>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2017/2018

Status
Zamknięty.
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Godzina: 17:00
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole

Typ: under 52,5 gola, Kurs: 2.00 (Fortuna)
⛔⛔⛔

Mecz dwóch czołowych ekip w swoich grupach. MMTS ma na koncie 46 punktów i w grupie granatowej plasuje się na trzeciej pozycji. Taką samą lokatę w gr.pomarańczowej zajmuje Gwardia. Zespół z Opola ma jednak w swoim dorobku 39 punktów.
Uważam, że w dzisiejszym meczu tak wyrównanych zespołów, obie drużyny będą się głównie koncentrowały na zadaniach defensywnych. Będzie na pewno twarda gra w obronie co może spowodować, że bramek nie będzie padało zbyt dużo. O tym, że może paść mniej niż 52.5 gola świadczą także dotychczasowe bezpośrednie pojedynki między obiema ekipami. Patrząc na wyniki jedenastu spotkań, tylko czterokrotnie padł over 52,5. Jednak dwa razy było to ponad 10 lat temu. Zobaczymy jak będzie tym razem. Powodzenia
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Typ: Górnik Zabrze over 32,5 bramki @2,12 Fortuna ⛔⛔⛔
Fortuna daje bardzo przyjemną linię na mecz z jakże grającą beznadziejnie Pogonią. Linia ta nie została przekroczona tylko 2 razy przez Górnik u siebie. Z Vive ostatnio, co zrozumiałe i z Chrobrym Głogów, co równie zrozumiałe, bo ekipa z Głogowa gra bardzo underowy handball i spokojny. Górnik bardziej styl run &amp; gun, sam Trtik wielokrotnie podkreślał, że jego ekipa musi grać szybko i skutecznie. Wszyscy w Zabrzu zdrowi i podrażnieni porażką dość wysoką z mistrzem z Kielc, mimo że dzięki fenomenalnemu Galii doszli Vive na 1 bramkę już w II połowie. Handicapu celowo nie tykam na ten mecz, bo najmniejsza linia to aż -8,5, oczywiście nie twierdzę że nie zostanie przekroczona, ale jest ona na tyle dla mnie wysoka, że wolałem zagrać over bramkowy Górnika. Ostatnio Pogoń grała u siebie w lidze i Pucharze z Azotami i zostały porządnie u siebie sprane, co dzisiaj najprawdopodobniej stanie się też dzisiaj.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Górnik Zabrze- Pogoń Szczecin
Typ: over 52,5
Kurs: 1,75
BWIN
Stawka 8/10

Prezes już co nieco napisał o tym spotkaniu, zgadzam się w 100% jednak wolę pograć over bramkowy w meczu bo linia śmiesznie niska jak na mecz z udziałem mega overowego Górnika.
Uważam że Górnik powinien zakręcić się w okolicy 35 bramek, Pogoń powinna te 23-26 rzucić.
W Górniku wszystkie strzelby zdrowe, Tomczak, Slujters, Adamuszek, Daćko. Poza tym do zespołu przyszedł młody, utalentowany Czuwara, który swoje 3 grosze dołoży.
Nieco ostrożniej:
over 54,5 @ 2,27 Efortuna
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin, godz.17:00
Typ: 1 (2poł.) / handicap 2poł. -5.5 (Górnik wygra drugą połowę różnicą co najmniej sześciu bramek)
Kurs: 2.20 (fortuna)
15:11 i 15:10 ⛔ przewidywania się sprawdziły, ale zabrakło jednej bramki

Mega mocny w tym sezonie Górnik Zabrze ma w dorobku 48 punktów i w swojej grupie zajmuje drugie miejsce. Natomiast ekipa ze Szczecina zdobyła zaledwie 18 oczek i jest ostatnia w drugiej grupie.
Wiadomo więc, że faworyt jest tylko jeden. Wiadomo też, że raczej wygra wysoko. Ja spróbuję zagrać takie coś i myślę, że taka linia w drugiej połowie może zostać pokryta.
Analizowałem ostatnie wyniki Pogoni i wniosek się nasuwa taki, że potrafi ona jakoś przetrzymywać pierwsze połowy, nawet z rywalami z górnej półki, ale drugie części to już są tragedie. Gdy kończą się siły rywale rozpracowują ekipę ze Szczecina i momentalnie odskakują.
Kilka przykładów z ostatnich spotkań (nie licząc wygranych meczy z najsłabszą Spójnią i Meblami oraz pucharowego z Gorzowem bo to 1 liga):
Puchar Polski: Pogoń - Azoty 1poł. 11:12 i 2poł. 8:16
Liga:
Pogoń - Azoty 14:17 i 10:21
Chrobry
- Pogoń 13:10 i 15:9
Pogoń - Orlen Wisła 9:16 i 8:17
Wybrzeże
- Pogoń 12:14 i 18:11!
Piotrkowianin
- Pogoń 12:10 i 18:13
Pogoń - Stal 20:13 i 13:20!

Jak widać, zespoły z czołówki ligowej tak jak Górnik zawsze wygrywały z Pogonią drugie połowy i były to handicapy powyżej 5,5 gola. Także średniacy typu Mielec, Gdańsk czy Piotrków potrafiły w drugich połowach deklasować szczecinian. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie i gospodarze w drugiej części meczu rozjadą gości.
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
MMTS Kwidzyn - Azoty-Puławy
28.02.2018r. - godzina 17:00
Typ: Azoty-Puławy z handicapem -1.5 bramki.
Kurs: 1.73 (Unibet)
Drugi bardzo ciekawy mecz - hitowy w tej kolejce, gdzie myślę, że będzie bardziej atrakcyjniejszy od wczorajszego spotkania Chrobrego Głogów z Górnikiem Zabrze. Mianowicie nieco słabiej w tym sezonie prezentujący się Kwidzyn podejmie w swojej specyficznej hali brązowego medalistę z Puław. Jak wiemy Azoty teraz też występują w pucharze EHF, gdzie z pewnością przybędzie im dużo cennego doświadczenia, a także ogrania. Kilka dni temu zagrali przeciwko francuskiemu Chambery Savoie i byli blisko zwycięstwa. Praktycznie końcówka zadecydowała o wyniku, jakim był 25:27. Z Granollers na wyjeździe już nie było dyskusji i 32:26 dla Hiszpanów. Udało im się jednak wygrać historyczny mecz z Thun 31:29. W PGNiG Superlidze idzie im bardzo dobrze, praktycznie wszystko wygrywają. Nawet z mocnym Górnikiem u siebie zdołali przechylić szalę na swoją korzyść. Z Płockiem dobra pierwsza połowa i remis, ale niestety dramatyczna druga połowa przegrana 10-cioma golami (końcowy wynik 31:21). W 23 spotkaniach zgromadzili aż 68 oczek. Kwidzyn tak jak wspominałem bardzo słaby sezon. Mają jeden mecz mniej rozegrany od dzisiejszych rywali, ale różnica punktowa do rywali jest ogromna. Posiadają 46 punktów i jest to o 22 mniej od Puław. mają szansę wrócić na 3 miejsce w grupie granatowej, choć będzie to bardzo trudne. Ostatnio przegrali w Zabrzu aż 38:23, a także u siebie z Gwardią 26:34 oraz Chrobrym 28:31. te wyniki też głównie przekonują mnie do zagrania tego zakładu, jakim jest zwycięstwo gości minimów dwoma golami. 27:18 - taki wynik był w pierwszej rundzie pomiędzy tymi zespołami, a więc na prawdę widać różnicę. Oczywiście to jest Handball i wszystko się może zdarzyć. Kurs na pewno kusi, tym bardziej, że leci w dół.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Azoty Puławy- Chrobry Głogów
Typ: 2 (+3,5)✅✅✅
Kurs: 1,85
Bet 365
Stawka 4j

Tutaj typ oparty na problemach kadrowych zespołu gospodarzy, mianowicie przed tygodniem we Francji Azoty zagrały mecz z Chambery Savoie Handball bez: Marko Panicia, Piotra Masłowskiego, Adama Skrabani, Roberta Orzechowskiego, Witalija Titowa, Krzysztofa Łyżwy, Bartosza Kowalczyka, Daniela Dupjacaneca.
Także wypadło niemal pół składu, nie mam cieplejszych informacji ale wątpię aby na przestrzeni tygodnia wszyscy ozdrowieli.
Poza tym Azoty mają bezpieczną przewagę i nie mają ciśnienia w tabeli, z kolei Chrobry musi się bronić przed Kwidzynem.
Za drobne:
Chrobry @ 4,91 BetOlimp⛔

Bez analizy uważam że warto pograć też w kierunku Zagłębia, które u siebie gra fajny handball i powinni sobie poradzić przeciętne Wybrzeże:
Lubin (-2,5) @ Marathonbet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
11.03.2018 g. 13.00 PGE Vive Kielce- Wisła Płock
Typ: 2 (+4,5) ⛔ pierwsza połowa świetna w wykonaniu Płocka i prowadzenie po 30 minutach, jednak brakło sił i koncentracji na drugą część spotkania
Kurs: 1,86
Marathonbet
4/10

Szlagier w Superlidze, coś na co oczekują handballowi kibice z wielką niecierpliwością. &quot;Święta Wojna&quot; już nie jest tak klasyczna jak przed laty, trochę spadł poziom adrenaliny i wręcz brutalnej walki, ale nadal jest to spotkanie, które elektryzuje całą handballową Polskę.
Od wielu lat Vive dominuje nad Płockiem, z małymi wyjątkami. W tym sezonie Kielczanie mają niezwykle mocny i szeroki skład, po przeciętnej jesieni w LM, nieco wiosną wskoczyli na wyższy poziom. Wisła z kolei pożegnała się z LM, mimo że bardzo dobrze zaprezentowała się ostatnio w spotkaniach wyjazdowych z Barceloną i Vardarem.
Do dzisiejszego spotkania Nafciarze podchodzą bez większych osłabień, natomiast w Kielcach problemem może być tylko jeden klasowy bramkarz między słupkami, gdyż kontuzjowany jest Ivić.
Biorąc pod uwagę wyższą formę Płocczan niż jesienią, a także niezwykle prestiżową rangę widowiska spodziewam się wyrównanego spotkania na wysokim poziomie, przez co proponuję handicap bramkowy w kierunku gości.​
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Wczoraj superliga pokazała jak łatwo mozna zarobić...tu 2x remis, górnik dostaje od piotrkowianina ktory w rundzie 2 gra tragicznie? Jak typować superligę to teraz tylko mozna ustawione mecze i grać kursy po 15 itp... Kwidzyn to jest przykład piękny.. oni praktycznie co mecz tak grają... trener podaje się do dymisji? zarząd nie chce tego i dalej pracuje.. wszystko pod publikę jest...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
CZEMU ADMIN USUNĄŁ MÓJ POST, SKORO NIE BYŁ ON NIEZGODNY Z REGULAMINEM ???
Usunąłem, choć nie jestem adminem tylko moderatorem, bo wstawiłeś nieswoją analizę. I tłumaczenie, że &quot;przecież nie napisałeś, że to Twoja&quot; można sobie rozbić o wiadomo co. Kolega wyżej zacytował punkt regulaminu, więc jak widzisz była ku temu podstawa.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy, godz.20:15
Typ: 2 / handicap -4,5 (Azoty wygrają różnicą co najmniej 5-ciu goli) Kurs: 2.25 (fortuna)
Przed nami ciekawy mecz w PGNiG Superlidze, w którym rewelacyjny beniaminek z Kalisza podejmie aspirujący do walki o medale team z Puław. Gospodarze mają na koncie 46 punktów i w tabeli zbiorczej zajmują 8 miejsce. Goście zdobyli do tej pory 74 punkty i okupują trzecią pozycję.
Ekipa z Kalisza po kilku słabszych meczach znów odniosła zwycięstwo. Tym razem porażkę na parkiecie beniaminka zanotowała mocna w tym sezonie Gwardia Opole z którą podopieczni Pawła Ruska bezpośrednio rywalizują o trzecie miejsce w grupie.
Ja jednak uważam, że mimo tego niespodziewanego zwycięstwa Azoty to dla MKS-u wciąż za wysokie progi. Pokazał to ubiegłotygodniowy mecz Pucharu Polski między tymi zespołami. Puławianie zjawili się w okrojonym składzie i widać było, że nie dają z siebie maksa. Mimo tego wygrali dość pewnie 28-18. Gospodarze przez pewien czas łudzili się, że mogą sprawić niespodziankę, ale przyspieszenie gry przez zespół gości spowodowało odskoczenie na kilka bramek i zwycięstwo.
Kolejny fakt, który przemawia za tym typem to mecze w ostatni weekend. Azoty na własnym parkiecie wygrały ze słabym Legionowem i pewnie zbytnio się nie wysiliły, żeby zwyciężyć. Za to MKS ma za sobą bardzo ciężki bój z Gwardią. Żeby wygrać kaliszanie musieli włożyć w ten mecz bardzo dużo sił i zdrowia, więc obawiam się, że dzisiaj może im trochę brakować formy fizycznej, szczególnie w drugiej połowie. Kto był na meczu ten widział ile zdrowia zawodników kosztowało to zwycięstwo.
Po prostu uważam, że mimo natłoku spotkań w superlidze, pucharze polski i pucharze EHF to Azoty mimo wszystko są dzisiaj faworytem i spokojnie mogą wygrać różnicą kilku bramek. W dodatku do składu wraca rozgrywający Bartosz Kowalczyk.
 
hyniu 10

hyniu

Użytkownik
MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - SPR Chrobry Głogów, godz.13:00
Typ: 1 Kurs: 2.6
LvBet

29:26 (12:13)


Piotrków świetnie spisał się w ostatnich meczach wyjazdowych 3 zwycięstwa z zasadniczo lepszymi drużynami wygrał, stać ich na zwycięstwo z Głogowem na swoim terenie.
Stawka: 100zł
Wygrana: 228,8zł ✅✅✅✅
 
hyniu 10

hyniu

Użytkownik
Godzina: 16:00
SPR Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze

Typ: poniżej 53,5 gola, Kurs: 1.90 (LvBet)
lub
Typ: Zwycięzca meczu: Górnik Zabrze (-1,5), Kurs: 1,75 (LvBet)
Wynik: 21 - 26
✅✅✅
Górnik Zabrze jest o klasę lepszą drużyną, która jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Wybrzeże w tym sezonie zawalczy z Piotrkowianinem o dziką kartę do gry w ćwierćfinale, ale czy uda się zapisać punkty na koncie klubu z Gdańska? Wątpię. Liczę na zdecydowane zwycięstwo drużyny z górnego śląska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, Superliga
Spotkanie: Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk
Typ: Gdańsk +2,5
Kurs: 2,21
Godz: 18:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwszy mecz dość niespodziewanie bardzo wysoko wygrał Wybrzeże Gdańsk aż 30:23 i dziś przyjeżdża do Kwidzynia aby tę zaliczkę obronić.
Trener Gdańska M. Lijewski przede wszystkim prócz z wysokiego zwycięstwa cieszy się z powrotu po kontuzji H. Korneckiego oraz innych kontuzjowanych zawodników.
Kwidzyn to drużyna w bardzo dużym kryzysie już od dłuższego czasu i nie wydaje mi się aby miało to się zmienić, odeszło paru dobrych zawodników na początku sezonu.
W sezonie zasadniczym obie ekipy rozegrali 2 mecze Gdańsk u siebie zremisował 26:26 a na wyjeździe przegrali 2-oma bramkami 22:24.
Wybrzeże Gdańsk jest w świetnej sytuacji, atmosfera jest o 180% lepsza niż gospodarzy i myślę, że nie zaprzepaszczą takiej szansy a Kwidzyn w czasie meczu widząc, że nie odrobią tej straty mogą też już spuścić z tonu... Liczę, że Gdańsk może sprawić niespodziankę i nawet wygrać ten mecz.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
PGNiG Superliga, godz. 18:30
Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin
Typ: 1 / handicap -1,5 (MKS wygra różnicą co najmniej dwóch goli); Kurs: 1.96 (fortuna)
Przed nami druga odsłona walki o dziką kartę i awans do fazy play off. MKS podejmie u siebie drużynę swojego byłego trenera Bartłomieja Jaszki. W rundzie zasadniczej Zagłębie z dorobkiem 45 pkt. uplasowało się w swojej grupie na 5. miejscu. Natomiast Kalisz miał na koncie 48 pkt. i w drugiej grupie zajął 4 miejsce. Oba zespoły punkty zdobywały głównie na własnym parkiecie. Bilans Zagłębia na obcych parkietach wynosi 3-12. Natomiast Kalisza u siebie 9-6. Miało to odzwierciedlenie w dwóch meczach ligowych pomiędzy tymi drużynami. Zawsze górą byli gospodarze i w obu przypadkach były to zwycięstwa różnicą czterech bramek.
Spotkania między tymi ekipami były tak wyrównane, ponieważ trenerzy Jaszka i Rusek znają się jak łyse konie. W poprzednim sezonie obaj współpracowali ze sobą w Kaliszu.
Podobnie było w pierwszym meczu o dziką kartę w niedzielę. MKS grał bardzo słabo w pierwszej połowie i przegrywał różnicą nawet siedmiu bramek. Druga połowa wyglądała już lepiej. Kaliszanie gonili rywala i udało się nawet doprowadzić do remisu. W końcówce więcej szczęścia miało Zagłębie i wygrało. Jednak porażka tylko jedną bramką daje kaliszanom wielką nadzieję na awans do ćwierćfinału.
U siebie MKS jest bardzo mocny. Za zawodnikami stoi liczna i żywiołowa publiczność, która cały mecz dopinguje swoich ulubieńców. Podejrzewam, że jutro może na meczu pojawić się koło 3 tyś. kibiców, a to doda skrzydeł podopiecznym Pawła Ruska. Myślę, że jutro górą będzie MKS i że zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch goli i awans do dalszej fazy jest bardzo możliwy. Dla beniaminka osiągnięcie ćwierćfinału to byłby nie lada wyczyn i sukces, dlatego uważam, że zawodnicy nie zmarnują okazji by zapisać się w historii kaliskiej piłki ręcznej i ponownie ugoszczą Vive Kielce w Kaliszu.
Można też postawić zwycięstwo MKS-u po kursie 1,66.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, Superliga
Spotkanie: Kalisz - Vive
Typ: Vive poniżej 40,5 pkt
Kurs:
1,81
Godz: 18:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Vive po ciężkich meczach w Lidze Mistrzów z PSG gdzie rewanż rozgrywali 3 dni temu w Paryżu a i dzisiaj jadą do Kalisza na piewszy mecz ćwierćfinałowy MP .W dotychczasowych bezpośrednich meczach Vive nie rzuciło nie wiecej niż 37 bramek Kaliszanom (37:21,36:20) no i do tego dochodzi rewanż w Kielcach gdzie może paść 40+ ale dzisiaj myśle że Vive i tak bedzie kontrolowało przebieg meczu tyle że nie rzucą 41 bramek a kursik do jakiegoś dubla w sam raz.
FT:21:35✅
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Z taką różnicą, że obydwa mecze z Kaliszem Vive grało w zeszłym roku, kiedy miało inną taktykę na mecze. W przerwie doskonalili grę z kontry, którą opracowali do perfekcji, dlatego w 2018 rzucają tyle bramek, dlatego w życiu nie szedł bym za żadne pieniądze w Under Vive w lidze...
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Moje dwa argumenty na ten typ były takie że Vive jest po dwóch ciężkich meczach w LM oraz ze teraz też grają w gościach a rewanż u siebie gdzie pewnie rozniosą Kaliszan rożnica ponad 10-15 goli więc nie muszą sie dzisiaj spinać nie wiem jak a jak będzie zobaczymy po godz.20
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, Superliga
Spotkanie: Kalisz - Vive
Typ: Vive poniżej 40,5 pkt
Kurs:
1,81
Godz: 18:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Vive po ciężkich meczach w Lidze Mistrzów z PSG gdzie rewanż rozgrywali 3 dni temu w Paryżu a i dzisiaj jadą do Kalisza na piewszy mecz ćwierćfinałowy MP .W dotychczasowych bezpośrednich meczach Vive nie rzuciło nie wiecej niż 37 bramek Kaliszanom (37:21,36:20) no i do tego dochodzi rewanż w Kielcach gdzie może paść 40+ ale dzisiaj myśle że Vive i tak bedzie kontrolowało przebieg meczu tyle że nie rzucą 41 bramek a kursik do jakiegoś dubla w sam raz.
Osobiście podpisuję się &quot;ręcyma i nogyma&quot; pod tym typem. Mimo że oba zespoły dwukrotnie grały w fazie zasadniczej, gdzie można sobie pozwolić na większy luz w grze, i wynik 41 bramek nie został przez Kielczan pokryty. Teraz mamy Play offy, więc i stawka większa. Realnie rzecz biorąc Kalisz ma raczej iluzoryczne szanse na awans, natomiast jeśli mieliby go szukać to tylko w poukładanej defensywie, gdyż w otwartej wymianie ciosów żadna drużyna w Polsce nie ma szans z Vive.
Kalisz przed własną publicznością gra fajną piłkę ręczną, i myślę że będą grać powoli by nie dostać na własnym parkiecie -20. Drugi ważny aspekt to fakt że Vive na pewno odczuwa w kościach dwa trudne mecze z Paryżem, a i to już ostatnia faza sezonu, gdzie większość zawodników ma w nogach ok 50 spotkań.
Jeszcze jedna kwestia to kontuzje w zespole Kieleckim, nie zagra Lijek, co sprawia że mocno poobijany Alex będzie osamotniony na prawym rozegraniu. Poza tym niepewny jest występ Mamicia i Dzidziusia, którzy mocno odczuwają trudy pojedynków z PSG.
Ode mnie polecam typ:
under 66,5✅✅✅
kurs: 1,86
Marathonbet
7/10
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Gdyby Vive grało i chciało by im się grać w każdym meczu jak dzisiaj z Kaliszem to każdego rywala (oprócz Wisły) zamykali by w &lt;20 bramkach.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Osobiście podpisuję się &quot;ręcyma i nogyma&quot; pod tym typem. Mimo że oba zespoły dwukrotnie grały w fazie zasadniczej, gdzie można sobie pozwolić na większy luz w grze, i wynik 41 bramek nie został przez Kielczan pokryty. Teraz mamy Play offy, więc i stawka większa. Realnie rzecz biorąc Kalisz ma raczej iluzoryczne szanse na awans, natomiast jeśli mieliby go szukać to tylko w poukładanej defensywie, gdyż w otwartej wymianie ciosów żadna drużyna w Polsce nie ma szans z Vive.
Kalisz przed własną publicznością gra fajną piłkę ręczną, i myślę że będą grać powoli by nie dostać na własnym parkiecie -20. Drugi ważny aspekt to fakt że Vive na pewno odczuwa w kościach dwa trudne mecze z Paryżem, a i to już ostatnia faza sezonu, gdzie większość zawodników ma w nogach ok 50 spotkań.
Jeszcze jedna kwestia to kontuzje w zespole Kieleckim, nie zagra Lijek, co sprawia że mocno poobijany Alex będzie osamotniony na prawym rozegraniu. Poza tym niepewny jest występ Mamicia i Dzidziusia, którzy mocno odczuwają trudy pojedynków z PSG.
Ode mnie polecam typ:
under 66,5✅✅✅
kurs: 1,86
Marathonbet
7/10
Gdyby Vive grało i chciało by im się grać w każdym meczu jak dzisiaj z Kaliszem to każdego rywala (oprócz Wisły) zamykali by w &lt;20 bramkach.
prezes96 nie wiem jak wyglądał mecz, bo niestety nie miałem czasu obejrzeć ale zakładam po twoim poście że Vive jakby chciało to by rzuciło 50 bramek. Jednak to tylko sport. Wychodząc z założenia w którym przyjąłeś że gdyby Vive chciało to każdego by zlało powyżej 20 bramek (zakładam że miało być &gt;20 w Twoim poście), to w tym sezonie czy to Barca czy PSG czy City też powinni lać każdego przynajmniej 5-0. Patrząc na mecz finału CDR jak Barca grała i wygrała z Sevillą 5-0 to mogłaby tak ograć każdego. Jednak na wyniki składa się wiele czynników również pozasportowych, i tym oto sposobem Barca potrafi dostać lanie od teoretycznie słabej Romy czy zremisować z dramatycznym i spadającym z ligi Las Palmas. i to w tym sporcie jest najpiękniejsze. Tak jak w tym przypadku udało Nam się wspólnie z jeefo wyłapać moment słabości Vive i pewnych atutów rywala, tak musimy tego szukać dalej by ograć buka.
Niezależne od przebiegu spotkania księgujemy typy na ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom