>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Witam,
próbuje wypłacić kasę na Ecopayz, ale odrzuca wyplate (piszą, że problem po stronie operatora). Miał ktoś z Was coś takiego? Jest jakiś limit na przelewy przychodzące do Ecopayz?
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
1xBet oferuje specjalne zakłady bez ryzyka - odzyskaj do 10 euro, nawet jeżeli przegrasz!

Co należy zrobić:
- dokonaj depozytu w wyższej kwocie niż 10 euro
- obstaw jeden z poniższych meczy (zakład należy zawrzeć przed rozpoczęciem spotkania):
Serie A - 20 maja
Lazio - Inter
Milan - Fiorentina
La Liga - 20 maja
Barcelona - Real Sociedad

- poczekaj na wynik, jeżeli wygrałeś, to gratulujemy, jeżeli przegrałeś to otrzymasz zwrot środków.
Zasady:
- tylko pojedyncze zakłady są akceptowane (dla jednego wyniku)
- w ustawieniach konta musisz mieć włączoną opcję - Weź udział w ofercie bonusowej
- środki na zakład pochodzą z twojego konta
- jeżeli przegrasz zakład, to otrzymasz bonus z taką samą kwotą, jednakże nie więcej nie 10 euro
- jeżeli wygrasz pierwszy mecz ze wskazanych spotkań, to oferta zostaje anulowana
- by wziąć udział w promocji, nie można korzystać z zakładów bonusowych, zakładów z wyprzedzeniem (advancebet) oraz kodów promocyjnych
- zakłady typu handicap, suma, suma drużyny nie biorą udziału w promocji
- maksymalna kwota, jaką można odzyskać z powrotem to 10 euro
- zwrot zostanie naliczony do konta jako kupon promocyjny, moje konto --&gt; ustawienia konta --&gt; sprawdzenie kodu pormocyjnego
- zakłady z kursem &quot;1&quot; nie biorą udziału w promocji
- firma zastrzega sobie prawo do zidentyfikowania uczestnika przed wypłaceniem bonusu
- firma zastrzega sobie prawo do anulowania zmodyfikowania promocji bez uprzedniego powiadomienia oraz podania powodu
- oferta jest ważna tylko raz dla pojedynczego konta, bonusy będą odliczane użytkownikom, którzy nadużywają promocji, korzystając z wielu kont.
Obstaw zakład już teraz!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Spoko. Gram u nich dwa miesiące i początkowo tego nie było.
Nawet polskie firmy mają kursy na linie wyższe niż oni
Z tym sie nie zgodze. To zalezy. Czasem naprawde maja fajne linie z fajnymi kursami gdzie inne buki nawet takich linii nie maja w swojej ofercie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Z tym sie nie zgodze. To zalezy. Czasem naprawde maja fajne linie z fajnymi kursami gdzie inne buki nawet takich linii nie maja w swojej ofercie.
Zgadzam się z Tobą. Chodziło mi o te główne linie które mają w pre. Raz się zdarzyło że w kosza mieli 1.7. - 1.6.
Nie pamiętam jakie cyfry po 7 i 6 ale przecież to jakiś żart. Jak normalnie są powiedzmy po 1.85 na obie strony to u nich mam 1.77
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zgadzam się z Tobą. Chodziło mi o te główne linie które mają w pre. Raz się zdarzyło że w kosza mieli 1.7. - 1.6.
Nie pamiętam jakie cyfry po 7 i 6 ale przecież to jakiś żart. Jak normalnie są powiedzmy po 1.85 na obie strony to u nich mam 1.77
To ze w swojej ofercie czesto maja takie wtopy to juz inna bajka ;)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Od dnia wczorajszego mam limit na każdy jeden zakład w pre 10 euro
Oraz kolejny zjazd z kursami. Tym razem po postawieniu pierwszego zakładu.
Np Wczoraj Giants kosz kobiet Przed zalogowaniem kurs 3.20, Po zalogowaniu 3.05, Po postawieniu pierwszego zakładu 2.38. Na urządzeniu mobilnym gdzie byłem cały czas wylogowany kurs nawet nie drgnął aż do rozpoczęcia meczu.
Na live grany kurs 8.60 po postawieniu pierwszego zakładu zjazd na 5.70. Na urządzeniu mobilnym gdzie byłem wylogowany kurs bez zmian 8.60
To są jakieś jaja.
 
T 0

themaker

Użytkownik
Tak to już jest. Ten buk to syf. Najpierw problemy z weryfikacją, później limity i zwiększenie marży na konto. Przynajmniej dali polski chat i udało mi się wypłacić od nich pieniądze.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Wypłaciłem kasę, przyszło mi info że zrealizowana wypłata i potwierdzona przez bank a kasy brak. Jakieś pomysły?
Jak masz problem z tą wypłatą, to opisz dokładnie sprawę na priv, podaj numer gracza oraz screena z operacji
Czy tylko mi nie przychodzi od wczoraj sms z kodem przy próbie wypłaty?
A może da się jakoś wyłączyć te smsy. Kiedyś tego nie było i było dobrze, a teraz przy każdej wypłacie jakieś smsy.
-----
Jeśli ktoś by miał podobne problemy - rozwiązanie 1xbeta jest takie żeby zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, zlecić wypłatę, konsultant powie jaki jest kod przez telefon.
To jest weryfikacja wypłaty, w przeszłości miały miejsce różne dziwne przypadki, więc musieliśmy ją wprowadzić.
Z resztą zalecam włączenie weryfikacji dwustopniowej z uwagi na bezpieczeństwo.
Witam,
próbuje wypłacić kasę na Ecopayz, ale odrzuca wyplate (piszą, że problem po stronie operatora). Miał ktoś z Was coś takiego? Jest jakiś limit na przelewy przychodzące do Ecopayz?
Cześć jeżeli nadal masz problem z wypłatą, to podaj mi szczegóły na priv, numer gracza, opis sprawy oraz screena z operacji
Od dnia wczorajszego mam limit na każdy jeden zakład w pre 10 euro
Oraz kolejny zjazd z kursami. Tym razem po postawieniu pierwszego zakładu.
Np Wczoraj Giants kosz kobiet Przed zalogowaniem kurs 3.20, Po zalogowaniu 3.05, Po postawieniu pierwszego zakładu 2.38. Na urządzeniu mobilnym gdzie byłem cały czas wylogowany kurs nawet nie drgnął aż do rozpoczęcia meczu.
Na live grany kurs 8.60 po postawieniu pierwszego zakładu zjazd na 5.70. Na urządzeniu mobilnym gdzie byłem wylogowany kurs bez zmian 8.60
To są jakieś jaja.
Kursy przed zalogowaniem z reguły sa wyższe niż po zalogowaniu - marketing.
Z pewnością nie powinno być różnic między kursami przy korzystaniu z różnych platform - mobilna i stacjonarna.
Jeżeli masz jeszcze ten problem to poproszę o opis, screeny, oraz numer gracza.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Kursy przed zalogowaniem z reguły sa wyższe niż po zalogowaniu - marketing.
Z pewnością nie powinno być różnic między kursami przy korzystaniu z różnych platform - mobilna i stacjonarna.
Jeżeli masz jeszcze ten problem to poproszę o opis, screeny, oraz numer gracza.
Tu nie chodzi o platformę a o to że jak chcę postawić 20 Euro na jakiś mecz to muszę to zrobić w dwóch zakładach bo ustaliliście mi takie limity że max 10 Euro na zakład a czasami nawet i 2 Euro. Po postawieniu pierwszego zakładu od razu jest zjazd kursu na to zdarzenie tak jak pisałem dla przykładu z 8.60 na 5.70 i to jest tylko tak u mnie bo po wylogowaniu z konta kurs wraca do 8.60. Żeby było śmieszniej to na przeciwników kurs nie wzrasta co normalnie powinno nastąpić.
 
A 185

adikos

Użytkownik
|
&quot; Kursy przed zalogowaniem z reguły sa wyższe niż po zalogowaniu - marketing &quot;
Kolejny raz robicie z graczy debili, niższe kursy po zalogowaniu to wasza chora polityka limitowania graczy a nie żaden marketing, choć raz przyznalibyście się do czegoś co niemal każdy wie co pograł dłużej u was.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
|
&quot; Kursy przed zalogowaniem z reguły sa wyższe niż po zalogowaniu - marketing &quot;
Kolejny raz robicie z graczy debili, niższe kursy po zalogowaniu to wasza chora polityka limitowania graczy a nie żaden marketing, choć raz przyznalibyście się do czegoś co niemal każdy wie co pograł dłużej u was.
Nigdy nikogo nie obrażałem publicznie, nawet jeżeli jest mniej rozgarnięty, napisałem z reguły...
 
R 10

radziopb

Użytkownik
Korzystał ktoś z Was Panowie z opcji &#39;Przelew do przyjaciela&#39;? Nie mogę chwilowo wypłacić na swoje konto bankowe bo mam blokadę, stąd pomysł by przelać kumplowi, aby on mi wypłacił. Robią problemy? Nie będą zaraz doszukiwać się multikonta? Czy adresat od razu ma środki na swoim koncie?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja korzytsałem, wysyłałem kumplowi, kase mial od razu, ale maksymalna kwota jaką można przelać w ten sposób to to ok 55-60 zł
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Sprawa wygląda tak po lewej stronie jestem zalogowany po prawej wylogowany w tym samym czasie.
Na czerwono zaznaczona rónica w kursach po postawieniu pierwszego zakładu na Oraroso Bergamo
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chlopie, masz zlimitowane konto i podniesiona marze, jak kazdy kto generuje u nich zysk. Nic z tym nie zrobisz.
Co ciekawe nawet zalozenie w ktoryms z klonow nic nie da, bo na moje konto w melbecie zaciagnely sie limity i marza po 2 godzinach od rejestracji, nawet pierwszego zakladu nie zagralem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
czesc, miał ktos takie coś?
zarejestrowałem sie na 1xbe... wpłacam kartą aby sobie bonus otrzymac i tam sprobowac pograć, ODMOWA, wchodze na konto mbank a tam w szczegółach:

  • Przyczyna: Próbowałeś zapłacić w punkcie hazardowym, który nie ma zgody Ministerstwa Finansów
    Rada: Zapłać w innym punkcie, który ma zezwolenie władz

Metodą Trustly jak spróbuję też mi taki komunikat wyskoczy?
 
Do góry Bottom