>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

21 Bet Exchange

Status
Zamknięty.
cock 756

cock

Użytkownik
Nie mam pojęcia czy tymczasowa. Oby nie. Stan konta mi się zgadza. Na stronie brak opcji zrobienia depozytu i wypłaty, brak historii - gdyby mieli pompować ludzi to depo by było. Zapewniono mnie wczoraj, że za 3 dni wszystko ma śmigać. Tego się trzymam, a lamentuję od poniedziałku.
Matchbook mnie nie dziwi, BQ też by mnie nie zdziwiło skoro się spieli z BF. Dlaczego? Może świadczenie usług mieszkańcom państw objętych zakazem, może prowizje... Nie będę zgadywać. Pamiętasz historię ESB? Też był ból, a potem dali Betkeen - i nikomu nie przeszkadza, że dają swoje kursy, nie pozwalają dawać swoich, w meczach nawet ChampionsLeague na rynku u/o2,5 są dziury w kursach, świrują z opcją pending, wg uznania lapsed. Market Making pełną gębą - ale luz... wypłacają.
Odważni mają jeszcze Orbit Exch ;)
 
P 0

przemm

Użytkownik
Z tym że MB ma dużo mnie rynków dostępnych i jeszcze mniej in-play.
Tymczasowe rozwiązanie na pewno o tyle, że docelowe ma być w pełni zintegrowane ze stroną główną, a nie być osobno. Nie ma co ukrywać że MB zamiast BF to krok w tył, ale widać nie mieli wyjścia.
Za mało odważny jestem żeby spróbować Orbit :)
 
H 63

harryangel

Użytkownik
mówicie o 3% od win, niezależnie od Lay and Back?
minimal stake jest w Asianconnect88 7 Euros. za to nie trzeba do tego w ogóle VPN, a to przy graniu na żywo ma znaczenie istotne.
ja natomiast widzę jedynie w tym ostatnią szansę. bardzo ładnie prezentuje się omawiany bukmacher jeśli chodzi o opcje 21bet, ale niestety, jak widać przede wszystkim ludzie są limitowani, a ja zawsze zakładałem tam konta gdzie początkowo mogłem zaufać bukmacherowi, czy brokerkowi. poza tym niepewne jest czy będzie BetFair jeśli chodzi o odds a bez tego tylko sam bukmacher, nie giełda ma sens. a sam bukmacher jak mówicie od razu limituje, do tego przedziwne weryfikacje. Broker pod każdym względem narzędzie pewniejsze.
Orbit X to właśnie coś na co się przenoszę. działa dużo lżej niż Betfair, ma takie same opcje oddsy i funkcje, ale mnie interesuje tylko granie na Lay. nie zakładam zysków specjalnych przede wszystkim jeśli chodzi o częstotliwość kupowania kursów u mnie przez klientów ???? , ale ja widzę że inaczej nie idzie zarobić dzisiaj na tenisie i o poważnych zarobkach już nie myślę. może kilka tysięcy PLN rocznie wpadnie, a jak nie to i tak gdzie indziej nie będzie lepiej.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nic o nich nie sądzę. Boję się brokerów... Jesteśmy zdani na łaskę i niełaskę. W każdym można zarobić a jeszcze lepiej u każdego z nich stracić. Śmiało też powiem, że sami animują rynek - dają kursy z czapy, tworzą fikcyjne dziury i realny trade nie istnieje. Poznaj mechanizmy dealing desk i market maker. Tną na depozytach, na wypłatach, na prowizji od rynków a do tego - gdy kupujesz powiedzmy back 1,70 to wiedz, że na Betfair jest 1,75 lub lepiej...
Żeby nie zamulać i nie skarżyć się na to co mnie spotkało - jeżeli wygrywasz miesięcznie do 2000zł to nie masz co się bać żadnego z nich. Jeżeli więcej to sam nie wiem co Ci polecić... ????
 
E 0

ermano

Użytkownik
Cock, czy mozesz napisac czy odzyskales cala gotowke? Moje zlecenie wyplaty wisi juz ponad miesiac i chociaz staraja sie regulowac jakies mniejsze kwoty, to caly czas sa niewyplacalni! Na pewno nie zamulasz i nie zanudzasz, bo wiecej osob &#39;oczekuje&#39; na realizacje wyplat. Czy problemy z graniem, ktore opisujesz, byly u nich? To co opisujesz spotkalo mnie u innych brokerow i sa to standardowe zagrywki gdy sie wygrywa, echhh. Natomiast w 21bet akurat powiekszali dwukrotnie plynnosc rynku co wpedzilo ich w klopoty.
 
E 0

ermano

Użytkownik
Jest to temat dotyczacy 21bet. Juz od ponad miesiaca 21bet nie realizuje wszystkich zobowiazan wyplaty. Problemy 21bet pojawily sie w momencie zawieszenia wspolpracy z betfair.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Mi wypłacili. Po tym jak odpalili matchbooka w ramach swojej giełdy przerzucili mi kasę na główne konto (wszystko przez live chat). Czekałem około 10 dni i w końcu wypłacili na skrilla. W międzyczasie musiałem jeszcze raz zweryfikować konto. Kwota 854 euro - żeby było ciekawiej to chociaż konto tam miałem w euro i skrilla również w euro, wypłacili mi kasę w pln .... Dostałem jakieś 818e, po interwencji na czacie w ciągu paru godzin dosłali mi brakujące 35 czy 36e.. + dla nich, nie spodziewałem się ale kasa wypłacona i nie zamierzam tam więcej grać. Wypłacałem 6 maja, a kasa na skrillu jakoś 16 maja
 
E 0

ermano

Użytkownik
hej czoker, widzialem Twoje posty na arbuser, super ze wyciagles. szacuje, ze co najmniej kilkadziesiat osob z wyplatami po 3000E &#39;oczekuje&#39;. natomiast pozostale konta, gdzie wyplaty nizsze staraja sie obslugiwac na biezaco. na kontach nie maja gotowki co swiadczy, ze dziure maja na kikadziesiat lub nawet ponat 100kE. personel caly czas dziala, pewnie nie darmowo, czyli strata sie raczej powieksza. wplata na ich konto srodkow to na pewno hazard ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom