>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W 5 kolejce mecz:
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
nie będzie brany pod uwagę przy podliczaniu typów, ponieważ został przerwany, więc punkty będą za 7 meczy.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Chcialbym zglosic, blad jesli chodzi o mecz Legia Lech za wynik do polowy powinienem miec 3 a nie 1 plus. Dodatkowo suma w punktacji calej kolejki jest bledna. Po dodaniu tych dwoch brakujacych pkt za ww mecz wychodzi mi lacznie 20 pkt. Prosze o weryfikacje I poprawe wyniku. Pozdrawiam

Faktycznie, moje niedopatrzenie. Już poprawiłem, dzięki za zgłoszenie. Zaktualizowaną tabelę dodam już przy okazji następnej kolejki //Waldi1979
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Komu przesyłamy login za zwycięstwo w kolejce?
loginy przesyłacie do mnie, zawsze wysyłam pw po każdej kolejce do osób, które wygrały, wyjątkiem są sytuacje, gdy login już posiadam (osoba wcześniej już wygrała) i wtedy nie ma takiej potrzeby. Loginy za ostatnią kolejkę zostały wysłane do fortuna wczoraj, więc możliwe, że punkty już sa na Waszych kontach.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Pytałem, bo w poprzedniej edycji dostałem PW o podanie loginu. Ale widzę, że login już miałeś, bo punkty na koncie dodane. Dzięki ;)
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
witam mozna dokleić https://forum.bukmacherskie.com/threads/28-kolejka-lotto-ekstraklasy-16-03-18-03-2018.151044/page-4#post-6625949
do postu https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-kolejka-16-03-18-03-typera-ekstraklasy.151047/#post-6621684 Pozdrawiam
* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce, wyjątkiem są kolejki, gdy wszystkie mecze rozpoczynają się o jednej godzinie, wtedy ewentualne prośby będą rozpatrywane przed pierwszym spotkaniem //Waldi1979
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!
Zostały 2 kolejki do końca konkursu, więc przypominam, żeby nie było na końcu niedomówień, że ktoś nie wiedział, nie przeczytał itd.
* Podstawą do wypłacenia nagrody za klasyfikację generalną będzie przedstawienie realnego kuponu postawionego w fortuna (tylko zakłady internetowe) za 10 zł na mecze Ekstraklasy, czyli aby otrzymać nagrodę trzeba zagrać co najmniej jeden kupon ze zdarzeniem z meczu Ekstraklasy w trakcie trwania konkursu. Jeśli ktoś nie pokaże dowodu w postaci kuponu nie dostanie nagrody.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam dodałem w 8 kolejce Lotto Ekstraklasy typy wraz z analizą. W jednym z meczów zauważyłem błąd poniżej link:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/8-kolejka-31-03-02-04-typera-ekstraklasy.151162/page-2
2) Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
Wynik: 0-0
Pierwszy gol: Sandencja
Under/ over: under: under
Wynik do przerwy: 0:0
Proszę tutaj masz poprawione:
2) Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
Wynik: 0-0
Pierwszy gol: Brak
Under/ over: under
Wynik do przerwy: 0:0
Zmienione //Waldi1979
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom