>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31. kolejka Bundesligi [20.04 - 22.04.2018]

Status
Zamknięty.
leon21 205

leon21

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem u polskiego buka, sponsora Legii, a mianowicie eFortuna.
Całkowita ilość bramek 25.5, mamy tu kursy 1.7 na under i 2 na over

Przeglądnąłem terminarz tej kolejki i widzę tu spotkania w których może paść duża ilość bramek, zaczynając od piątkowego meczu Monchengladbach z Wolfsburgiem, Lipsk z Hoffenheim, Borussia z Leverkusen, Hannoveru z Bayernem. Sprawdziłem H2H tej kolejki i w bezpośrednich starciach ekip, które w tej kolejce zmierzą się ze sobą padało dużo bramek, więc może akurat znów się uda ? Linia 25.5 na 9 meczy to wychodzi średnia 2.83 bramki na mecz. Myślę, że typ godny polecenia i dorzucenia do jakiegoś kuponiku ????
Całkowita ilość bramek 25.5 over @2
Wynik :29 bramek ✅✅✅✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk-Hoffenheim
Typ: Rb Lipsk -1.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa RB Lipska podejmowała będzie drużynę Hoffenheim. Obie ekipy w tym momencie znajdują się w czołówce Niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze zajmują 5 pozycje z dorobkiem 47 oczek na swoim koncie, natomiast goście są jedną pozycję niżej i na swoim koncie mają zaledwie 1 punkt mniej. W tym meczu faworytem wydaje się być drużyna z Lipska, która w 15 spotkaniach na swoim stadionie zdołała zdobyć 28 punktów, ponosząc tylko 3 porażki, goście są zespołem własnego stadionu i mecze wyjazdowe wychodzą im niezwykle słabo, bowiem w nich triumfowali tylko 3 razy z 15 gier, tak więc jak na ekipę która znajduję się na miejscu zaraz za pucharami wynik jest słaby, goście potrafią na wyjazdach zdobywac bramki i czynią to praktycznie w każdym spotkaniu, tutaj też liczę iż będą w stanie zdobyć jakiegoś gola,ale nie sądzę żeby byli w stanie zdobyć chociażby jeden punkt, bowiem Lipsk, który był już blisko europejskich pucharów po kilku słabszych grach się od nich coraz bardziej oddala więc tutaj koniecznie potrzebuję 3 oczek, a wszystko na to wskazuję iż uda im się zwyciężyć w tym meczu, Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 na koniec spotkania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lipsk vs Hoffenheim. Hoffenheim z remisem 1.66 fortuna. 2:5 . lekko.
Miałem grać na Lipsk, ale jednak idę w wieśniaków. 1:4 z Bayerem to wstyd, traca gole , za duzo goli. Hoffenheim zremisowal na trudnym terenie we Frankfurcie. Gnabry w formie . Zmieniam typ na X2.
Frankfurt vs Hertha . Frankfurt 1.96 fortuna . Chyba wieść o przenosinach trenera obniżyła morale . 0:3 masakra.
Frankfurt u siebie mega solidni, wciaz walcza o LM. Sa mega poukladani w tym roku, dzieki swemu trnerowi, ktory odchodzi po sezonie do lepszego klubu ale nie pamietam do ktorego..
U siebie slaba Herthe ogarna lekko.
Dortmund vs Leverkusen. Dortmund 2.05 fortuna lub Dortmund z remisem 1.4 fortuna
Siłe Bayer pokazal dostawajac lanie od Bayernu w pucharze 2:6. Dortmund bez Batsuaiego ale u siebie sa dość solidna ekipą, z takimi dziurami w obronie nawet bez swojego snajpera ograja bayer na luziku. Dortmund dzis pokaze pazur wg mnie przed swoja publiką.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Bayer powyżej 2.5 kartki @2.4⛔
lvbet

Kurs bardzo atrakcyjny. Na szybko sprawdziłem, jak to wyglądało w ostatnich 5 bezpośrednich pojedynkach, i tylko raz Aptekarze nie pokryli powyższej ilości kartek. Gorzej to wygląda patrząc na pozostałe mecze, ponieważ na ostatnich pięć, chyba tylko raz się udało pokryć linię. Co nie zmienia faktu, że mec z jest bardzo ważny, i nie powinno zabraknąć walki. Walka jest o Ligę Mistrzów. Oba zespoły mają po 51 punktów, a piąty RB traci 4 punkty, więc może dużo się wydarzyć.
Dlatego liczę, na sporo walki z obu stron.

pikarafa17 Niko Kovac odchodzi do Bayernu Monachium.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
DORTMUND - LEVERKUSEN

Popieram w tym meczu typ na kartki Karciarza, choć sam chciałem zaproponować powyżej 4,5 kartki za 2,05 w etoto. We wszystkich czterech spotkaniach z obu poprzednich lat typ był z łatwością pokrywany. I jakkolwiek nie byłbym go taki pewny powiedzmy w środku sezonu, tak w tym momencie stawka jest wielka, bowiem w zasadzie czeka nas bitwa o 3 miejsce w Bundeslidze, a zwycięzca z pewnością będzie bił się o wicemistrzostwo. Tak więc spodziewam się agresywnego meczu. Co prawda nie mogę znaleźć który sędzia będzie obecny na Signal, jednak uważam, iż ta linia jest niska na tego typu mecz, a kurs jak najbardziej opłacalny, gdyż powinno to być elektryzujące spotkanie.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
21.04.2018 g. 15.30 HSV- Freiburg
Typ: X2
Kurs: 1,83⛔
Pinnacle
Stawka 6j

Zacznijmy od tego że Freiburg po niezłym początku sezonu popadł w kryzys i nie wygrali ligowego spotkania od 7 kolejek, mimo że nie mają wcale złego zespołu. HSV przez cały sezon na równi pochyłej w kierunku 2 Bundesligi, 2 tygodnie temu wyszło im spotkanie z Schalke, a właściwie uratował je strzał sezonu Hunta, dający gola na 3-2. Jednak już tydzień później przeciętne w drugiej połowie sezonu Hoffenheim zweryfikowało poziom zespołu z Hamburga.
Uważam że dzisiaj nadal zagrożony barażami Freiburg nie przegra spotkania z nadal słabym HSV, które do tego spotkania przystąpi bez kilku zawodników:
Santos, Mavraj, Wallace, Hahn, Schipplock.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
DORTMUND - LEVERKUSEN

Popieram w tym meczu typ na kartki Karciarza, choć sam chciałem zaproponować powyżej 4,5 kartki za 2,05 w etoto. Co prawda nie mogę znaleźć który sędzia będzie obecny na Signal, jednak uważam, iż ta linia jest niska na tego typu mecz, a kurs jak najbardziej opłacalny, gdyż powinno to być elektryzujące spotkanie.
Sędziuję Markus Schmidt.
https://www.whoscored.com/Referees/1410/Show/Markus-Schmidt
Średnia 4,45 ż.kartki/mecz w 11 spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
21.04.2018 g. 15.30 HSV- Freiburg
Typ: X2
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 6j

Zacznijmy od tego że Freiburg po niezłym początku sezonu popadł w kryzys i nie wygrali ligowego spotkania od 7 kolejek, mimo że nie mają wcale złego zespołu. HSV przez cały sezon na równi pochyłej w kierunku 2 Bundesligi, 2 tygodnie temu wyszło im spotkanie z Schalke, a właściwie uratował je strzał sezonu Hunta, dający gola na 3-2. Jednak już tydzień później przeciętne w drugiej połowie sezonu Hoffenheim zweryfikowało poziom zespołu z Hamburga.
Uważam że dzisiaj nadal zagrożony barażami Freiburg nie przegra spotkania z nadal słabym HSV, które do tego spotkania przystąpi bez kilku zawodników:
Santos, Mavraj, Wallace, Hahn, Schipplock.
Nie wiem jak można aż tak pisać analizę pod typ. Zacznijmy od tego, że Freiburg u siebie a Freiburg na wyjeździe to dwie inne drużyny, w delegacji ledwie 1 zwycięstwo na 15 spotkań i to wymęczone 3:4 w ostatnim Koln po dwóch bramkach w 90 minucie. HSV to na równi pochyłej jest już 5 sezon z rzędu i zawsze udaję im się jakoś to wyciągnąć, dzisiaj mecz ostatniej szansy i w przypadku porażki spadają na 99% i wydaje mi się, że się zepną i na pewno zdobędą jakieś punkty jak co rok pod koniec sezonu. Ostatnio zweryfikował ich PRZĘCIĘTNY na wiosnę Hoffenheim (nie wiem jak można pisać takie brednie), który na ową wiosnę przegrał tylko 3 mecze na 13 jednak wszystkie z piewszą trójką (Bayern, Schalke, Leverkusen), który pod względem tabeli u siebie jest 2 w lidze i pokonywało takie drużyny jak Schalke, Bayern czy Lipsk. I jeszcze te absencje Schipplock (nie gra od 4 meczy), Hahn (na ostatnie 5 meczy zagrał 18 minut), Walace (od 4 meczy), Mavraj (nie zagrał w ostatnich 7 meczach), jedynie brak Santosa będzie realnym osłabieniem, ale nie zapominajmy, że po pauzie za kartki wraca Papadopoulos. IMO Hamburg 1X do AKO 1.28 Fortuna.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Nie wiem jak można aż tak pisać analizę pod typ. Zacznijmy od tego, że Freiburg u siebie a Freiburg na wyjeździe to dwie inne drużyny, w delegacji ledwie 1 zwycięstwo na 15 spotkań i to wymęczone 3:4 w ostatnim Koln po dwóch bramkach w 90 minucie. HSV to na równi pochyłej jest już 5 sezon z rzędu i zawsze udaję im się jakoś to wyciągnąć, dzisiaj mecz ostatniej szansy i w przypadku porażki spadają na 99% i wydaje mi się, że się zepną i na pewno zdobędą jakieś punkty jak co rok pod koniec sezonu. Ostatnio zweryfikował ich PRZĘCIĘTNY na wiosnę Hoffenheim (nie wiem jak można pisać takie brednie), który na ową wiosnę przegrał tylko 3 mecze na 13 jednak wszystkie z piewszą trójką (Bayern, Schalke, Leverkusen), który pod względem tabeli u siebie jest 2 w lidze i pokonywało takie drużyny jak Schalke, Bayern czy Lipsk. I jeszcze te absencje Schipplock (nie gra od 4 meczy), Hahn (na ostatnie 5 meczy zagrał 18 minut), Walace (od 4 meczy), Mavraj (nie zagrał w ostatnich 7 meczach), jedynie brak Santosa będzie realnym osłabieniem, ale nie zapominajmy, że po pauzie za kartki wraca Papadopoulos. IMO Hamburg 1X do AKO 1.28 Fortuna.
Nie wiem czy kolega oglądał jakiś mecz wieśniaków w ostatnim czasie i czy oglądał ich mecze na początku sezonu. Właśnie Twoim zdaniem potentat z Hoffenheim tylko zremisował z fatalnym na wyjeździe Freiburgiem. Co do absencji to nikt nie każe Ci się z nimi zgadzać, weź tylko pod uwagę jedna rzecz:
Wallace 18/1
Mavraj 17/0
Santos 24/1
Hahn 23/3
Jeśli nie są to dla Ciebie ważne absencje to absolutnie nie zamierzam z Tobą dyskutować.
Dlatego skoro &quot;wydaje Ci się ze się zepną&quot; to graj proponowany przez Ciebie 1X po kursie po opodatkowaniu 1,126... Gratuluję.
I pohamuj następnym razem trochę z wyrażaniem twojej pseudo uzasadnionej krytyki bo skoro niby mója analiza jest pod typ to jak nazwać twoja popartą tym że Ci się &quot;wydaje&quot;?
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Czy ktoś z was gra moze dzisiaj jakis over kartkowy w meczu Freiburg vs Augsburg. Obie drużyny grają o utrzymanie i walki nie powinno zabraknąć. Wczoraj w meczu Hamburgu z Freiburgiem bardzo ładnie siadł over, a czuję że i dzisiaj może być podobnie skoro waga spotkania podobna.
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
31. kolejka


kursy od: bah
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.
Dyscyplina :piłka nożna
Godzina : 18:00
Spotkanie: Kolonia - Schalke
Typ : Schalke
Kurs 1:98
Bukmacher BAH
Witam wszystkich. Dziś trzeba zagrać na zwycięstwo Schalke jak dla mnie to oczywisty typ. Kolonia już praktycznie spadła 9pkt do bezpiecznego miejsca natomiast 04 maja 8pkt przewagi nad 5 w tabeli RB Lipsk i są praktycznie pewni udziału w LM .W druzynie Koeln nie zgra trzech podstawowych zawodników :Guirassy , Lehmann i Ozcan a w Schalke zabraknie Baby i Nastasic&#39;a .Jeśli spojrzymy na mecze bezpośrednie Schalke nie jest pewnikiem do zwycięstwa jednak że względu na miejsca w tabeli i to co te miejsca oznaczają stawiam ma Schalke. Spojrzymy jeszcze na ostatnią kolejkę w której Schalke pokonało 2:0 BVB (w miedzy czasie porazka w pucharze) natomiast Koeln pomimo prowadzenia po pierwszej połowie uległo 2:1 Hercie. Powyższe argumenty skłaniają mnie do zagrania na Schalke choć początkowo miało być BTTS.
31. kolejka


kursy od: bah
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom