>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

L 234

lalus85

Użytkownik
za grosze gracie to nie macie problemów . Z unibetem są i będą problemy . Wpłacać można bezproblemowo , za to przy wypłacie już o numer i zdjęcie buta pytają . Amatorzy , którzy nie uraczyli jeszcze limitu i grają po 20zł zakłady nie mają problemu bo płotkami nikt się nie interesuje . Tyle w temacie .
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Ja miałem do tej pory problemy tylko z wpłatami. Kasa z konta w banku znikała a tam się nie pojawiała. Wypłaty jak na razie bez problemu i żadnej weryfikacji pomimo że wypłacam więcej niż wpłacałem.
 
A 0

adrian9908

Użytkownik
Naza nie sluchaj tych dzieci i oszustow. To jeden z najpewniejszych bukmacherów od wielu lat. Jeśli nie masz zamiaru kombinować i zakladac kont na babcie psy i koty to śmiało wplacaj każdą kwotę. Ja polecam trustly korzystam od wielu lat i nie ma zadnych problemów. Zawsze wypłata o 12 na drugi dzień na koncie. Z Ecopayz nie wpłacałem a skrill wycofali.
Jesli mowa o wyplaceniu ponad 10 tys zlotych przez trustly to tez nie bedzie problemu?nigdy nie uzywalem tej metody i czy lepiej to rozlozyc na np kilka przelewow? Sporo udalo mi sie wygrac i mam pewne obawy o bezpieczenstwo.
 
D 0

dziwny1985

Użytkownik
mam pytanie. Ktos pisal iz jesli wyplacamy z unibetu kwote wygranej to zeby nie przekraczala kwoty wolnej od podatku..jesli nie przekroczy to raczej US nie bedzie nas scigal. Kwota wolna od podatku obecnie to okolo 6000 zl. Tylko mam pytanie chodzi zeby nie przekraczac jednorazowo kwoty 6000..a co gdy sumy wyplat beda WYZSZE? I czy bank np nie zglasza do US ze czesto zalozmy wplywa na nasze konto bankowe kwota pieniedzy z teoretycznie niewiadomego zrodla(bo podobno banki maja zaznaczone iz dany przelew jest z firmy bukmacherskiej, tak mowila kolezanka pracujaca w banku). Reansumujac: Dotychczas wyplacalem kwoty wygranych na swoje konto bankowe od razu przez przelew bankowy, odpalali sobie tam jakis procent za przelewy bylo to w graicach 30-50 zl w zaleznosci od wygranej. Nigdy nie przelewalem wiecej jak 2000 zl. Teraz wyplacam przez trustly wygrane. Czy np jak bede wyplacal zalozmy po 1000 zl lub 2000 zl? to ma sie obawiac ze moge byc wezwany w charakterze podejrzanego o gry i np placic kare? mial ktos taka niemila przygode? powiem szcerze ze mam srake..ale niechce zbytnio rezygnowac z gry w unibecie poniewaz przywyklem juz do tego buka...bardzo prosze o odpowiedz kogos kumatego:p. PS: a jesli macie patenty inne zeby byc &quot;czystym &quot; i spac spokojnie ptosze o pomoc. Pozdrawiam.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie. Ostatnio założyłem nowe konto bankowe, tego konta na które wypłacałem do tej pory wygrane już nie mam. I jak teraz wygląda sytuacja, zgłosić do Unibet że mam inny numer konta czy po prostu przy kolejnej wypłacie w rubryce numer konta wpisać ten nowy numer? Miał ktoś może podobną sytuację?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie. Ostatnio założyłem nowe konto bankowe, tego konta na które wypłacałem do tej pory wygrane już nie mam. I jak teraz wygląda sytuacja, zgłosić do Unibet że mam inny numer konta czy po prostu przy kolejnej wypłacie w rubryce numer konta wpisać ten nowy numer? Miał ktoś może podobną sytuację?
Przy wypłacie podasz inne i od razu będzie dodatkowa weryfikacja
 
D 0

dziwny1985

Użytkownik
jak wyzej....:/?? Poniewaz wyplacilem z konta przelewem trustly 3 razy w ostatnich dwoch dniach pieniadze i mam kupe :p kwoty nie jakies wielkie (chyba ) dw arazy 1700 i raz 1000
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
I jeszcze druga sprawa, brat ostatnio wspominał że chciałby założyć konto na Unibet, tylko nieraz dochodzi do sytuacji że korzystamy z jednego komputera, nie chce żeby Unibet mnie zblokował przez to, jak wygląda sytuacja w tym przypadku?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
I jeszcze druga sprawa, brat ostatnio wspominał że chciałby założyć konto na Unibet, tylko nieraz dochodzi do sytuacji że korzystamy z jednego komputera, nie chce żeby Unibet mnie zblokował przez to, jak wygląda sytuacja w tym przypadku?
Jak Twoje konto nie jest zlimitowane a brat nie weźmie bonusu, to może to zadziałać.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Czy możecie zmienić/dodać konto przy wypłatach trustly? Mi zawsze się to długo wczytuje a po kilku chwilach pisze, że bank czasowo niedostępny, proszę spróbować pozniej. Dzieje się tak gdy chcę dodać nowe konto do wypłat trustly. Dodam, że próbowałem na różnych urządzeniach i przegladarkach.
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
jak bedziesz przy wyplacie nie przekraczal kwoty wolnej od podatku to nikt sie do niczego nie dopierdzieli
A jaka jest kwota wolna od podatku? To chodzi o 1 transakcje? Czy przelewy sumują?
Drugie pytanie: Jak nawet przekroczy się określoną kwotę wolną od podatku, to bank powinien normalnie zaksięgować? Czy już nie zaksięguje do czasu wyjaśnienia? Ktoś wie? Czy może poinformują klienta, że jest taka sytuacja?
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
1847 pl.unibet-2.com 2018-05-09 12:05:03 UTC

Qurfa, akurat dzisiaj musieli zablokować, finał pucharu Włoch.
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Witam
Mam mały problem może ktoś się spotkał z podobną sytuacją. Gdy próbuję zrobić depozyt odrzuca mi transakcję i automatycznie moja karta jest zablokowana w banku. Korzystałem z konta walutowego i wcześniej nie miałem takiego problemu. Dopiero po ostatniej zmianie domeny.
 
Do góry Bottom