>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VPN a Bukmacherka

P 0

plony24

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie VPN, byłem w anglii i został mi adres angielski, chce sobie pograć, przez VPN grałem już w pokera i myśle że tutaj nie będę miał problemu z samą grą , bardziej mnie zastanawia czy nie będe mial problemu przy 1st rejestracji i brania bonusu powitalnego przez VPN plus wplaty i wyplaty, czesto mam podwójną weryfikacje więc tutaj też mam problem jak rozwiącac to wszystko, kminiłem komputer zdalny zostawić w uk ale to opcja na przyszły miesiąc co najwyzej , myślałem o dedicated IP w purevpn tylko nie wiem czy do końca będzie ok ;] jakieś pomysły ?

odnośnie pure vpn ( dedicated IP)
https://www.purevpn.com/dedicated-ip.php?aff=17509&amp;amp;chan=dedicatedip&amp;amp;kw=%2Bdedicated%20%2Bip%20%2Bpurevpn&amp;amp;campaignid=678193659&amp;amp;matchtype=p&amp;amp;adgroupid=42393095502&amp;amp;creative=255362014267&amp;amp;device=c&amp;amp;network=g&amp;amp;gclid=EAIaIQobChMIkqmMqvj12QIVU14ZCh0-Og1FEAAYASAAEgIqhvD_BwE&amp;amp;gclsrc=aw.ds
 
D 0

dabrusdan

Użytkownik
nie wiedziałem gdzie napisać moje zapytanie więc dołaczę do twojego tematu kolego.Chciałbym grać przez vpn ale nie mam jak zweryfikować konta za granicą.czy można gdzieś kupić z pewnego żrodła zweryfikowane konto najlepiej od razu ze skrilem żeby przelewać ewentualne wygrane?może już jest taki temat to poproszę o linka.
 
Do góry Bottom