interesuje mnie walka tego Francuza z Amerykaninem. Bylem przekonany ze wygra Amerykanin. A tu proszę :p. To jak z tym punktowaniem ;) ?
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja się na MMA nie znam. Powie Mi ktoś jak liczone są punkty. Interesuje mnie walka tego Francuza z Amerykaninem. Bylem przekonany ze wygra Amerykanin. A tu proszę :p. To jak z tym punktowaniem ;) ?
A czemu miałby wygrać? Bo obalił w 2 rundach? Dla mnie jednogłośna decyzja, 2 rundy do 1, a może i 3-0. Nie wystarczy obalić, trzeba jeszcze kontrolować w tym parterze gościa, a tu raz że było krótko to nie zadawał wiele ciosów, bo go dobrze blokował Francuz. A w stójce to zdecydowana przewaga Francuza, precyzyjniejszy w ciosach, proste środki, zawsze to samo, 2-3 ciosy z obu rąk na głowę plus prawy lowkick, i tak 8-10 razy na rundę. To robiło robotę. W 3 rundzie to lewa noga Amerykanca już zmieniła kolor na bordo, ale i tak się nieźle ruszał.
Generalnie sędziowie przy punktowaniu biorą przede wszystkim pod uwagę skuteczność ciosów i efektywnośc w parterze. Dopiero jesli w tych aspektach jest równo to patrza na agresję i kontrole oktagonu.
Tu masz o punktowaniu walk
http://www.mmarocks.pl/zasady-i-sedziowanie/zmiany-w-kryteriach-punktowania-oraz-ogolnych-zasadach-mma
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Szukając skrótów z gali, natknąłem się na ciekawy artykuł. Czyżby skończył się problem z poszukiwaniami streamów UFC? https://mma.pl/jak-legalnie-ogladac-ufc-w-polsce-najnowsze-informacje/
Cenny, ale trochę mało świeży ten news.. Data 13 stycznia, czyli dokładnie tydzień przed ogłoszeniem że Polsat Sport podpisał 3 letnią umowę z UFC na pokazywanie kart głownych. http://www.mmarocks.pl/ufc-w-polsce/ufc-polskiej-telewizji-polsat-bedzie-transmitowal-gale-ufc
Czyli już od jakichś 3 miesięcy nie trzeba kombinować ze streamami: karty główne w Polsacie, wcześniejsze walki w Fight Pass. Nie jest źle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom