>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Bundesliga - sezon 2017/18

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pierwsza kolejka, ciężko coś wyrokować, jednak dzisiejszy mecz może dać zarobić.
Bochum jak i goście z Hamburga nie byli zbyt aktywni na rynku transferowym, gospodarzy zasilił Kruse i Hinterseer z bardziej znaczących, gdzie trzeba oczekiwać od nich więcej, trzeba też dodać że poprowadzi ich nowy trener , który jest w klubie od 3 tygodni dopiero.
W tym meczu stawiam na Bochum, gdzie po prostu wg mnie mają lepszy jakościowo skład, bardziej obiecujące wzmocnienia oraz grają u siebie, co w ich przypadku ma duże znaczenie.
Bochum @ 2,35
betclick
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
:Witam wszystkich juz dzisaj startuje 2 Bundesliga to co na razie wyczytalem w niemieckich stronach sportowych to jest kilka ciekawych zespolow ktorym daje sie najwiecej procentowe szanse na wejscie to Union ; Braunschwieg, no i dwaj spadtkowicze ,Ingolstadt i Darmstardt 98 no i tej ostatniej chce troche poswiecic czasu .jutro graja pierwszy mecz u siebie z Grüther Fürth i tu ich widze wedlug mnie w roli faworytow i typuje ich do zwyciestwaa dlaczego ,maja bardzo ogranych grajkow z najwieksza iloscia meczy w 1 bundeslidze 1148 meczow ( J,Rosenthal,Hamil ALitintop,no tego pilkarza przedstawiac nie trzeba Kevin Großkretz ,no i no Artur SOBIECH ;w sumie 17 zawodnikow ktorzy maja obycie na boiskach 1 bundesligi to robi wrazenie , Wiadomo pierwszy mecz ci co przybyli musza sie wgrac w zespol i mysle ze tak po kilku meczach tak bedzie pamietam jeszcze ten ich mecz co grali u siebie jak rowny z rownym z Dortmundem ,... Mysle ze jutro poradza sobie z troche problemowym Fürtem poniwaz maja kilku zawodnikow z problemami zdrowotnymi jak ,jak Maloca,Body,Hoffman ,czy Sararer,Jutro ja typuje pierwsze zwyciestwo DARMSTARDU 98 po @2,05 tipico wynik 1-0✅:grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam serdecznie szanownych forumowiczow,
Dzis,w 2 kolejce wystapia o godz 20.30:
St.PAULI i Dresden,
St.Pauli jak natchnieni nie przegrywaja od...13 meczy i po spotkaniach sparingowych gdzie ograli Stoke,Breme i wlidze na wyjezdzie Bochum 0-1 i mozna powiedziec ,ze nadal sa w gazie.Waldek Sobota na bank jest szczesliowy z obrotu sprawy.
Ekipa ze wschodnich niemiec czyli Dresden takze poczyna sobie niezle, na inaugauracje wygrali u siebie z Duisburg rozwniez 1-0, wczesniej w sparingach wyrownane boje okraszone wieloma golami ze Stuttgart,Wolfsburg,Unterchahing, jednak bardzo dobre H2H druzyny z Hamburga oraz znakomita passa sklania mnie do gry na wygrana St.Pauli
Typ.1 kurs 1,76 Fortuna
Pozdrawiam
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
&quot;St.PAULI i Dresden,
na grubo zaznaczylem druzyne z Hamburga znana ze swoich fanatycznych prawicowych Kibicow...&quot;

To żeś kolego teraz petardę odpalił. Mam nadzieję, że w Hamburgu takich głupot na głos nie mówiłeś? ???? Bo kibice Pauli i HSV szybko Ci by to wyjaśnili.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Panowie to nie temat na polityczne dyskusje, DJ Jones co w ogóle do analizy miało wnieść to zdanie o kibicach? W dodatku trochę nie trafione, poczytaj sobie na ten temat ( w google wpisz st pauli lewacy, wyskocza ci artykuły o nich).

Co do meczu , obie drużyny z dobrej strony pokazały się w pierwszej kolejce, gospodarzy po 1.6 w życiu bym nie pograł.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam ponownie,
spoko zmienie powyzszy blad, o czym innym myslalem inaczej napisalem w tamtej chwili, wybaczcie za omylke, pojade na mecz zobaczyc po raz kolejny Waldzia w akcji , dowiem sie wiecej.
Fajnie to wyglada, ze poki ktos sie nie pomyli to kilkadziesiat osob ,czy wiecej przeglada temat ale jak ktos sie pomyli lub typ nie wchodzi to sa zaraz znawcy tematu ale ok, moze i tak jest i bedzie na tym forum.
Ekipa MIEJSCOWYCH z HAMBURGA jednak za 1.7 nie okazala sie lepsza i kupon padl ofiara wyrownanej gry a co za tym idzie remisu, byli Goscie w typach dnia(JACK 13 i BEJRUT) , ktorzy polecali grac tu over z racji wysokich wynikow w spraringach i wczesniejszych wystepow w zeszlym sezonie ale jak juz przyszlo do 1 kolejki to padly dla obu druzyn undery i to do zera wiec dobrze zabezpieczali tyly. Gratuluje tamtym Kolegom trafnego typu!!!
Piszcie ludzie cos wiecej jak macie jakies fajne info, bedzie ciekawiej.Ja ze swojej strony postaram sie podac tez cos merytorycznego.
Wyskoich wygranych zycze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał DJ Jones:
&quot;Fajnie to wyglada, ze poki ktos sie nie pomyli to kilkadziesiat osob ,czy wiecej przeglada temat ale jak ktos sie pomyli lub typ nie wchodzi to sa zaraz znawcy tematu ale ok, moze i tak jest i bedzie na tym forum.&quot;

Pomylić się każdy może, ot po prostu pisanie głupot nie przystoi, tu jest sporo młodzieży, która to czyta ???? A propos &quot;znastwa&quot;, posłużę się przykładem: nie trzeba być Okrasą żeby odróżnić kiełbasę od rosołu. Pozdrawiam, chętnie będę czytał Twoje analizy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kaiserslautern - Bochum
mniej niż 2,5 gola
@1.70✅✅
Uni

Oba zespoły grają taką padakę, że to szok. Gospodarze do tego spotkania przystąpią bez kilku podstawowych zawodników - kontuzje. Problemy kadrowe mają również przyjezdni, tam również kilku zawodników odpoczywa z powodów zdrowotnych. Na 12 rozegranych spotkań liczba strzelonych goli wygląda słabo w obu ekipach. Gospodarze na własnym stadionie słabiutko, Bochum na wyjazdach również nic ciekawego nie pokazuje. Obie drużyny mają problem ze zdobywaniem bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ingolstadt - Braunshweig
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.74
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Do Inglostadt przyjeżdza Braunshweig i jest to rywal który nie wygral jeszcze w tym sezonie meczu wyjazdowego ale nie są to też chlopaki do bicia, ich bilans w delegacji to 0-6-1. Goście są dla Ingolstadt rywalem niewątpliwie niewygodnym na 9 spotkań wygrali z nimi zaledwie dwukrotnie, ale przejdźmy do typu głównego. W pojedynkach bezpośrednich o których wspomniałem wyżej btts miał miejsce tylko 4 razy, myślę jednak że jutro może być inaczej. Największe nadzieje pokładam w fakcie że Braunshweig na 10 ostatnich spotkań wyjazdowych ukuł aż 9 razy, natomiast gospodarze w 10 ostatnich spotkaniach u siebie tylko dwukrotnie nie strzelali bramki. Paradoksalnie mniej obawiam się o bramkę przyjezdnych, myślę że trafią przynajmniej raz i przerwą serie spotkań bez straty gola gospodarzy na własnym stadionie, która trwa już 4 mecze.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dusseldorf - Nurnberg
over 2.5 @ 1,74 fortuna⛔
btts @ 1.51 fortuna⛔
btts/over 2.5 @ 1.89 fortuna⛔
Nurnberg @ 2.78 fortuna✅

Goście jak i gospodarze walczą o Bundeslige , oba zespoły w czołowce z tą różnicą , że gospodarze Dusseldorf mają kryzys i nie potrafią wygrac zadnego spotkania od 20.10 , gdzie pokonali u siebie Darmstadt , druzynę aspirującą do spadku z 2-ej bundesligi .
Oba zespoły duzo goli strzelaja ale tez i tracą .
Dusseldorf strzelił gola we wszystkich swoich spotkaniach u siebie , a nie stracili bramki tylko ze słabym Darmstadt i kaiserslautern . 4
Nurnberg natomiast nie strzelił tylko Heidehhaim znajdujacego się w drugiej czesci tabeli oraz nie tracił bramki w meczu na poczatku sezonu z Regensburgiem .
Typ na btts w tym meczu troche słabienki (1.51) a na typ łączony btts/+2.5 tylko 0.15 wiekszy od overa więc w tym meczu proponuje zagrać over , który sadze ze zostanie dość szybko pokryty .
Głownym typem na to spotkanie to over 2.5 bramki .
Wczoraj na nurnberg kurs był jeszcze ponad 3 dzis już 2.78 ..
Z fartem !
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik

Po przerwie zimowej wraca 2 Bundesliga, ciekawe spotkania niezłe kursy. Zapraszam do podawania swoich przemyśleń. Hansa może podrzucisz coś ciekawego lub na kogo warto zwrócić uwagę bo twoje podpowiedzi są cenne ????
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Krótko dwie propozycje ode mnie:
Kiel - Union
Beniaminek z Kiel jedna z niespodzianek tej edycji 2 Bundesligi. Zespół na półmetku zajmuję 2 pozycje w ligowej tabeli. Zapewne mają chrapkę na sprawienie kolejnej sensacji i awans do 1 Bundesligi ale moim zdaniem jest na to za wcześnie. Do Kiel przyjeżdża dużo bardziej doświadczona drużyna z Berlina która w poprzednim roku w ostatnich kolejkach zaprzepaściła szansę na awans. W tym roku również trzymają się w czołówce tracąc do 1 miejsca 8 oczek. Uważam że drużyna z Berlina nie przegra.
Union Berlin albo remis 1.80 @@@@ fortuna
zacięte spotkanie 2-2 ✅
Dusseldorf - Aue

Zespół Fortuny prowadzi w ligowej tabeli lecz kiepska seria przed przerwą spowodowała że ich przewaga to tylko 1 punkt nad 2 Kiel. Drużyna z Dusseldorfu przed zimowym odpoczynkiem wygrała tylko 1 z 9 spotkań utrzymując 1 miejsce dzięki świetnemu startowi w rozgrywkach. Po przerwie przyjeżdża do nich nieprzewidywalny zespół Aue który potrafi sprawić niespodziankę. Gram tu jednak czystą 1 ponieważ czarna seria Fortuny musi się skończyć i jeśli zespół z Dusseldorfu myśli aby włączyć się w walkę o awans musi takie spotkania wygrywać.
Fortuna Dusseldorf zwycięstwo 1.80 @@@@ fortuna
mamy lidera 2-1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
KIEL-REGENSBURG
Witam szanownych Forumowiczow, prosze o opinie w sprawie meczu Kiel-Regensburg,mieszkalem 60 km od Stadionu Continental Arena i spogladalem jak buduja nowy stadion,druzyna piela sie coraz wyzej i dzis jest to dla mnie nadal zaskoczeniem,ze tak fajnie graja podopieczni Achima Beierlorzera ,ktos opisywal ich ostatnie dokonania w typach dnia.Z Kiel gralo im sie w ostatnich sezonach bardzo ciezko ale kiedy nie wygrac jak dzis gdy forma jest wysoka,a Kiel wszystko gra na remis.Jak dla mnie motywacja do gry dzis na najwyzszym poziomie z obu stron ale forma po stronie Bawarczykow.
Proponuje grac obie strzela ok 1.5 lub obie strzela i powyzej 2.5 1.9,a najlepszy bet jaki zagralem to wygra Jahn Regensburg i obie strzela kurs 6.6 ale to trudne zadanie ale ostatnio nic nie jest nie do wziecia dla bylego zespolu Franca Smudy ????
wynik 1-1 czyli bts siadl w 1 polowie.
okazji bylo mnostwo, na prawde jezeli Kiel chce awansowac grajac po raz kolejny remisy to proponuje Serie B, a nie Bundeslige.Szkoda , bo to moglo spokojnie sie skonczyc 3-4 golami, slupki , poprzeczki, zmarnowane setki z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: FC St. Pauli - FC Nurnberg
Typ: 2
Kurs: 2,44
Godz: 20:30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym zmierzy się najgorzej grający zespół u siebie z całej ligi St. Pauli, który ma na koncie 2 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki z najlepiej grającym zespołem na wyjazdach FC Nurnberg, który zaliczył 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę. Ja w tym spotkaniu idę w stronę gości. Dla mnie zespół z Norymbergi od początku sezonu, jest głównym faworytem do zwycięstwa i awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Póki co idzie wszystko zgodnie z planem i myślę, że tak będzie do końca rozgrywek. FC Nurnberg ma bardzo ciekawy i mocny skład i zdziwiłbym się gdyby w tym sezonie nie wywalczyli tego awansu. FC St. Pauli bez formy, wprawdzie zaraz po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej zespół ten wygrał na wyjeździe z Dynamo Drezno 3-1, ale już w dwóch następnych kolejkach odniósł porażki. Najpierw u siebie przegrali z Darmstadt 0-1, a później na wyjeździe z Heidenheim 1-3. Zespół z Norymbergi z kolei kontynuuje dobrą grę z pierwszej części sezonu i po wznowieniu rozgrywek zremisował u siebie z Regensburg 2-2, wygrał na wyjeździe z Union Berlin 1-0 i wygrał u siebie z Aue 4-1. W lepszej formie znajdują siegoście tego spotkania, lepiej im się wiedzie przez cały sezon i kadrowo tez myślę, że jest to zespół mocniejszy od FC St. Pauli. Gospodarze mają jedynie atut własnego boiska ale czy to, aż tak wielki plus można się sprzeczać, bo w końcu w meczach u siebie mają najgorszy bilans ze wszystkich zespołów.
Absencje w FC St. Pauli:
obrońca Hornschuh (6 występów w tym sezonie) i pomocnicy Sahin (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Buchtmann (12 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Verlinden (nowy nabytek w zespole) i Miyaichi (bez występu w tym sezonie)
Absencje w FC Nurnberg:
obrońca Lippert (bez występu w tym sezonie), pomocnik Kerk (3 występy w tym sezonie) i napastnik Salli (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy pierwszego bramkarza Kirschbaum (11 występów w tym sezonie), obrońcy Valentini (21 występów w tym sezonie) i napastnika Palacios (2 występy w tym sezonie)
Dla mnie osobiście wszystko tutaj przemawia za gośćmi i po takim kursie żałowałbym, że nie spróbowałem ;)
⛔ 0-0
 
odzinson 91

odzinson

Użytkownik
19/03 | 20:30 Aue Erzgebirge vs Furth
Obie strzelą 2.00 (etoto)✅ 2-1????
Mega ważny mecz szczególnie dla Aue, gospodarze obecnie 16 miejsce co daje im grę w barażach, Furth w ostatnim okresie prezentuje się znakomicie, w 5 grach 4 wygrane i jeden remis, te zdobycze punktowe pozwoliły im na wydostanie się na 15 miejsce które jest bezpieczne. Patrząc na formę Aue wypada napisać że są nie pokonani od 5 spotkań, 4 remisy i jedno zwycięstwo. Obie ekipy dzielą tylko 3 punkty i jest to mecz o tak zwane 6 punktów, Aue jeśli przegra będzie traciło już 6 pkt do rywala a Furth przegrywając dziś znowu będzie bardziej myślał o spadku, wygrana dziś pozwoli im awansować nawet na 12 pozycję, obie kipy mają o co grać w formie są liczę na bramki z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Erzgebirge Aue - SpvGG Greuther Fuerth
Typ: over 2,5
Kurs: 2,28
fortuna
Mecz z dolnych rejonów tabeli drużyn walczących o utrzymanie. Gospodarze zajmują 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów zaś ich rywal z Fuerth plasuje się oczko wyżej i ma trzy punkty więcej. Myślę że można spodziewać się otwartej gry gdyż jedni jak i drudzy będą walczyć w tym spotkaniu o zwycięstwo. Ciężko jest wskazać tutaj faworyta choć goście w ostatnim okresie zaliczyli serię pięciu spotkań bez porażki z czego wygrali cztery (Dynamo Drezno 1-0, Eintracht Bruenschwig 2-1, FC Nurnberg 2-0, Kaiserslautern 2-1). Mimo to na wyjazdach grają słabo jedyne zwycięstwo odnieśli z FC Nurnberg na początku marca i strzelili ledwie 9 bramek w 13 spotkaniach oczywiście mowa o wyjazdach. Erzgebirge Aue też ostatnie pięć spotkań zakończyło bez przegranej ale w odróżnieniu do rywala cztery zremisowali. Średnia goli z udziałem tych dwóch ekip to mniej więcej 2,5 na mecz. Jesienią mecz miedzy tymi ekipami zakończył się wygraną Greuther Fuerth 2-1.Na koniec wspomnę o najlepszych strzelcach poszczególnych zespołów. W Aue bryluje pod tym względem niemiecki napastnik Pascal Koepke, sześć goli, zaś u &quot;Koniczynek&quot; najlepszym strzelcem jest prawy obrońca, Khaled Narey z pięcioma golami. Moim zdaniem over bramkowy w tym spotkaniu jest jak najbardziej do pokrycia.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Przeglądając ofertę na najbliższe dni stwierdzam że kurs na Fortunę jutro strasznie dziwny.. Forma Bochum dość ciekawa (w ostatnich 10 meczach jak strzelali gola zwykle zdobywali punkty) , występ ekipy z Dusseldorfu w poniedziałek to lekki dramat. Fani Fortuny którzy licznie pojawili się w Darmstadt mogli się nieźle wkurzyć. Dusseldorf traci dużo goli do ich gry w ofensywie nie mam zastrzeżeń dwa mecze bez gola nie w ich stylu
obie gol 1,65 iforbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
30. kolejka

kursy od: bah
Tabela


Chyba nikt się nie spodziewał, że na zapleczu Bundesligi będzie taki ścisk. Teraz to wygląda trochę lepiej, ale kilka kolejek wcześniej 3/4 ligi było zagrożone spadkiem. Następna kolejka za parę dni, ale już dziś wspólnymi siłami możemy znaleźć coś ciekawego.
Zapraszam zatem do dyskusji.​
 
galashini 15

galashini

Użytkownik
Arminia Bielefield - Erzgebirge Aue
Obie strzelą gola: Tak @1.67
MSV Duisburg - SV Sandhausen
Obie strzelą gola: Tak @1.85
AKO @3.09
Buk: Unibet

Dwa wydaje się najpewniejsze mecze do pokrycia Btts w 30 kolejce 2.Bundesligi, są to mecze bezpośrednich sąsiadów w tabeli, tak jak w przypadku Duisburga i Sandhausen, oraz w meczu Armini z Aue klubów z odpowiednio 6 i 8 miejsca, które różni 1 punkt. Z meczu na mecz w 2.Bundeslidze coraz ciężej jest trafić klasyczne 1X2, liga ta została nazwana najbardziej wyrównaną ligą w Europie, warto zwrócić uwagę że między 4 i 15 miejscem są zaledwie 4 punkty różnicy. Warto też zobaczyć, jak wyjątkowo często w ostatnich kolejkach Btts jest pokrywany. Co do samych meczy: ostatnie 3 mecze Armini to 2 bramkowe remisy i porażka, natomiast Aue wygrało u siebie z ST. Pauli oraz na wyjeździe z Ragensburgiem. Jeżeli chodzi o mecz MSV - SV to mamy do czynienia z dwoma drużynami którym ewidentnie ostatnimi czasy nie idzie, MSV 4 porażki i remis, SV dwie porażki i dwa remisy. Myślę że obydwie drużyny liczą na przełamanie i zakończenie złej passy, co jest dobrym prorokiem i wydaje się wręcz pewne pokrycie Btts, ponadto warto też wspomnieć że wszystkie 4 drużyny mają nadal realne szansę na awans do Bundesligi lub baraże, więc myślę że na tym etapie rozgrywek drużyny będą się naprawdę mobilizowaly i walczyły o punkty, a dzięki równemu poziomowi będziemy mogli oglądać bramki strzelane przez każdą ze stron
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom