>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Speedway Best Pairs

Status
Zamknięty.
N 192

nikodem331

Użytkownik
Nie rozumiem czemu jeszcze nie ma takiego tematu. Strasznie się opuściło to forum. Zapraszam do dyskusji i podawania typów na dzisiejsze ściganie Speedway Best Paris w Rzeszowie!
SPEEDWAY BEST PAIRS W RZESZOWIE ! Godzina 20:15
Starkom Racing Team
1 Vaclav Milik
2 Gleb Czugunow
Monster Energy Speedway Team
3 Greg Hancock
4 Chris Holder
14 Paweł Przedpełski
Trans MF Pro Race Team
5 Martin Smolinski
6 Leon Madsen
15 Andrzej Lebiediew
Team Bauhaus
7 Andreas Jonsson
8 Jacob Thorssell
16 Wiktor Lampart

eKantor.pl Team
9 Patryk Dudek
10 Grzegorz Zengota
17 Piotr Protasiewicz
Fogo Power
11 Jarosław Hampel
12 Emil Sajfutdinow
18 Janusz Kołodziej




 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Pogoda ładna tor przyczepny, dawno w Rzeszowie nie było takiej stawki, faworytem w/g buków Fogo, ale Monster team ma fajna ekipe z Gregiem który będzie tu fruwał ????
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Fogo Power WIN 2.10 Fortuna. ✅
Najlepszy, najbardziej wyrównany, i w najlepszej formie skład ma ekipa Fogo Power. We wczorajszym ściganiu Hampel i Kołodziej w mega formie. Sajfudinov też na właściwych torach. Jeśli ktokolwiek będzie miał słabszy dzień to trzeci zawodnik jest w stanie go zastąpić. Jedyni rywale to Moster i eKantor jednak w obu ekipach poza mocarzami (Hancock, Dudek) są zawodnicy według mnie troszeczkę słabsi lub w nieco bardziej chimerycznej formie (Przedpelski? Protasiewicz?) i to może zaważyć. Jedyny problem to że w finale jest często loteria ale kurs mnie zachęca.
STARKOM - BAUHAUS 1 3.03 Fortuna ⛔ jesli ktos pogral to przepraszam, nie wiedzialem ze brak Vaclava
To mnie zadziwił teraz bukmacher. Według mnie dobre 50-50 może z lekkim wskazaniem na Bauhaus, ale nie żeby ich traktować jak mega faworyta. Ostatnim razem sam Milik zrobił więcej punktów niż cały team bauhaus i dzisiaj również myślę, że będzie zdecydowanie lepszy od Jonnsona czy Thorssela. Jedyny mankament to Czugunow, ponieważ tym razem brakuje Maxa Fricka, który by go zastąpił i wiele będzie zależało od tego młodzika.. Jednak nadal uważam, że typ 50-50
EDIT: w ekipie Starkomu prawdopodobnie pojedzie Edward Mazur jako rezerwowy. Całkiem fajnie, jeśli młody Rosjanin się nie spisze, to możliwe, że Mazur przywiezie kilka punkcików. Dla mnie in plus dla typu.
Milik - Holder 1 1.80 STS ZWROT
Vaclav pewne 5 startów, nie ma innej możliwości. Z Holderem może być różnie, w zależności od formy. Hancock raczej nie do ruszenia, więc trener może wymieniać Chrisa z Pawłem Przepelskim a wtedy w przypadku 3 czy 4 startów to Czech powinien spokojnie być wyżej w klasyfikacji punktowej.
Zengota - Jonsson 2 1.8 STS. ⛔
Analogiczna sytuacja jak wyżej. Jonsson pewnie 5 startów, bo za Lamparta raczej go nie wymienią, powinien być głównym dostarczycielem punktów w ekipie Bauhaus. Zengi pewnie będzie wymieniany z Protasiewiczem co może skończyć się nawet trzema startami. Dudka będzie mu ciężko prześcignąć a tym samym zabierać punkty.

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie rozumiem czemu jeszcze nie ma takiego tematu. Strasznie się opuściło to forum. Zapraszam do dyskusji i podawania typów na dzisiejsze ściganie Speedway Best Paris w Rzeszowie!
Nic się nie opuściło, a tematu za te zawody nie ma, bo jest już miejsce na tego typu imprezy - https://forum.bukmacherskie.com/threads/turnieje-i-zawody-towarzyskie.151234/
GP, SEC, SWC i inne ważne zawody mają już swoje tematy pozakładane, ale dla takich pseudo-prestiżowych turniejów jakim jest SBP nie będziemy zakładać oddzielnych tematów.
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom