>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35. kolejka Premier League + Zaległe (17.04 - 23.04.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

kurs od: bah
Z Premier League startujemy dzisiaj, a kończymy dopiero 23 kwietnia!. Mistrza już poznaliśmy, ale nie oznacza to, że będzie nudno. Przed nami kilka ciekawych spotkań, które na pewno nas nie zawiodą. Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: Burnley-Chelsea
Typ: 1
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja pomiędzy ekipami Burnley oraz Londyńskiej Chelsey. Ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuje 7 pozycję w ligowej klasyfikacji , traci zaledwie 2 punkty do będącego na 6 miejscu Londyńskiego Arsenalu, który jest na miejscu dającym mu udział w lidze europy jeżeli w tym sezonie nie wygra Ligi Europejskiej. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo dobrze,juz nie raz pokazywali że są zespołem poukładanym , który walczy w każdym meczu niezależnie czy gra przed własną publicznością czy też na wyjeździe , nawet na wyjeździe zdobyli więcej punktów, Chelsea natomiast gra ostatnio w kratkę swoje spotkania, raz wygra raz przegra, czasem zanotuje podział punktów, myślę że w tym meczu nie jest przypadkiem iż kurs na Burnley leci na dół, gospodarze wygrali 5 swoich poprzednich spotkań ligowych, a goście po 5 porazkach wyjazdowych z rzędu w końcu zremisowali mecz z Leicester i zdołali wygrać z Suothampton pomimo tego że przegrywali juz 0:2 . W tym meczu pozwoliłbym sobie zaryzykowac i postawić na wygraną gospodarzy, myślę że goście bramkę tutaj strzelą, ale gospodarze wbiją o jedną wiecej pomimo tego iż na stadionie Burnley za często bramki nie padają, stawiam na wynik 2:1. po 90 minutach tej rywalizacji.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Leicester-Southampton
Typ: Druzyna gosci strzeli +1.5
Kurs: 2.77 Fortuna
Typ oparty na tym,ze Swieci sa w spadku i musza juz grac wszystko na plus ,zostalo 5 meczy i nie widze ich w Championship.
Ostatnie mecze to dwa razy pieciobramkowe spektakle i 2-3 gdzie te 2 gole ladowali,widze dzis bts ok 1.7 i over 2.5 kurs ok 1.9 ,a ze musza wygrac to sie otworza ,nie wiem czy wygraja ale na te 2 gole ich stac ze wzgledu na mobilizacje.
Pozdrawiam
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: Burnley-Chelsea
Typ: 1
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja pomiędzy ekipami Burnley oraz Londyńskiej Chelsey. Ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuje 7 pozycję w ligowej klasyfikacji , traci zaledwie 2 punkty do będącego na 6 miejscu Londyńskiego Arsenalu, który jest na miejscu dającym mu udział w lidze europy jeżeli w tym sezonie nie wygra Ligi Europejskiej. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo dobrze,juz nie raz pokazywali że są zespołem poukładanym , który walczy w każdym meczu niezależnie czy gra przed własną publicznością czy też na wyjeździe , nawet na wyjeździe zdobyli więcej punktów, Chelsea natomiast gra ostatnio w kratkę swoje spotkania, raz wygra raz przegra, czasem zanotuje podział punktów, myślę że w tym meczu nie jest przypadkiem iż kurs na Burnley leci na dół, gospodarze wygrali 5 swoich poprzednich spotkań ligowych, a goście po 5 porazkach wyjazdowych z rzędu w końcu zremisowali mecz z Leicester i zdołali wygrać z Suothampton pomimo tego że przegrywali juz 0:2 . W tym meczu pozwoliłbym sobie zaryzykowac i postawić na wygraną gospodarzy, myślę że goście bramkę tutaj strzelą, ale gospodarze wbiją o jedną wiecej pomimo tego iż na stadionie Burnley za często bramki nie padają, stawiam na wynik 2:1. po 90 minutach tej rywalizacji.
Ja osobiście przestrzegam przed graniem na Burnley, notują świetną jak na swój poziom serię 5 kolejnych zwycięstw. Co prawda mają jeszcze szansę na wyprzedzenie Arsenalu w lidze, ale Chelsea, która na awans ma marne szanse wobec dosyć łatwego terminarza Tottenhamu raczej na murawie się nie położy. Conte trochę pokombinował i w ataku zobaczymy jednocześnie Moratę i Giroud, a Hazard na ławce.
Do dubla dałem 2 DNB, a na luźnym ako remis, gdyż Chelsea dosyć dawno bez podziału punktów.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 17:30
Spotkanie: Manchester City-Swansea
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wiem że gospodarze zapewnili sobie już tytuł mistrzowski w obecnym sezonie, teraz grają o polepszenie swojego rekordu bramek oraz zdobytych punktów,w tym meczu ich przeciwnikiem będzie ekipa Walijskiej Swansea , która ma na swoim koncie 33 zdobyte punkty i znajduję się na pierwszej bezpiecznej pozycji zaraz przed strefa spadkową , gospodarze po kompromitacji w lidze mistrzów jak i po przegranych derbach teraz pomimo tytułu nie powinni odpuszczać żadnego ligowego spotkania, bowiem stracili trochę w oczach swoich kibiców po tych słabych spotkaniach. Swansea natomiast się nie połozy i nie będzie czekała aż Obywatele nastrzelają im bramek, sami potrzebują tutaj chociażby remisu żeby pomóc sobie w utrzymaniu w obecnym sezonie. Na razie ich sytuacja nie jest beznadziejna , ale na pewno nikt im takiego obrotu spraw nie zazdrości bowiem pomimo 4 punktów przewagi to kazdy liczy się z tym iż tu walijczycy swojego dorobku nie poprawię, nie mówię bo myślę że bramkę będą w stanie strzelić w tym spotkaniu i myślę że City zdobędzie ze 3 , Swansea strzelałą tutaj bramki w 3 swoich poprzednich spotkaniach wyjazdowych, moj typ na ten mecz to wynik 2:0 po pierwszych 45 minutach spotkania oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego. Uważam że City nie zawiedzie swoich kibiców po raz kolejny.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
W samo południe na The Hawthons miejscowe West Bromwich zmierzy się z ekipą z miasta Bettels&#39;ów. Spotkanie będzie miało raczej znaczenie drugorzędne dla ekipy Jurgena Kloppa , ze względu na wtorkowy mecz z Romą.
Zatem w wyjściowej jedenastce możemy zobaczyć rezerwowych , którzy nie mieli dotąd szans na zagranie w wyjściowej jedenastce .
Z kolei drużyna , w której występuje Grzegorz Krychowiak , nie ma już raczej szans na utrzymanie się w najwyżej klasie rozgrywkowej w Anglii i z 24 oczkami znajduje się na samym dnie ligowej tabeli , tracąc do siedemnastej Swansea aż 9 oczek.
Podsumowując : czeka nas spotkanie, w którym nie zabraknie bramek oraz szybkich kontrataków ze strony gospodarzy , jak i być może też i gości. Postawienie na to , że obydwie strzelą , jest jak najbardziej rosądnym wyborem.
Typ: obie strzelą bramkę Kurs: 1.98 Buk: Fortuna ✅✅
WYNIK: 2-2
Bramki:

Liverpool: Ings 4&#39; , Salah 72&#39;
West Bromwich Albion: Livermore 79&#39; , Rondon 88&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Chyba jako jedyny mecz do gry w tej kolejce
Stoke - Burnley
Typ 1
Kurs 2,27
Fortuna
Argumenty są na screenie i chyba więcej nic pisać nie trzeba , kurs na gospodarzy mocno zaniżony pomimo pozycji w tabeli powinnien być na odwrót ale buki czują pismo nosem. Druga sprawa że Stoke broni się przed spadkiem Burnley gra o frytki
⛔ 1:1 FT
niewiele sie pomyliłem ale podwójna szansa weszła jak w masło
kolejny raz będę twierdził że Stoke nie spadnie oni mają zbyt mocnego sponsora którym jest bet365 i nie pozwolą na to żeby ten klub spadł. przenalizowałem kolejki do końca to uważam że Stoke weźmie jeszcze 6 pkt w ostatnim meczu i przedostatnim
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Chyba jako jedyny mecz do gry w tej kolejce
Stoke - Burnley
Typ 1
Kurs 2,27
Fortuna
Argumenty są na screenie i chyba więcej nic pisać nie trzeba , kurs na gospodarzy mocno zaniżony pomimo pozycji w tabeli powinnien być na odwrót ale buki czują pismo nosem. Druga sprawa że Stoke broni się przed spadkiem Burnley gra o frytki
Jeżeli frytkami nazywasz Ligę Europy, to nie wiem, co mam napisać! To nie jest mocny klub, na pewno nie odpuści LE. Dla Burnley, to może być jedyna okazja do &quot;zaistnienia&quot; w Europie.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Jeżeli frytkami nazywasz Ligę Europy, to nie wiem, co mam napisać! To nie jest mocny klub, na pewno nie odpuści LE. Dla Burnley, to może być jedyna okazja do &quot;zaistnienia&quot; w Europie.
nikt nie pozwoli na to żeby burnley grało w pucharach, zejdź na Ziemie , żeby grać w pucharach trzeba mieć finanse, po 2 nie wydaje mi się że będą sie tam pchali.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Burnley dla fajny sezon, w najbliższych latach może się to już nie powtórzyć, więc po co odpuszczać? Dla tego klubu awans do LE będzie historycznym sukcesem i moim zdaniem będą robić wszystko, aby tylko tam zagrać. Nie dla kasy, ale dla samego uczestnictwa.
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
21.04.2018 g. 13.30 WBA- Liverpool
Typ: 1 (+1)✅✅✅
Kurs: 1,94
Marathonbet
Stawka 4/10

WBA przed tygodniem pokazało że mimo iż na 99% spadną z ligi, to potrafią mieć przebłyski i zapewne będą chcieli jeszcze godnie pożegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową w Anglii. Dziś u siebie podejmują Liverpool Jurgena Klopa, który zapewne myślami jest już przy wtorkowym półfinale Ligi Mistrzów z Romą. Uważam że w dzisiejszym spotkaniu Klop mocno po rotuje składem by mieć świeżych zawodników we wtorek. Zawodnicy gospodarzy zapewne będą chcieli się pokazać by być może zmienić barwy klubowe po spadku zespołu do Championship, dlatego też wybieram dosyć bezpieczny zakład, dający zwrot w przypadku porażki gospodarzy jedną bramką.
---------------------------------------------------------------------------------
21.04.2018 g. 16.00 Watford- Cr. Palace⛔
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Marathonbet
Stawka 6/10

Zespół gospodarzy zapewne podrażniony 5 kolejnymi spotkaniami bez zwycięstwa, w związku z tym będą chcieli się przełamać z niżej notowanym rywalem. Cr. Palace nadal musi walczyć o punkty bo ich sytuacja w lidze nie jest bezpieczna, mają ku temu predyspozycje i przede wszystkim Zahę, który wkręca obrońców rywala w murawę.
Nie decyduję się tutaj na typowanie wyniku, tylko wybieram zakład BTS, bo oba zespoły zdecydowanie lepiej radzą sobie w ataku niż obronie. Watford nie strzelił bramki w domowym meczu ostatnio w październiku w przegranym spotkaniu ze Stoke, z kolei goście na wyjeździe nie zdobyli gola w spotkaniu z WBA na początku grudnia, mimo że później grali wyjazdy m.in z Chelsea i Arsenalem i tam również udało się ukłuć rywala.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Watford-CP
Powyzej 1.5 w 1 pol
Kurs ok 2.7
Tak jak tydzien temu typuje over 1.5 w 1 polowie.
W ostatnim pojedynku padlo 5 goli do przerwy,wiec dzis w meczu zespolow ze stolicy takze mozna liczyc na bramki, Palace lubi jako pierwsze uderzyc ale obrone maja atrape wiec czekamy na gole.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
poza tym zawodnicy są w gazie, moim zdaniem przerwa mogła by ich wybić z rytmu. Momo do końca nie będzie grał, pewnie godzinka gry i spokojne oczekiwanie na LM.
E: Późno zszedł, jestem trochę zaskoczony wygląda na to że jest po prostu świetnie przygotowany.
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Tak nawiązując jeszcze do Burnley, chyba jest tak, że wygrana w FA Cup daje prawo gry w eliminacjach LE. Zostały tam United, Tottenham, Chelsea oraz Soton. Biorąc pod uwagę fakt, że Święci mają dużo innych problemów a dla wszystkich obecnych ten puchar to jedyne trofeum w tym sezonie można zakładać, że ktoś z tej trójki zgarnie FA Cup. No i chyba w takim układzie to 7 miejsce daje możliwość eliminacji LE, bo w/w zespoły zagrają w europejskich pucharach w następnym roku.
Dodatkowo Arsenal ma szanse na zdobycie LE co daje także szanse na grę w LM w przyszłym roku.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
W czwartkowy wieczór ekipa Kanonierów będzie mierzyła się w Lidze Europy z Atletico , zanim jednak Arsenal będzie rozgrywał swój najważniejszy dwumecz w tym sezonie , zespól z północnego Londynu będzie podejmowac u siebie w derbach Londynu , ekipę Davida Moyes&#39;a , czyli piłkarzy West Ham-u.
Arsenal powinien wygrać ten mecz dość gładko , tym bardziej , iż w zespole West Hamu zabraknie kilku ważnych ogniw zespołu. Kontuzjowani są m.in. Ogbonna oraz Antonio.
W zespole Arsenalu do dyspozycji trenera nie będzie tylko Santi Cazorla , który w tym momencie walczy oczywiście o powrót do zdrowia oraz pewnej sprawności po komplikacjach związanych z operacjami po przebytym urazie kostki.:
Główny typ:wygrana Arsenalu Kurs: 1.53 fortuna ✅✅
Poboczny typ: wygrana Arsenalu 1/-3,5 gola na mecz Kurs: 2.39 fortuna ⛔⛔⛔
WYNIK: 4-1
Bramki:

Arsenal: Natcho Monreal 51&#39; , Aaron Ramsey 82&#39; , Alexander Lacazette 85&#39; , 89&#39;
West Ham: Marko Arnatunović 64&#39;
Główny typ : Wygrana ✅✅✅
Poboczny typ: Przegrana⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 247

corner91

Użytkownik
Everton - Newcastl
Ewerton wygra @ 2.25 forBet

Bardzo wyrównany mecz patrząc na niego gołym okiem. Jednak gdy przyjrzymy się bliżej widać iż to właśnie Everton ma mocniejsze argumenty do wygrania pomimo tego iż mają piłkarzy, którzy w tym meczu nie wystąpią z powodukontuzji. Everton jest solidną drużyną i na własnym podwórku potrafią grać z każdym zespołem jak równy z równym a ten mecz może ich zmobilizować o walkę jak najlepszej pozycji w Premierlig. Za drużyną z Evertonu przemawia również bezpośredni bilans spotkań bezpośrednich. Reasumując to wszystko gram na zwycjęstwo Evertonu po dość dobrym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom