>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
Baqu 717,3K

Baqu

Forum VIP
Ale co Klopp pokazał? &quot;Zero tituli&quot;. Dziękuję, można się rozejść.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to że wygrali z City, brawo, super. Ale Crystal Palace nawet prawie z nimi wygrali. Lecz Cabaye jest sierotą i uderzył miernie rzut karny w środek, bez siły, bez niczego i Ederson nogą sparował.
Jose taki jest, albo się go lubi albo nie. Ale wiele wypowiedzi trzeba brać z dystansem. Mówi by dopiec rywalom, dlaczego tak uderza w Conte? Wywiera na nim presję, Antonio już ma pełne portki, już się miota, a Jose co robi? Mówi, że nie musi odpowiadać na zaczepki i może skończyć tę dyskusję i nie odpowiezdiał na ostatnią zaczepkę Conte. Kto więc wygrał ten pojedynek? Jose poprzez KO. W ogóle to Jose powiedział tylko o trenerach skaczących, a nie bezpośrednio o Conte, ale jak widać Antonio wziął to od razu do siebie i to on odpowiezdiał, a potem poszło.
Defensywną piłkę gra United?
3 atak w lidze, 1 obrona w lidze. Faktycznie aż całe 6 goli mniej strzelonych od Liverpoolu to przecież przepaść.
A oglądanie takich wirtuozów w akcji jak Pogba, Martial czy Rashford to takie defensywne. Pany nie mówcie o stereotypach. Wystarczy obejrzeć mecze United, czy wczoraj ze Stoke też grali defensywnie?
Pogba pokazał kunszt po raz kolejny, ma najwięcej asysty w Premier League, jego przerzuty to klasa światowa. Prawa, lewa noga. Nikt na świecie nie gra tego lepiej. technika, flow, swoboda, no Pan Piłkarz po prostu.
Co wczoraj grali chyba kazdy widzial... na tle Totkow wygladali mizernie.
Dobrze wiesz ze nie chodzi o &quot;tituli&quot;. Krytyka bazuje na tym jak graja a nie na liczbach ktore przytoczyles. Jako jedyna druzyna z czolowki graja defensywny football, i wola sie bronic za podwojna garda a nizeli przejmowac kontrole nad spotkaniem i byc druzyna narzucajaca swoj styl gry. O to sie rozchodzi i jezeli Mou zostanie zwolniony pod koniec sezonu (w co watpie) to wlasnie z tego powodu.
Tak Jose powiedzial to o trenerach skaczacych a sam skakal... totalny hipokryta, zreszta jak zawsze. Dziwi mnie ze go bronisz ????
Pogba faktycznie gra bardzo dobrze, o ile gra, ale nie wiem czemu zszedles na zawodnikow jezeli rozmawiamy o trenerze.
a słuchaj był kiedyś w historii trener , który trzykrotnie na tym samym etapie odpadł przeciwko drużynie z kraju swojego pochodzenia ? Chyba tylko Pep dzierży ten rekord.Wybitny łowca rekordów.Guardiola jest jednym z najbardziej przereklamowanych trenerów w historii.Swój warsztat mógłby wykładać na wf-ie w sześcioklasowej szkole podstawowej przed czym gwizdnąłby pozostałym klasom lepszych grajków. W mistrzostwach szkoły byłby królem.Tyle , że w reformie ośmioklasowej miałby nie lada problem.
Nie sztuką jest trafić na dobrych grajków i póżniejszą kariere jechać na parze Barcelony co sezon dostając nowe zabawki.Ofensywna szybka gra jest fajna tyle , że warto spojrzeć troche dalej ;) do dzisiaj pamiętam jak Bayern rządził na Bernabeu cztery lata temu a malutki Real tylko wzrokiem wodził jak ci wymieniają kolejne podania.Po co oddawać strzały , po co szukać nowych rozwiązać? lepiej utopić się we własnym sosie ale to mój sos mógłby powiedzieć Guardiola po czym poszła kontra i trzeba było odrabiać niewygodne 0-1.Fanem Bayernu nie jestem ale chyba wszystkim fajnie oglądało się Schweinsteigera i Kroosa w drugiej linii.Pep wolał mieć swoją zabawke z Barcelony na którą kompletnie nie stawiał czyli Alcantare no to postanowił zabawić się drugi raz i otworzyć drzwi Thiago do częstszej gry ???? Sam Thiago zaczął grać dopiero w poprzednim sezonie przy Ancelottim , grać na miare oczekiwań.Gdyby zasiąść do tematu tych &quot;sukcesów &quot;Guardioli jest całkiem sporo.Niech wykładnikiem jego klasy będzie to , że na siedem półfinałów LM wygrał tylko dwa.Pięciokrotnie odpadał.Za każdym razem nie licząc sezonu 14/15 i konfrontacji z Barceloną jego ekipa była faworytem do finału.
Pep Guardiola za pare lat siłą rzeczy obejmie drużynę pokroju Fiorentiny , Bayeru Leverkusen i po sezonie z ekipą z która już trzeba jak podejrzewam wykazać się minimalnym kunsztem trenerskim wszyscy usłyszą , że kończy kariere trenerską bo jest już zmęczony i wypalony latami trenerki identycznie jak jego Barcelona po pierwszym podtonięciu w 11/12 bez mistrzostwa lub LM a tylko z Pucharem Króla.
Guardiola jest malym człowiekiem i trenerem.Szkoda , że tyle osób podnieca się tym najemniczym wytworem multimilionerów.Jak małymi ludżmi są właściciele tych klubów niech świadczy to , że oni w ogóle za to się biorą i podnieca ich chęć wygrania trofeów za ogromne pieniądze i kupowanie.Gdzie tu kreatywność , tworzenie , budowanie drużyny ? gdzie historia klubu ?.Bo tylko to mają.Pieniądze i nic więcej.Słabe.
PS walka o mistrzostwo Anglii nie jest w żadnym wypadku zakończona.Jeszcze 15 kolejek.City nie wygrali jak na razie tylko trzech spotkań.Inni już po 8-10.Cyferki w rubryce remisy i porażki u City zaczną się zmieniać ;) ;)
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Mourinho po raz kolejny dał pokaz jak nie grać na wyjazdach z zespołami z czołówki. Kompletna klapa. Człowiek czuje, że marnuje czas oglądając takie mecze swojego klubu...
Uwaza bo Cie Robson zaraz zje... on uwaza ze graja piekna ofensywna pilke :p
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Chelsea pada ostatnio mocno na pysk, niedawno u siebie przegrali z Bournemouth 0-3, wczoraj przerąbali z Watford 1-4 , ale jaja...
jak oni w ogóle chcą 20-ego z Barcą w LM wygrać...?
Remis to już będzie sukces...
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam wybieram się na weekend do Londynu 16-18 marzec z synem i kolega zaproponował mi bilety na mecz Tottenham- Newcastle tyle że z jego informacji wynika że mecz jest 17 marca o 16.00 http://www.ticketmaster.co.uk/browse/football-catid-11/sport-rid-10004#nfb_skip_left_content (druga strona) a ja wszędzie widzę że mecz jest o 16 marca o 20 https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/Events?preFilter=4 a w tym wypadku bym nie zdążył bo ląduje ok 23...możecie mi podrzucić info gdzie sprawdzić aby się upewnić kiedy w końcu jest ten mecz
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wiemy już, dlaczego N&#39;Golo Kante nie zagrał w ostatnim spotkaniu Chelsea z City. Okazało się, że piłkarz zasłabł na ostatnim treningu. Natychmiastowe badania nie wykazały poważnej choroby, dlatego koledzy i trener odetchnęli z ulgą.
Wszystko wskazuje na to, że w już w sobotę wybiegnie na murawę by pomóc kolegom w odniesieniu zwycięstwa nad Crystal Palace i w trudnym wyjazdowym meczu z Barceloną.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
,,Siedziałem na ławce w tym miejscu już wcześniej i dwukrotnie widziałem, jak Manchester United odpada z Ligi Mistrzów. Najpierw, gdy pokonało ich FC Porto, a później Real Madryt. To nie jest nic nowego dla tego klubu&quot;
Cały świat żyje wypowiedzią Mourinho po porażce z Sevilla. A co wy o tym sądzicie? Jose zostanie na stanowisku po tym jak 3 raz wyeliminował United z pucharów? I jeszcze wypowiedz Andrzeja Twarowskiego z twittera: Wygrywa Mourinho, przegrywa futbol. Przegrywa Mourinho, wygrywa futbol. Taka prawda&quot;
Zgadzacie się z nią?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Alan Pardew nie jest już trenerem drużyny West Bromwich Albion. Obowiązki szkoleniowca ma na razie przejąć asystent Darren Moore. Sześć kolejek przed końcem sezonu, &quot;The Baggies&quot; są ostatni w tabeli i mają 10 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Dadzą radę?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arsene Wenger po sezonie odejdzie z Arsenalu, w którym pracował 22 lata. Wiadomość potwierdził właściciel klubu z Londyny Stan Kroenke. Nazwisko następcy nie jest jeszcze znane, ma być ogłoszone najszybciej jak się da, napisano także w komunikacie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pewnie nie jeden kibic Arsenalu dzisiaj otwiera szampana. Na trybunach zabraknie transparentów &#39;&#39;Wenger OUT&#39;&#39; ???? . A tak na poważnie, to koniec pewnej epoki. To odejście przypomina mi odejście Fergusona z United, który przeszedł na emeryturę. Czekamy na następcę i gościa, która przywróci blask tej drużynie. Bowiem ciągłe 4. miejsce jest już nudne %)
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ciekawe jak kibice Arsenalu to odbierają, część z pewnością jest przeszczęśliwa ale myślę że mogliby znaleźć się tacy dla których jest to jeden z symboli tego zespołu. Według mnie facet dla tej drużyny się już skończył bo nie widać żeby się cokolwiek rozwijali pod jego wodzą, nie mniej jednak wielki szacun dla tego co zrobił bo 22 lata prowadzić jeden klub to nie lada wyczyn.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
sam jestem ciekawy jak nowy manager wpłynie na klub, ibis trafnie porównał odejście Arsene do odejścia sir Alexa Fergusona, w United emerytura Szkoda niestety nie wpłynęła dobrze na zespół, który po jego odejściu niestety nie jest już taką potęgę w Anglii, nie wspominając o Europie. Pewna epoka w Londynie dobiegła końca, był/jest to ostatni trener, który przez tyle lat prowadził jeden zespół, uważam, że nie prędko ktoś pobije obu wspomnianych trenerów, którzy przez tyle lat prowadzili swoje zespoły, dzisiaj to już raczej nie do pomyślenia...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Unai Emery został nowym trenerem Arsenalu Londyn. Hiszpan ostatnio pracował w PSG, z Kanonierami związał się 2 letnim kontraktem.
 
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
Fabinho zostanie zawodnikiem Liverpoolu.
Zmieni on AS Monaco na Liverpool pierwszego lipca. Wówczas zacznie obowiązywać długoterminowa umowa. Klub Ligue 1 na transakcji ma zarobić 45-50 milionów euro plus bonusy.
Brazylijczyk to bohater drugiego transferu Liverpoolu. Od początku zakończonego sezonu wiadomo, że do zespołu Jurgena Kloppa dołącza też inny pomocnik, Naby Keïta z RB Lipsk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom