>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

luque 1,5K

luque

Użytkownik
Na forbecie mamy zaklady kogo powola Nawalka.
Ja mysle nad Peszko 1.9 bo w koncu Peszko to fumfel Lewego a po co denerwowac Lewego na takim waznym turnieju. NIby Nawalka powinien zabrac tych samych co mu ladnie pograli na euro.
Z drugiej strony moze wlasnie typ na Wilczka po 1.8 ?
Koles jest w formie i pytanie on czy Teodorczyk.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jak moze byc dobrze z ta kadra jak:
1. Czolowy napastnik zeswirowal po slubie I zamiast okazac szacunek legendom (Heynckes) czy tez po prostu grac I odnosic sukcesy zaczal stroic foszki fuczec obrazac sie na wszystkich, od prostackiej zony zarazil sie prostota umyslu I widac ze z nim cos nie tak. A ze nastrzelal bramek w Bayernie? Tak z ogorami w Bayernie kazdy by tyle nastrzelal z tka pomoca, wystarczy dostawic noge
2. Jeden z filarow gry defensywnej zamiast grac jezdzi z panna, przymierza ciuchy, torebki, a na boisku znany jest z przeplacenia bo ma wysoki kontrakt, braku motywacji tudziez fatalnych zagran jak np z Watfordem gdzie rywal dochodzi do niebezpiecznej sytuacji I strzela bramke w poltorej skundy? Na dodatek jak zostal odstawiony druzyna nagle zaczela grac I wygrywac ze wszystkimi? Krychowiak swoja osoba I placa wywolal bunt w szatni West Bromwich, to miedzy innymi przez niego w glownej mierze spadli.
3. Zawodnicy dostaja powolania bo sa kolegami liderow druzyny (Peszko), sam to ktos napisal, nie ze cos sobie wymyslam. Ewentualnie sa zeby skoczyc po flaszke
4. Trener zeswirowal na stare lata I zamiast szykowac druzyne to jezdzi po solarkach, strzela sobie selfie z fanami, pieprzy totalne glupoty jak np o Peszce, ni umie nawet zakrywac prawdy, widac ze czyta wyuczone formulki w wywiadach, nic tam nie ma oryginalnego
5. Kierownik druzyny znalazl sobie jakas mloda sikse I obwozi ja po zgrupowaniach, zamiast koncentrowac sie na pracy koncentruje sie na numerkach
http://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/oto-natalia-jakula-piekna-partnerka-tomasza-iwana-zdjecia/cs5y3bw
6. Trener zostal zatrudniony tylko na podstawie znajomosci z nieudolnym prezesem zwiazku, no ale w porownaniu z Latem I tak Boniek to szczyt elokwencji. Na trenerce Boniek zna sie jednak jak kura na pieprzu, a I na rekrutacji tez nieszczegolnie
7. Trener ma wyuczony sklad I jego sie trzyma, nic nie zmienia w zaleznosci od rozwoju sytuacji. Tragedia jak wykrzaczy sie poszczegolne ogniwo.
8. Cala recepta na gre kadry to strzelic pierwsze gola I bronimy sie panowie 80 minut, moze sie uda, widac ze schodzi z nich powietrze w miare rozwoju sytuacji po szybkim poczatku. Latwo jest rozszyfrowac taka taktyke. Na euro jeszcze wyszli z grupy bo prawie kazdy wychodzil, wystarczylo wygrac z jakimis slabiakami I jest awans. Do tego w 1/8 wielki fuks, kto ogladal mecz ze Szwajcaria to pamieta okazje Szwajcarow w koncowce I ich partaczenie. A zawodnicy typu Blaszczu czy Piszczu byli wtedy w bardzo dobrej formie, teraz napewno z nimi nie bedzie lepiej bo sa starsi I nie lapia minut, szczegolnie Blaszczu.
9. Zamiast na przygotowaniach koncentruja sie na wywiadach, reklamach, Lewandowski reklamuje wszystko oprocz chyba sztucznych szczek I prezerwatyw, choc I to niekoniecznie. Mozna, ale naprawde oplacaloby sie skupic na plaszczyznie sportowej, to zaprocentuje.
Widac ze w mediach ma obowiazywac narracja, ze teraz mamy swiatowej klasy zawodnikow, prezes PZPN jest super, Adam Nawalka och ach I Bialo-Czerwoni mocni jak nigdy.
Jako profesjonalista widze ze to sciema. Widze amatorszczyzne sztabu I ze o wynik sportowy oni sie nie za bardzo troszcza. Do kitu z takim trenerem I prezesem PZPN. A gracze nie zostali wybrani wedlug formy tylko oposzlo po nazwiskach. Bo kogo obchodzi ze Krychowiak nic nie gra? I wielu innych
Nie wyobrazam sobie wygranej w ktorymkolwiek z pierwszych dwoch meczow w swietle sytuacji, ktora opisalem. Owszem, moge sie zdziwic, ale ja czepiam sie fundamentow, podwalin pod sukces. Widze, ze tu mocno nie gra. Sukces jesli bedzie, to bedzie to MIMO przedstawionych przeze mnie okolicznosci, mimo wszystko.
Ale jesli nie bedzie sukcesu, 38 milionow krytykow rzuci sie na nich na wyscigi. A pierwszymi beda blazny z mediow czyli Tomaszewski czy nawet Szpakowski, ktory znowu odczyta przygotowane przez oficera prowadzacego oswiadczenie jak zrobil to z Beenhakkerem.
Jakby co - bylem pierwszy.
PS reprezentacja Polski nie jedyna ma takie dziwne obyczaje, oczywiscie ze nie, ale tutaj mowimy o bialo-czerwonych zgadza sie?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Jak moze byc dobrze z ta kadra jak:
1. Czolowy napastnik zeswirowal po slubie I zamiast okazac szacunek legendom (Heynckes) czy tez po prostu grac I odnosic sukcesy zaczal stroic foszki fuczec obrazac sie na wszystkich, od prostackiej zony zarazil sie prostota umyslu I widac ze z nim cos nie tak. A ze nastrzelal bramek w Bayernie? Tak z ogorami w Bayernie kazdy by tyle nastrzelal z tka pomoca, wystarczy dostawic noge
No to nieźle ześwirował jak ślub miał w 2k13 roku, tak ześwirował że aż go do Bayernu wzięli, mieli krótkie nieporozumienie z Heynckesem i je wyjaśnili, cała sytuacja z Lewandowskim jest rozdmuchana do granic możliwości, a on jak widać robi swoje i regularnie strzela bramki, wygrana ligi, król strzelców, półfinał ligi mistrzów przegrany bo bardzo wyrównanym dwumeczu, no ale tak ześwirował po ślubie 5 lat temu xD
2. Jeden z filarow gry defensywnej zamiast grac jezdzi z panna, przymierza ciuchy, torebki, a na boisku znany jest z przeplacenia bo ma wysoki kontrakt, braku motywacji tudziez fatalnych zagran jak np z Watfordem gdzie rywal dochodzi do niebezpiecznej sytuacji I strzela bramke w poltorej skundy? Na dodatek jak zostal odstawiony druzyna nagle zaczela grac I wygrywac ze wszystkimi? Krychowiak swoja osoba I placa wywolal bunt w szatni West Bromwich, to miedzy innymi przez niego w glownej mierze spadli.
Przegrali i z nim i bez niego, ale generalnie słaby sezon Krychowiaka, spadli przez całą drużynę a szczególnie przez Pardewa który grał antyfutbol
6. Trener zostal zatrudniony tylko na podstawie znajomosci z nieudolnym prezesem zwiazku, no ale w porownaniu z Latem I tak Boniek to szczyt elokwencji. Na trenerce Boniek zna sie jednak jak kura na pieprzu, a I na rekrutacji tez nieszczegolnie
Odkąd został zatrudniony odnosimy sukcesy w porównaniu do poprzedniej lat, także kolejne twoje plecenie głupot(nazwał bym to bardziej wulgarnie bo ciężko się to czyta, ale pewnie znów by mi moderator usunął posta)
7. Trener ma wyuczony sklad I jego sie trzyma, nic nie zmienia w zaleznosci od rozwoju sytuacji. Tragedia jak wykrzaczy sie poszczegolne ogniwo.
A co ma zmieniać skoro jak widać wyuczony skład działa? A zmienników nie mamy jakichś mocarnych
8. Cala recepta na gre kadry to strzelic pierwsze gola I bronimy sie panowie 80 minut, moze sie uda, widac ze schodzi z nich powietrze w miare rozwoju sytuacji po szybkim poczatku. Latwo jest rozszyfrowac taka taktyke. Na euro jeszcze wyszli z grupy bo prawie kazdy wychodzil, wystarczylo wygrac z jakimis slabiakami I jest awans. Do tego w 1/8 wielki fuks, kto ogladal mecz ze Szwajcaria to pamieta okazje Szwajcarow w koncowce I ich partaczenie. A zawodnicy typu Blaszczu czy Piszczu byli wtedy w bardzo dobrej formie, teraz napewno z nimi nie bedzie lepiej bo sa starsi I nie lapia minut, szczegolnie Blaszczu.
To niezły argumenty, jak wygrywamy to fartem, jak przegrywamy to zasłużenie xD Przypominam że ze Szwajcarią do dogrywki doszło między innymi po strzale Shaqiriego z przewrotki który by mu siadł pewnie raz na tysiąc, zresztą nie jesteśmy i nigdy nie będziemy Hiszpanią czy Brazylią, ale i tak w ostatnich latach gramy dużo lepiej i kreujemy akcje coraz efektywniej i efektowniej
Widac ze w mediach ma obowiazywac narracja, ze teraz mamy swiatowej klasy zawodnikow, prezes PZPN jest super, Adam Nawalka och ach I Bialo-Czerwoni mocni jak nigdy.
A jaka powinna być? Bardzo dobrze że ich wspieramy i że zawodnicy to wsparcie czują
Nie wyobrazam sobie wygranej w ktorymkolwiek z pierwszych dwoch meczow w swietle sytuacji, ktora opisalem. Owszem, moge sie zdziwic, ale ja czepiam sie fundamentow, podwalin pod sukces. Widze, ze tu mocno nie gra. Sukces jesli bedzie, to bedzie to MIMO przedstawionych przeze mnie okolicznosci, mimo wszystko.
Czepiasz się nieistotnych pierdół typu dziewczyna Tomasza Iwana, i znów ta idiotyczna narracja - no musimy przegrać, no musimy, ale jeśli wygramy to i tak miałem rację, ale mieliśmy ogromne szczęście, no przecież powinniśmy przegrać!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Zle mowisz kolego.
1. West Brom - byles chociaz raz w tym miescie? Gadales z kibicami? Trenerem? Bo ja tak. Poszlo miedzy innymi o wysoki kontrakt dla Krychowiaka w szatni poszedl bunt I przestali grac. Dalej powtarzaj bzdury ze przegrali przez Alana Pierdu. Wiecej research mniej powtarzania co ktos mundry powiedzial w mediach.
Pardew to cienki trener ale Krychowiak swoje do spadku dolozyl.
Nikt by sie nie czepial o instagramy ale takie rzeczy powinno sie robic PO IMPREZIE RANGI MISTRZOWSKIEJ. JAK JEST SUKCES MOZNA BALOWAC. A JAK NIE MA SCHOWAC SIE.
A nie przed meczem sobie jezdzic, szczegolnie jak to sie laczy z dramatyczna obnizka formy.
2. W tym (tamtym kraju) nigdy dobrze nie bedzie dopoki ci co biora gruba kase zamniast przykladac sie do roboty to balanga a potem bieda bo naszych bija. Tak bylo podczas 2 wojny, tak bylo w Katyniu, tak jest w pilce od zawsze po 1982.
3. Moge napisac co mi tu nie gra bo nie gra I odbiega od standardow. Na calym swiecie pykaja sobie selfie ale nie na taka skale jak w Polsce. W afrykanskich krajach jest wiekszy bajzel ale tutaj chyba chodzi o rownanie do najlepszych, a nie Ugandy. Nigdzie na swiecie nie ma takiej eksploatacji pilkarzy obowiazkami reklamowymi. A potem jest cena tego
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
nawet ci nie moge odpowiedzieć bo od razu warnuwa, masz jakieś plusy u moderatorów że moje posty usuwają, a twoje co najwyżej edytują? Jezu jak mi brakuje torga, tam wolność słowa istniała, a tutaj nie można się swobodnie wypowiedzieć bo usuwają posty(przynajmniej moje)

Dobra spróbuję być miły, gadasz głupoty i nie masz nic na podparcie swoich tez oprócz tego że piszesz puste słowa, pokaż że Polacy dominują w obowiązkach reklamowych to ci nawet reputa dam, czekam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
bykuwodzu piszesz, że jesteś profesjonalista, a nie wiesz na jakich zasadach działa kadra.
Prócz tego, że spotykają się dla trenowania, rozgrywania meczy międzynarodowych PZPN ma kontrakty sponsorskie za które dostaje gruby hajs. W zamian piłkarze muszą występować w reklamach jako drużyna. Każdy zawodnik ma też swoje prywatne kontrakty, które musi wypełniać. W dzisiejszym świecie nie jest to nic dziwnego tym bardziej teraz przed MŚ gdy sportowcy mogą być kojarzeni z sukcesami. To samo jest ze spotkaniami z kibicami. Wierz mi, że nie zawsze piłkarze mają na to ochotę ale przecież chodzi także o wizerunek. Do tego oni zdają sobie sprawę, że są dobrem narodowym i kibice ich wspierają. Jeśli oni odwrócą się on swoich fanów to i ci się odwrócą od drużyny.
Piszesz o prywatnym życiu piłkarzy. Tak profesjonalni zawodnicy jak Lewy czy Krycha potrafią to oddzielić od sportu. Lewy jeśli chce odejść z Bayernu z którym wcale tak wiele nie ugrał na arenie międzynarodowej musi robić małą zadymę, bo go z tego klubu nie wypuszczą. On też ma swoje lata i może chce poczuć gry w innej lidze, dać sobie szansy na sukcesy. Krycha bez regularnej gry popełnia więcej błędów, brak mu pewności. To, że obaj mają pasję poza boiskiem to nie ma żadnego znaczenia z tym co na nim. Najłatwiej pluć hejtem co nie raz można zobaczyć pod postami Krychy na fejsie.
Jeśli chodzi o PZPN i Nawałkę. Prezes popełnia błędy, bo mi prywatnie ciężko zrozumieć jak można popuszczać i podawać rękę kibicom którzy wiadomo, że wcześniej czy później zrobią zadymę na stadionie. Trzeba jednak wspomnieć gdzie była reprezentacja za Listkiewicza, za Lato. To on zaufał Nawałce i dał mu to czego chciał. Wiedział, że tą kadrę trzeba doinwestować i nie wtrącać się tak jak to robili inni. To przyniosło efekty. Nawałka ma ludzi na których się nie zawiódł i dlatego nie interesuje go co media mówią o Peszce, Jedrzejczyku. Najlepszym przykładem jest Grosik, który tułał się po ligach, czasem był powoływany czasem nie. W klubie różnie z nim było, a dla Nawałki jest jednym z najważniejszych piłkarzy. Kamil sam powtarza, że to selekcjoner go odbudował i nakierował.
Jeszcze jedno na koniec. Piszesz, że nie jesteśmy jak najlepsze reprezentacje na świecie, a za chwilę wytykasz, że gramy na jednego gola i obrona. Jakiej więc gry się spodziewasz? Że będziemy tłuc po 5-0 Niemców, Anglików i inne topowe drużyny? Jeśli tak to się ośmieszasz i Tobie chyba też w głowie ranking FIFA gdzie jesteśmy w TOP10. My musimy grać dobrze w obronie i na niej budować zespół, bez tego szybko wracamy z turniejów.
Od razu wspomnę, że nie będę z Tobą wchodził w większą polemikę, bo próbował już @Taido. Ty trzymasz się swoich dziwnych argumentów jak pijany płotu. Większość z nich jednak nie ma żadnego wpływu na grę i formę naszej kadry.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jak najbardziej styl zycia ma wplyw na forme sportowa kadry I dzieje sie to of lat. Pilkarze na kadre jezdza na imprezki, balangi, zabieraja rodziny, zamaist skupic sie na przygotowaniach. Na wakacje z rodzina bedzie czas po mistrzostwach.
Bardzo mi sie taki styl polskich kopaczy I zwiazku kloci z profesjonalnym przygotowaniem do imprezy, tak to sobie moze robic Anglia ktora sportowy wynik ma gdzies, a nie druzyna, ktora ma cos do pokazania.
Nikt by o to nie mial pretensji, tyle ze przychodzi impresa a tam spluczka, spluczka I mecz bez znaczenia na koniec wygrany.
Nikt nie wyciaga wnioskow. Za kierownictwo sportowe odpowiada najwiekszy imprezowicz kadry Engela, do pracy zabiera jakas mloda sikse, no ludzie to jest praca a nie wakacje z rodzina. Zdobadzcie mistrzostwo swiata, medal I robcie co chcecie. Ale nie jakies balangi przed I w trakcie.
Boniek lepszy niz Lato to znaczy cymes? A moze tylko wszyscy maja myslec ze jest profesjonalnie a w srodku dalej amatorka?
Wszedzie sa obowiazki wobec sponsorow, ale polska reprezentacja na tle innych zaiwania jak przyslowiowy osiol w biedronce. Chyba zadna reprezentacja az tyle na reklamach nie tlucze pilkarzy.
Jakos Cristiano Ronaldo czy Niemcom obowiazki reklamowe nie przeszkadzaja w osiagnieciu sportowych sukcessow. a maja ich rowniez mnostwo.
Co bylo w Korei 2002 co bylo 2006 co bylo 2008 co bylo 2012. 2016 troche lepiej bo do awansu wystarczylo wygrac jeden mecz I w 1/8 wykorzystali farta ze Szwajcarzy nie strzelili karnego I trafili w slupek? Slaby ten wynik.
Moim zdaniem nic nie wskazuje na sukces, stare nawyki I ludzie zatruwaja te kadre of srodka I brzydko mi to pachnie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jaki sukces? PO tak nadmuchanym balonie sukcesem nie jest wyjscie z grupy, sukcesem jest minimum cwiercfinal po równej w nim walce.
Po 2016. po Euro media i eksperci sprzed telewizora odtrąbili wielki sukces kadry. która dotarła do ćwierćfinału. Ale jak spojrzeć na system tamtego turnieju to wynik juz nie wyglada jak sukces. Owszem wyniki w poszczególnych meczach były pozytywne, mimo iż minimalizm i fart odgrywal głowna role.
Co mamy teraz?! Teraz mamy 4 druzyny, dwie wychodza, czyli nie ma kalkulacji i fart raczej nie pomoze. Trzeba wygrac dwa mecze i koniec. Fart to wygrana i remis a pozniej wyjscie z grupy. No ale umowmy sie, w obecnej sytuacji wyjscie z grupy pewne nie jest, uwazam nawet ze my z tej grupy po prostu nie wyjdziemy.
Jesli o sile druzyny maja stanowic ludzie co przez caly cezon albo grzali lawe albo leczyli kontuzje to niestety ale Senegal juz nam pokaze miejsce w szeregu.
Zamiast regeneracji w Juracje oni powinni od zeszlego poniedzialku do 4 czerwca zamknac sie w osrodku, zero kontaktu z mediami, zero reklam i gryzc trawe, kondycja i sila fizyczna to podstawa na tym turnieju.
Bo niestety przyjdzie 65-70 minuta meczu z Senegalem i skrzydla beda oddychac rekawami (Blaszczu i Turbo). Krychowiak (bo jestem pewien ze Nawalka wystawi go w pierwszym co jest nieporozumieniem bez wzgledu na to jak by sie nie spisywal w Arłamowie) bedzie tłamszony przez silmnych fizycznie przygotowanych na 120 minut Seneglaczyków. No a obrona, coz dziurawa jak ser Szwajcarski co pokazal wlasnie mecz ze Szwajcarami w 2016 ( fart ze doszlo do karnych) oraz ostatni mecz z Korea, jak latwo wbic nam bramki. Czarnogorcy tez pokazali jak sie to robi. Takze Senegal, Kolumbia i Japonia tez juz wiedza jak osmieszyc Glika, Kung Fu czy Cionka.
Ale nasza kadra ten tydzien wolala zmarnowac na smieszki z prezydentem Andrzejem, tance i spiewy z Lady Pank czy jazde na rowerach wzdluz morza. Trzeba sie obudzic, bo jak tak dalej pojdzie to zamiast emocji i walki o cos wiecej niz cwiercfinal, bedziemy podziwiac znowu zagraniczne gwiazdy przeplatane reklamami z udzialem naszych orlow Nawalki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Cwiercfinal wydaje sie w tej chwili absolutnym maksimum. Spójrzcie na drabinke -jesli wyjdziemy z grupy trafiamy na kogos z dwójki: Anglia lub Belgia -dla mnie faworyt nawet do TOP4. A gdyby udalo sie przejsc to w cwiercfinale zapewne Niemcy lub Brazylia. Pieknie by bylo, ale ja boje sie czy w ogole z grupy wyjdziemy.
bykuwodzu ma sporo racji piszac o zaangazowaniu w reklamy. Mieszkam w Anglii i tu, pomimo, ze zainteresowanie Mundialem jest ogromne, jakos nie widac pilkarzy w co drugiej reklamie. A wystarczy zerknac na polskie media -mam wrazenie, ze reprezentanci sa wszedzie. Troche, niestety, mi sie MS w Korei/Japonii przypominaja...
Nawalke poki co bronia wyniki, ale dziwia mnie niektore ostatnie decyzje. Przede wszystkim tak szybka rezygnacja z Makuszewskiego w momencie gdy praktycznie nie mamy skrzydel. Zgadzam sie z Wawo -przyjdzie 60-70 minuta i Kuba bedzie oddychal rekawami. I wtedy co? Zmiana na Peszko zapewne.
sumada90 -absolutna zgoda co do pracy PZPN i sytuacji kadry. Jestesmy w zupelnie innym miejscu niz jeszcze kilka lat temu, gdzie grajac u siebie z np. Armenia musielismy drzec o wynik. Ale mam troche wrazenie, ze zarowno Boniek jak i Nawalka troche za bardzo sa przekonani o swej nieomylnosci. I niestety znowu przypomina mi sie Engel kilkanascie lat temu...
Wrcajac do samych MS -uwazam, ze mecz z Senegalem to absolutny klucz do tego zeby wyjsc z grupy. Przede wszystkim da komfort psychiczny przed meczem z najsilniejsza druzyna z grupy czyli Kolumbia. Jesli tu ugramy chociaz remis to wyjscie z grupy bedzie bardzo realne.
Obym za miesiac mogl znowu powtorzyc, ze Nawalke bronia wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 22

sieko

Użytkownik
Jak czytam niektórych wypociny to aż mam ochotę wstać od komputera i rozchodzić tą żenadę... taidio mam to samo, jak odpisałem na komentarz to mi go usunęli. Niektórzy nie rozumieją, że regeneracja, budowanie atmosfery w zespole to też jedna z części przygotowania do mundialu. Jakby od Juraty zapierniczali włącznie z Arłamowem kondycyjnie i siłowo to na mundial byliby przetrenowani po cały sezonie i efekt byłby jeszcze gorszy... A propos reklam - większość z nich została nagrana bodajże na zgrupowaniach marcowych, bo teraz trener chciał mieć właśnie wolną głowę od tego, więc nie mieszajmy reklam do przygotowań, bo obecnie nie zajmują się tym
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Z checia bym sie poprodukowal i wyjasnil pewne kwestie jak np to ze pierw bykuwodz pisal ze zadna kadra nie ma tak intensywnych sesji reklamowych jak nasza, potem napisal ze CHYBA zadna kadra nie ma tak intensywnych sesji, w kolejnym poście bedzie ze w sumie to kazda kadra tak ma(prosilem o dowody bądź źródła, brak reakcji - taki twoj wygląd bykuwodz), ale przy dłuższym poscie dostaje potem wiadomosc od moderatora ze uwaga uwaga, hit, ze to SPAM XDD to szkoda klawiature marnowac, strach przed dyskusją jest na tym forum dla mnie niezrozumiały, coz najwyzej przyjme kolejne warny na klate, bede jak Mel Gibson z Bravehearta
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
To jest chyba ostatnia impreza gdzie mamy tak silna kadre.
W nastepnej nie bedzie juz Grosika,Piszczka,Kuby, Glika ?, Lewy bedzie juz w ostatnim stadium kariery.
Jesli mamy cos zdobyc,ugrac cos fajnego to musimy to zrobic teraz.
Zawsze lubie ogladac naszych na MS/EURO.
Cala ta otoczka, zabawa, radosc i smutek.
Chcialbym wiecej niz 3 mecze naszych zobaczyc. Oby to sie spelnilo ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jak czytam niektórych wypociny to aż mam ochotę wstać od komputera i rozchodzić tą żenadę... taidio mam to samo, jak odpisałem na komentarz to mi go usunęli. Niektórzy nie rozumieją, że regeneracja, budowanie atmosfery w zespole to też jedna z części przygotowania do mundialu. Jakby od Juraty zapierniczali włącznie z Arłamowem kondycyjnie i siłowo to na mundial byliby przetrenowani po cały sezonie i efekt byłby jeszcze gorszy... A propos reklam - większość z nich została nagrana bodajże na zgrupowaniach marcowych, bo teraz trener chciał mieć właśnie wolną głowę od tego, więc nie mieszajmy reklam do przygotowań, bo obecnie nie zajmują się tym
No ja nie moge ale w sumie dobrze ze sa tacy co nie kumaja nic a nic
zgodnie z ta logika przyniesienie do pracy dziecka, zaproszenie tesciowej na stanowisko pracy to tez ,budowanie atmosfery w zespole&#39;
Tylko ciekawe czemu pracodawcy jakos tego nie lubia I raczej groza konsekwencje dyscyplinarne na danym stanowisku.
Pojdziecie do pierwszej pracy zobaczycie jak zostana brutalnie zweryfikowane wasze wyobrazeniu o zyciu. I nie potrzeba nawet do tego Mariusza Trynkiewicza
Jestes kierowca zabierz pasazera do auta jak masz CCTV zobaczymy co Twoj prcodawca na to
Trzeba oddzielic prace of zycia rodzinnego, a jak to nie jest praca no to niech spadaja z reprezentacji
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Gdyby nie mogli ściągnąć do siebie rodzin to kombinowaliby tak jak kiedyś, że mimo wszystko chcieli by się z nimi spotkać. To jest dobre podejście, daje im pewien luz psychiczny i to jest mega fajne ze strony sztabu szkoleniowego, że poszli na coś takiego kolejny raz. Sprawdziło się to przed Euro, oby i teraz miało to swoje przełożenie. Nie wiem czemu wy tylko widzicie wady i narzekacie, skoro mimo wszystko Nawałka i sztab zrobili to, czego w ostatnich latach nie udało się nikomu. Tak, można mówić o tym, że ta kadra też jest najsilniejsza niż w ostatnich latach, ale nie wmówicie mi, że nasz szkoleniowiec nie miał w tym żadnego udziału bo przyłożył do tego naprawdę sporo.
Cieszcie się tym co jest i doceniajcie to, bo nie tak dawno to mundial czy euro oglądało się bo jest się fanem piłki, a teraz można to przeżywać dzięki reprezentacji.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyskutować możecie ale jest jeden warunek - z kulturą. Wszystkie posty, gdzie się pojawiają wyzwiska albo zaczepki personalne będą z miejsca kasowane i autor karany ostrzeżeniem. Kto tego nie rozumie to dla jego dobra radzę nie pisać, bo trochę słabe może być złapanie bana na mistrzostwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie mam do Was pytanie : Kto z naszych zatrzyma tego Pana ?
Przecież jak on zakręci Pazdanem to Pazdek będzie 3 dni tańczył i nie ogarnie gdzie się znajduje

 
Do góry Bottom