>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Panowie ktoś widział gdzieś ofertę h2h kto dalej w turnieju? Poza naszymi legalnymi?
Interesują mnie również bukmacherzy dostępni dla UK
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ten nasz Joker pokazał w weekend jak się nie trafia do pustej bramki. Skoro Peszko ma robić dobrą atmosferę, to niech Nawałka powoła 23-zawodników, plus osobno do tego Peszke jako Klowna.
To tak nie działa, to że Icardiego do Argentyny nie powołali to też błąd według ciebie? Król strzelców serie a na równi z Ciro(w kanadyjce przegrywa), morale mają duże znaczenie, niezależnie od decyzji Nawałki nie będę mieć zastrzeżeń, przypominam że my też wszystkiego nie widzimy, a co najwyżej jakieś krótkie filmiki co sobie na łączy nas piłka zobaczysz
 
S 22

sieko

Użytkownik
To tak nie działa, to że Icardiego do Argentyny nie powołali to też błąd według ciebie? Król strzelców serie a na równi z Ciro(w kanadyjce przegrywa), morale mają duże znaczenie, niezależnie od decyzji Nawałki nie będę mieć zastrzeżeń, przypominam że my też wszystkiego nie widzimy, a co najwyżej jakieś krótkie filmiki co sobie na łączy nas piłka zobaczysz
Dokładnie, popieram w 100%. Można mieć jakieś własne przemyślenia, ale ogólnie ja tak samo zaakceptuje w pełni decyzje Nawałki, bo mam do niego zaufanie jako do trenera, on raczej wie co jest dla drużyny najlepsze i dobiera zawodników w odpowiedni sposób bez żadnych akcji jak odwalał Smuda czy Janas w poprzednich latach... Selekcjoner nie raz potwierdził, że jego wybory kadrowe są słuszne i wybrana przez niego 23-osobowa kadra na mundial będzie tą najbardziej optymalną pod względem różnych wariantów meczowych i sytuacyjnych ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Odradzam do stawiania typów na powołania LVBet. Bo chciałem postawić typy na pewnych zawodników, a jakież było moje zdziwienie na kurs większy miałem limit 6,28 zł (XD), a na tego z kursem 1,90 31,42 zł. Śmiech na sali.
Edit: a powiedzcie Panowie co sądzicie na temat powołania na Mundial dla Kędziory? Bo kurs zacny, a Kędziora odkąd gra w Dynamo Kijów, którego jest podstawowym obrońcą jest zawsze powoływany do kadry, a także zagrał w 3 na 4 mecze sparingowe przed mundialem.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Odradzam do stawiania typów na powołania LVBet. Bo chciałem postawić typy na pewnych zawodników, a jakież było moje zdziwienie na kurs większy miałem limit 6,28 zł (XD), a na tego z kursem 1,90 31,42 zł. Śmiech na sali.
Edit: a powiedzcie Panowie co sądzicie na temat powołania na Mundial dla Kędziory? Bo kurs zacny, a Kędziora odkąd gra w Dynamo Kijów, którego jest podstawowym obrońcą jest zawsze powoływany do kadry, a także zagrał w 3 na 4 mecze sparingowe przed mundialem.
Sprawa jest prosta. Są 4 miejsca do obsadzenia na bokach obrony. Piszczek jedzie na 100%, Bereszyński I Rybus na 90%. Zostaje jedno miejsce o które według mnie walka rozegra się między Jędrzejczykiem I Kędziorą właśnie. Tutaj jednak więcej szans daję temu pierwszemu - zaufany żołnierz Nawałki + gość od atmosfery. Po stronie Kędziory lepszy sezon + przez ostatni rok był zawsze powoływany. Oceniłbym to 60 do 40%.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
na STS kurs na powołanie Peszki wynosi już 1.50 i co kilka dni spada. wjechałem jak kurs wynosił 2.0. zobaczymy czy Nawałka zdecyduje się go powołać
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Ktoś wie gdzie można stworzyć kombinacje z zakładów typu, na jakim etapie drużyna odpadnie? Np. Japonia nie wyjdzie z grupy, Polska odpadnie w 1/8 lub coś podobnego. Dzięki za odpowiedź! :highhive:
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Fortuna ma już kilka specjali na MŚ
Szanuję to mocno, na pewno coś spróbuję. Widział ktoś zakłady tego typu w Betsafe? Oni też mają dość szalonych oddsmakerów, z pewnością znowu zagrałbym gola przewrotką jak przed dwoma laty (kurs 10, dzięki Shaqiri!).
Jedyne co zdołałem wyczytać to że Góralski zagrał jeden mecz w kadrze i dostał kartkę co też nie jest prawdą, bo ten zawodnik ma już trzy mecze w kadrze.
EDIT: Póki co jest w 23-osobowym składzie, do tego dość niski numer dostał co można różnorako interpretować ????
To czytaj dokładniej, bo napisałem że zagrał jeden mecz W TYM ROKU, i to jest prawda.
Ale rzeczywiście mój post wygląda irracjonalnie, tak naprawdę nie mam argumentów poza tym, że kurs jest przesadzony. Rzeczywiście wiele czynników musi się złożyć, żeby to się udało, ale chyba nie ma wątpliwości, że jest to najostrzejszy zawodnik w naszej kadrze. Wiadomo, że placu raczej nie będzie miał, ale oczami wyobraźni widzę Góralskiego wchodzącego na końcówki właśnie po to, by poobijać w swoim stylu rywali i utrzymać wynik za wszelką cenę. Prawdopodobieństwo istotnie jest małe, ale value mimo wszystko tu widzę. W sumie i tak już po ptakach, bo póki co zdjęto ten zakład z oferty.

W LVBet jest @1,80 na to że Peszko pojedzie na mistrzostwa.
✅✅✅
I według mnie warto wchodzić w ten zakład właśnie teraz. Argumentów w dziale już jest co nie miara, i chociaż piłkarsko ten wybór się ZUPEŁNIE nie broni to pojedzie on na Mundial, pewnie nawet coś tam pogra. Peszkin pograł psychologicznie, w sumie to dość mądre zachowanie. Zna swoją sytuację, wie że poza atmosferą nic nie wniesie, więc dzisiaj zapowiedział że po Mistrzostwach Świata żegna się z kadrą. Myślę, że jest po rozmowie z Nawałką, przegadali to niejednokrotnie, i o ile byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego zakładu jeszcze parę dni temu, to teraz zdecydowanie polecam zainwestowanie jakiejś mamony w ten bet.
 
B 11

bmw00

Użytkownik
Pany co myślicie okazja ?
Czy wbiegnie kibic na boisko w trakcie meczu kurs kurs 2 A stawka maksymalna prawie 600 zł można dac buk fortuna
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pany co myślicie okazja ?
Czy wbiegnie kibic na boisko w trakcie meczu kurs kurs 2 A stawka maksymalna prawie 600 zł można dac buk fortuna
.
Nie lubię tego słowa, ale dla mnie to pewniak... Pograłem już... Jest tyle meczów, że w jakimś jestem pewien, że to się zdarzy. W poprzednich mistrzostwach też to pograłem tylko po lepszym kursie. Do tego Rosja korupcją stoi więc jakiś synek bogaczy może sobie &quot;załatwić&quot; sam na sam z Messim albo Ronaldo. Pomijam ludzi którzy też pewno gdzieś to pograli... i pojechali na Mundial albo samych Rosjan. Radzę się spieszyć bo buki albo zaniżą kurs albo to zdejmą. Brawo dla bmw00 za namiar ! Jak gdzieś jeszcze jakiś polski buk to daje dawajcie namiary ????
edit: W ciągu kilku godzin na Fortunie kurs spadł z 2,00 na 1,80...
edit2: dzisiaj tj 03.06 kurs na to wynosi już tylko 1,50 to apropos wpisu użytkownika mcz o wartości kursu odnośnie ryzyka ???? . Od razu miałem pisać, że właściwie każdy kurs na to byłby do gry - no ok może poniżej 1,30 i to z podatkiem bym się nie bawił; ale tylko pomyślałem o tym i się powstrzymałem żeby buk nie zaczął obniżać, ale i tak zaczął... ???? Cała reszta betów utrzymana w kursach jak na początku...
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Nie lubię tego słowa, ale dla mnie to pewniak... Pograłem już... Jest tyle meczów, że w jakimś jestem pewien, że to się zdarzy. W poprzednich mistrzostwach też to pograłem tylko po lepszym kursie. Do tego Rosja korupcją stoi więc jakiś synek bogaczy może sobie &quot;załatwić&quot; sam na sam z Messim albo Ronaldo. Pomijam ludzi którzy też pewno gdzieś to pograli... i pojechali na Mundial albo samych Rosjan. Radzę się spieszyć bo buki albo zaniżą kurs albo to zdejmą. Brawo dla bmw00 za namiar ! Jak gdzieś jeszcze jakiś polski buk to daje dawajcie namiary ????
według mnie wartość kursu nieproporcjonalna do ryzyka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
według mnie wartość kursu nieproporcjonalna do ryzyka.
Żartujesz ? Pewnie, że można grać, że Lewy strzeli gola przewrotką z własnej połowy po kursie 500 i wtedy może będzie kurs proporcjonalny do ryzyka, ale to się NIE WYDARZY, ale to, że ktoś wbiegnie w jednym z 64 (!) meczów na stadion - jak najbardziej ! Nie dawno mieliśmy finał LM nie daleko na Ukrainie i też wbiegł... Tak samo było w Brazylii i z tego co pamiętam to już w fazie grupowej.
 
Do góry Bottom