>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2018

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Pavlic under 6,5 @ 1,85 sts ⛔ 8 pkt po prostu wykorzystał korzystne czwarte pole :/
Konsekwentnie gram przeciwko Chorwatowi. Co prawda dzisiaj w parze z juniorem, ale rywal wydaje się jeszcze mocniejszy, a do tego jest to wyjazdowy mecz. Już w pierwszym biegu Jurica może mieć spory problem z objechaniem juniora gospodarzy - Wiktora Lamparta. O ile na swoich juniorach powinien zdobywać punkty, to z seniorską kadrą Lublinian może mieć spory problem. Później w 13. biegu ma ma do parowego w postaci Krcmara, na którym może stracić punkty. Sądzę, iż co najmniej dwa jego biegi z juniorem skończą się wynikiem 1-5. Może w jednym biegu uda mu się przywieść 2 oczka. Na zwycięstwa biegowe bym nie liczył, na tle silnego rywala.
Nowak under 7,5 @ 1,7 sts ✅ 3 pkt
Początkowo Nowak awizowany był w składzie z Berntzon. Jednak w miejsce Szweda wskoczy jeden z liderów Gnieźnian, a mianowicie Jabłoński. Tak więc o wiele trudniej będzie Marcinowi o punkty. Będzie miał jeden łatwiejszy bieg 12, gdzie pojedzie z juniorami. Aczkolwiek wątpię, aby objechał Lamberta. Wg mnie w pierwszych biegach będzie kolekcjonował 0-1, bo Lublinianie dysponują na prawdę silnym składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie aby dac na Poznan z Krosnem dzisiaj kurs az 2,30 PSZ ma lepszy sklad wedlug mnie Bellego Jakobsen Borodulin Borowicz powinni dac rade sobie z KSM ktory ma slaby sklad i oprocz Czalowa i Puszakowskiego nie maja zbytnio zawodnikow junorzy obu ekip dosc slabi ja gram dzisiaj
Krosno - Poznan 2
 
funias 691

funias

Użytkownik
K. Woryna under 10.5 @2.00 iforbet.
✅ ✅ ✅
Linia moim zdaniem wysoka, ze względu na dobry występ Kacpra w meczu z Polonią Piła, ale tam praktycznie zespół gości był tylko i wyłącznie tłem dla gospodarzy. Dzisiaj wiele trudniejsze zadanie. Łotwa to zawsze bardzo trudny teren dla przyjezdnych. Tam prócz liderów punkty dorzucają zawsze zawodnicy drugiej linii, juniorzy też czują się na swoich śmieciach pewniej. Na pewno lepiej niż w Gnieźnie pojedzie Lahti, Puodżuks, Ljung będzie fruwał. Wiadomo, że Kacper jedzie w parze z juniorem, ale żeby pokryć te linię naprawdę musi solidnie punktować w każdym biegu, a uważam, że wkradną się wpadki. Moim zdaniem zakręci się koło 7-9 pkt, będzie blisko linii ale po takim kursie warto.
Edit: dodam jeszcze, że liczę na wyrównany mecz i brak możliwości rezerwy taktycznej ze strony gości ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
power30 18K

power30

Forum VIP
Hancock over 12,5 pkt @ 1,7 sts ✅ 13 pkt
To co kiedyś zdawało się niemożliwe, stało się faktem. Greg zadebiutuje w drugiej lidze. Amerykanin został awizowany pod nr 12, co nie powinno robić dla niego różnicy, gdyż zewnętrznych pól również powinien sobie dobrze radzić. W SBP na tle silniejszych rywali radził sobie przyzwoicie. Nie do końca wiadomo kto pojedzie z nim w parze, gdyż pod 11. nie ma awizowanego zawodnika, ale wg mnie nie ma to znaczenia. Później pojedzie z Porshingiem, na którym nie powinien tracić punktów. Ciężko kogoś wskazać z Ostrowa, aby odebrał Gregowi punkty. Na niepowodzenia tego typu mogą się jedynie składać defekty/wykluczenia oraz...tylko cztery biegi Jankesa.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Lasse Bjerre over 6,5 @ 1,75 STS ⛔
W poprzedniej kolejce tak jak cały zespół nie zachwycił. Zdobył 6 punktów w sześciu startach. O ile &quot;nie zachwycił&quot; można by uznać za eufemizm wobec praktycznie całej drużyny Wandy to Lasse był jednym z jaśniejszych jej punktów. Szarpał i starał się jechać w kontakcie na tle silnego przeciwnika. Dzisiaj przyjeżdża bardzo mocna Łódź. Wydaje mi się, że jednak kogoś na swoim torze może ugryźć. Dodatkowo liczę, że będzie robił punkty na koledze z zespołu.

Ostrów + 22,5 @ 1,80 STS ✅
Zdaję sobie sprawę z tego jaką drużynę zbudował Nawrocki. Zespół Rzeszowa poradziłby sobie na torach Nice ligi jadąc być może o coś więcej niż spokojne utrzymanie. Jednak dziś nie przyjeżdża do nich drużyna amatorów i kelnerów. Zawodnicy, którzy z niejednego pieca chleb jedli i na pewno nie położą się przed Gregiem czy Ogórem błagając o jak najniższy wymiar kary. Linia 22 punktów według mnie jest do pokrycia. Nie wiadomo co przy pewnym prowadzeniu zrobi trener Rzeszowa. Jakieś wpuszczanie młodzieżowców itp. Nie wiadomo jak Hancock ma skonstruowany kontrakt. Być może zrobi dwie trójki i dalej nie pojedzie bo pieniążki wypłacane są za bycie &quot;twarzą&quot; zespołu Ireneusza Nawrockiego. Takie moje tylko dywagacje w tym temacie.
Przyłączam się do Underków poprzedników. Zespół loko na własnym torze jest niesamowicie silny bez względu na to jakimi armatami dysponuje. Worynie odbierać parę punktów na pewno będą.
To samo tyczy się Nowaka, który jedzie w parze z Mirkiem.
Gdzieś widziałem typ na Brzozowskiego under 6,5. W parze z Renatem Gafurovem, który na rzeszowskim owalu jeździć potrafi i który Brzozowskiemu może odbierać punkty.
Powodzenia
 
B 35,1K

bosky

Użytkownik
Daugavpils - Rybnik (+2,5) 2 1,63 ⛔
Lublin - Gniezno (+20,5) 2 1,7 ✅
Mogę się mylić, ale myślę, że za Pavlica pod 5 wskakuje Mirek Jabłoński. Tak by wskazywało ustawienie par. Oba składy to moim zdaniem taki II-ligowy front solidnie wzmocniony w przerwie sezonowej. Nie ma w tym z resztą nic dziwnego skoro nazwiska takie, jak Masters, Nowak, Gała, Jeleniewski, Lampart itd itp z powodzeniem ścigały się w poprzednim sezonie w ostatniej klasie rozgrywkowej. To do czego piję, to że ktoś przed sezonem zbudował opinię, że Lublin walczy o awans a Gniezno o życie i na tej opinii wystawione są kursy. Przypominam, że to Gniezno wygrało ligę, a Lublin awansował z baraży. Nie mam wątpliwości, że Koziołki są faworytem, ale jakoś nie czuję dlaczego aż takim.
Co do pierwszego meczu - Dauga się co roku osłabia. Puodżuks coraz większa niewiadoma, dalej junior, druga para fajna, ale Lahti miał już swój sezon konia, a w poprzednim wcale taki rewelacyjny nie był, dalej bardzo solidny Ljung, ale już juniorka niczym nie przewyższa rybnickiej. Moim zdaniem to będzie bardzo wyrównany mecz z delikatnym wskazaniem na Rybnik
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Rzeszów -22,5 @1,8 STS ⛔ kpina, wielki hype a okazuje się, że poza Gregiem to tam szału wcale nie ma
Ja tu nie widzę innego scenariusza niż wysokie zwycięstwo gospodarzy. Tor dość specyficzny, rywale na każdej pozycji słabsi, do tego otwarcie sezonu, więc na pewno poszedł prikaz od prezesa, że ma być grubo. Nie wierzę w żadne puszczanie juniorów w nominowanych, tu będzie walka o to, żeby &quot;zabić&quot; rywala.
Jędrzejewski under 7,5 @2,03 iforbet ✅ Łatwo, choć po 2 na Andersenie bałem się jakiejś taktycznej
O Siopku pisałem już a propos ostatniej kolejki, więc nie będę się powtarzał. Dziś nawet z juniorami może mieć ciężko (Miśkowiak). Ostatnio na wyjeździe przywiózł 7 z racji kontuzji Kozy, dziś spodziewam się około 5-6 punktów.
 
P 0

peperoninh

Użytkownik
rawicz(-20.5) - bydgoszcz 2 @1.9 sts
wydaje mi sie, ze bydgoszcz pojedzie na te 35pkt, w opolu niewiele brakło, a rawicz to według mnie lżejszy teren, po stronie niedzwiadków zdecydowanie na plus juniorka, balinski, worral, po drugiej stronie bach, berge, ajtner( w opolu 7pkt przy czym miał D,W)
zagrałem jeszcze Hampel vs Przemek Pawlicki 1 @1.4 sts
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Gdańsk (-6,5) - Lublin 1,8 @ STS ✅
Spotkanie, które odpowie nam na parę pytań. Czy gdańszczanie po porażce w Pile nadal są jednym z kandydatów do finału ligi, czy Motor po meczach u siebie pojedzie po 2 punkty nad morze i udowodni, że na wyjazdach też będą piekielnie mocni?
Zacznę od zespołu gospodarzy.
Oskar Fajfer biegi dobre i słabsze przeplata między sobą. Nawet na tle słabiutkiej Wandy brakowało tego czegoś. Mecz w Pile i późniejszy finał ZK pokazał, że kapitan ma nadal jakieś problemy. Nie jest dla mnie pewniakiem do ciągnięcia wyniku.
Hougaard - pierwszy mecz ligowy na torze w Gdańsku. Ostatnie dwa sezony jeśli chodzi o suchy wynik z tego owalu - rewelacyjny. Dzięki niemu Wybrzeże dwukrotnie przegrywało na własnym torze. Jednak w tym sezonie problemy ze sprzętem. Do składu załapał się tylko dzięki kontuzji Andersa Thomsena. Gdańscy kibice liczyli, że Anders wskoczy do składu jednak kontuzja odniesiona tydzień temu wczoraj dała o sobie ponownie znać.
Para Szczepaniak - Bech - tu można liczyć, że będzie mocna. Szczepan u siebie wygląda bardzo dobrze. Mikkel świetnie sprawdza się jako zawodnik drugiej linii - punkciki z bonusami ciuła. Jako jeden z nielicznych wie jak wyprzedzać na gdańskim betonie.
Michelsen - jeśli nie przydarzy się &quot;literka&quot; - to punktowo będzie bardzo ważnym ogniwem Wybrzeża.
Młodzieżowcy - Turowski i Kossakowski. Kosa ostatni rok na juniorce. Jego być albo nie być w jakiejkolwiek drużynie sezonu 2019. Na razie wygląda słabo. Pojedyncze w pełni udane wyścigi można policzyć na palcach jednej ręki. W zeszłym sezonie o wiele lepiej się prezentował - szczególnie na własnym torze.
Turowski w dzisiejszym meczu wg mnie będzie dostarczycielem punktów. Jeden z nielicznych spotkań na gdańskim torze gdzie juniorzy przyjezdni będą faworytami.
Goście po meczach u siebie w czubie tabeli.
Bardzo mocna formacja juniorska, która nie tylko może robić &quot;różnicę&quot;, ale i zastępować ewentualnych słabo jeżdżących seniorów.
Daniel Jeleniewski co prawda najlepsze lata ma już za sobą, lecz na gdańskim torze z tego co pamiętam radzi sobie raczej nieźle.
Dawid Lampart - widać, że zmiana zespołu wychodzi mu na dobre. W eliminacjach ZK w gdańsku zajął świetne drugie miejsce. Ostatnio w finale pokazał, że potrafi ścigać się z najlepszymi.
Para Lambert - Masters. Dużo o niej nie mogę napisać. Wydaje mi się, że nie będzie dostarczycielem punktów. Tak jak w przypadku Szczepan - Bech - uzupełniająca się i mogąca zaskoczyć.
Jonsson - Lider ekipy przyjezdnej. Przynajmniej na papierze. W parze z mocnym juniorem mogą napsuć mocno krwi gdańszczanom.
Podsumowując - wg mnie mecz na styku. Brak Thomsena, słabsza juniorka gospodarzy i możliwości taktyczne przy ewentualnych potknięciach gości mogą trzymać wynik Motorowi. Uważam, że 42 punkty jak najbardziej do zdobycia.

dodatkowo
Jonsson under 10,5 @ 1,8 STS ✅ (2,2,w,2,3,2) - 9 pkt. w pierwszych 5 startach
Wczoraj w SBP słabiutkie starty. Tor gdański nie należy do obfitującego w mijanki więc tak łatwo nie będzie. Dodatkowo w parze z mocnym juniorem, który może adrenalinę za plecami przywieźć.
Michelsen over 11,5 @ 2,03 forBet ⛔ (3,3,2,2,1)
Jedyny, o którym można na razie powiedzieć, że jest liderem. Atomowe starty i pewnie dowożone punkty na gdańskim torze. U tego bukmachera dodatkowo liczą się wszystkie starty, więc gdyby wynik szedł w złą stronę sądzę, że Mikkel będzię pierwszym do RT.
Powodzenia
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Co sądzicie o ROW z Łodzią? Nie jedzie podobno Łokatajew, a w Rybniku możliwe ze pojedzie Craig Cook ktory w Anglii w tym seoznie jeździ bardzo dobrze.. Z Handi ROW wygra?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Hancock over 12,5 @ 1,8 Fortuna zwrot
Ponownie idę w stronę overa punktowego Jankesa. Greg tym razem w parze z juniorami, tak więc nie spodziewałbym się jakiś punktów bonusowych. Do tego rywal wydaje się nieco słabszy od Ostrowa. Z zespołu gospodarzy powalczyć powinni Jakobsen oraz Bellego - reszta wydaje się z być statystami. Jednak nie oszukujmy się cała stawka w normalnych okolicznościach powinna być pół prostej za Amerykaninem. Jeśli nie zdarzą się defekty/wykluczenia czy też tylko cztery starty, to Greg bez problemu przekroczy tę linię.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Gniezno (-8,5) - Piła @ 1,75 STS ✅ nokaut 58-32
Przed sezonem Start upatrywany był w roli drużyny, która bronić się będzie przed jazdą w spotkaniach barażowych o Nice PLŻ. Drużyna, która praktycznie nie wzmocniła się w okienku transferowym. Jadą głównie zawodnikami, którzy wywalczyli awans. I o ile nazwiska nie powalają jeżeli chodzi o drugą klasę rozgrywkową to wyniki na swoim torze (sparingi z ekstra ligowcami i mecz z Loko) pokazują, że drużyna ta nie musi być skazana na porażki. Mało tego. Uważam, że na własnym stadionie niejednemu &quot;papierowemu&quot; faworytowi zdążą tyłek przetrzepać. Atutem gospodarzy jest perfekcyjne spasowanie do swojego &quot;betonu&quot;. Zawodnicy tacy jak Gała czy Nowak na swoich śmieciach jadą bardzo dobrze i często bardziej utytułowani zawodnicy łapią się od nich na szprycę. Pogoda dziś w Gnieźnie piękna więc nie będzie niespodzianek z torem.
Drużyna gości ostatnio pokonała Wybrzeże. Jak się okazało wczoraj - drużynę nie taką straszną, idąc dalej typowego średniaka. Dopasowani do swojego toru, szybcy ze startu nie popełniając rażących błędów na dystansie. Jednak ich tor diametralnie różni się od toru gdzie dzisiaj idzie im rywalizować. Okoń o ile dogadał się z silnikami może zakręcić się w okolicach 13-15 punktów ( w sześciu startach), THJ świetny początek sezonu, ale nadal nie mam przekonania, że będzie liderem z prawdziwego zdarzenia. Gapiński i Cyfer poniżej tego co powinni przywozić. Juniorka zdecydowanie po stronie gospodarzy. Idąc tym tokiem myślenia stawiam dzisiaj na dość zdecydowane zwycięstwo Startu, które pokryje linię.
Dodatkowo z I ligi
Jędrzejewski under 6,5 @ 1,85 STS ⛔ Siopek zaskoczył 9(1,2,2,1,3,0)
Do Daugavpils przyjeżdża porozbijana (wynikami, sprawami organizacyjnymi) krakowska Wanda. Zespół, który już może myśleć o składzie na PLŻ2 2019. Nic nie jest w stanie uchronić zespołu przed sportowym spadkiem. Mówię to z pełną odpowiedzialnością już po 2 kolejce. Nawet ewentualne wypożyczenie Oskara Golloba, o którym się tu i ówdzie da słyszeć. Kapitan Wandy jak i cały zespół nie błyszc3,3,2zy. Większość punktów zdobywa tylko na juniorach. W Gdańsku 7+1 w sześciu startach ( punkty na juniorach i Lasse Bjerre), u siebie z Łodzią także 7 punktów (objechany bajkopisarz - jako jedyny punkt inny niż &quot;z urzędu&quot;).
Dzisiaj jednak punktów na juniorach może tak łatwo nie przywozić. W wyścigu 4 gdzie w ostatnich spotkaniach zdobywał 2 punkty pojedzie Oleg Michailov - zdobywca kompletu punktów w meczu z Rybnikiem. W kolejnych wyścigach nie będzie łatwiej. Dodatkowo literki (u,w,d,t) jak najbardziej możliwe. Uważam, że 7 punktów w 5 startach to ponad jego możliwości na dzień dzisiejszy.

Woryna over 11,5 @ 2,00 forBet ✅ łatwo i przyjemnie 14 (3,3,2,3,3)
Długo się zastanawiałem nad tym meczem. Początkowo chciałem iść w kierunku handi na ROW. Jednak zmiany w składach (prawdopodobnie jedni i drudzy), powodują, że odkładam ten typ na bok.
Stawiam na punktowy over Kacpra, który na swoim torze po prostu fruwa. Dodatkowo podrażniony porażką w ostatnim meczu da z siebie wszystko - to odróżnia wychowanka od najemnika. Zakład na wszystkie starty zawodnika więc ewentualna rezerwa taktyczna tylko uprawdopodobnia wejście zakładu.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
power30 18K

power30

Forum VIP
Łódź (+6,5 pkt) @ 2,0 etoto ✅ 48-42
Wg mnie ROW sobie strzelił kolano wstawiając Cook&#39;a w miejsce Szczepaniaka. Występy na wyspach nie dają żadnej gwarancji, że Brytyjczyk pojedzie na podobnym poziomie. Zresztą dziurą w zespole może być również Czaja i Karpov. Gospodarze mają dwóch pewniaków w postaci Woryny oraz Batchelora. Co prawda juniorzy gospodarzy wyglądają nieco lepiej, ale młody Miśkowiak jest w stanie coś wskórać. Nie mam przekonania do Grajczonka, ale widocznie lepszy jest od Roberta. Reszta teamu jest w stanie zakręcić ok 10 punktów. Nawet jeśli Łodzianie będą przegrywać 6 punktami, to trener Ślączka będzie miał kogo desygnować. Sądzę, iż para Cook-Karpov będzie na spokojnie do objechania na 5-1.
 
N 67

nocnyadi

Użytkownik
Takie jaja w Poznaniu
Stal Rzeszów Speedway
11 min temu
Jedziemy bez Grega
:-(
Sędzia nie dopuścił Grega Hancocka do zawodów przez &quot;czeski błąd&quot;. Hancock w kartę zawodnika miał wpisaną datę 2017 zamiast 2018, ponieważ lekarz źle zapisał datę! Zero pomocy ze strony miejscowych działaczy
???? ale postaramy sobie poradzić w sześciu !!! Trzymajcie mocno kciuki!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Motor Lublin (-8,5) - ROW Rybnik @ 1,80 STS ⛔ ???? 48-42 Karpov z kapiszona awansował na strzelbę
Spotkanie drużyn, które w poprzednim sezonie były oddalone od siebie o dwa poziomy rozgrywkowe. Niepokonany po trzech kolejkach (2-1-0) beniaminek podejmie spadkowicza z EL (2-0-1). Drużyny zajmują odpowiednio 1 i 4 miejsce w ligowej tabeli. Obydwie odjechały po dwa mecze u siebie i jeden na wyjeździe.
W dzisiejszym meczu jeszcze małe zagadki odnośnie składów obu drużyn. Gospodarze nie awizowali nikogo pod numerem 10 (tu prawdopodobnie pojedzie Paweł Miesiąc lub Sam Masters). W drużynie przeciwnej nie wiadomo czy pojedzie poobijany wczoraj młodzieżowiec Lars Skupień. Nie wiadomo również czy nie wskoczy za kogoś Cook.
Zacznę od gospodarzy.
Lambert - młody zawodnik, świetnie czujący się na domowym torze. Ma coś do udowodnienia po zeszłym tygodniu. W jego wykonaniu tragiczny mecz w Gdańsku. Tylko pewnie tak przygotowany tor zobaczył drugi lub trzeci raz w życiu. U siebie poniżej pewnego, około dziesięciopunktowego poziomu nie schodzi.
Dawid Lampart - widać, że po słabszym początku sezonu powrócił do dobrego robienia punktów. Dobre jazdy w Złotym Kasku, świetny mecz w Gdańsku. Dzisiaj ustawiony jako zawodnik drugiej linii, jednak swoje także powinien przywieźć.
Masters, Jeleniewski, Miesiąc. Zawodnicy będący uzupełnieniem składu - Jeleniewski ustawiony jako prowadzący parę. Z pozostałej dwójki jeden pojedzie w parze z Lambertem. Ogólnie zawodnicy wypełniający swoje zadanie. Ciułają punkty, dowożą bonusy. Nie są to armaty, ale na własnych śmieciach potrafią objechać lepszych zawodników.
Jonsson - Nie mam coś przekonania do adrenaliny. Pewnie to efekt słabych poprzednich sezonów. Jednak punktowo nie można mu nic zarzucić. Oglądałem go na własne oczy w zeszłym tygodniu i złego słowa o nim nie powinienem mówić. Lider na 10-15 punktów. Duży rozrzut zrobiłem z tymi punktami... To efekt świetnej formacji juniorów, na której może punkty gubić dopisując bonusy.
Bober, Wiktor Lampart - szczególnie młody kot w ostatnim meczu dorzucił do pieca. Dwa razy skradziony start w drugim wyścigu dnia, a później już nie do złapania. Powiem szczerze, że dzisiaj mogą zrobić bardzo dużą różnicę.
Po przeciwnej stronie barykady tak naprawdę na tą chwilę dwie armaty i kapiszony. Nie tak chyba miało to być. O ile Woryna i Troy bardzo mocni (Kacper szczególnie u siebie) to reszta na razie nie potrafi się za bardzo odnaleźć. Szczepaniak, Karpov, Czaja - poniżej swoich możliwości. Ani razu nie przekroczyli linii 10 punktów w meczu. Rotacja składem - Cook za Szepana też nie dała niczego dobrego. Na tą chwilę właśnie takie &quot;kapiszony&quot;. Wystarczy, że jeden z nich odpali i ROW może stać się piekielnie silną drużyną, na rzie jednak takiej w nich nie widzę.
Batchelor - jak dotąd świetnie w trzech meczach. Nie poznaję gościa po ostatnim sezonie gdzie jechał często bez ikry i błysku. Walczak na pewno. Pamiętna jazda bez gogli w finale ligi gdzie uciekał przed szprycą - pokazuje, że oddaje serducho na torze. W tym sezonie dorzucił dobre wyjścia z pod taśmy i mamy zawodnika kompletnego.
Kacper na własnych śmieciach nie do ukąszenia praktycznie. Mija zawodników nawet po słabszym starcie. Na wyjeździe tak różowo być nie musi co pokazał mecz z Lokomotive.
Cook to ogórek na tą chwilę i nie mam co się pastwić nad klawiaturą aby jego dotychczasowe poczynania opisywać.
Młodzieżowcy niby nieźli, ale na tle juniorów gospodarzy wyglądają słabo. Jeśli jeszcze dzisiaj nie pojedzie Lars to wielkiej zdobyczy nie uświadczymy w ich wykonaniu.
Podsumowując już krótko. Linia jaką wyznaczył na bukmacher wg mnie bez większego problemu do pokrycia. Gospodarze, poza atutem toru, liczną publiką mają jeszcze atut młodzieży. Nawet za słabiej jadącego seniora rezerwy zwykłe w przypadku dwóch mocnych ogniw na pozycji juniorskiej można stosować prawie bez końca

Powodzenia
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Speedway Wanda Kraków - Start Gniezno
Typ: Start Gniezno -8.5 @ 1.70 - Totolotek ✅ ✅ ✅
Już 4. kolejka Nice PLŻ. Do Krakowa przyjeżdza Start Gniezno. Goście faworyzowani na 8.5 pkt. czyli muszą zrobić minimum te 40:50. Moim zdaniem będzie jeszcze gorzej... dla Krakowa. Przed sezonem wszyscy skazywali Wandę na spadek i póki co tak to wszystko wygląda. Ostatnie miejsce, 0 punktów i bilans małych punktów zbliżający się do setki na minusie. Na inaugurację 26 punktów w Gdańsku, później u siebie przeciwko Łodzi 30 punktów i tydzień temu 34 &quot;oczka&quot; w Daugavpils. Niby widać jakiś progres, ale to nadal słaba ekipa. Gniezno stało się bardzo profesjonalnym klubem, zajęli się nim odpowiedni ludzie, jest sponsor, poważny prezes i menadżer (ucz się Władku Gollobie, choć najlepiej oddaj klub w inne ręce). Czy celem Gniezna jest awans do Ekstraligi? Raczej nie, liczą na spokojny sezon w 1. lidze, bo rzucenie się na Ekstraligę parę lat temu dało wszystkim dobrze znany efekt. No ale jednak chcą robić dobry wynik i póki co im to wychodzi. Są wiceliderem tabeli z bilansem 2-1. Najpierw roznieśli Lokomotiv 57:33, potem baty od Lublina, który ma mega pakę i moim zdaniem może nawet wygrać ligę, no i tydzień temu w małych derbach Wielkopolski 58:32 z Piłą. Naprawdę w Gnieźnie mają fajną pakę. Gała wyrasta na lidera drużyny, tydzień temu 13+2. Jest Pavlic który chyba już przypomniał sobie jak się jeździ do tego Jabłoński, Krcmar. Na pozycjach juniorskich też przewaga Gniezna. W Wandzie pewnie swojej pojedzie Łogaczow i Jędrzejewski ale później mamy już samych przeciętniaków. Rozpisałem się trochę, w sumie niepotrzebnie, ale wniosek jest taki, że drużyny dzieli duża różnica zarówno jeśli chodzi o skład, całą organizację klubu i cele na ten sezon. Wanda zebrała baty od Lokomotivu, a Gniezno je rozniosło. Co prawda Wanda jechała z Łotyszami jako goście, a Gniezno jako gospodarz, no ale jednak. Uważam, że tę minimum 10-punktową różnicę jest w stanie Start zrobić. Będą chcieli wygrać wysoko, żeby temat bonusu był już właściwie rozstrzygnięty.

Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Typ: Wybrzeże Gdańsk @ 1.80 - Totolotek ✅ ✅ ✅
Tutaj analizy nie napiszę, ale stawiam na Wybrzeże. Ważny mecz, bo obie drużyny ciągnie do Ekstraligi i przegrany będzie postawiony w kiepskiej sytuacji. W obu składach mocne nazwiska, ale Wybrzeże jedzie na swoim torze i to powinno zadecydować. Ślączka obiecał Skrzydlewskiemu, że Orzeł przegra maksymalnie 2 wyjazdowe mecze podczas tego ich wyjazdowego &quot;tour&#39;u&quot;, a tymczasem mają bilans 1-1-1, czyli jedną porażkę i jeden remis. Po trzech kolejkach... A więc nie taki Orzeł groźny jak go malują, czy jak to tam się mówi. Moim zdaniem 2 punkty zostaną nad morzem.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Gucci, tak się składa, że jestem z Gniezna i przed sezonem kurs za zwycięstwo w lidze @401 był dla mnie czymś niewyobrażalnym. Zakładam, że nie przegramy meczu u siebie, połapiemy bonusy i będą spokojne PO. No niestety Kraków przespał zimę, ale za jedno trzeba ich pochwalić. Zapewne spadną z ligi, ale zbudowali skład za swój realny budżet, a nie na kredyt. Niestety obawiam się, że 2 liga to może być na jakiś czas koniec żużla w Krakowie, a szkoda.
Nawiązaując jeszcze do Twoich słów dotyczących Władka, postawił sobie za punkt honoru spłatę zadłużenia swoich poprzedników, jeśli mnie pamięć nie myli było 5 milionów, w tej chwili zostało 1,5.
Żeby było w temacie:
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 1 @3,25 STS
Wiadomo, w Bydgoszczy nie układa się najlepiej, ale nie są na aż tak bardzo straconej pozycji w meczu z Poznaniem u siebie. Poznań szału nie robi szczerze mówiąc. Jeśli pojedzie Oskar Gollob, a z tego co wiem, ma wystartować, to myślę, że Bydgoszcz u siebie da radę. Radzę także zwrócić uwagę na Francuza Berge, młody chłopak, jak na tak niszowy kraj w hierarchii światowego speedway&#39;a fajnie się rozwija.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin @1.70 forbet ⛔
Twierdza Daugavpils ???? Tor na którym miejscowi potrafią działać cuda, a takie nie będą potrzebne żeby pokonać zespół z Lublina. Wystarczy pojechać na swoim poziomie. Liderzy nie zawiodą, a zawodnicy drugiej linii i juniorzy na Łotwie to naprawdę solidna porcja punktów. Według mnie tacy zawodnicy jak Lampart, Masters, Jeleniewski nie są żadną gwarancją punktów dzisiaj. Oczywiście każdy z nich może mieć dzień konia, ale gospodarze są na tyle dobrze spasowani z własnym torem, że będzie im trudno. Najsłabszy punkt jeśli chodzi o seniorów to Kostygow, ale u siebie bardzo dobrze jedzie młody Michaiłow, wszyscy pamiętamy jego komplecik w meczu z ROWem, przecierałem oczy ze zdumienia. Ljung, Lahti pociągną ten wózeczek, do tego bardzo równa pierwsza para. Nawet AJ będzie miał ciężko o trójeczki. Na Łotwie słoneczna pogoda. Dauga to bierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom