>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraż o utrzymanie: Wolfsburg - Kiel (dwumecz)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dwumecz o utrzymanie w Bundeslidze. Spotkanie barażowe VfL Wolfsburg - Holstein Kiel odbędzie się w czwartek 17 maja o godzinie 20:30 zas rewanz w poniedzialek 21 maja o godzinie 20:30.
Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga - Baraż o utrzymanie
Godzina: 20:30
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Kiel
Typ: over 3.5 zółtych kartek
Kurs: 1.52 ⛔ 0 kartek co za tragedia :dntlck:
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wprawdzie jest to dopiero pierwsze spotkanie miedzy tymi druzynami w walce o utrzymanie lub awans do Bundesligi ale determinacji od poczatku nie powinno nam tutaj zabraknac. Proponuje wam typ na over 3.5 zoltej kartki z tego wzgledu ze ranga tego pojedynku jest ogromna. Linia nie jest zbyt wysoka i wybralem wariant najbardziej bezpieczny. Sedzia tego spotkania bedzie Pan Deniz Aytekin ze srednia 4.22 kartki na mecz co jak na standardy ligi niemieckiej jest bardzo dobrym wynikiem biorac pod uwage ukierunkowanie naszego typu. Bede mocno zdziwiony jesli dzisiaj na Volkswagen Arena przynajmniej 4 zoltek nie zobaczymy..
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ja na ten mecz proponuję remis.
Pierwszy mecz zawsze jest takim z dziedziny &#39;przede wszystkim nie przegrać&#39;. Wiadomo, że dobrze byłoby wygrać a przynajmniej strzelić ale mówimy tutaj o barażach i trzeba wziąć pod uwagę to, że Wilki ze swoją formą nie są faworytem.
Wolfsburg remisował na potęgę zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Kiel również remisy bardzo lubi. Co więcej Wilki na wyjazdach czuły się nie gorzej niż u siebie więc wydaje mi się że rewanż ich nie powinien przerażać.
Wg mnie będzie trochę macania i ostatecznie jakieś 1:1.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Polecam granie na Wolfsburg, oni to dzisiaj zabieraja, ten sklad nie spadnie wybaczcie Panowie, ja gram czysta 1 po 2.05!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Kiel-Wolfsburg
Typ: 1/1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:30
analiza: Rewanżowe spotkanie barażowe o zostanie w niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Kiel na swoim stadionie podejmowała będzie Wolfsburg. Gospodarze tym razem są lekkim faworytem do zwycięstwa, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie popularnych &quot;Wilków&quot; Kiel poniósł porażkę 1:3 , pomimo tego iż grał na podobnym poziomie do zespołu z Bundesligi, a w drugiej połowie zagrał nawet lepiej niże ekipa Wolfsburga, stworzył sobie więcej okazji do zdobycia bramki, niestety zabrakło im skuteczności. Myślę że pomimo tego iż na pewno łatwe zadanie to dla nich nie będzie to gospodarze sa w stanie odrobic straty z poprzedniego spotkania. Kiel na swoim stadionie grywał lepsze spotkania na zapleczu Bundesligi a Wilki czasem miewały dobre mecze wyjazdowe, ale były to raczej wyjątki. Myśle że w tym spotkaniu będzie tak iż gospodarze, którzy potrzebują szybko strzelonej bramki będą chcieli zaatakować od pierwszych minut meczu. Stawiam iż do połowy będą już prowadzili i myślę że mogą tutaj spokojnie wygrać , ale czy uda im się wyeliminować ekipę przyjezdnych tego nie wiem, mój typ to 3-4 gole w spotkaniu oraz dokładny wynik 2:1 może 3:1 , bowiem liczę iż goście również bramkę w tym meczu wyjazdowym będą w stanie strzelić, pomimo osłabień w składzie.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Polecam granie na Wolfsburg, oni to dzisiaj zabieraja, ten sklad nie spadnie wybaczcie Panowie, ja gram czysta 1 po 2.05!
Chłopie, to jest w ogóle nie po polsku ... weź to popraw, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z tego co widziałem pierwszą połowę i trochę drugiej to Kiel mega kupa w gaciach do początku meczu, właściwie nie wiadomo czemu. To miała być nagroda za cały sezon czyli podejście powinno być zupełnie inne. Z resztą zapowiadali sami, że nie wiedzą co to stres przed pierwszym gwizdkiem. Ale jednak to było czcze gadanie i boisko zwryfikowało jak się denerwowali. A mimo tego potrafili super akcją wyrównać i mieć klika kolejnych okazji. Idąc tym tokiem rozumowania dzisiaj już tak naprawdę powinny im puścić nerwy i zagrać na maksa przy swojej publiczności. Gdyby to oni mieli 3-1 wyjazdu to denerwować się taką okazją aż by wypadało ale teraz? W piłkę grać potrafią, ten Draxler w ofensywie bardzo obiecujący zawodnik. Wolfsburg oczywiście poza tym, że wygrał i ma tą zaliczkę niczego wielkiego nie pokazał, pozwalali na dużo Kilonii. Tak wygląda obraz pierwszego meczu i wszystkich innych okoliczności. W pierwszym meczu na wyjeździe na gości było raptem 4,00. Biorę zwycięstwo gospodarzy, teoretycznie Wolfsburg ma ten luksus, że jedną jak przegra świat się nie zawali.
Kiel @2,25
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
BTTS/over 2.5 @1.7 STS
Dla mnie mecz będzie otwarty, bo gospodarze nie mają nic do stracenia, natomiast przyjezdni potrzebują gola, żeby być niemalże pewnym utrzymania. Osobiście wątpię, by Kiel miało szansę na awans do bundesligi kosztem Wolfsburga, ale stawiając liczę na widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom