>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścigi Konne

W 0

waldez

Użytkownik
Dzień 9 Tor Służewiec - 20 maja 2018
Dzisiaj dopiero mały sukces.Trafiłem triple od gonitwy ⑥ wygrana 152,50

W szóstej gonitwie typowałem trzy konie : klacz General Lady z nr1. która zwyciężyła , ogier Rammas Al Khalediah z nr4. był drugi ,ogier Mohacz z nr6. był czwarty.
W siódmej gonitwie typowałem trzy konie : ogier Esid In Zamour z nr6. który zwyciężył ,ogier Chill Force z nr3. był trzeci ,ogier Vetrogon Tersk z nr10. był siódmy.
W ósmej gonitwie typowałem jednego konia : ogier Lord of Hearts z nr1. który zwyciężył.
Za 27 złoty dostałem 152.50 złotych.
W sobotę czyli 19 maja 2018. trafiłem porządek w gonitwie ⑧ wygrana 7.80 zł
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
22 maja Francja gonitwa ② wygrana 101 zł.
Zakład dwójka w box-ie za 36 zł.

Wyścig wygrała 4-letnia klacz CATALOUNIYA z nr7. pod dżokejem A.BADELEM , drugi ukończył bieg 4-letni ogier z nr6. BROKLYN BABY pod najlepszym francuskim dżokejem C.SOUMILLONEM

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Tor Służewiec - Niedziela 27.05.2018.
Dzień faworytów , wygrana 290zł.
Trafiona kwinta od gonitwy ③ ,i triple od ③ , ④ , ⑥ i ⑦ .
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
FRANCJA - 2 czerwca 2018
Trafiona dwójka w box-ie z trzech koni w gonitwie ⑤ : wygrana 80.10zł
Gonitwa kłusaków z wózkami , na dystansie 2300 odbyła się na torze MARSEILLE-BORELY
Zwyciężył czteroletni ogier ECHEC ET MAT z nr10. powoził M. DAOUGABEL
Drugie miejsce zdobył czteroletni ogier EVERTON DE VANDEL z nr1. powoził R. MOURICE
Trzecie miejsce zajęła czteroletnia klacz EBENE DE JAY z nr15. powoził Y.A. BRIAND

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
ANGLIA - 2 czerwca 2018 - Investec Derby 2018 Epsom Downs
Mam ogromne wyrzuty sumienia nie obstawiałem tej gonitwy .
Odkąd zlikwidowano punkt Totolotka z koniami blisko mnie , puszczanie zakładów
na wyścigi w Angli to dla mnie mała wyprawa .Oczywiście nie tłumaczy to w żaden sposób
miłośnika zakładów na wyścigi konne .
Pula nagród dla właścicieli koni wynosiła 1500000 GBP .
Nagrodą podzielili się głównie szejkowie właściciele pierwszej zwycięskiej trójki koni .
Lista startowa na tą gonitwę :
Gonitwę zwyciężył Masar z nr6. - dżokej W Buick , trener C Appleby
Drugi był Dee Ex Bee z nr1. - dżokej S De Sousa , trener M Johnston
Trzecie miejsce zdobył Roaring Lion z nr7. - dżokej Oisin Murphy , trener J H M Gosden
Totolotek płacił za WIN czyli zwycięstwo konia nr 6. :17 złotych za postawioną 1 złotówkę
za FORECAST czyli dwa pierwsze konie w dokładnej kolejności - pierwszy 6. drugi 1. :310 złotych
za postawioną 1 złotówkę , za TRICAST czyli trzy pierwsze konie w dokładnej kolejności - pierwszy 6. drugi 1.trzeci 7. : 2010 złotych za postawioną 1 złotówkę .
Wszystkie trzy konie mieściły się w mojej piątce typów.
box na FORECAST kosztował by mnie 20 złotych
box na TRICAST kosztował by mnie 60 złotych

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
WROCŁAW Tor Partynice - 3 czerwca 2018
Gonitwy rozpoczynają się 14,45
Cztery gonitwy dla koni arabskich czystej krwi i trzy dla koni pełnej krwi angielskiej – to program piątej wyścigowej niedzieli na Partynicach. W dwóch wyścigach dla folblutów koni dosiadają młodzi jeźdźcy rywalizujący w czempionacie rozgrywanym pod patronatem Prezesa PKWK.
Moje typy :
gonitwa 1/4/6/8
gonitwa 2/8/6/5
gonitwa ③ 6/1/2/7
gonitwa ④ 3/6/11/5
gonitwa ⑤ 6/3/8/1
gonitwa ⑥ 3/1/6/7
gonitwa ⑦ 5/3/1/2
Program on-line



Trafiony w drugiej zwyczajny w trzeciej porządek w szóstej zwyczajny razem 39 zł.
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
FRANCJA 3 czerwca 2018 Derby
Najważniejsza gonitwa na torze CHANTILLY
QIPCO PRIX DU JOCKEY CLUB
Wyścig płaski dla koni 3-letnich, na dystansie 2100 m pula 1500000 Euro
W programie TRAF jest to gonitwa ④
Faworytem jest OLMEDO z nr1. pod dżokejem ,który wygrał to ubiegłoroczne Derby :C.DEMURO
Następny faworyt to STUDY OF MAN z nr10. pod dżokejem : S.PASQUIER
Trzeci to KEY VICTORY z nr13. pod dżokejem :W.BUICK
Moim faworytem jest DICE ROLL z nr3. pod dżokejem : C.SOUMILLON
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zwyciężył STUDY OF MAN z nr10. pod dżokejem : S.PASQUIER
Drugi PATASCOY z nr6. pod dżokejem : M.BARZALONA
Trzeci LOUIS D&#39;OR z nr 11. pod dżokejem A.HAMELIN


 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Sobota 6 października 2018 wyścigi GBI RACING zakłady puszczone w Totolotku .


W sumie wygrałem razem 213 złotych.
Va Bank
Polski trójkoronowany derbista z 2015 r., niepokonany w 12. startach Va Bank, trenowany od ubiegłego roku w Niemczech w stajni Andreasa Wohlera, wygrał w środę na torze w Hoppegarten Nagrodę Zjednoczenia Niemiec (G3, 2000 m, suma nagród 75 tys. euro, 45 tys. za I miejsce). Do efektownego zwycięstwa (o 5 długości nad niemieckim derbistą sprzed trzech lat Iquitosem) poprowadził go dżokej Edurado Pedroza.

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Fazza Al Khalediah wygrał w Paryżu!!! - 7 października 2018
Nieprawdopodobne! Wielka sensacja w Paryżu - Fazza Al Khalediah trenowany we Wrocławiu przez Michała Borkowskiego wygrał na słynnym torze Longchamp w Paryżu gonitwę G1 - Qatar Arabian World Cup z pulą nagród 1.000.000 euro! Pierantonio Convertino doskonale taktycznie rozegrał wyścig. Schowany pod koniec stawki, w zakręcie zaczął poprawiać pozycję, po wyjściu na finiszową prostą znalazł lukę i odskoczył rywalom, a jego przewaga na drugim koniem na celowniku wyniosła dwie i pół długości. Dalsze cztery długości stracił faworyt, ubiegłoroczny zwycięzca Gazwan, który był czwarty.
- To niewiarygodne! - przyznał Michał Borkowski. - Fazza lepiej wystartował niż w Mediolanie, ale potem trochę został z tyłu. Ostatecznie dobrze się stało, po potem wytworzyła się luka, a każdy mijany koń &quot;pomagał&quot; mu w galopowaniu. Sprzyjało mu także to, że popadało. Kiedy pierwszy mijał celownik, trybuny ze zdumienia zamarły w milczeniu.
Podczas ceremonii dekoracji wielotysięczny tłum zgromadzony na paryskim torze usłyszał polski hymn.

 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Niedziela 14 października 2014 - Tor Służewiec wygrana w sumie 215 zł.

W gonitwie 4-ej trafiłem porządek 10 zł.Wygrała Free Spirit :dż. A.Turgaev
a za nią Sabella :dż. M.Abík


W gonitwie 6-ej trafiłem porządek 14.50 zł.Wygrała Athea :dż. M.Abík
a za nią Sorglos von Südbaden :dż. K.Grzybowski


W gonitwie 8-ej trafiłem dwójkę 27.90 zł.Wygrała Fastwayout :S.Abaev
a za nią Trenta : dż. A.Reznikov


W gonitwie 9-ej trafiłem porządek 20.90 zł.Wygrał Dominer :dż. M.Abík
a za nim Alfea :dż. A.Turgaev


Trafiłem też duble dwójkową ,dwa pierwsze konie w dokładnej kolejności
gonitwy 8-ej i 9-ej :141.80 zł.
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Niedziela 20 stycznia 2019.
Minęły trzy miesiące od ostatniego mojego postu , nie znaczy to że przestałem grać na wyścigach.
Napiszę trochę o tym co się u mnie wydarzyło.
Sezon na Służewcu uratował mi ostatni weekend wygrana 700 zł.
TotoMix czli Totolotek zrezygnował z oferty wyscigów koni na torach w Angli i Irlandii GBI Racing.
W zakładach na torach we Francji z większych wygranych trzy duble dwójkowe po 500 złotych.
Dzisiaj trafiona dwójka w gonitwie ⑥ w planie gonitw Traf . Była to czwarta gonitwa na torze PARIS-VINCENNES
najważniejsza dzisiejszego dnia z pulą nagród 650000 euro . Zwyciężył A. ABRIVARD na 8-letnim ogierze
kłusaku BILIBILI z nr 14. Drugi na mecie dobiegł Y. LEBOURGEOIS na 7-letnim ogierze kłusaku TRADERS
z nr 15.
wygrana 32.60 zł

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik


Inauguracja sezonu wyścigów konnych 2019 roku .                                                                                                                                                                



W niedzielę 28 kwietnia na Torze Służewiec odbędzie się osiem gonitw .







Pierwsza rozpocznie się o 14.30 a ostatnia o 18.00 .



Zapiska na pierwszy dzień wyścigowy kliknij



 
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik


Tydzień temu słaby dzień na Służewcu



Trafiony porządek w gonitwie czwartej 

Nagroda Cometa – (kat. B)



za 16.70 zł



Wygrała General Lady z nr.10 pod dzokejem A..Reznikovem



druga dobiegła Sweet Dream z nr.8 pod dżokejem S.Abaevem







 
 
Do góry Bottom