>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Under/over 108.5

T 0

turbobisz

Użytkownik
Ostatnio często widuję ten zakład, jednakże nie zidentyfikowałem pochodzenia tego typu, a więc pytanie do was panowie. Z jakiego buka pochodzi możliwość takowego zakładu oraz czego dotyczy sam typ ?
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
no raczej nie bardzo bo widziałem zakłady na hokej i na nożną. O co w tym chodzi? Kursy są często po 600 i 400 i wchodzą.
Myślałem że mówisz o koszykówce, pokaż te zakłady bo jakoś nie chce mi sie wierzyć ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
zapewne wbiłeś na buka co miał amerykańskie kursy i to dlatego takie jajca z ODDSAMI ;)
Zapewne wyglądało to mniej więcej tak jak poniżej na obrazku... :p
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Albo jeszcze inna opcja, że chodzi o punkty drużynowe w piłce nożnej zbierane na zasadzie bramka to np. 10pkt, rożny 3pkt, kartka żółta 10pkt, czerwona 25pkt. Coś takiego kiedyś oferował bodajże całoroczny albo Unibet, ale nie jestem pewny, bo sam nie grałem, ale kojarzę, że ktoś takie kupony na forum wysyłał ;) I punktacja przykładowa, bo nie pamiętam dokładnie, jak dokładnie wyglądała ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Haha wystarczy spojrzec na stawki.. ???? inflacja jak w Zimbabwe ????
Co do typu, to wnioskuje ze jedyne takie cos to w kosza.
I zw tak zapytam, wiadomo z jakiego to buka ten zrzut? ????
 
weles60 365

weles60

Użytkownik
To nie buk, tylko serwis typerski, w którym coś się pop...suło (są tam typerzy z yieldem ponad 10000% i ze 160 trafionymi z rzędu kuponami).
 
T 0

turbobisz

Użytkownik
Widzę temat poszedł do przodu, a mi z kolei się troszkę o tym zapomniało,
To nie buk, tylko serwis typerski, w którym coś się pop...suło (są tam typerzy z yieldem ponad 10000% i ze 160 trafionymi z rzędu kuponami).
a rzecz wygląda jak w w cytowanym poście.
 
Do góry Bottom