>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wracając do tematu. Jeżeli nawet sts-y brały by na siebie ten podatek 12%, to ich marża i tak jest piorunująca, jesteśmy przegrani już przed wejściem do lokalu!
To prawda. Grając u buka z podatkiem 12% i marżą ok. 10% (a opcjonalnie kolejnych 10% od wygranej pow. 2400 zł, jeśli zapomnimy rozłożyć na kilka kuponów) przegrani jesteśmy już na starcie. My to wiemy, pan Juroszek to wie, user WsparcieSTS też to wie. I w sumie w tym momencie, dopóki nie ośmieszają siebie i naszej inteligencji reklamami w stylu &quot;wielkie wygrane&quot; czy &quot;z nami wygrasz najwięcej&quot;, to nawet jest mi to obojętne. Jeśli ktoś lubi przegrywać i traktuje to jako opłatę od dreszczyku emocji, od którego się uzależnił - OK, jego sprawa. Jego zdrowie i jego kasa.
Wygrywać w tego typu bukach da się tylko w dwóch przypadkach:
1. Puścić pociąg z 15 zdarzeń, mieć mega farta, wypłacić i nigdy więcej nie przekroczyć progu kolektury.
2. Grać coś niszowego, coś czego w swojej ofercie nie miały renomowane buki, a ma któryś z polskich ziemniaków. Wtedy nawet z ww. podatkami i marżą, mając przy 100-200 zakładach fenomenalną skuteczność na poziomie 65-75% trafialności da się ugrać jakieś grosze. Oczywiście nie za długo, bo za chwilę nasz legalny przyjaciel z licencją Ministra Finansów nałoży limit po 100 czy 50 zł na zakład.
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Nie chcę zaśmiecać działu nowym tematem więc zapytam tutaj. Czy jest możliwość puścić kupon w punkcie za pieniądze które mam u nich na koncie?
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Wplacam kase dzis do sts , teraz otwieram oferete i nie wierze jaka ta oferta dzis uboga , firma ma swieta juz...a chciala rownac do bukow swiatowych ????⛔:mad:
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Korzystam, a raczej korzystałem z STS przy ofercie E-Gamingu, głównie CS-GO oraz LOL.
Oferta była dosyć szeroka, często z możliwością wyboru ile &quot;K&quot; uzyska konkretnych zawodnik etc.
Z kursami różnie, ale czasami można było upolować coś ciekawego.
W ostatnich miesiącach zaczęli jednak odwalać manianę. Ostatnio złapałem ich wręcz na upartym wciskaniu mi kitów.
W CS-GO istotny jest wybór map. Czekam więc maksymalnie do momentu przed rozpoczęciem meczu, by zweryfikować ewentualne roszady w składach i mapach.
Liczę się z ryzykiem, że nie zdążę. Często mapy wybierano przed oficjalną godziną rozpoczęcia meczu, czasami po. W konsekwencji liczyłem się ze zwrotami, niezależnie czy wygranych czy przegranych pojedynków.
Ostatnio w 2 podobnych przypadkach STS w sobie znany sposób decydował o której oficjalnie rozpoczął się mecz oraz czy zmiana formuły meczu powoduje zwrot czy też nie.
W jednym z meczy zmieniono z BO5 na BO3 i StS mimo wygranego kuponu zrobił mi zwrot tłumacząc, że zmiana formuły meczu istotnie wpłynęła na wynik. Ok, przełknąłem.
Wczoraj jednak uparcie zwracałem im uwagę, iż podpierają się nieprawidłową godzina rozpoczęcia meczy. Godzinę powinni skorygować a kupony graczom (w tym mi) zagrane po oficjalnej godzinie rozpoczęcia meczu - ANULOWAĆ.
Chodzi o zdarzenie:
Tyloo - Grayhound z CS:GO Asian Summit 2018
Oficjalne wyniki wskazują na rozpoczęcie godziny pomiędzy 8:20 a 8:35 rano:
https://www.hltv.org/matches/2321596/tyloo-vs-grayhound-csgo-asia-summit-2018
http://esportlivescore.com/l_pl_e_422504-tyloo-vs-grayhound-csgo-asia-summit-2018.html
http://www.csgo.com.cn/
Jeśli kierować się logiką to oficjalna powinna być godzina wskazana przez organizatora firmę Perfect World Na upartego można odwtorzyć filmik z meczu.
STS ma jednak swój zegar i według nich to była godzina 9:22 . Koniec, kropka.
https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/wyniki/?resultDate=2018-04-02&amp;amp;sport=251

Na moje uwagi uzyskałem informacje najpierw pokrętne, że wpierw był wybór map, potem rozgrzewka a oficjalna rundę rozegrano podobno o 9:00. (filmik zaprzecza tym tezom).
Ostatecznie jednak poinformowano mnie, iż spotkanie zostało przyjęte i rozliczone prawidłowo.
Mała strata dla mnie, ale wskazówka że z kombinatorami nie ma dyskusji.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Mecz Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets.
Regulaminowy czas gry 101-101, po dogrywce 112-106.
Zakład na powyżej 107.5 na Minnesote rozliczony jako przegrany.
Zakład na ten sam mecz zagrany w LVBecie na powyżej 110.5 Minnesoty rozliczony jako wygrany.
Pierwszy raz się spotykam, żeby w pojedynczym meczu koszykówki w którym zawsze musi być rozstrzygnięcie (chyba, że ktoś widział mecz fazy zasadniczej NBA który się skończył remisem?) liczba punktów przez fakt zdobycia jej w dogrywce jest liczona jako porażka.
Cyrk na kółkach.
 
seko77 0

seko77

Użytkownik
Witam, rozliczono mi wczoraj zakład i wygrałem 266 zł. Postanowiłem zagrać za całość na nocne NBA, niestety kupon został przegrany. ( stan konta na 5 rano wynosił 0 zł ). Dzisiaj o godz 15 dostaję wiadomość, że wczorajszy zakład niestety został rozliczony jako przegrany i mam ujemne konto -266 zł. Czuję się naciągnięty, piszę reklamacje.
Pisał ktoś kiedyś w takiej sprawie do sts ?
 
W 0

wachu888

Użytkownik
Mecz Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets.
Regulaminowy czas gry 101-101, po dogrywce 112-106.
Zakład na powyżej 107.5 na Minnesote rozliczony jako przegrany.
Zakład na ten sam mecz zagrany w LVBecie na powyżej 110.5 Minnesoty rozliczony jako wygrany.
Pierwszy raz się spotykam, żeby w pojedynczym meczu koszykówki w którym zawsze musi być rozstrzygnięcie (chyba, że ktoś widział mecz fazy zasadniczej NBA który się skończył remisem?) liczba punktów przez fakt zdobycia jej w dogrywce jest liczona jako porażka.
Cyrk na kółkach.
No taki jest regulamin wiec ciężko o to mieć pretensje, podobnie w sportingbecie i paru innych bukach no ale fakt ze 95% firm liczy z dogrywka.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Kiedyś szanowałem STS, zwłaszcza za te szybkie wypłaty, które są na koncie czasem nawet w 10 minut. Jak doskonale cały forumek wie, obstawiam ręczną, dzisiaj obstawiałem meczy w Portugalii, over 1 drużyny i over 2 drużyny na LIVE. Zakład wygrany, liczę pieniążki, zlecam wypłatę, ku mojemu zdziwieniu potem depozyt mam minusowy, a po jakimś czasie cofniętą wypłatę i kupony rozliczone po kursie 1.0 (czyli zwrot). Tłumaczenie? Dział analiz twierdzi, że system im się zawiesił i można było obstawiać w czasie niby jak już nie można obstawiać (od kiedy nie można obstawiać meczu w ręczną w 56 minucie spotkania, pokażcie mi takiego Buka). Cóż, naciąłem się, duży minus i chyba początek końca mojej gry u tego buka.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nawiązując do wyżej wymienionej sprawy, nie minęły nawet 24 godziny, a temat powtórzył się.
Ponownie zagrałem typ na piłkę ręczną, konkretnie ten który podawałem również na forumku, typ wszedł. Niestety po raz kolejny po kilku godzinach wygrana mi została odjęta z konta, a kupon rozliczony jako zwrot.
Przedstawiam zapis z czatu LIVE:
Tomasz 05:21:12 pm

Ujemne saldo wynika z kuponu o numerze 221081888021146231 . W pierwszej kolejności otrzymał Pan za niego wygraną, lecz kilka godzin później nastąpiła korekta kuponu i spotkanie z niego zostało rozliczone jako zwrot i zgodnie z regulaminem różnica wygranej kwoty musiała zostać odjęta z konta. W międzyczasie dokonał Pan wypłaty.
Otrzymałem informację z działu Analiz że kurs w danym momencie się nie aktualizował i był nie prawidłowy do wydarzeń na boisku, dlatego spotkanie zostało rozliczone jako zwrot. Zgodnie z punktem regulaminu 16.9.3, w przypadku nieprawidłowego kursu na spotkanie musiało zostać rozliczone jako zwrot 1.00.
To jest nic, dodatkowo mam limity na piłkę ręczną ustawione.
Szanowny forumku, jak skomentujecie sprawę? Wygląda ona tak, że aktualnie mam minusowy stan konta, gdyż wygrałem po raz kolejny na dyscyplinie na której opierają się moje typy na forum i chyba większość zna i szanuje.
Konsultanci mówią, że mogę sprawę zgłosić....pisemnie listem XD W XXI wieku.
Śmiech na sali i koniec mojej przygody u tego bukmachera.
 
J 0

jarek516

Użytkownik
Niestety, po raz kolejny widać, że jest to jeden z najgorszych bukmacherów w Polsce. Sytuacja co najmniej absurdalna. Ośmieszają się nie po raz pierwszy. Jak widać, można u nich grać ale tylko jeśli się więcej przegrywa. Wygrywasz? No to my ci na to nie pozwolimy, a tak przy okazji zlimitujemy.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Nawiązując do wyżej wymienionej sprawy, nie minęły nawet 24 godziny, a temat powtórzył się.
Ponownie zagrałem typ na piłkę ręczną, konkretnie ten który podawałem również na forumku, typ wszedł. Niestety po raz kolejny po kilku godzinach wygrana mi została odjęta z konta, a kupon rozliczony jako zwrot.
Przedstawiam zapis z czatu LIVE:
Tomasz 05:21:12 pm

Ujemne saldo wynika z kuponu o numerze 221081888021146231 . W pierwszej kolejności otrzymał Pan za niego wygraną, lecz kilka godzin później nastąpiła korekta kuponu i spotkanie z niego zostało rozliczone jako zwrot i zgodnie z regulaminem różnica wygranej kwoty musiała zostać odjęta z konta. W międzyczasie dokonał Pan wypłaty.
Otrzymałem informację z działu Analiz że kurs w danym momencie się nie aktualizował i był nie prawidłowy do wydarzeń na boisku, dlatego spotkanie zostało rozliczone jako zwrot. Zgodnie z punktem regulaminu 16.9.3, w przypadku nieprawidłowego kursu na spotkanie musiało zostać rozliczone jako zwrot 1.00.
To jest nic, dodatkowo mam limity na piłkę ręczną ustawione.
Szanowny forumku, jak skomentujecie sprawę? Wygląda ona tak, że aktualnie mam minusowy stan konta, gdyż wygrałem po raz kolejny na dyscyplinie na której opierają się moje typy na forum i chyba większość zna i szanuje.
Konsultanci mówią, że mogę sprawę zgłosić....pisemnie listem XD W XXI wieku.
Śmiech na sali i koniec mojej przygody u tego bukmachera.
Dziwi mnie to że jeszcze u nich grasz.Mi kiedyś wygrane wycofali i tłumaczyli się że nie mają licencji na ten mecz.Dziadostwo_Olej ich.Im są potrzebni klienci którzy mocza u nich szmal. ????
 
D 15

dacewa

Użytkownik
Współczuję ja gram ze względu właśnie na te wyplaty gdyby nie to rzuciłbym tego buka w cholerę slaba oferta kursy udziwnione smiech na sali. Co do wyplat wiem ze równie szybkie ma lv ale co do oferty nie jestem pewien
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dziękuję za słowa wsparcia i patrzenia także na to z mojej perspektywy. Minus na koncie uregulowałem, bo nie chcę być potem w jakimś rejestrze dłużników, czy innym śmiesznym czymś za groszowe sprawy.
Edit. Jeszcze słowo refleksji na koniec. Aż strach cokolwiek na LIVE obstawiać, żeby po jakimś czasie nie cofnęli wygranej.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Z nimi nie wygrasz. Mi kiedyś cofnęli wygraną na 2300. Ze dwa miesiące się z nimi ciągałem aż w końcu oddałem Było ciągłe straszenie sądami z ich strony.
Możliwe że wpływ na taką decyzje miała Twoja szybka wypłata wygranej. Ja również tak zrobiłem. Pewnie im się to nie podoba bo by woleli by kasa została u nich na koncie i gracz ją przegrał.
 
N 0

nedved05

Użytkownik
masakra, wlasnie sts rozliczyl mi wygrany kupon sprzed 6 dni (łumacz!!!) po kursie 1, bo tlumacza sie tym, ze dalem ober 6,5 bramki w meczu kilkadziesiat sekund po strzelonej bramce...i mam ujemne saldo, przeciez to smiech na sali, takie rzeczy robic po takim czasie, poza tym to niemozliwe, bo przeciez zawsze maja blokade na zaklady podczas bramek, napisalem o tym na czacie to 2 ludzi napisalo, ze ich tez tak wydymali dzisiaj, wlasnie przekonalo mnie to by nie wplacic juz ani zlotowki do tych pseudo bukow :O
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dokładnie, ten bukmacher to śmiech na sali, złożyłem wniosek o zamknięcie konta tam po tej akcji jak mnie wydymali dwa razy na ręcznej. Nie grajcie tam, wygracie i Wam rozliczą kupon jako zwrot i będziecie musieli im zwracać kasę. Żenado bukmacher i tyle w temacie.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Wam tez bank potrąca kase za przelew na konto sts? Bo ja robilem pare razy przelew &quot;depozyt na konto sts&quot; przez przelew bankowy i widze ze mi pobiera co miesiac jakies 4zl
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Powoli przychodzi ten czas gdy STS umiera w mojej świadomości. Nie mam zamiaru chyba tam stawiać, przerzucę się online na fortunę, bo za dużo tych niejasności było, zawsze coś, za każdym razem, dokładnie, rozliczyli kupon jako zwrot i trzeba zwracać pieniądze.. Smutne.
 
D 0

dogo

Użytkownik
Wam tez bank potrąca kase za przelew na konto sts? Bo ja robilem pare razy przelew &quot;depozyt na konto sts&quot; przez przelew bankowy i widze ze mi pobiera co miesiac jakies 4zl
Dlaczego nie spytasz u zrodla ? Bank to instytucja która ma na celu pierw pozbawic Cię swobód, a później wydy... A ty na końcu powiesz dziękuję (będąc nieświadomym do końca zycia).
Za wszystkimi bankami stoi zawsze ta sama &quot;organizacja&#39;&#39; od setek lat !
 
Do góry Bottom