>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 129: Maia vs. Usman

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 129: Maia vs. Usman

Data: 19 maja 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (cała gala)
Miejsce: Movistar Arena - Santiago, Chile
Walka wieczoru
170 lbs: Demian Maia (25-8) vs. Kamaru Usman (12-1)
5 rund
Co-main event
125 lbs: Alexa Grasso (10-1) vs. Tatiana Suarez (5-0)
Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
205 lbs: Jared Cannonier (10-3) vs. Dominick Reyes (8-0)
135 lbs: Diego Rivas (7-1) vs. Guido Cannetti (7-3)
125 lbs: Veronica Macedo (5-1-1) vs. Andrea Lee (8-2)
170 lbs: Vicente Luque (12-6-1) vs. Chad Laprise (13-2)
Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
170 lbs: Zak Cummings (21-5) vs. Michel Prazeres (24-2)
125 lbs: Brandon Moreno (14-4) vs. Alexandre Pantoja (18-3)
115 lbs: Poliana Botelho (6-1) vs. Syuri Kondo (6-0)
145 lbs: Gabriel Benitez (20-6) vs. Humberto Bandenay (14-4)
Karta przedwstępna (od 00:30 polskiego czasu)
145 lbs: Enrique Barzola (14-3-1) vs. Brandon Davis (9-4)
135 lbs: Enrique Briones (16-7-1) vs. Frankie Saenz (11-5)
155 lbs: Claudio Puelles (7-2) vs. Felipe Silva (8-1)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciężka gala, same no-name&#39;y. Może dubel Vicente Luque + Dominick Reyes.
Pierwsza gala w Chile, więc cudów nie można się spodziewać. Pierwsza gala UFC w Polsce też raczej do zapomnienia, ale już druga była super. Czy nołnejmy to bym nie przesadzał, nie ma najgorętszych nazwisk, bo być nie może, ale parę prospektów jest, między innymi Usman i Tatiana Suarez po której niedługo można się spodziewać wiele.
Alexa Grasso - Tatiana Suarez
Tatiana Suarez Wins inside distance: Tak @ 2.95 ✅ Suarez via Submission (Rear-Naked Choke) R1 2:44
Duży mismatch na niekorzyść Grasso. Suarez nazywają „Khabibem w spódnicy” i coś jest na rzeczy, bo oboje czerpią siłę z tych samych atutów: zapasy, dominacja w parterze i brutalny g&amp;p. Amerykanka prezentuje światowy poziom zapasów, medalistka MŚ i pewnie byłaby też igrzysk, gdyby nie zabrał jej tego nowotwór (swoją droga niezła historia). Wróciła ale już nie na matę ale do klatki i w zawodowej karierze prezentuje się bardzo dobrze. Dominacja w zapasach, sprowadzenie do parteru i bardzo skuteczny, agresywny ground&amp;pound. Nie wiem jak strikerka Grasso miałaby się temu przeciwstawić, nie ma ani kończącego ciosu, w zapasach surowa, nie mówiąc o obronie przed obaleniami. Jedyna jej szansa to punktowanie w stójce, ale coś mi się widzi że długo na nogach walka nie będzie trwała. A na ziemi to już żywioł Suarez, gdzie również grozi poddaniem (fioletowy pas BJJ). Co do typu, pewnie i decyzja jednogłośna to najpewniejszy scenariusz, ale przy spodziewanej dominacji Suarez, zwłaszcza jak szybko sprawa przeniesie się do parteru to i skończenie całkiem prawdopodobne. Rywalka zostawi gdzieś rekę czy plecy, albo będzie miała dość i odklepie.
Poliana Botelho - Syuri Kondo
Zwycięzca meczu: Syuri Kondo @ 2.33 ⛔ kompletna pomyłka.. Botelho via TKO (Kick to the Body and Punches) R1 0:33
Bardzo wyrównany matchup i nie wiem czemu Brazylijka jest tu faworytką, chyba tylko przez to że z Chile bliżej do Brazylii niż do Japonii. Walka dwócj stójkowiczek i tam powinna się toczyć, obie jak przystało na tę wagę zadają mnóstwo ciosów, ale Japonka to już w ogóle, średnio 9 na minutę przy dobrej skuteczności. I myślę, że w takiej wyrównanej walce ta częstotliwość i ofens może się odbijać na kartach sędziów.
Kursy z Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Takie gale dobre do typowania tylko trzeba mieć czas na ogladanie i analizowanie tych nonamów.
Ja niestety go nie miałem ale rozkminiałem walkęc wieczoru. Maia 40 lat na karku, 2 ostatnie walki to przegrane z zapaśnikami, ktorych nawet nie udaloło się obalić. Do tego Brazyliczyk brał walkę w zastępstwie. Usman to kolejny mega zapaśnik, którego nikt w UFC jeszcze... nie probował obalić. Wynika to w głownej mierze z agresywnego stylu Nigeryjczyka, który cały czas napiera na przeciwnika ale intuicja podpowiada mi, że Maia zaskoczy świat mma, obali przeciwnika a nastepnie go podda. Kurs 7.0 na wygraną Brazylijczyka przez poddanie (na Unibet) dorzucam do kuponu systemowego (stawka ta z niższych ;) ) ⛔
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Poliana Botelho - Syuri Kondo
Zwycięzca meczu: Syuri Kondo @ 2.33 ⛔ kompletna pomyłka.. Botelho via TKO (Kick to the Body and Punches) R1 0:33
Kursy z Betsafe
Cytując klasyka, nigdy nie stawiaj na japońców. Koreańczycy jeszcze coś tam powalczą ale japońce to w ufc dramat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom