>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38 kolejka Seria A [19 - 20 maj 2018]

Status
Zamknięty.
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:

Juventus - Verona
Genoa - Torino
AC Milan - Fiorentina
Napoli - Crotone
Lazio - Inter
Sassuolo - AS Roma

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
B 167

borys30

Użytkownik
wszystko już praktycznie o pietruszkę
Napoli nie przegra u siebe i tym faktem wszystko może być wszędzie xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Ostatni mecz Buffona w sobote w barwach Juve. Myšlę że sobie postrzelają więc warto isc w strone bramek w mecz z Hellasem. Tak z ciekawości ktoś wie jaki bukmacher oferuję bramkę strzeloną przez Buffona? Przy jakimś karnym mogą mu dać strzelić.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ostatni mecz Buffona w sobote w barwach Juve. Myšlę że sobie postrzelają więc warto isc w strone bramek w mecz z Hellasem. Tak z ciekawości ktoś wie jaki bukmacher oferuję bramkę strzeloną przez Buffona? Przy jakimś karnym mogą mu dać strzelić.
Bez przesady. Nie wierzę w coś takiego. Buffon całą karierę to jednak był profesjonalista, a więc nie będzie podchodził do jakichś karnych itp. To nie ten zawodnika wg mnie. Szybciej go pożegnają w 80 minucie, jak go Szczęsny zmieni. W jakiegoś karnego osobiście nie chce mi się wierzyć. To żaden benefis, a mecz ligowy i nic nie zmienia tutaj fakt, że mają mistrzostwo. Zresztą to też brak szacunku do rywala, a jednak Buffon zawsze szanował przeciwników.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Bez przesady. Nie wierzę w coś takiego. Buffon całą karierę to jednak był profesjonalista, a więc nie będzie podchodził do jakichś karnych itp. To nie ten zawodnika wg mnie. Szybciej go pożegnają w 80 minucie, jak go Szczęsny zmieni. W jakiegoś karnego osobiście nie chce mi się wierzyć. To żaden benefis, a mecz ligowy i nic nie zmienia tutaj fakt, że mają mistrzostwo. Zresztą to też brak szacunku do rywala, a jednak Buffon zawsze szanował przeciwników.
no nie powiedziałbym że zawsze szanował, ale wracając do kolejki to ja tradycyjnie poszedłbym w overy jak to przewaznie bywa w ostatnich meczach Serie A
 
V 0

valdez

Użytkownik
Ostatni mecz Buffona w sobote w barwach Juve. Myšlę że sobie postrzelają więc warto isc w strone bramek w mecz z Hellasem. Tak z ciekawości ktoś wie jaki bukmacher oferuję bramkę strzeloną przez Buffona? Przy jakimś karnym mogą mu dać strzelić.
Unibet kurs 18.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Panowie to co polecacie ?
Spal / Udine ? wszystko fajnie graja u siebie ostatnia kolejka rywale o pietruszke ale jak Napoli nie pusci to i oni wygrywać nie musza ...
Inter zdecydowanie no-bet
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kolega wyzej uprzedzil mnie z betem bramke Gigiego ale mam jeszcze w zanadrzu kolejny bet i dziwie sie , ze nikt nie poruszyl tego tematu. Analiza raczej jest zbedna bo to co chce Wam zaproponowac to bardzo prosty temat.
Buffon zagra dzis w barwach starej damy po raz ostatni i jak wszyscy dobrze wiemy odchodzi jako wielka legenda, dlatego jestem pewien , ze jego koledzy z bloku defensywnego będą chcieli zrobic wszystko aby Gigi zachowal czyste konto. Chyba logiczne jest , ze tymbardziej on bedzie chciał zrobic wszystko zeby tej bramki nie wpuscic a , ze graja u siebie i to przeciwko spadkowiczowi to jest to bardzo prawdopodobne . Z racji tego , ze jestem w pracy to nie mam za bardzo czasu aby szukac najwyzszego kursu na to zdarzenie dlatego podaje kurs z sts , ktory w pelni mnie zadowala i tez troche dziwi bo w tym sezonie jak i tez poprzednich kursy na to , ze Juve wygra do 0 byly w granicach 1,50 czy nawet 1,40 zwlaszcza kiedy grali przeciwko druzyna pokroju Hellasu .

Juventus wygra do zera @1,70 Sts⛔⛔⛔

Edit : kurs juz wzrósł na 1,80 ????
Spodziewalem sie , ze Gigi zejdzie z boiska ale nie , ze zastapi go jakis Pinokio czy jak on sie tam zwie...no i niestety gosc nie podolal .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Odchodzi legenda Juventusu Turyn, dżentelmen, osoba, która nosiła Juve w sercu przez wiele sezonów. Był ze swoją Damą w jej najgorszych chwilach. O Buffonie można pisać i pisać.
Jeśli chodzi o ten mecz, to wszystko jest jasne. Juventus mistrzem Włoch, a Hellas spada do Serie B. Ten mecz ma sprawić radość dla kibiców i Buffona. Zawodnicy Juve mają się cieszyć i pożegnać godnie sezon.
W obecnym sezonie Stara Dama na własnym obiekcie straciła 7 goli. Jest to bardzo dobry wynik. Ich gra nie zawsze była przyjemna dla oka. Z drugiej strony są wyniki, jest liga, jest Puchar Włoch. Z przodu często brakowało ładu i składu. Dlatego proponuję:
Juve i poniżej 4.5 gola 1.75✅✅
lvbet
Grazie Buffon!
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
8,50 !!!! że Buffon strzeli gola ???? ???? ???? to tyle samo co np Barzagli..... buki ochu...li ??
Nie ma pewności czy będzie karny i czy jak będzie to Buffon podejdzie...
To juz lepiej zagrać że będzie karny w meczu bo i przecież Verona może mieć....
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Panowie we Włoskiej decyduje najpierw bezpośredni czy bilans bramkowy ?
wole się upewnić, dzięki
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
jakby ktoś chciał skorzystać
h2h między drużynami:
Crotone &gt; Chievo
Chievo &gt; Udinese
Chievo &gt; Spal
Spal &gt; Crotone
Spal &gt; Udinese
Udinese&gt;Crotone
Cagliari &gt;Crotone
Cagliari nie sprawdzałem w całości ????
Ja gram ako: 3.93 Udinese + Spal + Chievo
wiem, że Crotone może wtopić z Napoli i powyższe nie muszą wtedy wygrać, jednak licze, że nie będzie kalkulowania. Warto obserować LIVE co się będzie działo
Oprócz tego single:
Cagliari DNB @2.18
Crotone @7.50
wszyscy o utrzymanie walczą ????

uzupełnienie:
Cagliari &gt; Udinese
Cagliari &gt; Spal
Chievo &gt; Cagliari
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Panowie we Włoskiej decyduje najpierw bezpośredni czy bilans bramkowy ?
wole się upewnić, dzięki
Chyba bramki bo jak był korespondencyjny pojedynek Juve - Napoli mówili w Eleven ze Juve ma lepszy bilans bramek.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W serie a decyduje najpierw h2h. Potwierdzeniem jest to, że chievo mamy przed udine a mają o wiele gorszy bilans.
Dlatego proponuję
Lazio- Inter X @ 3,5 Fortuna
Inter dał.ciala ostatnio. Wysiłek tygodni poszedł.sie walić w jeden wieczór. Muszą pokonać Lazio aby wejść do LM. Wolałbym zobaczyć Inter na czwartym miejscu bo to ekipa z większymi perspektywami ale popełniają jeszcze za dużo prostych błędów. Lazio dzisiaj pewnie się ustawi solidnie w obronie chociaz też nie są oni tytanami gry def. i czuję wynik 0-0 1-1
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Chyba bramki bo jak był korespondencyjny pojedynek Juve - Napoli mówili w Eleven ze Juve ma lepszy bilans bramek.
Wlasnie na koniec sezonu bezposredni. Znalazlem jakis artykuł w necie o tym by sie upewnic.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Cagliari - Atalanta
Żółte Katki over 3,5 1.55 Totolotek
Mecz o stawkę dla jednych jak i dla drugich,
Cagliari gra o utrzymanie, natomiast Atalanta o Lige Europy.
W związku z tym uważam, że linia jest niska, a kurs do gry. Żółte Karki w ostatnich meczach tych drużyn:
5,6,4,4,8, 3 + 1 czerwona, 6,5,7 więc linia praktycznie za każdym razem pokryta. Liczba kartek w ostatnich meczach dla graczy Cagliari:
z Fiorentina 4,
z Romą 4
z Sampdorią 7
z Bologna 3
z Interem 1
z Udinese 2
Tak więc im bliżej końca sezonu i gdy widmo spadku się zbliżało pojawiało się coraz więcej kartek dla dzisiejszych gospodarzy,
Liczba kartek w ostatnich meczach dla graczy Atalanty:
z Milanem 7
z Lazio 2
z Genoa 3
z Torino 2
z Benevento 2
jak widać w każdym z tych meczy co najmniej 2 karki Atalanta zbiera.

Chievo - Benevento
Żółte Katki over 3,5 1.87 Totolotek

Mecz o utrzymanie dla Chievo oraz o godne pożegnanie się z Seria A dla gości. Linia przy tym kursie jak najbardziej do gry jak dla mnie, w pierwszym meczu tych drużyn były 3 kartki, ale myślę, że dziś będzie co najmniej o 1 więcej. Liczba żółtych dla graczy Chievo w ostatnich meczach:
z Bologna 4,
z Crotone 5.
Z Roma 2
z Interem 1
z Spal 2
oraz Liczba żółtych dla graczy Benevento w ostatnich meczach:
z Genoa 1
z Spal 2
z Udinese 4
z Milanem 4
z Atalanta 2
z Sassulo 2
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No i co nikt nie pisze jaka ustawka De Vrij zrobil?
Oczywiscie awans do ligi mistrzow Interu byl kupiony w porozumieniu z wlascicielami Lazio bo ktos zdrowy na umysle nie wystawilby go do tego meczu.
Wiec celowo to bylo zrobione
Ciekawe co na to 70 tysiecy kibicow Lazio ktorzy dopingowali i wierzyli w swoja druzyne?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom