>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panata ???????????? po uj robili taka przewage by ostatnia kwarte przegrac ponad 10 i po handi. Jak zwykle
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale szkoda ze tego Garcia Lopez nie wzial w 2 setach:/ mialem wrazenie ze Dominik chce to oddac ale nic z tego. I jeszcze przerwany mecz do.jutra
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Czemu przerwali? Przecież wczoraj grali jeszcze później
Ze niby ciemno. Ale czulem po tym pierwszym gemie austiaka w 2 secie ze Dominik sie bedzie bawil. Tak grali ze Thiem nawet nie mial.jednego brejkpointa przez dwa sety z Hiszpanem( a wiadomo ze hiszpan mistrzem serwisu nie jest) i wygladalo jakby chciał zeby Lopez to wygral . Na a w taju Thiem wygrywa 7:0 . Nie czaje.. ktos.pisze niezle scenariusze tych spotkań
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak sobie myślę, że w sumie to przełożenie meczu Thiema z Garcia-Lopezem nie musi być taką złą wiadomością w kwestii tego, że jutro tym bardziej Thiem może chcieć się zawijać, bo jakby wygrał, to jeszcze popołudniu grałby półfinał ;) Ciekaw jestem, czy będzie możliwość cashout&#39;u na STSie i ewentualnie, ile zaproponują ;)
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Tak sobie myślę, że w sumie to przełożenie meczu Thiema z Garcia-Lopezem nie musi być taką złą wiadomością w kwestii tego, że jutro tym bardziej Thiem może chcieć się zawijać, bo jakby wygrał, to jeszcze popołudniu grałby półfinał ;) Ciekaw jestem, czy będzie możliwość cashout&#39;u na STSie i ewentualnie, ile zaproponują ;)
Thiem w 2016 roku wygral turniej przed french open
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom