>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
anzelmo
Obstawiałeś to czy tylko napisałeś co grać ? W baszku &quot;wykona przynajmniej 2 rzuty za 3 punkty&quot; to ma je trafić, a nie że rzuci byle gdzie...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
q7dwa9 tak pograłem dzień wcześniej tez trojki Miroticia a stawki bardzo skromne głownie jak cos wpadnie z spina darmowego to sie bawię tam duble tasmy itp moim skromnym zdaniem jedna z najlepszych ofert na nba ma bah jeśli ktoś lubi takie zakłady typu ile odda rzutów 3 punktowych gracz bądź ile przechwyci piłek to tam jest tego multum
Jednak liczą się trawione rzuty za 3 pkt mi i znajomemu anulowali kupon wiec sorki za zamieszanie i nie wiedzę Pozdrawiam maja to kiepsko opisane tak samo jak 1xbet ale oferta na NBA I TAK jest godna polecenia jak na bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 57

tankzor

Użytkownik
Philadelphia 76ers @ Miami Heat
76ers @1,70 totolotek
✅✅ 106-102
Na dzisiaj jedna z propozycji to wygrana Szóstek w Miami. W pierwszym meczu na Florydzie Embiid zrobił robotę. Miotał Whitesidem, który w ogóle nie ogarniał co się dzieje na parkiecie. Wyciągany na obwód kompletnie tracił swoje największe atuty. Było sporo miejsca na wjazdy dla Simmonsa, Joel momentami zamieniał się w catch&amp;shootera, co było zaskakujące do gospodarzy. Świetną partię zagrał Sarić, swoje dorzucił JJ i Heat zostali zmieceni z parkietu w czwartej kwarcie. Szóstki mają zdecydowanie większy potencjał niż Miami, może wreszcie #trusttheprocess pokażą na co ich stać, według mnie będą w stanie spokojnie dojść do finału konferencji, ale żeby do tego doszło trzeba najpierw ograć zespół z Miami. Według mnie są w stanie to uczynić i na to stawiam.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Lillard under 26.5 pts 1.8 sts
Przy takim stanie serii (3-0 NOP+wyjazd) wątpię, że u Portland będzie jeszcze jakaś wielka wola walki. Lillard nie pokrył overa w żadnej z 3 gier i nic nie zapowiada, że nagle odpali. Pelicans dobrze go wyłączają i w miarę możliwości spychają z 3-ki, a pod koszem rządzi Brewka, więc o ile nie zaczną meczu z jakimś ostrym prowadzeniem to nie widzę starterów Portland na pełnym wymiarze minutowym.
PG over 22.5 pts 1.8 sts
Już zmienił sobie ksywkę, ale jako PG13 miał avg 30pts w serii z Cavs przegranej 0-4.. Teraz czas coś zagrać, bo jeśli nie odrobią gry to będzie dupa. Ostatnio 2 razy faulowany po 4-point play, więc nie widzę problemu. Mała linia jak na niego, a wątpię, że zagrają taki piach 2 mecze z rzędu.
OKC win 2.65 sts
Myślę, że WB wyciągnie wnioski i zacznie grać jak wcześniej.. Dodatkowo Adams kompletne gówno w game 2 i jeszcze wyfaulował się w połowie 4-tej. Dzisiaj nie może być powtórki, jeśli OKC myśli o awansie. Poza tym nie sądzę, żeby Rubio miał dziś więcej niż zarówno WB jak i PG. Utah nie powinno mieć szans wygrać serii z jedynie Donovanem Mitchelem regularnie punktującym na poziomie 20+. Jeśli OKC dziś przegra to mogą liczyć się z porażką 4-1/2 do czego dopuścić nie mogą. Mają graczy, trzeba wyjść i pokazać nie tylko klasę, ale i jaja.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Utah gra tylko Mitchellem na poziomie +20 pkt? To gruba przesada. Utah to jeden z najlepszych kolektywow w lidze. Genialna wymiennosc pozycji pomiedzy Rubio Inglesem a Donovanem. Do tego dolozmy DPOY z wielkimi łapami Goberta i mogacego zagrac na pozycjacj 4-5 Favorsa. Na lawce Crowder, Exum itd ja tu widze kawal druzyny z dobrym trenerem, ktory zagra przeciwko swietnemu atlecie ktory jednak nie posiada rozumu. Wspierac go bedzie &quot; niezawodny &quot; Carmelo. Jedyny gosc na poziomie to Adams, ktory trzyma forme. Po sezonie OKC sie rozpadnie bo nikt nie wytrzyma z Russem.
Edit.
Suma punktow, asyst i zbiorek
Ricky Rubio powyzej 26.5 @ 1.85✅✅✅
Unibet
Typ podobny do tego z Rajonem Rondo. Obrona Thunder skupia sie na wylaczeniu Inglesa i Mitchella przez co Rubio moze oddac trojke lub wejsc pod kosz. Jesli zostawia mu wiecej miejsca czesto gra P&amp;R z Gobertem czy Favorsem. Ricky to swietny podajacy, a o zbiorki tez walczy. Ostatni mecz pokazal jego wszechstronnosc gdy &quot; flirrtowal &quot; z tripple double
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minny vs Hou
Typ: Hou -8,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,35 (Unibet)

No cóż ja nie daje zbyt wielkich szans n urwanie przez Wilki choćby jednego meczu. W ostatnim pojedynku Harden miał 2/18 a i tak przegrali 20 pkt...słabo to mało powiedziane. U siebie musieliby się wznieść na wyżyny swoich umiejętności, ale to i tak może nie starczyć na Houston. Goście jeszcze się nie wstrzelili w tej serii i wystarczy im świetna gra w defensywie na zespół Minnesoty. Towns, Butler czy Wiggins prawie nie istnieli w tej rywalizacji, dlatego teraz czas na nich. U siebie mogą powalczyć, ale bez trójek to oni nic nie ugrają, a w PO nie ma przelewek. Houston powinno zagrać swoje i ich po prostu rozstrzelać z dystansu. Minnesota nie ma na to odpowiedzi, więc trudno będzie dotrzymać kroku za zespołem z Teksasu. Do tego wraca Anderson, a Houston jeszcze nie przegrali z Wilkami, bilans 6:0 wliczając PO! Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Bucks vs Boston
Typ: over 205,5 pkt ✅ ✅ ✅ (na mega farcie 104:102 na początku myślałem że nie ma szans na over...)
Kurs: 2,16 (Unibet)

Dobra idę tutaj w overek. W każdym z dotychczasowych spotkań, uwzględniając dogrywke padal over punktowy. Bucks u siebie zaskoczyli i zagrali świetne spotkanie, detronizujac Boston i ograniczając ich zapędy już od 1 kwarty, Boston zdobyli tylko 12 pkt. Na pewno to będzie trochę inny mecz niż ten rozegrany 2 dni temu gdzie Bucks wygrali aż 116:92. Pierwsze dwa mecze były pod doktando Boston wygrane 113:107 po dogrywce oraz 120:106. Co dziwne to Bucks zagrali dobrze w obronie. Boston musi teraz odpowiedzieć, wiec ich ofensywa powinna tworzyć więcej pozycji i ruch bez piłki musi być lepszy. Trener na pewno będzie chciał powstrzymać Bucks w ofensywie, ale jest tam komu rzucać i to nie będzie proste zadanie. Ja liczę na wyrównany mecz z większą ilością punktów jak to dotychczas bywało. Powodzenia!
Do tego jeszcze:
Rozier over 5,5 asysty kurs 1,8 (Unibet) ✅ ✅ ✅
W pierwszym meczu mial 3 ale juz w ostatnich dwóch 8 i 9. Tutaj powinien więcej rozgrywac i dzielic sie pilka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Widzę że sam typuje no ale dobra niech i tak będzie! (Budzimy się, to są play offy zaraz czerwiec i koniec typowania ???? )
Wizards vs Toronto
Typ: Bradley Beal ponad 2,5 trafione trójki (razem z dogrywką) ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,1 (Unibet)

Pora na 4 spotkanie w Waszyngtonie. W stolicy gospodarze spisują się bardzo dobrze. Z tego co pamiętam to w Play Off są nie pokonani od 8 spotkań. Tej nocy będą mieli szansę na wyrównanie stanu rywalizacji. W tej parze gra 1 z 8, ale ja od początku nie skreślałem Wizards, mieli i dalej mają swoje problemy, ale to jest drużyna doświadczona w bojach i gotowa na PO. Jest 1:2 i po ostatnim zwycięstwie Wizards u siebie 122:103 będą chcieli za wszelką cenę wyrównać stan rywalizacji. Beal w ostatnim meczu się przełamał i zdobył 28 pkt, a za 3 miał 4/9. W pierwszych dwóch meczach trafił tylko 2/11 z dystansu. Teraz pora na kolejny jego dobry występ i przy wolnych pozycjach jakie będzie mu tworzył Wall powinien przynajmniej te 3 trójki trafić. Miałem iść w over w tym meczu, bo w każdym do tej pory była przekraczana dana linijka, ale jednak wybieram Beala. Biorąc pod uwagę że oddaje sporo tych rzutów i jest to typowy strzelec to liczę że dzisiaj razem z Johnem znowu powalczą o zwycięstwo i mecz będzie obfitował w punkty. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Over 7.5 pts Larry Nance JR @1.82 Fortuna

Jak dla mnie Król gra sam i co prawda jest w stanie sam ich objechać, ale uważam że Lue musi poczynić jakieś zmiany. Wg mnie przejście na chociaż 2-way. Powinno trochę zwiększyć ich szanse, a Nance wykazuje chęci oraz gra dość mądrze, bez głupich fauli i jest też poniekąd shot blockerem. Prawdopodobnie więcej minut dostanie też Clarkson oraz Green, aczkolwiek Clarkson grał za mało by się dobrze wstrzelić, a Green jak dla mnie póki co kompletnie nieprzydatny, dlatego gram w stronę Nanca, dobry alleyoop to pewne punkty od Larrego, dodatkowo też nie boi się walczyć o ofensywną zbiórkę i umie wyłapać faul, rzucając osobiste na całkiem przyzwoitych %. Wide-open 3 powiedzmy, że mniej niż bardziej, ale niby jest w stanie uderzyć. Liczę, jednak że wydunkuje te 8 pkt, bo co to jest na dobrą sprawę..
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Rubio under 16,5 @1,85 STS ✅
Nie jest to typ wybitnego shootera i punktującego, przede wszystkim playmaker. Mimo, że od dawna go lubię i gra teraz na bardzo wysokim poziomie to linia jednak dość spora jak na tego gracza. Dodatkowo zapewniania Westbrooka ‘I’m going to shut that s--- off next game’ ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minny vs Hou
Typ: Butler over 1,5 trafionych trójek ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,1 (Unibet)

Fajny kurs na Jimmiego Butlera, lidera Minnesoty. Tutaj dwa dni temu odbili się od doskonale dysponowanych z dystansu graczy Minnesoty oraz ich twardej obrony, która jednak istnieje. Gospodarze pokonali graczy Houston ich własną bronią, czyli trójkami. Trafili aż 15 na 27 rzutów. Houston cały czas ustawia celowniki i nie mogą się wstrzelić. Nie wiem jaki będzie wynik, ale wydaje mi się że Butler przynajmniej te dwie trójki trafi. W pierwszym meczu miał 2/5, później 1/1 a ostatnio aż 4/6 z dystansu. W sezonie on nie rzucał zbyt dużo z dystansu, generalnie nie jest to jego mocna strona. Jednak w takim spotkaniu musi wziąć ciężar odpowiedzialnosci na siebie i ciągnąć Wilki za uszy. On wie kiedy trzeba rzucić i trafić także liczę że te dystansowe rzuty będą wpadaly. Powodzenia!
Harden bedzie mial double double kurs 2,2 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Tutaj taki bonus mniej pewny. Harden musi wziąć na barki to całe Houston bo ich gra już nie jest tak porywająca. Generalnie w tej rywalizacji jeszcze nie miał double double, więc chyba odpowiednia pora się przyłożyć.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
MatBie z tym Hardenem to całkiem fajny bet sam pograłem ale w 1 meczu :p
moje propsy z bah obie takie czutki bo jak spojrzymy na staty i to jak obaj graja ostatnio to....
to Karl-Anthony Towns (Minnesota Timberwolves) wykona mniej niż 12,5 zbiórek 2,2⛔
Taka czutka bo KAT kreci niesamowite cyferki jeśli chodzi o zbiorki.W sezonie 12,3 średnia na 3 spotkania z rakietami w pley offach to 16,10,12(ostatnie 10 spotkań to 13,4 w kwietniu ponad 12 na mecz) czyli 2 razy nie zrobił Lini- moim skromnym zdaniem ta linia jest dość wysoka patrząc ze pod koszem jest Capella no ale tez kilku innych gości potrafi zbierać choćby Harden i Butler.Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip dzisiaj jednak możemy sie spodziewać takiego meczyku na under i chyba walki o każda piłkę-akcje jeśli Rockets włącza ten swój bieg ,odpala za linii 7,24 to wilkom będzie bardzo ciężko odpowiedzieć.Jak na razie to Minnestota gra bardzo dobrze mimo ze przegrywa 2-1 to poza tym jednym blow autem w 2 spotkaniu jedno na styk jedno pewnie wygrane i dzisiaj gema prawdy....
drugi bet to Ricky Rubio (Utah Jazz) zdobędzie mniej niż 16 punktów 1,62✅
Ricky ostatnio kreci niesamowite cyferki jeśli chodzi o pkt bo przeciwko OKL ma średnia ponad 20 pkt w samym kwietniu 17.W dwóch wygranych meczach z Thanders rzucił 26 i 22 w przegranym meczu 13.Gra naprawdę rewelacyjnie bo i zbiera wiadomo ze asysty to jest jego kluczowa opcja ale poprawił rzut jest na naprawdę dobrym % ostatnio.Jest bardzo ważna postacią i jeśli Russel i spółka chcą powalczyć musza go zdecydowanie ograniczyć.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
T.Gibson under 8.5 pkt sts @ 1.80 2pkt ✅✅✅
J.Harden over 29 pkt @1.87 unibet 36pkt✅✅✅
Gibson nie istnieje w tej serii , jest odcinany od podań oddaje raptem kilka prób , najczęściej z ręką przeciwnika przed twarzą. Ma cieżki matchup i zadania strikte defensywie. Jest chyba ostatnią opcją ofensywną gdy przebywa na parkiecie.
Harden pierwsze spotkanie bomba 40+ potem się pogubił i 12 oczek, a ostatnio 29 też na średniej skuteczności w 35 min. Bardzo ważny mecz dla przebiegu całej serii. Rockets wiedzą , że wygrywając praktycznie zaklepują win w tej rywalizacji. Powinno być zacięte spotkanie i koło 40 minut dostanie. Harden to mvp tego sezonu i w takich meczach musi pokazywać swoją wartość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak na szybko:
Boston vs Bucks
Typ: Middleton over 2,5 trójki ✅ ✅ ✅ (na mega farcie, 3 trójka wpadła na 2 sek do końca gdzie mecz już był rozstrzygnięty i był to taki rzut rozpaczy który wpadł od tablicy : D)
Kurs: 2,2 (Unibet)

Polubiłem te typy na trójki. Butler akurat nie dał rady, chociaż była szansa. Idę w stronę Middletona. Dziwię się, że wystawili na to aż tak wysoki kurs. Chris notuje niesamowitą skuteczność za 3 pkt, na ten moment bodajże ponad 60%. 1 mecz 5/7, 2 mecz 4/6, 3 mecz 3/6, 4 mecz 3/5. W każdym spotkanie przynajmniej te 3 trójki trafiał. Gra naprawdę jak z nut i to dzięki jego postawie są w grze cały czas, a nawet mają szansę na zwycięstwo. Nie wiem czy wróci Smart, niby jest taka szansa, ale ja tutaj dalej bym szedł w tą serię. Skoro jest taki fajny kurs nie mógłbym tego nie zagrać!
Philly vs Miami
Typ: Philly i over 215,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,3 (Unibet)

Jak dla mnie 76 to skończą w 5 spotkaniach. Mają mecz u siebie i nie powinni dopuścić do porażki. Siła ofensywna z Embidem jest jeszcze mocniejsza i Miami nie ma jak tego powstrzymać. Pewnie się postawią, ale jak wpadnie pare trójek to nie będą mieli na to odpowiedzi. Over był w większości spotkaniach i wydaje mi się że tu będzie wysoki wynik znowu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Terry Rozier over 24.5 pkt + zb + as OT
1.85 Unibet

PG 12 Celtów w tym sezonie zaliczył kolosalny progres. W tym RSie 11.3 ppg, na razie w PO 16.3 ppg, do tego dorzuca sporo asyst i cos koło 3 zbiórek. W game 1 i 2 czyli grane w Ogródku Terry zaliczył 23 pkt w obu. Point Guard Bostonu w matchupie ma Ericka Bledsoe i większość już przecież wie, że mają sobie coś do udowodnia po słowach &quot;Kozła&quot; i jak dobrze radzi sobie Rozier w tym starciu.
Rozier w Ogródku gra o niebo lepiej, sporo rzucaa i dostanie dziś sporo minut - wg mnie 36 albo więcej.
Linia spokojnie dziś powinna pęknąć pod nieobecność Irvinga i Smarta
 
T 57

tankzor

Użytkownik
Milwaukee Bucks @ Boston Celtics
Malcolm Brogdon under 10,5 @1,85 unibet
✅✅ 2 punkty
Must-win game dla obydwu drużyn. Spodziewam się spotkania, które nie będzie miało wielkiego tempa. Nie powinno na tym zależeć żadnej z ekip, zwłaszcza Celtom, którzy pod batutą Brada Stevensa osiągają wynik niewspółmierne do ich aktualnego potencjału kadrowego. Celtowie grają świetnie w obronie i potrafią zneutralizować największe atuty rywali. Wiadomo, że na Giannisa w tej lidze nie ma obrońcy, więc warto skupić się na pozostałych. Brogdon akurat nie straszy rzutami, czasem coś próbuje zza łuku, ale głównie rzeźbi dla pozostałych. Bardzo niedoceniany obrońca na piłce, jego brak odbijał się Kozłom czkawką już niejednokrotnie. Kozły będą zapewne szukać Giannisa i Middletona, a zadanie Malcolma jest zupełnie inne. Gość nie jest zawodnikiem zbyt aktywnym rzutowo, ani razu nie pokrył overu w tej serii i nie zanosi się na to także dzisiaj, zwłaszcza, że do składu gospodarzy wraca dzisiaj Marcus Smart, który fragmentami może być matchupem dla Brogdona, bądź Bledsoe. Nie wydaje mi się, żeby zawodnik, którego głównym zadaniem na parkiecie jest utrudnianie gry rywalom był gościem, który &quot;wyjdzie z dychy&quot; w takim spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Bucks - Boston
over 200.5 pkt @ 1.7 totolotek ⛔ tempo było na over lux, ale 37% za 2 i 28% za 3 Bucks i niewiele lepsze 42% za 2 i 32% za 3 Celtów , dało taki a nie inny rezultat.
Na szybko bo za 5 minut zaczynają. W każdym z 4 spotkań linia była pokrywana, choć raz pomogła dogrywka. Boston przez kontuzje już nie trzyma tak dobrej obrony. Szczególnie absencja Smarta robi robote, który dobrze gra na piłce i daje dużo energi. Bucks grali cały sezon bez obrony, strasznie miekko na zbiórce i teraz nadrabiają ile mogą ambicją, ale nie sposób nadrobić kulawej organizacji gry. Boston taktycznie ich niszczy ale kadrowo mają problem. Tylko doświadczenie takich graczy jak Horford, Monrroe, Morris i genialny coach trzymaj ą ich w tej serii. Coś czuję sporo gwizdków i gry pod faul. Zapowiada się długi mecz, myślę że koło 210 pkt zobaczymy.
Edit: Bardzo fajne typy chłopaków na over Roziera i trójki Middletona. Pobrałem z chęcią. Smart dotał jednak minuty. Strasznie ceglą z czystych pozyci puki co
 
T 57

tankzor

Użytkownik
Sorry, Brogdon pokrył over punktowy w pierwszym spotkaniu tej serii. Nie chcę edytować poprzedniego posta, żeby nie było, że w trakcie spotkania zmieniam bet.
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
under 8.5 T.Gibson @1.75 STS
Na moje w nocy Gibson znowu sobie nie porzuca. W ostatnich dwóch meczach zaledwie 4 punkty. Rakiety dzisiaj idą po zwycięstwo 4:1 i wygrają dzisiejszy mecz.
over 23.5 P.George @1.80 STS
OKC stoi pod ścianą. Muszą wygrać dzisiejszy mecz. Nie jestem pewien czy są w stanie to zrobić gdy na przeciwko świetnie ułożona defensywa Jazz, dlatego idę w ten over. Kto jak nie George ma dzisiaj poprowadzić Oklahome do zwycięstwa lub przynajmniej podjąć taką próbę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dubel Okc + Cavs @2,2 Unibet✅
Racjonalnie patrząc to typ.troche irracjonalny(lol ale wyszło zdanie ???? ) bo.stawiam na ekipy gdzie są indywidualności przeciwko kolektywom (zwłaszcza jazz). To jest jednak NBA i tak jak trzeba było wepchnac OKC do.postseasonu to.tak trzeba ich przytrzymać jak najdłużej w PO. Odpadnięcie 1-4 i to u siebie? Ozesz ale była by to kompromitacja i jednak strata kasy dla włodarzy tej ligi. Tak samo z Cavs. Liczę na jeszcze jeden wysiłek LBJa i jakieś 40pkt. Przegrać u siebie i jechać z nozem na gardle.do Indianapolis? Kurcze też coś nie tak by było. Cavs mogą dostać 4-0 w finale czy nawet w finale konfy ale jednak brak tam LeBrona to rowniez spore straty finansowe dla bossów ligi. No cóż ja dzisiaj idę w stronę komercji wbrew dotychczasowym wynikom, bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom