>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, Budapeszt - 23.04-29.04.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Barcelona, Hiszpania
Data rozgrywania: 23.04.2018 - 29.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,794,220
Oficjalna strona turnieju: https://www.barcelonaopenbancsabadell.com/es
Lista Startowa: https://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/bcnopenbs_settings/barcelona_md_0.pdf
Drabinka: https://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/bcnopenbs_atp/completed/mds.pdf
Plan gier: https://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/bcnopenbs_atp/completed/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/atp-barcelona/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Florin Mergea/Aisam Ul Haq Qureshi

Miejsce: Budapeszt, Węgry
Data rozgrywania: 23.04.2018 - 29.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: https://www.hungarianopen.org/
Lista Startowa: https://www.hungarianopen.org/players
Drabinka:
Plan gier: https://docs.wixstatic.com/ugd/38834e_dbbbe7326c324da8bb278c5441491369.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/hungary/atp-budapest/
Zwycięzca singla 2017: Lucas Pouille
Zwycięzcy debla 2017: Brian Baker/Nikola Mektic​
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Jednym z pewniejszych typów na jutro wydaje mi się Watutin po 1.80 z Moutetem fortuna. Miałem okazję oglądać kilka spotkać francuza i to jeszcze nie ta głowa, młody często się podpala i denerwuje, a naprzeciwko staje ograny ostatnio na mączce Watutin któremu udało się ostatnio ograć np. Struffa czy Ramosa, z Andujarem który ostatnio jest w gazie też tanio skóry nie sprzedał. Dla mnie to 1.80 to promocja. ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Fratangelo-Andujar 2 @1.28 &lt;6-0 6-5 serwis na mecz i ... przegral&gt;

Maly kombinacyjny, ale powinien byc pewny. Andujar wrocil do dobrego grania i wygral w Marakeszu. Mial tydzien przerwy, wiec to duzy plus po dkatem odpoczynku. Fratangelo oczywiscie do Europy przyjezdza. Amerykanin zaslynal faktem, ze wygral juniorksi French Open kilka sezonow temu, wiec cegla mu nie obca. Nie wyobrazma sobie jednak by Andujar nie awansowal do turnieju glownego i to w w Barcelonie, gdzie zagral w przeszlosci w przeszlosci juz w samym finale z Nishikorem i gdzie zagral jeden z najlepszych turniejow w swoim zyciu. Dobra pora by zaatakowac teraz dobry wynik w turnieju rangi &quot;500&quot;.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Miejsce lucky losera jest od 3 sezonow losowane i zaden zawodnik nie moze byc pewny tego miejsca. Zrobiono to m.in. w celu eliminowania takich przypadkow.
Tak mowia oficjalne przepisy ATP (odsylam do ATP Rulebook).
http://www.atpworldtour.com/en/corporate/rulebook
Jeśli w Barcelonie zwolni sie w drabince miejsce dla Lucky losera to bedzie on losowany sposród dwojki najwyzej rozstawionych zawodnikow, ktorzy przegrali w decydujacej rundzie kwalifikacji, czyli Vatutin (nr 5) i Escobedo (nr 8).
Jesli pojawilyby sie dwa miejsca dla Lucky loserów to te dwa miesca bedą losowane sposród trójki najwyzej rozstawionych zawdodnikow, ktorzy przegrali w decydujacej rundzie kwalifikacji, czyli Vatutin (nr 5), Escobedo (nr 8) i Kovalik (nr 9).
Itd. w zaleznosci od ilosci zwolnionych miejsc. Pewnosci 100% zaden zawodnik nie ma ze dostanie sie do turnieju glowengo jak przegra. Tak to wladze ATP obmyslily.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie bez spin. Moja zlota zasada brzmi: nie grac kwalifikacji !!! tam, co poniektorzy juz wiedza , ze jak dostana lanie to i tak dostana dzika karte Lucky Looser ???? nigdy nie gralem kwali i grac nie bede.
Mimo to fajnie jest zobaczyc w Budapeszcie Hurkacza. Polak lat 21, 1,96 wzrostu a mimo to na ziemi ograł i Bagiete i dzis Monteiro ???? Jak bedzie trenował dalej to moze kiedys zobaczymy go na Wimbledonie w 3 lub 4 rundzie , bylo by miło bo Jerzyk juz siega dna , woli ChillOut etc ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie.
Skąd takie kursy na Albota?
Millman nie umie grać na ziemi przecież. Serio, kilka razy oglądałem go to nie ma w ogóle pojęcia o grze na nawierzchni ziemnej. A Albot to przecież ma mase spotkań rozegranych na mączce. Rozumiem, że Albot ostatnio gówno gra, ale żeby nie był faworytem na ziemi z Milmankiem?!?
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Witam. Orientuje sie ktos jak wyglada nawierzchnia w Barcelonie jesli chodzi o szybkosc? Widze male value w meczu Robredo z Karlovicem. Hiszpan gra u siebie, gral w tym turnieju bardzo czesto, kiedys wygrywajac. Ivo nie lubi grac na clayu. Ostatnie wygrane w houston to inny temat. Maczka w usa rozni sie od europejskiej. Hiszpan technicznie lepszy. Kurs w totomixie 2.50 bardzo zacheca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Paire - Jarry
Dobre spotkanie na małe przełamanie Francuza.
Zaraz mecz się zaczyna, więc krótko.
Niby Benoit coś dolega, niby coś mu jest, Ale jednak nie odpuszczał w dwóch ostatnich spotkaniach i z Simonem i z Lopezem. Ma rytm jakiś meczowy i grał już coś na europejskiej mączce.
Jarry to gość, który ostatni mecz na poziomie ATP rozegrał 4 marca i to w Sao Paulo, czyli bardziej u siebie (Nie od dzisiaj wiadomo, że goście z Ameryki Południowej zdecydowanie bardziej wolą grę na własnym kontynencie).
Paire w 2016 roku dochodził do półfinału, A on lubi pograć tam gdzie już kiedyś coś mu wychodziło.
Kursy wyrównane, Ale ja idę w stronę Francuza. Na pewno nie zaryzykuje 1.70 na Jarrefo
Paire, Benoit @2.18
✅

Mecz trudny do oglądania, ale i takie się czasami zdarzają. Ważne, że typ ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ojeda L. R. - Cuevas P.
Ojeda L. R. ::: 6,70 ::: 0,5/3
Ojeda L. R. +1,5 S ::: 2,76 ::: 1/3

Polecam oczywiście też bezpieczne opcje, ale gra na Cuevasa po 1,15 w 1 rundzie jest jeszcze gorsza niż granie na Verdasco po 1,20. Otóż Pan Cuevas jest tak dobry na mączce jak w wtapianiu. Przykładów zaraz podam mnóstwo, a jedynym argumentem przeciwko typowi jest fakt, że w następnej rundzie czeka rozstawiony już Mannarino i ogólnie nie ma zbyt ciężkiej drabinki. Ojeda to reprezentant gospodarzy grający tutaj od kwalifikacji, dwa mecze już wygrał.
Cuevas vs. (clay)
Kitzbuhel - Ofner S. 2:1 4,25
Hamburg - Kuznetsov 2:1 2,1
Bastad - Laaksonem 2:0 5,50
Barcelona - Khachanov 2:0 3,00
Rio - Arthur De Greef 2:1 5,00
Buenos Aires - Dolgopolov 2:0 2,25
Shanghai 2016 hard - Di Wu 2:1 5,50
Umag 2016 - Elias 2:1 4,50
Rome 2016 - Mahut 2:1 5,10
Wynik: 0:2
Pozostałe typy na dzisiaj:
Sandgren T. ::: 1,74 ::: 1/3
Paire B. ::: 2,24 ::: 1/3
Basic M. - Cecchinato M. O 21 ::: 1,72 ::: 1/3
Granollers-Pujol M. -1 G ::: 1,72 ::: 1/3
Garcia-Lopez G. -1,5 S ::: 2,30 ::: 1/3
Tsitsipas S. -1,5 S ::: 1,93 ::: 1/3
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Maden-Fucsovics 2 @1.47

Zaczne od prostego stwierdzenia. Jesli nie wygra zawodnik gospodarzy to bedzie rozczarowanie. Fucsovics zaliczyl znakomity Australian Open (chyba tam byla 4-ta runda z Federerem, jesli sie nie myle). Na pewno licza na dobry wystep Wegra gospodarze. Kiedys Fucsovics jezdzil do Barcelony, ale ze teraz mamy w kalendarzu tutaj. Rok temu druga runda, ale w ciagu ostatniego roku notowania i renoma Wegra poszly znacznie w gore. Fucsovics gral tez w Monte Carlo, gdzie przegral bo dramatycznym meczu z Medvedevem, ale Wegier jest w grze i zaliczyl turniej rangi ATP 1000, wiec to tez plus. Serio, porazka Fucsovicsa bedzie odebrana jako niewypal, wiec wydaje mi sie, ze Wegier powinien stanac na wysokosci zadania.
Fratangelo-Vatutin 1 @1.7

Fratangelo wczoraj ogral Andujara w decydujacym meczu kwalifikacji, co mnie poniekad zszokowalo. Andujar porwoadzil 6-0 6-5 i serwowal Hiszpan na mecz i o dziwo jeszcze wygral Amerykanin. Fratangelo najprawdopodobniej gra wiec dobrze. Amerykanin lubi przyjechac do Europy i pograc na cegle. Wspominalem, ze on wygral juniorski French Ooen kilka dobrych sezonow wstecz, ale i tak wynik wczorajszego meczu jest dla mnie zaskakujacy. Vatutin znany jkest polskiej publicznosci glownie z faktu wygrania cahllengera w Poznaniu. Ostatnio wygrane bodajze dwa mecze w MArakeszu, ale to jednak troche zasciankowy turniej i Rosjanin jednak bez znazacych wynikow w turniejach wyzszych kategorii rzedu ATP 500 czy ATP1000. Fratangelo wygrywal nawet mecz na French Open, wydaje Amerykanin mi sie tutaj faworytem i tyle.
No i mysle czy to juz czas na Klizana czy nie, bo jak Słowak gra &quot;piecsetke&quot; to zazwyczaj konczy to sie bardzo dobrym wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
C 247

corner91

Użytkownik
Lopez - Lajovic
Lopez Wygra @ 1.75 forBet

Lopez na własnym podwórku podejmuje Lajovica, który gra dość przeciętny tenis co mówi jego pozycja w rankingu ATP. Pomimo dość sporej różnicy wiekowej nie widzę tutaj żadnego handicapa w stronę Lajovica wręcz przeciwnie doświadczenie Hiszpana powinno dać mu tutaj przewagę w grze. Co do bezpośrednich spotkań obu zawodników Lopez wychodzi korzystnie a kurs wystawiony na niego to dla mnie okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
We wtorki dużo meczów, zazwyczaj duże roszady, w kalendarzu duże turnieje (3x1000 Monte Carlo, Madryt, Rzym), dużo mniejszych turniejów.
Gojowczyk P. - Pella G.
Pella G. -1,5 S ::: 1,87 ::: 1/3
H2H 1:0 z przed roku na turnieju w Atlancie (hard), padły 3 sety gdzie w ostatnim był tie-break. Gojowczyk od jakiegoś czasu gra przede wszystkim na kortach szybkich, tam odnosi znacznie lepsze rezultaty, a mączę chyba traktuje jako urozmaicenie w tourze. Moje słowa nie są na pewno na wyrost, bo Gojowczyk zagrał rok temu całe 3 mecze na clayu, były to kwalifikacje RG. W 2016 było to 5 meczów, 3 przegrane.
Pella to dla mnie taki mączny Denis Istomin, nic wielkiego, ale na clayu potrafi grać, gra zdecydowanie więcej niż Niemiec. Od czasu zrobi jakiś wynik i to by było na tyle. Odnośnie tego Niemca to wygląda to tak, że w następnym tygodniu mamy turniej w Monachium czyli Gojowczyk zagra na własnych śmieciach, z drugiej strony właśnie rok temu tam Pella doszedł do finału grając od kwalifikacji wygrywając aż 6 meczów po drodze. Jednak Barcelona to 500 więc zobaczymy co tu obaj Panowie pokażą. Pella jest słusznym faworytem meczu, ale ja unikam gry po 1,30 na czysty win dlatego polecam opcję na 2:0.
Wynik: 0:2
Pozostałe typy na dzisiaj:
Zopp J. +1,5 S ::: 2,20 ::: 1/3
Lorenzi P. ::: 1,87 ::: 1/3 MASS PICK - KOLEJNY RAZ
Troicki V. ::: 2,40 ::: 1/3

Berrettini M. ::: 1,84 ::: 1/3
Piros Z. ::: 2,30 ::: 1/3
Seppi A. -1,5 S ::: 1,87 ::: 1/3

Maden Y. - Fucsovics M.O 20,5 ::: 1,73 ::: 1/3
Maden Y. +1,5 S ::: 1,81 ::: 1/3 (SPADKI O JAKIEŚ 0,40 NA FUCSOVICS)

*4:6 1:3 WĘGIER I GOODBAY.
Haider-Maurer A. +1,5 S ::: 2,37 ::: 1/3
Cuevas P. -1,5 S ::: 1,93 ::: 1/3
Sousa J. -1,5 S ::: 2,37 ::: 1/3

Lopez F. - Lajovic D. O 23 ::: 1,88 ::: 1/3
Goffin D. - Granollers-Pujol M. O 20 ::: 1,78 ::: 1/3 [*]DLA HISZPANA
Jaziri M. ::: 1,72 ::: 1/3
 
titan 442

titan

Użytkownik
Bautista - Karlovic
Typ: Karlovic +3.0 gemy @1.87 Pinnacle
1j
Jeden mecz tych panów na ziemi w zeszłym roku. 2:1 Karlovic po samych tie-breakach. Ostatni mecz Karlovica to także 2:1 po dwóch tie-breakach. To serwisant, nawet na ziemi gra prawie same tie-breaki. Różnice w wygranych gemach w jego meczach są zwykle w przedziale 1-2, bo to same 7:6,6:7,7:6. Tutaj dostajemy handicap +3 gemy po fajnym kursie, w dodatku na zawodnika który prowadzi w H2H.
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Bautista - Karlović 1 @1.40
Oglądałem wczoraj Karlovicia i to co gra to jest porażka. Wczoraj około 30 asów z Robredo, ale przy serwisie Robredo grał strasznie żenująco, w sumie jak zawsze. Bautista to już nie ta półka, co Hiszpan, zatem stawiam na pewne zwycięstwo Bautisty.
Oprócz tego bez analizy:
Carballes Baena win @1.25
Lopez F win @1.71
Kubot/Melo win @1.30
Wozniacki - 1.5s @1.30
Fucsovics @1.45
Goffin @1.30
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nishikori 2:0 - Garcia Lopez
Nadal 2:0 - Carballes Baena
Ramos - Dutra Silva
Djokovic - Klizan
Ako @2.90
Cała czwórka nie powinna mieć problemów z wygraniem swoich spotkań łączny kurs jest przyjemny Kei i Rafa powinni szybko uporać się ze swoimi rywalami, Ramos już wygrał 2 razy z Rogerio według mnie jest poziom wyżej i też powinien wygrać a Djoko wracający powoli na dobre tory też bez większych problemów powinien to wygrać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rok temu jeden z bardziej &quot;dziwnych&quot; wyników, Sugita (LL) vs. Busta 6:3 6:3, kursy około 7,00, w następnej rundzie Japończyk przegrywa 1:6 2:6 z Thiemem, a Busta tydzień później wygrywa Estoril.
Chung H. - Fratangelo B.
Chung H. -1,5 S ::: 1,75 ::: 1/3
Z Chungiem to sprawa jest prosta, facet albo wygrywa 2:0, albo najczęściej przegrywa 0:2 w ostatnim czasie. Rok temu genialny sezon, tutaj grał w ćwierćfinale grając od kwalifikacji. W tym roku widać mocny kalendarz z dużymi turniejami. Jak tak dalej pójdzie zobaczymy go w okolicach top 10.
H2H 1:1 z 2015 roku, czyli Chung wtedy miał jakieś 18 lat, a i tak na mączce w Challengerze wygrał 2:0. Amerykanin w Europie na mączce, to mi się kompletnie nie widzi. Do tego ranking z poza setki. Jedyne co go tutaj premiuje to 3 wygrane mecze łącznie z kwalifikacjami.
Wynik: Walkower
Pozostałe typy na dzisiaj:
Cecchinato M. -2 G ::: 1,90 ::: 1/3
Bedene A. -1,5 S ::: 2,12 ::: 1/3
Struff J-L. -1,5 S ::: 1,84 ::: 1/3
Dimitrov G. -1,5 S ::: 1,92 ::: 1/3
Klizan M. - Djokovic N. O 19,5 ::: 1,74 ::: 1/3
Munar J. - Thiem D. O 19 ::: 1,87 ::: 1/3
Silva D. R. - Ramos A. O 21 ::: 1,81 ::: 1/3

Schwartzman D. - Tsitsipas S. O 21,5 ::: 1,71 ::: 1/3
Mayer L. - Khachanov K. O 23 ::: 1,96 ::: 1/3
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Simon- Dimitrov 1 3.35 forbet
5-3 dla Simona z nielubiącym claya Dimitrovem. Francuz ograł wczoraj gładko trochę niżej sklasowanego rywala, a dzisiaj pokona nierówno grającego Dimitrova.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dzisiaj z Barcelony nie gram grubo, ale mam dwa typy: Mayer i Carreno Busta .
Dwóch graczy doskonale czujących sie na nawierzchni ziemnej i zdecydowanie bardziej regularnych od swoich rywali. Obaj potrafią wykorzystywać nawierzchnię do swojej gry.

Argentyńczyk potrafi grać z lepszymi na jego nawierzchni i Karen musi naprawdę zagrać na mega poziomie by pokonał Leonardo. Czy tak zagra? Nie wiem. Rosjanin miewa wahania formy spore. Jeden mecz gra tak, drugi inaczej. Sądzę, że dzisiaj wygra Mayer, a kurs 2.15 to bardzo korzystna oferta.
Leo nie grał w Monte Carlo i będzie głodny gry. To może wyjść na dobre.
Mayer, Leonardo @2.15

W drugim meczu wracający Pablo z Paire. Typ raczej przeciwko Francuzowi. Nie podoba mi się jego gra na ziemi ostatnio. Nie zmieniła tego wygrana z Jarrym w 1 rundzie. Jarry mógł ten mecz spokojnie wygrać. Benoit ma nędzny forehend, większość pkt zdobywał ze strony bekhendowej i tu upatruje sporych szans dla Pablo. On jak nikt inny potrafi wykorzystać mankamenty rywala i podobnie jak Leo Mayer doskonale czuje się na mączce i trzeba wznieść się na top poziom by pokonać go na tej nawierzchni. Również Pablo nie grał w Monte Carlo. Rok temu miał wpadkę z Sugita, ale nic dwa razy się nie zdarza. Stawiam na Hiszpana.
Carreno-Busta, Pablo @1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
C 247

corner91

Użytkownik
Dzisiaj z Barcelony nie gram grubo, ale mam dwa typy: Mayer i Carreno Busta .
Dwóch graczy doskonale czujących sie na nawierzchni ziemnej i zdecydowanie bardziej regularnych od swoich rywali. Obaj potrafią wykorzystywać nawierzchnię do swojej gry.

Argentyńczyk potrafi grać z lepszymi na jego nawierzchni i Karen musi naprawdę zagrać na mega poziomie by pokonał Leonardo. Czy tak zagra? Nie wiem. Rosjanin miewa wahania formy spore. Jeden mecz gra tak, drugi inaczej. Sądzę, że dzisiaj wygra Mayer, a kurs 2.15 to bardzo korzystna oferta.
Leo nie grał w Monte Carlo i będzie głodny gry. To może wyjść na dobre.
Mayer, Leonardo @2.15

W drugim meczu wracający Pablo z Paire. Typ raczej przeciwko Francuzowi. Nie podoba mi się jego gra na ziemi ostatnio. Nie zmieniła tego wygrana z Jarrym w 1 rundzie. Jarry mógł ten mecz spokojnie wygrać. Benoit ma nędzny forehend, większość pkt zdobywał ze strony bekhendowej i tu upatruje sporych szans dla Pablo. On jak nikt inny potrafi wykorzystać mankamenty rywala i podobnie jak Leo Mayer doskonale czuje się na mączce i trzeba wznieść się na top poziom by pokonać go na tej nawierzchni. Również Pablo nie grał w Monte Carlo. Rok temu miał wpadkę z Sugita, ale nic dwa razy się nie zdarza. Stawiam na Hiszpana.
Carreno-Busta, Pablo @1.55
Leonardo Mayer oczywiście jest dobrym graczem jednak jeżeli chodzi o obecną formę oraz ogranie w tym sezonie lepiej wygląda Chaczanow, który na nawierzchni ziemnej poległ z Rafaelem Nadalem reszta spotkańto pewne wygrane Rosjanina. Kursy adekwatne tak do samej formy jak i ogrania w tym sezonie. Patrząc na to iż zawodnicy nie mieli ze sobą doczynienia uważam iż lepiej spisze się młodszyzawodnik, który mana swoim koncie udane zawody w Monte Carlo. Chęci oraz determinacji nie można odebrać żadnej ze stron jednak gra Rosjanina przemawia za tym abym na niego postwił.
Mayer - Chaczanow
Chaczanow Wygra @ 1.65 forBet
 
M 0

marcin19933

Użytkownik
Dzisiaj z Barcelony nie gram grubo, ale mam dwa typy: Mayer i Carreno Busta .
Dwóch graczy doskonale czujących sie na nawierzchni ziemnej i zdecydowanie bardziej regularnych od swoich rywali. Obaj potrafią wykorzystywać nawierzchnię do swojej gry.

Argentyńczyk potrafi grać z lepszymi na jego nawierzchni i Karen musi naprawdę zagrać na mega poziomie by pokonał Leonardo. Czy tak zagra? Nie wiem. Rosjanin miewa wahania formy spore. Jeden mecz gra tak, drugi inaczej. Sądzę, że dzisiaj wygra Mayer, a kurs 2.15 to bardzo korzystna oferta.
Leo nie grał w Monte Carlo i będzie głodny gry. To może wyjść na dobre.
Mayer, Leonardo @2.15
Z tym Mayerem to ja bym uważał, oglądałem mecze Kaczanowa z Kokkinakisem i Simonem i przecież rusek grał tam bardzo dobrze... Potem przegrana z Nadalem ale też coś tam powalczył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom