>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilkanaście kuponów na 4 wydarzenia , czy bukmacher to przyjmie ?

M 0

mazinho13

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie , jestem tu nowy i mam pewne pytanie . ????
Mianowicie , czy bukmacher np . STS , Fortuna , Totolotek przyjmie 12 kuponów na 4 wydarzenia , każdy kupon inny i każdy za 500 zł? Jest masa dobrych kursów np . 1 - 2,30 X - 3,90 2 - 2, 40 . Inwestycja łącznie 6 tyś a minimalna wygrana ponad 8 tyś . Czy nie będzie problemów z puszczeniem tylu kuponów i czy ktoś z was próbował grać w ten sposób . Pozdrawiam wszystkich serdecznie ????
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie , jestem tu nowy i mam pewne pytanie . ????
Mianowicie , czy bukmacher np . STS , Fortuna , Totolotek przyjmie 12 kuponów na 4 wydarzenia , każdy kupon inny i każdy za 500 zł? Jest masa dobrych kursów np . 1 - 2,30 X - 3,90 2 - 2, 40 . Inwestycja łącznie 6 tyś a minimalna wygrana ponad 8 tyś . Czy nie będzie problemów z puszczeniem tylu kuponów i czy ktoś z was próbował grać w ten sposób . Pozdrawiam wszystkich serdecznie ????
Przyjmie, przyjmie - z pocałowaniem ręki. I jeszcze będzie prosić o kolejną inwestycję za 6 tysięcy. Dla niego - czysty zysk.
A tak na serio - to pytanie powinieneś zadać w dziale dla początkujących. Systemu żadnego nie proponujesz (a przynajmniej ja go nie widzę) - pytanie zaś sugeruje, że to absolutne początki w świecie zakładów wzajemnych...
A może inaczej: rozwiń myśl odnośnie tego „systemu” - jest ona bowiem średnio zrozumiała...
 
M 0

mazinho13

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź na pytanie , co do mojego doświadczenia to jakimś mega typerem nie jestem ale gram już trochę , a co do systemu to właśnie upatrzyłem sobię ligę indyjską i remis do przerwy z 13 spotkań które postawiłem 9 weszło , kursy są bardzo dobre moim zdaniem i myślę że na 10 -12 kuponów będę w stanie coś trafić . Jeżeli temat nie w tym dziale to przepraszam , jestem nowy na tym forum . Dzięki jeszcze raz za odpowiedź
 
Do góry Bottom