>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Granie na Belgów to bezsens. W składzie tak naprawdę nikogo dobrego nie mają. Ruska szkoła siatki wystarczy by powalczyć, szczególnie że zmiennicy będą chcieli się pokazać. Miałem handi -1,5s po śmiesznym @1,7 przed tym info :S
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Ok może nikogo nie maja ale siatkówka to sport druzynowy i ciezko ruskim bedzie jak polowy zespolu nie ma.A belgowie dobrze sb radzili w grupie wyrównane mecze z trentino co by nie mowic lepszy maja sklad niz novosibirsk wygrali z zaksa u sb. Powalcza nie ma innej opcji 6tys km drogi odczuja to, hala doping belgowie ogarna to 3:1
fortuna dw 3:1 kurs 3,7
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
mowisz o tym w meczu w ktorym rozegrał całego tie breaka i wczesniej pare razy pojawil sie na parkiecie ? nowa nomenklatura - 8 pkt prze caly mecz - wygrał go w pojedynke ???? ???? ???? ???? ????
https://snag.gy/BIYDaH.jpg
zaawansowany z ciebie błazen, zaprawiony w bojach ????
To ile miał zdobyć punktów przez półtora seta jak 8 to mało? xd jak będzie zdobywał 8 pkt w półtora seta to noliko nawet nie piardnie. Ale no tak ostatni mecz grał we wrześniu, chociaż grał z dynamem już w lidze mistrzów, ciekawa sprawa xd
człowieku nie bierz sie za ocenianie zawodników, których nazwiska nawet nie znasz już ci powiedziałem
z resztą o czym tu jest mowa w ogóle, jak ktoś mierzy w belgów po takim kursie to znaczy, że albo ma nierówno pod sufitem, albo nie ma pojęcia o tym sporcie. Zgraja zwykłych leszczyków, Novosibirsk osłabiony ale jednak gdzie Rodichev, Savin, Pavlov, Nilsson a gdzie jakieś pionki z Noliko. Na Novosibirsk value jest po takim kursie, ale oni mają jakieś dziwne podejście do LM w tym roku, wiec za wiekszy hajs bym ich nie ruszał na pewno. mecz nie do gry w sumie
 
M 0

marciniaks

Użytkownik
Po prostu nie wierzę co widzę w meczu Skry ;) Człowiek potrzebuje -1,5 seta Lube, a Skra gra po prostu jak na złość 110% swoich możliwości. Wychodzi im wszystko, ale to praktycznie wszystko. Przyjęcie każde siedzi w punkt praktycznie.
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Sędziowanie w meczach pucharowych to jest jedna wielka PATOLOGIA. Szczególnie jest to widoczne kiedy sędziowie są z państw, gdzie siatka nie jest popularnym sportem a wideo weryfikacje to oni widzieli w telewizji o ile w ogóle wiedzą do czego to służy. Ile razy było tak, że jakaś tempa dzida która sedziuje, oglada powtórkę przez z 5 min i nie potrafi podjąć decyzji w oczywistej sytuacji, a zachwile okazuje się, że pokazują oficjalne wideo na którym widać zupełnie coś innego. Takie sytuacje czesto decydują o wyniku meczów, a co najlepsze, błędy sędziowskie uchodzą im na sucho i za tydzień jadą na kolejne spotkanie i znów to samo.
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Po tym co stało się w Belgii, Rosjanie na pewno nie podejdą tak lekko do rewanżu. Wyjdą całą paką, mocno naładowani. Złoty tie break jest bardzo prawdopodobny.
Ma ktoś może link do meczu Noliko vs Lokomotiv ? Albo chociaż końcówka 3 seta
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Fortuna właśnie wystawia kursy na LM, część już jest. Kurcze, +2,5 seta po 1,90 na Chaumont z Trentino, które zawsze traci minimum jednego seta wygląda bardzo ciekawie. Oprócz tego wystawienie kursu 1,05 na Lokomotiv moim zdaniem to gruba przesada, nie grali nic w meczu z Dynamo, który był ich meczem sezonu, teraz kolejny mecz sezonu przed nimi, ale czy wygrają aż 3:0? Szczerze wątpię, dlatego pobieram również +2,5 seta Noliko @1,97.
Skra szanse na wyjeździe z Maceratą? XD
Co do JW sie zgodze, handi plus 15.5 jakieś wydaje sie być dobrą opcją
Casus Maceraty z zeszłego roku, pewnie przycisną pierwsze dwa sety, aby potem trochę z tonu spuścić (wiem, że sytuacja trochę inna, bo teraz muszą wygrać).
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Fortuna właśnie wystawia kursy na LM, część już jest. Kurcze, +2,5 seta po 1,90 na Chaumont z Trentino, które zawsze traci minimum jednego seta wygląda bardzo ciekawie. Oprócz tego wystawienie kursu 1,05 na Lokomotiv moim zdaniem to gruba przesada, nie grali nic w meczu z Dynamo, który był ich meczem sezonu, teraz kolejny mecz sezonu przed nimi, ale czy wygrają aż 3:0? Szczerze wątpię, dlatego pobieram również +2,5 seta Noliko @1,97.
Casus Maceraty z zeszłego roku, pewnie przycisną pierwsze dwa sety, aby potem trochę z tonu spuścić (wiem, że sytuacja trochę inna, bo teraz muszą wygrać).
Chaumont z Boyerem już gra czy nie? patrzyłeś w ogóle na to? jak bez to Trento ich spokojnie powiezie 3:0 u siebie. Novosibirsk kurs zaniżony do oporu, ale Noliko nie ma szans na wyjeździe z tak mocną drużyną, grającą już o ostatnią szanse w tym sezonie
Civitanova nie będzie spuszczała z żadnego tonu bo muszą wygrać za 3 pkt, żeby awansować, wiec handi punktowe -12.5 po duuużym kursie w fortunie to mega perła sie wydaje. Walną ich spokojnie w którymś z setów do 15, skoro robili to na wyjeździe to u siebie pewnie dwukrotnie conajmniej
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Chaumont z Boyerem już gra czy nie? patrzyłeś w ogóle na to? jak bez to Trento ich spokojnie powiezie 3:0 u siebie. Novosibirsk kurs zaniżony do oporu, ale Noliko nie ma szans na wyjeździe z tak mocną drużyną, grającą już o ostatnią szanse w tym sezonie
Civitanova nie będzie spuszczała z żadnego tonu bo muszą wygrać za 3 pkt, żeby awansować, wiec handi punktowe -12.5 po duuużym kursie w fortunie to mega perła sie wydaje. Walną ich spokojnie w którymś z setów do 15, skoro robili to na wyjeździe to u siebie pewnie dwukrotnie conajmniej
Trochę chyba za pewny jesteś. Trentino już miało ich powieźć na wyjeździe, a przegrali 3:2. Boyer jest awizowany, z tego co widziałem na FB Chaumont, dlaczego mieli by chociaż seta nie ugrać? Nie róbmy z Trentino Bogów. Również zgadzam się z tym, co koledzy wcześniej powiedzieli, handi punktowe +15,5 na JSW wygląda ciekawie. A co do Noliko, potrafili wygrać z Zaksą, urywać sety Trentino wcześniej wymienionemu, dlatego uważam, że +2,5 seta na Belgów to ciekawa propozycja.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Trochę chyba za pewny jesteś. Trentino już miało ich powieźć na wyjeździe, a przegrali 3:2. Boyer jest awizowany, z tego co widziałem na FB Chaumont, dlaczego mieli by chociaż seta nie ugrać? Nie róbmy z Trentino Bogów. Również zgadzam się z tym, co koledzy wcześniej powiedzieli, handi punktowe +15,5 na JSW wygląda ciekawie. A co do Noliko, potrafili wygrać z Zaksą, urywać sety Trentino wcześniej wymienionemu, dlatego uważam, że +2,5 seta na Belgów to ciekawa propozycja.
co Ty wyjazdy gościu porównujesz do meczów u siebie to nie mamy o czym rozmawiać xd kto jest pewny? masz kurs 1.90 czyli 50% na wejście typu a nawet mniej przez marże i tyle jest. 50% i nie wiecej, czyli bez value
chyba nie wiesz kolego do końca na czym polega obstawianie u bukmachera, nie wchodzę w dyskusje. Jeśli dla Ciebie coś jest albo pewne, albo nie pewne i na tej podstawie obstawiasz to powodzenia życzę XD
Jacy koledzy, ja to napisałem xd
Z ZAKSĄ bez Deroo to potrafiły Katowice wygrać 3:1 na wyjeździe wiec co za porównanie. W dodatku dalej rozmawiamy o value, a gdzie to value w ogóle. Pójdzie spina będzie 3:0, pójdzie brak koncentracji bedzie jakieś 3:1, również szanse oscylują w granicach 50:50
Nie wiem kto tam sobie gdzie gra, kto w fortunie a kto zarabia na buku, ale proponuje coś takiego:
Civitanova -12.5
Trentino
Novosibirsk
Verona (cev cup)
Verona to inny poziom niż Ziraat, wpadka w pierwszym meczu nic nie oznacza, kursy przeszacowane ogromnie na Włochów
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Chaumont z Boyerem już gra czy nie? patrzyłeś w ogóle na to? jak bez to Trento ich spokojnie powiezie 3:0 u siebie. Novosibirsk kurs zaniżony do oporu, ale Noliko nie ma szans na wyjeździe z tak mocną drużyną, grającą już o ostatnią szanse w tym sezonie
Civitanova nie będzie spuszczała z żadnego tonu bo muszą wygrać za 3 pkt, żeby awansować, wiec handi punktowe -12.5 po duuużym kursie w fortunie to mega perła sie wydaje. Walną ich spokojnie w którymś z setów do 15, skoro robili to na wyjeździe to u siebie pewnie dwukrotnie conajmniej
Głupoty. Civitanova musi wygrać za 3pkt? A jak wygrają 3-2 za 2pkt to nie awansują? Oczywiście że awansują W dodatku nawet porażka 2-3 daje im złotego seta w którym mogą też wygrac i awansować
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ciekawa informacja od L&#39;equipe, czyli francuskiej gazety, która w zapowiedzi meczowej już podała info, że Boyer zagra na sto procent. Moje szanse dla Chaumont w takim razie rosną ;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Fortuna właśnie wystawia kursy na LM, część już jest. Kurcze, +2,5 seta po 1,90 na Chaumont z Trentino, które zawsze traci minimum jednego seta wygląda bardzo ciekawie. Oprócz tego wystawienie kursu 1,05 na Lokomotiv moim zdaniem to gruba przesada, nie grali nic w meczu z Dynamo, który był ich meczem sezonu, teraz kolejny mecz sezonu przed nimi, ale czy wygrają aż 3:0? Szczerze wątpię, dlatego pobieram również +2,5 seta Noliko @1,97.
Casus Maceraty z zeszłego roku, pewnie przycisną pierwsze dwa sety, aby potem trochę z tonu spuścić (wiem, że sytuacja trochę inna, bo teraz muszą wygrać).
dzienki bo 3-0 loko mi sie bardo podobalo, teraz wiem ze to lokata
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ciekawa informacja od L&#39;equipe, czyli francuskiej gazety, która w zapowiedzi meczowej już podała info, że Boyer zagra na sto procent. Moje szanse dla Chaumont w takim razie rosną ;)
A w awizowanych składach go nie ma, więc raczej nie zagra
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dokładnie, w takim razie decyzja na dzisiaj, na świeżo. Wczoraj był w składzie na stronie CEV i L&#39;equipe podało tę samą informację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom