>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka La Liga [20.04 - 23.04.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
34. kolejka

kursy od: fortuna

Nie zwalniamy tempa z La Liga. Wczoraj poznaliśmy pierwszego spadkowicza, którym została Malaga. Dalej o utrzymanie walczy Deportivo, które potrzebuje trzech oczek aby zrobić krok do przodu. Sociedad zatem powinno poradzić sobie z Malagą zgarnąć kolejne trzy punkty. Jestem ciekaw jak zagra Betis z Atletico. Goście dalej walczą o awans do LE.
Zapraszam do dyskusji.​
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Tak tu cicho az strach no dobra kursami az tak sie nie sugeruje tylko daną forma zespołów a jeden zespół właśnie jest ze tak powiem na fali i nie uciekło mi to mowa o R Sosiedad widać że coś poszło po h2 w dobrym kierunku i chce z tego skorzystać przeciwnik też wydaje się odpowiedni aby na tej fali pozostać do rzeczy over 1.5 gola R S Tak mi się nasuwa lub czysty win ?? Pogadamy o tym ??
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
CY ktoś wie lub się orientuje czemu takie wysoki kurs na atletico Madryt ? Rozumiem że grają w LE w czwartek ale w lidze 3 Real depcze im mocno po piętach , ostatnio wpadka więc wątpię że dzisiaj będzie powtórka. Kto coś więcej wie ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Tak tu cicho az strach no dobra kursami az tak sie nie sugeruje tylko daną forma zespołów a jeden zespół właśnie jest ze tak powiem na fali i nie uciekło mi to mowa o R Sosiedad widać że coś poszło po h2 w dobrym kierunku i chce z tego skorzystać przeciwnik też wydaje się odpowiedni aby na tej fali pozostać do rzeczy over 1.5 gola R S Tak mi się nasuwa lub czysty win ?? Pogadamy o tym ??
Pewnie, że można podyskutować. Każdy post z analizą czy też doprowadzający do dyskusji jest tu mile widziany ;)
Wracając do samego spotkania, to Malaga w tygodniu stała się pierwszym spadkowiczem z LaLiga. Pogrążył ich stracony gol w 90.minucie spotkania. Nie zapominajmy jednak, że z takimi drużynami i tak się gra trudno. Goście zaczęli grać zdecydowanie lepiej czego brakowało od początku sezonu. Real Sociedad niespodziewanie po serii zwycięstw ma jeszcze spore szanse na awans do europejskich pucharów, a więc ten sezon nie musi być wcale stracony. Gdy spojrzymy na absencje to po stronie gości trener niema co narzekać. U gospodarzy wygląda to gorzej, a gracze, którzy grali w pierwszym składzie dalej leczą swoje urazy. Dziś widzę duże Value na win Sociedad i wybieram:
Real Sociedad @ 1.76
Real Sociedad + over 2.5 gola @ 2.70
fortuna

Kursi mnie jeszcze pogranie zwycięstwa Girony. Gospodarze w ostatnich tygodniach zanotowali spadek formy i niestety seria porażek sprawiła, że oddalili się od europejskich pucharów. Nie oznacza to jednak, że nie mają szans na awans, a ostatnia wygrana z Alaves mam nadzieje, że podziała pozytywnie na gospodarzy. Espanyol jest już myślami przy wakacjach, lecz dalej nie mogą być pewni bytu w La Liga, bowiem mają tylko osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. Zespół ten jednak wygląda gorzej od gospodarzy, którzy dziś powinni zrobić kolejny krok do przodu. Po stronie gospodarzy nie zagra Timor oraz Planas. Dobrą wiadomością jest powrót do składu innego środkowego pomocnika Alexa Granella. Espanyol ma gorszy problem, brak Piattiego czy Hermoso może wpłynąć jakoś na grę gości.
Girona win @ 2.10
fortuna

CY ktoś wie lub się orientuje czemu takie wysoki kurs na atletico Madryt ? Rozumiem że grają w LE w czwartek ale w lidze 3 Real depcze im mocno po piętach , ostatnio wpadka więc wątpię że dzisiaj będzie powtórka. Kto coś więcej wie ?
Atletico czeka trudny pojedynek w tygodniu z Arsenalem, i raczej gospodarze bardziej skupią się na tym spotkaniu niż na dzisiejszym przeciwko Betisowi. Atletico jak ma dziś wygrać to zrobi to pewnie znowu minimalnie, lecz ja poszukał bym niespodzianki. Betis gra fajny widowiskowy i skuteczny futbol, a ich szóste miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Na dodatek zespół ten równie dobrze spisuje się w defensywie nie tracąc gola od pięciu spotkań. Atletico dziś bez Costy, który być może wróci dopiero na boisko na rewanżowy mecz z Arsenalem. Do składu powraca Lucas, a więc Simeone w końcu będzie miał lewego obrońcę. Goście bez Sergio Leona, który pauzuje za kartki. Jak bym miał czegoś poszukać to spróbował bym Betis z remisem oraz under 2.5 gola.

 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Co do spotkania Malagi, skłaniałbym się bardziej ku zakładowi typu BTTS, niż grania jakichś handicapów w stronę Sociedad. Malaga na swoim obiekcie potrafi wykrzesać z siebie sporo zaangażowania nawet w sytuacji, gdy o nic już nie walczą. Nie twierdzę, ze goście tego nie wezmą, ale jeśli miałbym coś grać to własnie BTTS, ewentualnie nieco ryzykowniej: obie strzelą/goście wygrają. Jeśli chodzi o mecz Girony, kolejny raz wszystko co logiczne wskazuje na zespół gospodarzy. Zaangażowanie jakie wkłada w ostatnie mecze ekipa Espanyolu woła o pomstę do nieba. Aczkolwiek z tego co obserwuję, idzie masówka na czysta jedynkę. Ponownie, nie twierdzę, że Girona to przegra, ale radziłbym przemyśleć typ dwukrotnie. Może w zespole Papużek nastąpi jakiś punkt zwrotny jeśli mowa o podejściu. Nie wydaje mi się aby do końca sezonu przegrywali już wszystko co popadnie.
Malaga vs R. Sociedad - Obie drużyny strzelą @1,85 (wczoraj było @1,9) [Totolotek]
Real Sociedad wygra/obie drużyny strzelą - @3,65 [Totolotek]
Girona vs Espanyol - X2 @1,68 [Totolotek] ✅
RR Gospodarzy - over 5,5 @1,95 [Totolotek] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
@ 199

@2.00

Użytkownik
Panowie, trzeba częściej grać pod prąd. Zwycięstwo Sociedad byłoby zbyt proste, a chyba nie muszę wam uzmysławiać, że obstawianie takie nie jest.
Bardzo fajny moment, żeby złapać niespodziankę.
Czy to będzie ustawka? Nie wiem. Nie wykluczam zwykłego sportowego wyniku.
Pytanie tylko, czy to jest 1, czy X. Ja wyczuwam zwycięstwo Malagi, ale kursy są dla nas piękne, więc nie trzeba grać czyściocha, jeżeli komuś brakuje odwagi.
Malaga @4.80
Malaga dnb @3.55
Malaga/x @2.02
Malaga ov 1,5 @3.80
Tak czy siak i tak najlepiej będzie złapać ten mecz na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
@ 199

@2.00

Użytkownik
Jak tam panowie, nachapał się ktoś ze mną? (Tak jak w poprzedniej kolejce). W grupie zawsze fajniej.
Do usłyszenia.
P.S. Zagrał ktoś czystą 1? Chwalić się.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ciekawostką jest że Sociedad ustanowił nowy rekord ligi nie popełnił w meczu żadnego faulu, wow! Toż to śmierdzi na kilometr...
 
M 0

markom

Użytkownik
No
Jak tam panowie, nachapał się ktoś ze mną? (Tak jak w poprzedniej kolejce). W grupie zawsze fajniej.
Do usłyszenia.
P.S. Zagrał ktoś czystą 1? Chwalić się.
No ładnie to wyczules? Może na weekendowa kolejkę napiszesz co myślisz o poszczególnych meczach . Pozdro
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj jeszcze czeka nas jedno spotkanie Athletic-Levante. Panowie jakieś propozycje?.
Do nowej kolejki jest założony osobny temat.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ahtletic-Levante
Typ-0
Dzisiaj ostatni mecz 34 kolejki,buki sądząc po kursach sugerują wygraną gospodarzy,ja osobiscie uwazam że będzie remis w tym meczu.
Athletic pewny utrzymania,goście jeszcze muszą powalczyć,1 zdobyty pkt pozwoli im odskoczyc na 7 pkt od Deportivo na 4 kolejki do konca co powinno im wystarczyc do utrzymania.
Poza tym i jedni i drudzy dużo remisują a do tego od 10 lat nie było między nimi remisu,a jak wiadomo kazda seria się kiedyś konczy,może więc dzisiaj?
A i forma w ostatnich 5 meczach po stronie gości,10 pkt na 15 możliwych.Do tego motywacja większa,a że jest to wyjazd typuje więc remis.
Jak będzie zobaczymy.
Powodzenia
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Ahtletic-Levante
Typ-0
Dzisiaj ostatni mecz 34 kolejki,buki sądząc po kursach sugerują wygraną gospodarzy,ja osobiscie uwazam że będzie remis w tym meczu.
Athletic pewny utrzymania,goście jeszcze muszą powalczyć,1 zdobyty pkt pozwoli im odskoczyc na 7 pkt od Deportivo na 4 kolejki do konca co powinno im wystarczyc do utrzymania.
Poza tym i jedni i drudzy dużo remisują a do tego od 10 lat nie było między nimi remisu,a jak wiadomo kazda seria się kiedyś konczy,może więc dzisiaj?
A i forma w ostatnich 5 meczach po stronie gości,10 pkt na 15 możliwych.Do tego motywacja większa,a że jest to wyjazd typuje więc remis.
Jak będzie zobaczymy.
Powodzenia
Na pewno sprawdziłeś dobrze;)?
24.04.2016 Levante - Bilbao 2:2
Faktycznie sporo remisów - po 13 obie drużyny.
Zastanawiam się nad remisem, albo - 2,5 gola. Bilbao 36 goli/33 meczach, Levante 29 goli/ 33 meczach
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Na pewno sprawdziłeś dobrze;)?
24.04.2016 Levante - Bilbao 2:2
Faktycznie sporo remisów - po 13 obie drużyny.
Zastanawiam się nad remisem, albo - 2,5 gola. Bilbao 36 goli/33 meczach, Levante 29 goli/ 33 meczach
Sprawdzilem,ale ja nie biorę pod uwagę meczy Levante u siebie bo grają na wyjezdzie i to biorę pod uwagę.
Mecze u siebie a na wyjezdzie to co innego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom