>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
A ja jednak pójdę znowu w Celtics @3.45 fortuna - w pierwszych dwóch meczach dali zarobić, mam nadzieję że w nocy znowu się uda. W Bostonie każdy kto grał wnosił coś do gry, nie ma jednego lidera jak ma to miejsce w Cavs. Skoro w drugim spotkaniu James rzucił 42 oczka, a Celtowie i tak wygrali różnicą aż 13 punktów no to dzisiaj musiałby chyba wskoczyć na spotkanie 50 punktowe, żeby myśleć o zwycięstwie (chyba że Love zagra jedno ze swoich spotkań życia). Stevens jednak jest kozak trenerem, potrafi ustawić swój zespół pod daną drużynę. Przy fakcie że Boston to najlepsza defensywa w NBA, uważam że w nocy na parkiecie Cleveland uda im się zatrzymać bez fajerwerków grającą Kawalerie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Al Horford liczba zablokowanych rzutów over 2,5, kurs: 2,55 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Pierwsze dwa mecz i Al zanotował po dwa bloki. Gość jest kapitalny. Dobrze się ustawia i w obronie i w ataku, zazwyczaj podejmuje rozważne i mądre decyzje i to on decyduje często o losach spotkania. Bardzo pożyteczny pracownik, trochę odgrywa drugoplanową rolę. Ja liczę na jego umiejętności gry w defensywie.
Al Horford over 15,5 pkt, kurs: 2,1(Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Ostatnio mu mecz nie za bardzo wyszedł a miał 15 pkt. Zakładam że młodzi mogą mieć ciężko, więc Al nadrobi doświadczeniem i wymusi parę fauli i coś tam trafi. Ma stosunkowo najłatwiejsze pojedynki do wygrywanie z miękkim Lovem. Liczę na jego dobry występ i na całe Boston. Jestem cały zielony!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
J.R. Smith over 9.5 pts @1.9 STS
✅✅
Do tej pory fatalna seria dla niego: 4 pts, 0 pts. W wywiadach mówił, że nie mogą oczekiwać że LeBron zrobi wszystko za nich i gra na własnej hali to najlepszy moment, żeby wziąć się w garść. Prób nie brakowało i LeBron zadba o to, żeby stworzyć mu co najmniej 3-4 wide open, jednak głównym jego problemem było nie brak okazji,a brak &#39;&#39;chęci&#39;&#39;. Powiedzmy, że sprawiał wrażenie, jakby nie dość dawał z siebie setkę, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Ciekawą statystykę znalazłem na portalu espn, mianowicie w tym sezonie przy przerwie między meczami dłuższej niż 2 dni, średnia punktów zdobywana przez Smitha wynosi 11.5, gdzie średnia w sezonie to 8.5. Może to własnie przemęczenie było kluczowe i teraz Smith się odblokuje. Czasami dla shooterów decydujące są 1-2 pierwsze rzuty w spotkaniu i to determinuje jak będzie wyglądać reszta meczu; albo nic z tego nie będzie albo będą on fire. Ważna rzecz to też to, że czy mu idzie czy nie to próbuje rzucać do osiągnięcia chociaż tych 7-8 prób, a potrzeba żeby trafił 5 koszy, a że Smith rzuca zza łuku to 3 trójki+osobisty i typ trafiony. Życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Rockets win @3.80 STS⛔

Seria wraca po przerwie i w Oakland odbędzie się gra, która raczej przesądzi o dalszych losach rywalizacji. Houston musi odrobić deficyt gier domowych i tu nie będzie kalkulacji trzeba atakować od razu. U Rockets nie zrezygnowano z izolacji, ale nie było to już na zmianę Harden Cp3 i czasem Gordon. To poskutkowało tym, że obrona Gsw przestała by taka straszna. Dodatkowo oprócz Duranta nikt nie punktował, co w rezultacie doprowadziło do blowoutu. Curry prawdopodobnie coś odpali, bo w tegorocznych PO jego procenty na wyjeździe są 2x niższe niż u siebie, natomiast liczę ze Thompson pod presją np Paula nie złapie ognia i po prostu zabraknie Mostom ognia. Dodatkowo CP3 miał lekki uraz mięśniowy, ale jak powiedział w wywiadzie nie odczuwa juz żadnego bólu i jest w pełni gotów, a w pełni zdrowia potrafi utrudnić życie każdemu zawodnikowi. Jeśli właśnie Houston pokaże jak w game 2 ze nie ma wątpliwości dla Rakiet kto w tym roku dominuje na Wescie i liczę, ze ostudzą mistrzów. Kurs godny próby.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wy naprawde wierzycie ze jakies bazanty typu Horford maja jakiekolwiek szanse z LeBronem?
Za chwile James ogoli ich w pojedynke jak co roku. Przesstancie prosze z tym Bostonem i jakimikowiek przypadkowymi zespolami bo to naprawde nie ma sensu.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wy naprawde wierzycie ze jakies bazanty typu Horford maja jakiekolwiek szanse z LeBronem?
Za chwile James ogoli ich w pojedynke jak co roku. Przesstancie prosze z tym Bostonem i jakimikowiek przypadkowymi zespolami bo to naprawde nie ma sensu.
To sie przekonasz po game 5 . Boston wygrywa ta serie 4-3 ????
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Wy naprawde wierzycie ze jakies bazanty typu Horford maja jakiekolwiek szanse z LeBronem?
Za chwile James ogoli ich w pojedynke jak co roku. Przesstancie prosze z tym Bostonem i jakimikowiek przypadkowymi zespolami bo to naprawde nie ma sensu.
Żebyś się nie zdziwił...
Tych bażantów jest z 5 w Bostonie - młodych i gniewnych a w Cavs jeden Lebron, który sam meczu nie wygra rzucając nawet po 40pkt, rok temu miał Irvinga ale w tym jest sam, ta zbieranina emerytów mu nie pomoże. Nawet Love gra słabo. Na ławce też Boston ma 3 bdb zmienników a Cavs porażka, tylko Korver tam coś dorzuca. Trenerzy też mega przewaga Celtów, Stevens to doskonały coach, który doskonale ustawia zespół. Lue to maskotka Lebrona, która pozwala mu na wszystko. I jak im nie wyjdzie jakiś cudowny mecz w Bostonie gdzie odpalą się z dystansu Jr, Korver i Love to te bażanty ich pojadą i to Cavs musi zdobyć ich halę nie oni ich a w tym PO Celty mają 9-0 at home ....
Dlatego nie kumam tego kursu, dlaczego dogiem do awansu jest ekipa z przewagą parkietu?
Bażanty vel Boston awans 2,45 sts
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Over 1.5 rzutów za 3 Lebron 1.5 Unibet
Over 1.5 rzutów za JR SMITH 1.5 Unibet
Warto pochylić się nad powyższymi opcjami. Panowie na treningach ostatnio bardzo ćwiczą ten element gry, co prawda dla JR. Smitha rzut za 3 to naturalna opcja, ale nie dla Lebrona... Niemniej jednak to on będzie ciągnął dzisiaj kawalerzystów do wygranej i na bank będzie sporo prób z jego strony za 3 punkty. J.R Smith zresztą obudził się również i liczę, że nie powtórzy tak tragicznego performance z pierwszych spotkań w ogródku.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale na twitterze jakiegos murzyna byla informacja, ze lebron nabuzowany jest tak na zwycięstwo, że zabrania swoich zawodnikom uprawiania seksu i puszcza rockiego przed bitwą... Od tego czasu wygrali 2 spotkania u siebie. Jeśli Lebron dzisiaj wejdzie w ciało młodego Rockiego Balboy to oponenci nie mają szans, nawet jak by Irving wszedł to by nie dało to nic ! Powodzenia, będzie świetny basket
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Over 1.5 rzutów za 3 Lebron 1.5 Unibet
Over 1.5 rzutów za JR SMITH 1.5 Unibet
Warto pochylić się nad powyższymi opcjami. Panowie na treningach ostatnio bardzo ćwiczą ten element gry, co prawda dla JR. Smitha rzut za 3 to naturalna opcja, ale nie dla Lebrona... Niemniej jednak to on będzie ciągnął dzisiaj kawalerzystów do wygranej i na bank będzie sporo prób z jego strony za 3 punkty. J.R Smith zresztą obudził się również i liczę, że nie powtórzy tak tragicznego performance z pierwszych spotkań w ogródku.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale na twitterze jakiegos murzyna byla informacja, ze lebron nabuzowany jest tak na zwycięstwo, że zabrania swoich zawodnikom uprawiania seksu i puszcza rockiego przed bitwą... Od tego czasu wygrali 2 spotkania u siebie. Jeśli Lebron dzisiaj wejdzie w ciało młodego Rockiego Balboy to oponenci nie mają szans, nawet jak by Irving wszedł to by nie dało to nic ! Powodzenia, będzie świetny basket
Wy naprawde przesadzacie z tym Lebronem . Gdziekolwiek czytam cos na jego temat to naprawde czasami mam wrażenie( przepraszam za wulgaryzmy ) , ze spuszczacie sie na jego plakat w domu . Szanuje goscia , jest wielki ale kurde , przeciez gdyby byl Irving to podejrzewam , ze poprzedni mecz nie skończył by sie zwycięstwem Cavs a mowienie , ze Lebron wcieli sie w postac Rockiego i oponenci nie beda mieli szans to grube przegięcie. Boston dzisiaj to bierze i wygryaja ta serie 4-3 bądź 4-2 . Sam Lebron nie da im rady na ich parkiecie i nawet jego pomagierzy nie będą w stanie mu pomóc.
Boston win @1,90 Fortuna✅✅✅
Boston win -5,5 @ 2,55 Fortuna✅✅✅
Edit : bażanty gładko , Król chyba maszynki zapomniał .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik

10 zwycięstwo z rzędu u siebie, cóż za regularność!
Średnie kursy wynosiły z: Milwaukee 1.60, Philadelphia 2,20!, Cleveland 1,90
Zapewne Cavs wygrają nastepny mecz, ale już w ostatniej grze Boston potwierdzi swoja znakomitą grę u siebie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Panowie jesli szukacie czegos konkretnegona dzisiaj to mamy sporą promocje w Sts . Nie wiem jak to rozlicza ale to nie jest az taki wielki błąd zeby zwrot zrobic tylko poprostu mala pomylka z liniami. Kiedys coa podobnego rozliczyli mi na plus dlatego warto spróbować .
Capela over 5,5 zbiórek @1,80 sts
Harden under 10,5 zbiórek @1,75 sts
Analiza chyba zbedna prawda ? ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wie ktoś na ile poważny jest uraz Klaya?
Bo jak nie zagra i przy braku Igiego to win Houston wygląda smakowicie?
Do końca nie wiadomo jak to z nim jest ale wstrzymał bym sie z graniem czegokolwiek pod Rakiety bo nawet ewenutalny brak Klaya nie gwarantuje zwyciestwa rakiet . Mam czutke , ze Warriors pokaza moc w tym meczu . Jesli rzeczywiscie Klay nie zagra to nawet spokojnie mozna grac over 30pkt Duranta , na niego rakiety nie maja obrońcy i nawet tak dobry defensor jak Ariza, nie jest w stanie mu przeszkodzic bo dla KD rzuty z nad obroncy to chleb powszedni i dzisiaj bedzie musial wykrzesac z siebie wszystko , a jesli Stephen wstrzeli sie za 3 to Brodacz z CP3 moga nie dac rady .
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Do końca nie wiadomo jak to z nim jest ale wstrzymał bym sie z graniem czegokolwiek pod Rakiety bo nawet ewenutalny brak Klaya nie gwarantuje zwyciestwa rakiet . Mam czutke , ze Warriors pokaza moc w tym meczu . Jesli rzeczywiscie Klay nie zagra to nawet spokojnie mozna grac over 30pkt Duranta , na niego rakiety nie maja obrońcy i nawet tak dobry defensor jak Ariza, nie jest w stanie mu przeszkodzic bo dla KD rzuty z nad obroncy to chleb powszedni i dzisiaj bedzie musial wykrzesac z siebie wszystko , a jesli Stephen wstrzeli sie za 3 to Brodacz z CP3 moga nie dac rady .
Thompson ma jakieś skręcenie lewego kolana, i chyba jeszcze kostka na która w momencie urazu spadł obrońca. Potem jeszcze wrócił w trakcie meczu ale to już nie było to samo. Ale jego stratę da się jakoś zakamuflować. Gorzej z Iguadalą, który jest kluczowym gościem w rotacji, mimo że w cieniu allstarów, zwłaszcza w obronie robi robotę. Jeśli nie zagra to kto wchodzi za niego? Nick Young, jak to wyglądało w 4 meczu było widać, nie broni i nie trafia. Wyrwa w składzie. A jak się ma naprzeciwko taki backcourt jak Harden+Paul to lepiej żebyś żadnego słabego punktu nie miał, bo Green wszystkiego nie zaklajstruje, ma wystarczająco roboty pod koszem. Z drugiej strony GSW od finałów 2016 gdzie Lebron odwrócił serię z 1-3 na 4-3, od tego czasu nie przegrali 2 meczów z rzędu w playoffach, a w tych mają bilans 4-0 w meczach nastepujących po przegranych. Tyle statystyka, a sam mecz powinien być pełen wszystkiego, trzeba obejrzeć, ale typować kto wygra ciężko.
Houston Rockets - Golden State Warriors (włączając dogrywkę)
Będzie mieć double-double: Tak (Green, Draymond) @ 1.55 ✅ 12pts+15rebs+4ast
Uzyska triple-double: Tak (Green, Draymond) @ 4.00 ⛔
Unibet
Z innych typów to grałbym chyba jakiś double-double w stronę Greena, bo coś mi sie wydaje że będzie miał tyle roboty że może się z tego urodzić nawet triple-double. W 2 ostatnich meczach było blisko: G3 10+17+6, G4 11+14+8. A teraz może najważniejszy mecz sezonu, do tego na wyjeździe i dobra gra Greena konieczna, zwłaszcza jeśli miałyby być absencje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Stephen Curry poniżej 26,5 pkt, kurs 1,9 (Etoto) ✅ ✅ ✅
Widzę że buki się podpaliły tymi ostatnimi dwoma niezłymi meczami Currego. U siebie pokazał że rzucać potrafi. 33 pkt w 3 meczu oraz 28 w 4 spotkaniu, gdzie potrzebował na to 26 rzutów! Jednak na wyjeździe już tak nie trafiał i teraz obrona skupi się na nim żeby odciąć go od wolnych pozycji. W pierwszych dwoch meczach zdobył tylko 16 i 18 pkt i miał tylko 2 trójki trafione na bodajże 14 prób. Thompson na pewno zagra bo GSW nie pozwoli sobie na stratę dwóch ważnych ogniw w takim meczu. Iguadala też pewnie zagra bo jest to najważniejszy mecz tej serii i muszą go wygrać. Duranta nie zatrzyma Houston bo nikt tego nie potrafi zrobić. A Curry jest do powstrzymania, wystarczy utrudnić mu swobodę, nie dawac rzucać po zaslonach i jak kilka prób spudluje to straci ten luz. Taka linijka na mecz wyjazdowy to dla mnie spora okazja i ja w to wchodzę. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Mam nadzieje ze we finale NBA spotkaja sie Houston z Bostonem kiedys podziwaliem GSW z jednego powodu zrobili sklad fajny bez gwiazd czyli Curry Thompson Grren i wtedy byli dla mnie wielcy wynajdywali zawdownikow ktorzy nie byli gwiazdami a robili z nich gwiazdy jak San Antonio Spurs kiedy doszedl do nich Durant zawierdli mnie i mam nadzieje ze nie awansuja do finalu bo to jest juz przesada wziasc najlepszych graczy do druzyny i ogrywac innych Harden jazda z nimi
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Typ: Kevin Durant over 30,5 pkt ( + OT)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna

Game 5. Niezwykle istotny mecz w kontekście awansu do finału. Zwycięzca tej pary niewątpliwie będzie faworytem w finałach, można powiedzieć ze to już jest NBA Finals. Po Game4 przegranym przez GSW poleciało na nich trochę krytyki, pojawiają się głosy o kruchej psychice mistrzów z czym się osobiście nie zgadzam. Dziś pod lupę biorę over KD, czuje ze to najlepszy wybór z typów na ten mecz. Zgadzam się z typem i analiza która podał MatBie. Stefek po kontuzji nie jest aż takim pewniakiem do punktowania, forma Klaya to istna sinusoida. Dlatego uderzam w KD, maszynę do zdobywania pkt, moim zdaniem najlepszego zaraz po LeBronie gracza w NBA. Meczychozapowiada się wyrównanie, a to oznacza ze Durant z parkietu praktycznie nie będzie schodził ( jeslji nie zagra Iggy to tym bardziej ). Ostatni mecz Durantuli to 27pkt, wczesniej 25 ale tam był blowout i KD mógł więcej niż zwykleodpoczywać. Wobec potencjalnych kłopotów zdrowotnych GSW i wielkiej stawki tego meczu czuje dziś wiele rzutów KD, to on jest największa gwiazda tego zespołu i wyczuwam tu syty overek Duranta ! Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom