>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

S 0

skarin

Użytkownik
Nie radzę tam grać, muszą mieć spore problemy finansowe skoro taka &quot;poprawna&quot; firma wraca nielegalnie na rynek polski.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Betsson to jedna z najpewniejszych firm w jakich grałem od lat. Jednak z innej beczki. Wczoraj jak przeczcytalem ze wrocily zaklady wplacilem tam kilka zl.. Pogralem najpierw w kasynie wszystko ok. Jednak gdy wieczorem chcialem sie zalogowac to juz moge to zrobic tylko na stronie glownej. Z kasyna mnie wywala a na zakladach sportowych page not found od prawie doby. Moze ktos sprawdzic czy u niego jest ok?
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
moge dodac ze czas oczekiwania w Betssonie na odpowiedz droga mailowa wynosi tutaj ponizej doby, zwykle zajmuje im to kilka godzin
poza tym wydaje mi sie ze lekko poszerzyli swoja oferte esportowa ze Starcrafta 2, kiedys byl tylko GSL, SSL oraz najwazniejsze eventy a teraz pojawily sie zaklady na turek u Wardiego i glebokie eliminacje IEM w Katowicach
dla mnie raj ????
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Normalny link jakich używa wiele firm. Co jakis czas ta cyferka bedzie co raz wyzsza czyli betsson7, betsson8 itd
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 52

korbin88

Użytkownik
Panowie otrzymałem dziś sms i patrzę Betsson ???? Loguje się i hasło na betsson7 nawet takie same. Widzę, że część osób już korzystała. Są jakieś problemy z wypłatami i jak ogólne działanie serwisu?
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Właśnie, z tego co mi wiadomo korzystanie z zagranicznych bukmacherów jest nielegalne aktualnie? Czy coś się zmienia? Też dostałem tego e-maila.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
dla mnie Betsson juz sie calkowicie zbiesil (na Betsafe jest to samo)
mam juz limit ktory nie pozwala mi wyciagnac zysku wiekszego niz 100zl a przy recznym zatwierdzaniu ta kwota urasta do astronomicznych 150zl ????
ponadto zaczynaja mnie irytowac ich roznego rodzaju praktyki, np. dzisiaj zainteresowalem sie jednym zdarzeniem na jutro po kursie 1.34 (stal caly dzien od momentu pojawienia sie oferty), najpierw klepnalem stawke 500 zl zeby wybadac limit, potem poswiecilem pol minutki na matematyke i to im wystarczylo ze zmniejszyc kurs do 1.30
ponadto w ciagu zaledwie ostatnich 10 dni az trzykrotnie pomylili sie przy rozliczaniu moich kuponow, dziwnym trafem zawsze na moja niekorzysc, wygrane zdarzenia kwalifikowano jako przegrane (lacznie mialbym kilkaset zlotych straty, stawka + wygrana) i dopiero moja interwencja via mail przywracala wlasciwy stan rzeczy
dalsza gra tutaj nie ma sensu, nie bede gral miedziakami i pilnowal kazdego kuponu, zwijam manatki i uciekam z pieniedzmi do innych bukmacherow, zostawie jedynie kilka stowek zeby ich skrobac od czasu do czasu, bede mial na drobne przyjemnosci

dzieki za wasz szmal Betsson Group, pozdrawiam serdecznie ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Betsson się nie zbiesił, normalna praktyka z limitami jak u każdego innego buka. Jak jesteś dobry to wszędzie dostaniesz limit. No w pinnacle może byś nie dostał. Ale tam już oficjalnie nie pograsz. Gratuluję wiedzy sportowej, ja żadnych limitów nie mam. Ale i częściej przegrywam, a takich klientów bukmacherzy najbardziej lubią. Ci co za dużo wygrywają dostają limity. Ale wnioskuję że trochę ich oskubałeś, także gratuluję :)
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
dzieki ????
nawiasem piszac dopiero poznaje nowego wroga, sprawdzilem troszeczke mechanizmy jakimi rzadza sie limity i mysle ze wcale nie musza one wplywac znaczaco na ilosc wygrywanych pieniedzy, mam kilka pomyslow ale nie bede sie tu rozwijal bo pewnie bukmacherzy tez czytaja to forum ????

chcialbym jeszcze dodac ze w momencie gdy Betsson zlimitowal mi stawki to automatycznie dostalem identyczny limit na Betsafe i NordicBet chociaz tam wogole nie szalalem (cala trojka nalezy do tej samej firmy)
oprocz tego Betsson ma tyle dobrych promocji co kot naplakal, przez wiele miesiecy posiadania konta dostalem jedynie 60 zl freebetow
 
Do góry Bottom