>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Etoto - rejestracja

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czy admini, modzi szykują jakieś promo za rejestracje w etoto? Strona nie dawno ruszyła z nową szatą graficzną i innymi niby ulepszeniami, ja narazie jeszcze nie jestem przekonany do nich, więc się nie rejestrowałem, ale jakbyscie dawali jakies bonusy za rejestracje z linka forumowego to pewnie bym rozwazył...
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Ja pare miesięcy temu korzystałem z bonusu 100% do 500zl , jestem zadowolony, nie było żadnych problemów z wypłata i weryfikacją. Dopytywalem sie ostatnio na czacie o bonusy bo obecnie zadnego nie ma . Powiedziano mi ze wkrotce pojawią sie atrakcyjne bonusy zarowno dla nowych jak i starych graczy.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Sorry za post pod postem ale cofam to przy wpłacie wyskakuje takie coś:
Wyrażam zgodę na przekazanie przez PayPro S.A. w Poznaniu do E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. („E-TOTO”) w Warszawie (00-503) przy ul. Żurawiej 8, KRS: 0000370248, numeru rachunku płatniczego, z którego nastąpi płatność oraz imienia i nazwiska/nazwy i adresu, w związku (w celu) z koniecznością realizacji obowiązków E-TOTO wynikających z przepisów prawnych dotyczących gier hazardowych i przepisów prawnych o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, to jest obowiązków związanych z identyfikacją i weryfikacją klienta oraz archiwizacją danych o uczestnikach zakładów wzajemnych.
Oznacza to że mamy prekursora nieanonimowych wpłat przez P24,jeszcze odgrazaja sie ze powiadomia odpowiednie organ buahahaha w przypadku wplat z innych rachunkow red card dla nich wplacam 50 dych biore zaklad i sie zawijam
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Skorzystalem dzisiaj z tej oferty za 50 zl poszedl kupon i dzisiaj nagle od razu wygrana ale lepiej wygrac niz przegrac i zwrot 50 zl. Pozdro
tak konkretnie to w przypadku zagrania za 50zl i przegrania to nie zwracaja calych 50zl tylko 44zl, bo de facto tyle wynosi stawka reszta to podatek
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Jak widzę tych panów na 1 stronie(borek i hajto) to podziękowałem nawet jakby dawali 1tys za free bez obrotu!!
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Ja za to polecam ten cashback, jeśli komuś 100zł sprawia różnice. Za 100 można się pokusić o jakąś fajną taśme. Ja zagrałem, ponad 600 wygrałem, wypłata w pare minut i tyle mnie tam widzieli ;)
Dodam, że jeszcze kumple robili i w przypadku przegranej też nie ma problemu z wypłatą
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Czy jak zagram akumulatora np mecze z tenisa,kosza itp to w razie przegranej będzie zwrot? Napisane cos w reg iż nie mona meczów gdzie nie ma remisu.
 
Do góry Bottom