>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka La Liga [19.05 - 20.05.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
38. kolejka

kursy od: Fortuna

Barcelona wczoraj doznała pierwszej porażki w LA Liga w tym sezonie co było sporym zaskoczeniem. Tak naprawdę gdy spojrzymy na tabelę to w lidze hiszpańskiej jest już wszystko rozstrzygnięte, ale myślę, że wspólnymi siłami znajdziemy coś ciekawego i zapodamy wszystkim.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkania, to na pewno pobieram zwycięstwo Betisu @ 2.84. Leganes jest już pewne utrzymania, a goście bije się o piąte miejsce w ligowej tabeli. Betis wraz z Villarreal mają pewny awans do eliminacji LE, ale zajęcie piątego miejsca daje dodatkową kasę dla klubu. Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.
W spotkaniu Celta-Levante poszukam goli over 2.5 gola + BTS @ 1.63. ✅ izzi Goście w mega gazie, gdzie wygrali pięć ostatnich spotkań, a ostatnio wpakowali pięć goli Barcelonie. Ostatnio ich forma strzelecka jest imponująca, wystarczy spojrzeć na historię spotkań. Celta na pewno lepiej spisuje się w spotkaniach domowych niż na wyjeździe. Jednak o ich bramkę nie powinniśmy się martwić, bowiem ten zespół w spotkaniach domowych strzela dość regularnie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Barcelona-San Sebastian
Typ: Barcelona -2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:45
analiza: Barcelona na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę realu sociedad san sebastian. Gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym ostatnim spotkaniu w obecnym sezonie. Zdobyli już kilka kolejek wcześniej tytuł mistrza kraju , dopiero w poprzedniej serii spotkań zanotowali 1 porażkę w obecnym sezonie i na pewno było to fantastyczne spotkanie w którym ekipa Barcelony straciła aż 5 bramek, sama zdobyła 4 więc było co oglądać, myślę że w dniu jutrzejszym każda z ekip zapomni o grze w obronie i znów zobaczymy kilka bramek, tym bardziej patrząc na spotkania gospodarzy w poprzednich spotkaniach widać iż za każdym razem grali mocno overowo, kolejno w ich meczach padało od końca kwietnia, 4-9-6-4-6-5, goście mieli spotkania ze znacznie mniejszą ilością goli, ale jutro zakończy swoją karierę Andres Iniesta więc myślę że będzie to spotkanie w którym ekipa gospodarzy będzie chciała strzelić jak największą ilośc bramek. Goście też mogą pozwolić sobie na wymianę ciosów , bowiem przecież nie grają o nic . Ostatnie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami również obfitowały w sporą ilością bramek, jutro czuję iż będzie tak samo, stawiam na wynik 4:1 po 90 minutach spotkania, myślę że Barcelona wygra wysoko.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Villarreal - Real Madryt
Typ: over 3.5 kartki
Kurs: 1.91 ✅
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Niziutka linia bo buki sugeruja sie, ze mecz bedzie o nic. Blad! Betis i Villarreal maja w tej chwili tyle samo punktow i wprawdzie oboje nie maja szans wskoczyc na miejsca premiujace gra w LM i w ich przypadku udzialem w LE musza sie zadowolic, ale gra idzie o duze pieniadze dla klubu. Im wyzej klub bedzie w koncowej klasyfikacji tym wieksza kasa. Jezeli Betis chociaz 1 pkt zdobecie w meczu z Leganes to przeskoczyc Villarreal w tabeli. Po za tym mecz jest dosyc prestizowy i odbywa sie na goracym terenie jakim jest niewatpliwie El Madrigal. Do tego mecz sedziowac bedzie Jose Maria Sanchez Martinez, ktory jest jednym z najbardziej overowych jesli chodzi o kartki arbitrem w Hiszpanii. Jego srednia to 6.01 zoltka na mecz. Pobieram!
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Barcelona pewniak, handicap -1 to lokata. Wg mnie ostatnia kolejka tak więc można się spodziewać sporej ilości bramek, w meczu Atletico też ciekawą opcją jest brak BTTS po 1,9 grałem to jeszcze rano na fortunie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca- Real Sociedad
Over 4,5 @ 2,16 Unibet
Iniesta strzeli @ 2,7 Fortuna
Iniesta pierwszy gol @ 8,5 Unibet
Ostatni taniec Don Andresa. Chyba jedyny gracz na półwyspie Iberyjskim gdzie jest wszędzie szanowany. To już, nie chodzi tylko o sytuację z RPA ale ogólnie o całą karierę i jego podejście do sportu. Może zdarzyło mu się nurkować kilka razy ale cóż to jest. Odkąd dowiedzieliśmy się, że odchodzi to.polujemy na Jego gola. Kursy spadają ale dzisiaj jest ostatnia szansa i to na camp nou. Liczę, że będzie dostawać stale fragmenty gry a może ktoś upoluje karniaka, chociaż Barca ma ich mało w tym sezonie. Nawet chyba rywale powinni być łaskawi dla Niego. Zagram tez, że strzeli pierwszy bo jednak może zejść przy owacjach ok. 60-70minuty. Odchodzi jeden z trzech najlepszych graczy Hiszpańskich w tym wieku obok Ikera,Puyola oraz Xaviego więc na prawdę należy to jakoś uczcić.
Over bramkowy tez do pobrania bo po.porazce z Levante, Barca juz nie broni rekordu wygranej ligi bez porażki. Idiota Valverde zarotowal tam składem gdy trzeba to było robić miesiąc czy dwa wcześniej. Rotacje wtedy dały by plusy na LM a rotacja z Levante odebrała rekord. Ktoś.rozumie takiego &quot;trenera&quot;? Zostawmy jednak tego szkoleniowca od siedmiu boleści. Dzisiaj powinno być radośnie, powinno być parcie do przodu bo co tutaj obie ekipy mają do stracenia? Messi też pewnie wejdzie później żeby coś skrobnąć. Barca od siebie wsadzi że 3 gole minimum a i Sociedad może coś wsadzi przy tym swięcie.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Barcelona- Real Sociedad
żółte kartki over 2,5
1.55 totolotek

Bardzo niska linia, niżej się nie da, często taka linia jest dla jednej z drużyn, mecz o pietruszkę jeśli spojrzymy na tabelę, ale jest to starcie dla Sociedad z Barceloną czyli bardzo duży prestiż, piłkarze mają też swoje ambicje, w Barcy być może zobaczymy kilku rezerwowych, którzy też mogą kartkę złapać.
A teraz przedstawię najważniejsze argumenty czyli historię kartek w meczach omawianych drużyn.
14.01.2018 5 ŻK
15.04.2017 5 ŻK
26.01.2017 6 ŻK
19.01.2017 3 ŻK
27.11.2016 6 ŻK
09.04.2016 4 ŻK
28.11.2016 5 ŻK
09.05.2015 6 ŻK
04.01.2015 9 ŻK

Jak widać nie ma meczu aby było poniżej 3 kartek, więc warto spróbować, kurs do dubla idealny.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Barca - Real Sociedad
Barcelona powyżej 2.5 gola @ 1.56
Iniesta gol @ 2.70
Coutinho gol @ 2.20
Fortuna

Ostatnie spotkanie w barwach Barcelony Iniesty. Trudno się typuje strzelców spotkania, ale to może wejść. Iniesta na koniec sezonu wypalił z dobrą formą i dziś zapewne godnie będzie chciał się pożegnać z kibicami jak i Camp Nou. Myślę, że koledzy będą go szukać w polu karnym aby Don Andres strzelił kolejnego gola w swojej karierze i ostatniego dla Barcelony. Mecz na ławce ma rozpocząć Messi, i w przypadku karnego na pewno do strzału podejdzie Iniesta. Ciekaw jestem tylko w której minucie ściągnie go Valverde bo do zmiany na pewno dojdzie. Mam nadzieje, że do tego czasu Hiszpan coś trafi.
Kolejnym strzelcem jest Coutinho. Transfer Brazylijczyka był strzałem w dziesiątkę, a sam zawodnik strzelił już 7 bramek i zaliczył 5 asyst. W ostatnim spotkaniu zaliczył trzy trafienia, dziś na pewno pod nieobecność Messiego to on będzie starał się wziąć ciężar gry na siebie. Coutinho jest w formie i pokazuje to w każdym spotkaniu, w którym ma okazję wystąpić Barcelona brakowało gościa, który potrafi oddać bardzo groźne strzały sprzed pola karnego, a Coutinho w tym jest bardzo dobry. Spotkanie Barcelony z Realem Sociedad będzie możliwość zdobycia przez Barçę gola numer 6000 w historii jej występów w Primera División i numer 100 w obecnym sezonie ligowym. Barcelona ma już na koncie 5998 goli w historii swoich występów w LaLidze. Brakuje jej więc zaledwie dwóch trafień do granicy 6000 bramek w Primera División.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom