>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Napisałem handicapów gemowych, a nie jednego handicapu. Czytaj ze zrozumieniem. Podobna rzecz jeśli idzie o ilości gemów w meczu, super - jedna linia, tyle to nawet firmy-krzaki oferują. I tak dalej, ilości gemów w secie itp. Długo by wymieniać jeśli chodzi tylko o sam tenis. No i czemu mnie nie dziwi odpowiedź akurat z z Twojej strony (ew. kolegi abc...) ...
https://prnt.sc/iuejk4
1 handicap ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Fajnie że dumnie wkleiłeś screen z oferty z Live, ale mi chodziło o pre-game i te wszystkie handi gemowe, ilości gemów w meczu, secie itd. z oferty przedmeczowej, ale tam już nie miałbyś co wkleić...
Tutaj racja, ale nigdzie nie pisałeś że chodzi o pre więc sugerowanie innym, że nie mają tego w ofercie jest nie na miejscu i wprowadza graczy w błąd.
 
R 0

rowdy

Użytkownik
Gdyby mi chodziło o Live, to bym zaznaczył. To raczej logiczne.Z ofertą na Live to jest tak, że jest ona podobna w wielu firmach, nie tylko polskich oczywiście i zależy od ilości pakietów wykupionych od zewnętrznych dostawców itp. Natomiast tenis pre-game jest na słabiutkim poziomie pod względem ilości i dostępności rynków do gry i o tym pisałem. I to na najważniejszych turniejach, ba, nawet na wielkich szlemach było równie słabo.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Mam nadzieję, że jakoś zrekompensują to użytkownikom bo taka awaria w takim dniuu, gdy jest tyle zdarzeń do gry, to są jaja.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Wątpię. Gdy się dowiadywałem na czacie to twierdzą że mają chwilową awarię i wszystko &quot;powinno&quot; być ok.
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Ta chwilowa awaria trwa mniej wiecej od 13 bo wtedy pierwsze zakończone mecze przestały być rozliczane. Sorki ale juz jest po 20.....troche dluga ta chwila
 
M 0

mariolka17

Użytkownik
Założyłam sobie konto jakies 2 lata temu na forbecie ale na nim nie grałam postanowiłam skorzystać z bonusu za piątkowe ako. Okazało się oczywiscie przegrane dzisiaj pisze do nich abym otrzymała ten bonus a gościu na czacie pisze do mnie że zostałam wykluczona z wszelkich bonusów. Ten bukmacher to jakaś kompletna porażka jak zapytałam o powód to stwierdził gościu na czacie ze dział promocji znalazł jakieś nieścisłości. Dla mnie ten bukmacher to kompletna porażka na ten moment i nie polecam !!
 
C 272

cowboy

Użytkownik
omijac szerokiem lukiem, pazerni jak malo kto. reklamowali mailowo promocyjny zaklad na ostatnia kolejke ekstraklasy , szczegoly widac na screenie. jakby ktos nie wiedzial, jaga wygrala, legia prowadzila 2:0 w 80 minucie po czym mecz zostal przerwany. jak iforbet rozliczyl zaklady? ano, oczywiscie pokazujac palucha swoim klientom, rozliczyl go w tej sposob:

niezly cyrk, ja im podziekuje po takiej akcji, bo kursy lepsze i tak chociazby w etoto czy fortunie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Też nie pałam jakąś wielką sympatią do Forbetu, ale chłopie jaki cyrk? Wszędzie zakłady z tego meczu zostały rozliczone po kursie 1,0. W niektórych bukmacherach zapewne te zakłady, które już przed przerwaniem meczu były rozstrzygnięte, jak np. Legia over 1,5, czy Legia będzie prowadzić do przerwy, zostały normalnie rozliczone, a takie jak np. ilość kartek, bramek, czy właśnie wynik końcowy, to wszystko ze zwrotem. Bo co z tego, że Legia prowadziła 2:0, skoro Lech teoretycznie miał szansę te 2 bramki strzelić i doprowadzić do remisu? Walkower też nie jest tłumaczeniem, bo zapewne mają w regulaminie zapis, że liczy się wynik uzyskany na boisku, a nie poprzez walkower.
 
Do góry Bottom