>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2018 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derka vs Cyganie
Psycho i eksperci z zielonej wyspy wieszczą zwycięstwo Candystripes, Kenny Shiels zadowolony po kolejnym zwycięstwie. Bohs też się podbudowało po ostatnich wygranych derbach Dublina z Szamrokami. A ja spróbuję zrobić trzecie podejście na x tym razem metodą na emeryta 33,3 ???? Obłożyłem sobie remis @ 3.40 ⛔ w tym spotkaniu na kuponie razem z kilkoma januszowymi (bez obrazy) &quot;pewniakami&quot; (np. Olympiakos, czy overy 1,5) i za drobniaki posłałem w internety ???? w myśl zasady do 3 razy sztuka ???? Może z Cyganami ten remis w końcu mi się uda upolować ???? GL!
edit
Nie udało się, co prawda Bohsi wyrównali jeszcze w pierwszej, ale potem czerwo, kolejna stracona bramka i w doliczonym dobicie na 3-1. Następnym razem zagram kupon na pełnego emeryta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
katastrofa coraz blizej ???? ????
Rozumiem, że to do mnie bo remis nie wszedł? Jeżeli to do mojego typu to się odniosę ????
Moje dotychczasowe podejścia nie kosztowały mnie na razie nawet miedziaka. Gdybyś miał pojęcie o moim stawkowaniu i sposobie gry z wykorzystaniem typu na x ( na tzw. emeryta opisywanego przeze mnie w dziale Australia i AFC jeszcze w poprzednim sezonie) nie umieszczałbyś tu tego rodzaju &quot;komentarza&quot;. Doświadczony zawodnik, to by najpierw sprawdził do &quot;czego&quot; startuje, ale widzę, że nie ta klasa ;)
PS Ba, w piątek finalnym meczem w &quot;moim&quot; systemie na emeryta będzie właśnie Dundalk vs Derry ???? Jakbyś się chciał czegoś nauczyć to zapraszam do moich archiwalnych postów opisujących ten sposób gry.
PS 2 Jeśli to nie do mnie, to przepraszam ???? i proszę o wybaczenie ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
PS 2 Jeśli to nie do mnie, to przepraszam ???? i proszę o wybaczenie ????
Co nie zmienia faktu, że &quot;taka&quot; uwaga jeśli jest do podanego typu, który nie wchodzi, do konstruktywnych nie należy. Jeśli ktoś miał inne zdanie mógł je przedstawić przed meczem. Ewentualnie po meczu w charakterze &quot;match report&quot; na zasadzie &quot;widziałem i ..... przebieg meczu&quot;. Jeśli chodzi o mnie dla mnie spotkanie Mew to był no bet. Pomeczowy raport wskazuje na przewagę gości, którzy nawet w 10 mieli swoje szanse, a tu zdesperowane Bray zdobyło 3 punkty.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Przestań kolego wnikać w posty typowych Januszy, ja i jak zapewne wielu ludzi z tego forum obserwuje ten wątek regularnie co kolejke, ponieważ Ty jak i Psychosocial widać, że znacie się na tej lidze jak nikt inny. Osobiście wchodzę na to forum głownie tylko dla Was, reszta mnie interesuje serio, bo chyba nikt nie ma takiej skuteczności i takiego rozeznania jeśli chodzi o Zieloną Wyspę.
Oby tak dalej i Broń Boże nie zaprzestań typować i analizować przez kilku hejterów ????
PS. Jak widzisz dzis spotkania Limerick vs Dundalk oraz Corck City vs Sligo? Można wchodzić grubszymi pieniędzmi w faworytów? Napisałbyś coś od siebie odnośnie tych meczów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przestań kolego wnikać w posty typowych Januszy, ja i jak zapewne wielu ludzi z tego forum obserwuje ten wątek regularnie co kolejke, ponieważ Ty jak i Psychosocial widać, że znacie się na tej lidze jak nikt inny. Osobiście wchodzę na to forum głownie tylko dla Was, reszta mnie interesuje serio, bo chyba nikt nie ma takiej skuteczności i takiego rozeznania jeśli chodzi o Zieloną Wyspę.
Oby tak dalej i Broń Boże nie zaprzestań typować i analizować przez kilku hejterów ????
PS. Jak widzisz dzis spotkania Limerick vs Dundalk oraz Corck City vs Sligo? Można wchodzić grubszymi pieniędzmi w faworytów? Napisałbyś coś od siebie odnośnie tych meczów?
Dzięki za dobre słowo, za eksperta od Irlandii się nie uważam, nie mam czasu oglądać tylu meczy ile oglądam na Antypodach. Prawie wcale nie gram live tej ligi, wychodząc z założenia: &quot;nie widzę meczu, typu nie podaję&quot;, co nie zmienia faktu, że mam &quot;swoje&quot; zespoły, z którymi jestem na bieżąco. Co do zasady rzadko też grywam kolejki rozgrywane w &quot;środku&quot; tygodnia. Na domiar złego przedmeczowe info o składach nie zawsze znajduje potem potwierdzenie na boisku (kilka razy to samo zdarzyło się w Australii i jestem na tym punkcie przeczulony).
Cork City - Sligo Rovers - odniosę się do aspektów sportowych, jak na Irlandię to pojedynek Goliata z Dawidem, jednak kurs na jedynkę dla mnie nie do pobrania. Chyba, że do taśmy. Co prawda Sligo ma 2 zwycięstwa na wyjeździe do tej pory, ale zobaczcie sobie z kim ???? Cork w Kotle Czarownic powinien wygrać, ale czy pokryje handi? Czy w &quot;tygodniu&quot; będzie się chłopakom chciało śrubować rekordy, czy ograniczą się tylko do standardowej roboty?
edit FT 1-0 czyli standardowa robota ????
Limerick - Dundalk - porównanie jak powyżej, kurs na Dundalk jeszcze mniejszy, a że na wyjeździe, to nawet do taśmy chyba się nie nadaje ???? Limerick na początku sezonu potrafiło się postawić Cork, czy dziś postawią się po raz drugi kolejnemu mocarzowi ligi? Bo u siebie ostatnie ligowe mecze przegrali, a do tego wtopili też Puchar z drugoligowcem. Czy będzie niespodzianka jak wczoraj w Bray? Osobiście nie sądzę ????
Niespodzianki nie było 0-3 ????
I tu dylemat: czy opłaca się obstawiać kupony z takimi kursami? I czy można traktować te spotkania jako 100% pewniaki? Moim zdaniem nie bardzo. No może w taśmach Cork się znajdzie, ale singlowe propozycje na te mecze ode mnie nie wyjdą. Zaraz Psychosocial może mnie poprawi, a może coś wyciśnie z tych spotkań więcej?
PS Przeczytałem co &quot;z głowy&quot; napisałem i wychodzi mi, że nie pomogłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Cork City-Sligo Rovers TYP 1 1:0 WIN
Limerick-Dundalk TYP 2
0:3 WIN
AKO 1,75 6/10 g.20.45 WIN
PS: Tak po prawdzie nie ma tu co analizować. Oba zespoły prawdopodobnie nie skompromitują się jak wczoraj Shamrock. Dwóch bitych faworytów i tyle. Ale oczywiście odpowiem na każde pytanie. Na przykład takie że w Sligo zabraknie cały czas podstawowego bramkarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
A 29

adasko_j

Użytkownik
IRLANDIA: Premier Division
Cork City-Sligo Rovers TYP 1
Limerick-Dundalk TYP 2
AKO 1,75 6/10 g.20.45
PS: Tak po prawdzie nie ma tu co analizować. Oba zespoły prawdopodobnie nie skompromitują się jak wczoraj Shamrock. Dwóch bitych faworytów i tyle. Ale oczywiście odpowiem na każde pytanie. Na przykład takie że w Sligo zabraknie cały czas podstawowego bramkarza.
Warto zagrać np. to, że Dundalk wygra i nie straci bramki, patrząc na to, że Limerick ma problem ze zdobywaniem bramek?
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
LIVE 24&#39;
Cork City 0:0 Sligo Rovers

Sligo Rovers to score
@ 2,50 ⛔


Co prawda mecz już trwa, ale wrzucam, bo wcześniej nie miałem możliwości.
Typ czysto statystyczny- Sligo Rovers ostatni raz nie zdobyło bramki na Turner Cross w 2012 roku, tak więc...i nie interesuje mnie to, że są dużo słabszą ekipą..​
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Dundalk - Derry City
20:45 Waterford - Bray
21:00 Bohemians - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - Limerick

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Galway
21:00 Finn Harps - Cabinteely
21:00 Wexford - Athlone
Shamrock Rovers-Limerick TYP 1
Shelbourne-Galway TYP BTS

AKO 2,31 5/10 g.20.45 i 21.00 BOX
PS: To jest mój dubel dnia. Wysoko stawkowany bo 5/10.
The Hops ponieśli trzy porażki z rzędu i naprawdę nie wiem co może się stać żeby nie wygrali. Kibice by ich pozabijali. Czołówka uciekła niesamowicie. Goście na wyjeździe grają bardzo słabo. Wystarczy napisać że Derry i Dundalk strzeliło im, uwaga..13 goli. Nie zdziwię się nawet gdy padnie handicap.
Gospodarze tylko bez długoterminowca Trevora Clarke i wykartkowanego Dany Carra.
Goście mogą zagrać bez pięciu zawodników z podstawowego składu. Moga ale nie muszą bo wszystko zależy od trenera.
W drugiej lidze bramki muszą paść. Muszelki u siebie w trzech spotkaniach 10 goli ! Do tego skompromitowali się tydzień temu przegrywając wyjazd z Cabinteely. Galway jak pisałem przed sezonem był głównym kandydatem do awansu. Na razie jego piętą achillesową są wyjazdy. Dwa mecze i dwa remisy, 2:2 i 1:1 więc gole mimo że nie wygrywają potrafią strzelać.
Gospodarze z dwoma niepewnymi zawodnikami, Lorcanem Fitzgeraldem i Adamem Evansem. Reszta gotowa do gry.
Goście bez Aarona Conwaya.
Pozostałe mecze i moje prognozy w jednym zdaniu (mogę rozwinąć temat przy pytaniach):
Dundalk-Derry City TYP 1. Drwale i Derry w dużej formie ale zadecyduje atut własnego boiska.
Waterford-Bray TYP NO BET. Od tego meczu uciekłem jak najdalej. Waterford wymiata u siebie ale dziś z wieloma bardzo znaczącymi absencjami. Naliczyłem ich aż sześć i wszyscy to są naprawdę mocne ogniwa gospodarzy (na życzenie mogę napisać nazwiska) + to że Mewy ostatnio puknęły Shamrock po beznadziejnych spotkaniach więc nie mam pojęcia co tu się wydarzy.
Bohemians-Cork City TYP 2 lub NO BET. Mistrzowie ostatnio strasznie się męczą. Powinny wygrać ale Cygany łącznie z Pucharem nie chcą u siebie przegrać już od 5 kolejek.
Finn Harps-Cabinteely TYP 1. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Wexford-Athlone TYP 1. Jak wyżej ale należy pamiętać że oba zespoły to mega szroty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
(..)
Moje dotychczasowe podejścia nie kosztowały mnie na razie nawet miedziaka. (...) Gdybyś miał pojęcie o moim stawkowaniu i sposobie gry z wykorzystaniem typu na x ( na tzw. emeryta opisywanego przeze mnie w dziale Australia i AFC jeszcze w poprzednim sezonie) (...)
PS Ba, w piątek finalnym meczem w &quot;moim&quot; systemie na emeryta będzie właśnie Dundalk vs Derry ????
???? FT 2-2 warto było poczekać ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
21 Mar 2018 8:45pm Sligo Rovers -v- St. Patrick&#39;s Athletic The Showgrounds

Both Teams To Score
@ 2,05 ⛔

Draw
@ 3,35 ✅


Wczoraj zakończona progresja z bardzo wysokim kursem na remis Derry, dzisiaj liczę na podobne rozwiązanie i zakończenie progresji na Sligo Rovers. Okazja myślę, że dobra, bo gospodarze od 5 spotkań bez podziału punktów, przyjezdni jeszcze więcej, bo od 6 spotkań bez X.
Historia bezpośrednich spotkań w ostatnich latach również ze wskazaniem na remis, druga sprawa, że oba zespoły większość meczy na styku. Zresztą, jak nie wejdzie dziś to wejdzie następnym razem i dorzucę progresję na remis St. Patrick&#39;s Athletic.
BTTS po prostu jakoś mi tak wychodzi. Gospodarze od dwóch spotkań bez trafienia w domu, goście w ostatnim meczu bez gola, więc dzisiaj strzelą na bank ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Dorzucam jeszcze jeden zakład na te spotkanie:
LIVE 24&#39;
Sligo Rovers 0-0 St. Parick&#39;s Athletic

1. połowa- powyżej 0.5 goli
@ 2,30 ⛔
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8.
20:45 Shelbourne - Drogheda
20:45 Waterford - Cork City
Shelbourne-Drogheda TYP BTS kurs 1,66 5/10 g.20.45 7:2 WIN
PS: Mamy tu pojedynek dwóch bramkostrzelnych drugoligowców. Bilans Muszelek u siebie to 13 goli w 4 spotkaniach a Drogsów na wyjeździe 15 goli w ..3 meczach. Co tu więcej pisać ? Chyba tylko to że trenerzy obu ekip wystawią dziś rotacyjne składy więc tym bardziej o gole będzie łatwiej. Śmieszna sprawa bo te dwie drużyny spotkają się znowu za parę dni w lidze. Prolonguję parę goli w tym meczu i zdziwiony jestem dość wysokim kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Waterford - Cork City
Typ: Waterford
Kurs; 2.7


Dawno mnie na forum nie było, ale czas wrócić. Co do typu to wydaję mi się, że bukmacherzy przesadzili z tymi kursami na gospodarzy. Nie tak dawno obie drużyny mierzyły się w meczu ligowym, gdzie górą była ekipa gospodarzy, wygrywając 2:1. Trener gości narzeka na terminarz z 3 meczami w ciągu tygodnia co zmusza go do rotowania składem, co będzie miało miejsce właśnie w tym meczu, szanse mają dostać młodzieżowcy, dla których gospodarze wydają się być zbyt trudnym rywalem. Widać że goście wszystko ustawiają pod ligowy mecz z Dundalk który już w najbliższy Piątek. Obstawiam wygraną gospodarzy. Powodzenia!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Waterford vs Cork - beniaminek rozpędzony, psikusa już mistrzom ostatnio wykręcił, czemu nie jeszcze raz? Kluczem może być zaangażowanie gości do tego pucharu, który raczej nigdy dla nich nie był priorytetem. Dlatego coś typu 1x lub dnb do taśmy rozważę, wychodząc jednak z założenia, że kto gra puchary, ten je suchary ze stawkami bym uważał. GL!
Edit
0-0 i mamy dogrywkę, kierunek na plus tak, czy siak ????
edit 2
Zwycięstwo Waterford po karnych. Beniaminek 2 raz w ostatnim czasie zatrzymał mistrza Irlandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8
Shamrock Rovers-Longford TYP -1,5 Shamrock kurs 2,25 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Gospodarze nie powinni mieć problemu z pokonaniem przyjezdnych. Przypominam że oni akurat się spinają na ten Puchar. W tamtym roku ulegli dopiero w finale Dundalk, wcześniej pokonując w ćwierćfinale właśnie Longford 1:0. Tak patrzę na ich H2H to na 10 ostatnich spotkań Shams wygrali u siebie 9. Trener zapowiada parę rotacji ale goście są z wieloma ubytkami i na pewno nie zagra Peter Hopkins, Cian Byrne, Shane Elworthy czy Shane O&#39;Connor. Możecie zagrać czyste zwycięstwo do taśmy za 1,45. Jak pisałem wyżej Shamrock tego Pucharu nie oleje. A przynajmniej tak mi się wydaję.
Przypominam również o moim wczorajszym typie parę postów wyżej na temat spotkania Shelbourne-Drogheda.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:15 Cork City - Dundalk
20:45 Bray - Limerick
20:45 Derry City - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Bohemians
20:45 Waterford - Sligo Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Drogheda - Shelbourne
20:45 Galway - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Wexford
Premier Division:
Cork City-Dundalk TYP No Bet g.20.15
Bray-Limerick TYP No Bet g.20.45
Derry City-Shamrock Rovers TYP 1/BTS kurs 4,50 2/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: W Derry nie zagra zawieszony za kartki dobry środkowy obrońca Gavin Peers i Ronan Hale ale patrząc na to co gra The Hoops vel jego Puchar Ligi z Longford stawiam na niepokonanych u siebie gospodarzy. Goście dodatkowo bez Seana Boyda. To jest typ życzeniowy bo goście wkur... mnie okropnie ostatnio że głowa mała.
St. Patricks-Bohemians TYP ???
PS: Patsi powinni wygrać ale zagrałem tylko w tasiemce 1X.
Waterford-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,84 5/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Ja się załapałem na powyższy kurs. Niestety potem już spadł na 1,72 a teraz już 1,57. Waterford w lidze same zwycięstwa u siebie. Sligo w tym sezonie na wyjeździe to zespół nieobliczalny i mocno się stawia najlepszym ale gospodarze powinni wymęczyć zwycięstwo.
Dywizja1:
Drogheda-Shelbourne TYP BTS kurs 1,65 7/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Tak, tak bardzo wysoka stawka bo aż 7/10 ale co tu grać innego jak trzy dni temu w Pucharze Ligi Muszelki wygrały z Droghedą..7:2. Drogsi będą się chcieli zrewanżować bo we wtorek wystawili trochę mierny skład i to się zemściło. Zresztą grałem wtedy również BTS. Gospodarze bez zawieszeń a goście bez Marka Hughesa i Lorcana Fitzgeralda. Podobnie jak parę dni temu tu muszą paść gole. Goście grają trochę słabiej na wyjeździe ale chyba nie zapomną jak się strzela gole miejscowym.
Galway-Cobh Ramblers TYP 1 kurs 1,66 5/10 g.20.45 3:0 WIN
PS: Bez jaj ale gospodarze którzy mają na papierze najlepszy skład w 2 lidze na 5 miejscu w tabeli ? Dzisiaj ich obowiązkiem jest wygrać z Ramblersami którzy dostali w ostatniej kolejce lanie u siebie od Drogsów 1:5. Pisałem już wcześniej że pięta achillesowa miejscowych to gra na wyjeździe. No ale dzisiaj grają u siebie więc będzie sensacja jak nie zdobędą 3 oczek.
UC Dublin-Wexford TYP 1 kurs 1,35 6/10 g.20.45 3:2 WIN
PS: Malutki kursik do taśmy. Można grac -1,5 jak ktoś chce. Po prostu podaje ten typ z racji że opisuje wszystkie spotkania. Studenci to lider i na teraz lepszy zespół o klasę od Wexford. Gospodarze bez trzech piłkarzy ale powinno się skończyć minimum 2:0. Goście wysoko pokonali ostatnio Athlone ale jak piszę U.C.D to inna półka. Ostatnio przecież wygrali po bardzo dobrym spotkaniu z Longford na wyjeździe 2:0. Z tym Longford który wygrał w Pucharze Ligi z..Shamrock.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom