>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

R 0

rafiooza

Użytkownik
Ze skrilla? jesli tak to może dlatego, ze ostatnimi wysyłali maile z fake&#39;owych adresów podszywając się pod skrilla - zmiana regulaminu czy jakoś tak. Wtedy można podać dane na tacy, a potem..
 
F 0

frodo_pl

Użytkownik
Witam wszystkich.
Pół godziny szukam już odpowiedzi na to pytanie bo nie chce mi się wierzyć że tylko ja mam taki problem ale chyba jednak..
Mam środki na expekt a nie da się zalogować przez w w w. Co mogę zrobić?
Nigdzie nie mogę znaleźć telefonu do nich, Google przenosi na ich zablokowaną stronę.

Drugi dzień przekopuję cały internet i nikt nie ma takiego problemu.. Wyczytałem tylko że to kwestia blokady prawnej itp ale co z kasą!?
 
K 0

kryko123

Użytkownik
Witam, mam pytanie, ponieważ zawsze wpłacalem pieniadze przez system Przelewy24, natomiast od 1 lipca nie ma takiej mozliwosci, na czacie napisali mi ze czekaja na oficjalne stanowisko od Dial Com i zaproponowali mi abym przelewal przez system Trustly. Stad moje pytanie czy ten system Trustly dziala na takiej zasadzie jak Przelewy24, chodzi mi o to czy pośrednik ten nie przekazuje danych firmie bukmacherskiej o danych wpłacającego czy jednak taki Expekt ma wgląd do dokladnych danych? Przelewy24 zawsze były dla mnie bezpieczne dlatego stad moje pytanie.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Witam wszystkich. Pół godziny szukam już odpowiedzi na to pytanie bo nie chce mi się wierzyć że tylko ja mam taki problem ale chyba jednak.. Mam środki na Expekt a nie da się zalogować przez w w w. Co mogę zrobić? Nigdzie nie mogę znaleźć telefonu do nich, Google przenosi na ich zablokowaną stronę. Drugi dzień przekopuję cały internet i nikt nie ma takiego problemu.. Wyczytałem tylko że to kwestia blokady prawnej itp ale co z kasą!?
Kasa jest na koncie bezpieczna. Mialem ten sam problem, pokombinowalem z VPN darmowym, ale maja problem z logowaniem - jak juz wczytasz strone, wejdz na czat, tam przejdziesz podstawowa werfyikacje, tj. login, imie nazwisko, nr telefonu i umozliwia Ci logowanie.
Poki co wycofalem wszystkie srodki przez Skrilla ktory JESZCZE działał i czekam na rozwoj wypadków. W razie pytan pisz na priv
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ktoś jeszcze tam gra? Jak najlepiej można obecnie tam wpłacać i wypłacać? Widzę, że polecają wpłatę kartą kredytową, ale już wypłaty nie.
 
Do góry Bottom