>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2018

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Witajcie po dłuższej przerwie ;) Z ciekawością czekałem na kursy pierwszoligowe i jestem troszeczkę zdziwiony jednym meczem, więc postaram się go ugryźć.
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -&gt; Wybrzeże +8,5 @1.83 (4/10) oraz Wybrzeże wygrana @5.10 (1/10)
Moim zdaniem będzie to mecz z cyklu tych na styku, podobne do tego, w którym ROW podejmował u siebie Orła Łódź (48:42). Obie ekipy wyrównane, obie celujące w awans do Ekstraligi. ROW ma w swoim zespole dwie armaty, czyli Woryna i Batchelor, którzy punktują wszędzie, niezależnie od rywala, toru i pogody. I na tym pewniacy się kończą. Karpow elektryczny (1,400 w 4 meczach), Mateusz Szczepaniak też słabo w tym sezonie (1,154 w 3 meczach), Cook ma sprzęt na ligę angielską, a nie polską (1,000 w 1 meczu), i tak naprawdę nie wierzę, że któryś z tej trójki nie zawali meczu. Jeden z nich na pewno dobrze się zakręci, ale nie wierzę w nagłe ocknięcie się całej trójki, która poprowadzi rybniczan do wielkiej wygranej. Oczywiście możliwe, że wskoczy za któregoś z nich Artur Czaja, ale jego jazda też w tym sezonie do najlepszych nie należy (1,471) - dlatego też nie było go w awizowanym. Dwoma zawodnikami mocnymi ciężko będzie Rybnikowi odskoczyć aż na tyle punktów.
Gdańsk też słaby nie jest, na juniorce doświadczony już Kossakowski, co ważne - wraca Thomsen po kontuzji, nie jedzie Hougaard, więc tutaj widzę solidne wzmocnienie. Poza tym są mocni Bech i Mikkelsen (fakt, że Mikkelsen wraca dziś z Terenzano, ale myślę, że jest na tyle przygotowany, że ogarnie dzisiaj mecz), Fajfer i Michał Szczepaniak swoje dorzucają, dlatego uważam, że handicap +8,5 jest ciut za duży. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że Wybrzeże w Rybniku powalczy o wygraną, dlatego też kurs @5.10 za &quot;drobne&quot; można zaatakować.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Kraków-Piła 2 -6,5@1,7 sts
Okoniewski over 10,5 @1,8 fortuna
Jonasson over 10,5 @1,9 fortuna
Piła wydaje mi się w tym meczu zdecydowanym faworytem Wanda dostaje od każdego łomot nie inaczej będzie i dziś.W Pile ma kto zdobywać te pkt jonasson Okoniewski zakręca sie moim zdaniem w okolicach 11-12 pkt dwie petardy, które o poziom są lepsi od innych.Do tego dochodzi Gapiński 8-10 pkt.W Krakowie nie ma kto Logaczow?Bjerre? Nie wydaje mi się.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Pila- Łódź typ: Łódź 2,17 sts 5/10
Jak dla mnie super kurs. Wiem, że Orzełek ma ostatnio słabiutką formę, wtopili w Gdańsku na własne zyczenie a potem pogrom w Gnieźnie. Ale licze, że Don Vito jakoś ich zmotywuje, drużyna, która jest faworytem do awansu musi wygrywać takie mecze. A jak nie w Pile to gdzie? Jak dotychczas wygrali tylko w Krakau i farciarski mega remis w Lublinie. Piła to bardzo słaba ekipa, ktoś kto przegrywa z Wandą musi być mega słąby, nawet jeśli to było na wyjeździe...
Jeśli Orzeł chce wejść do czwórki to musi wygrać jutro, bo robi się nieciekawie, bardzo dobrze jedzie Motor, swoje punktuje Rybnik, Wybrzeże jedzie słabo ale to się może zmienić i jest jeszcze rewelacyjne Gniezno, nie zapominać należy też o Loko. Dlatego Łódź która ma właśnie jeszcze wyjazd na Łotwę, gdzie z taką jazda nie mają co szukać, to jedyna jeszcze szansa na 2 pkt wyjazdowe to Piła. Piła która jest mega słaba, jedyny Okoń trzyma wysoki równy poziom, THJ jak to on w kratkę śmiga a dalej to dramat. Gapa słaby sezon, Cyfer to w ogóle porażka a do tego pojedzie Bomber:], który nie zna ani toru, ani nie ma sprzętu na Polskę ani to już żaden poważny zawodnik a nawet w najlepszych latach nigdy se w Polsce nie radził, więc wątpię aby zbawił nagle Polonię. Mimo wszystkich swoich problemów Orzeł moim zdaniem ma mocniejszy i równiejszy skład, jak Kościuch i Saszka pojadą swoje, Tungate zrobi te swoje 7-8pkt, to z liderem Hansem plus coś tam dorzuci Grajczonek dadzą radę, juniorzy też na plus gości, pilscy to jest śmiech na sali:headbang:
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Polonia Piła - Orzeł Łódź
Typ: Orzeł Łódź @ 2.14 - STS ⛔⛔⛔
Też wszedłem w Łódź, również w STS po @2.14. Teraz już duże spadki, nawet @1.55 w forBET, może ktoś gra na Piłę, to ucieszy się, że tak kursy się poprzesuwały. Ja jednak jestem tu za gośćmi. Ślączka obiecywał, że Orzeł przegra maksymalnie 2 spotkania wyjazdowe, a tymczasem ledwo ruszył sezon i już mają 3 takie przegrane. Miała być walka o ekstraligę, a jest bilans 1-1-3. Jedno zwycięstwo na pięć kolejek. Wiemy jaki jest Skrzydlewski, już ostatnio robił &quot;sceny&quot; i odwalał swoje standardowe cyrki, do tego dochodzą problemy ze stadionem i opóźnieniem z jego oddaniem do użytku, przez co trzeba już szukać ewentualnego toru domowego (niby w Grudziądzu). Myślę, że cały skład został odpowiednio zmotywowany na ten dzisiejszy mecz. Gdyby dzisiaj Orzeł przegrał, to Witold by ich tam wszystkich zatłukł. Kluczem do wyniku gości powinni być dziś juniorzy. Jest Miśkowiak. W Pile kolejny już sezon na juniorskich pozycjach jacyś statyści. Lubię Polonię, ten ośrodek, fajnie kojarzę czasy Philips, Ludwik Polonii Piła, jak zdobywali mistrzostwo, jak wypuszczali spod swoich skrzydeł Hampela, Dobruckiego, Okonia, Gapę. Ale to było dawno, teraz jest I liga i znów trochę narastają problemy. Gapiński i Okoniewski wrócili na spokojną emeryturę do siebie. Ale to już głównie tylko głośne nazwiska. Jonasson przyjaźniący się z Hlibem z dobrze zapowiadającego się żużlowca stał się nie wiem czym, nie wiem jak go określić, ale poszedł w ślady właśnie Hliba. Pozycje 11, 12, 13 kontra 3, 4, 5 - w każdym przypadku moim zdaniem przewaga gości. Po zebranym opier....dzielu od Skrzydlewskiego powinno im się dziś chcieć wygrać ten mecz i każdy z nich powinien dać z siebie 100%. Jeśli pojadą na poziomie na który ich stać, jeśli Piła nie wykombinuje nic z torem, jeśli Harris nie przypomni sobie swojej dyspozycji z czasów jazdy w Coventry Bees, to wtedy innego wyniku niż wygrana Łodzi nie przewiduję. Mimo, że kurs z ziemniaka, to jednak po odjęciu podatku mam to 1.90 i biorę z pocałowaniem ręki.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Norbert Kościuch under 11 @1.62 forbet ✅
Kurs niezbyt powala, ale do jakiegoś dubelka może być. Norbert słabo pojechał w Gnieźnie, a też na tym torze swoje odjechał (był zawodnikiem Startu). Dziś wraca do Piły, po drugiej stronie barykady. W parze z nieobliczalnym Saszką, który może mu odbierać punkty, poza tym liderzy gospodarzy (THJ, Okoń) powinni dzisiaj wozić trójki, jeśli Polonia ma wygrać. Linia wysoka, pewnie ze względu startów Norberta w Pile. Jego występ z kwietnia z finału ZK w Pile nie był rewelacyjny (2,0,1,1,2) 6.
Świetne występy w Rybniku i Krakowie, poza tym kręci się w okolicach 8 oczek. Naprawdę blado wyglądał w Gnieźnie. Dziś pewnie będzie punktował, ale nie sądzę, że wykręci 12 oczek. Mecz pewnie na styku, więc RT wykluczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Renat Gafurov under 10,5 @ 1,75 STS ⛔ 2 3 3 3 3 3 17 - Szok to mało powiedziane
Sporo pieniążków dzisiaj utopiłem na tym typie
????
W hitowym pojedynku na szczycie PLŻ2 &quot;bycze niedźwiadki&quot; podejmą lidera - zespół z Ostrowa. Typowania zwycięzcy tego meczu się nie podejmuję. Bukmacherzy również wystawiają na to spotkanie zrównoważone typy nie widząc zdecydowanego faworyta.
W spotkaniu tym zagram na under punktowy sympatycznego Rosjanina. Renat to jeden z liderów zespołu przyjezdnego. Po wielu latach spędzonych w Wybrzeżu (przejeździł we wszystkich klasach rozgrywkowych) odszedł do zespołu jeżdżącego klasę niżej. Kontraktowany jako zawodnik mający zdobywać wiele punktów. Jak na razie wywiązuje się z zadania bardzo dobrze. Jest jednak małe &quot;ale&quot;. Renat uwielbia wpisać sobie do programu literkę bądź śliwkę. W spotkaniu gdzie jedzie świetnie nagle zdarza się 0,t,w.
Stal Rzeszów - Ostrów
Gafurov 2,2,3,1,2,d - 10
Ostrów - Krosno
Gafurov 2,3,2,3,w - 10
Opole - Ostrów
Gafurov 3,3,1,2 - 9
Ostrów - Bydgoszcz
Gafurov 3,3,3,2 - 11
Poznań - Ostrów
Gafurov 2,1,3,3,0 - 9
W Wybrzeżu kibice się śmiali, że Gafi wspomaga biedną księgową bo prawie zawsze literka musiała być. W tym sezonie widać, że również się pojawiają.
Jeśli dodamy do tego bardzo silnego przeciwnika jadącego na swoim torze to uważam, że zdobycie 11 punktów nawet bez wpadki może okazać się za trudne dla Gafurova.
Powodzenia
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Mikhailow - Kuba Miśkowiak 1 1,40 sts zwrot
Nie ma tematu, naprawdę. Kuba zdolny, ale jeszcze bardzo nieopierzony, tor nad Daugavą zna z opowiadań. Pojedzie pięć razy jeśli będzie możliwość taktycznej (a wcale nie jest to aż tak pewne), ale co z tego skoro Mikhailow raczej co najmniej 4 razy również wyjedzie na tor. po 15 punktach w meczu z ROWem nieco spuścił z tonu, ale jak obserwuję tego chłopaka od roku to ma ogromny talent i jeśli jak w meczu z Lublinem nie przeszkodzi mu defekt w biegu juniorskim, to powinien zrobić więcej oczek bez najmniejszego problemu
 
@siema 177

@siema

Użytkownik
planuje Gniezno dzisiaj grubo...jakies ale ? wszyscy, ze Gdansk ale kto tam ma jechac po wygrana ? Sam Bech meczu nie wygra, a Michelsen ostatnio lipa, poczawszy od zawodow eliminacyjnych do GP w Slangerup (czyli toru na ktorym jezdzi bodajze od 2010r)...nie ma kursow jesze ale chyba &quot;sledzie&quot; z dyszke co najmniej zgrna ?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Polonia Piła - Motor Lublin X2 @ 1,75 STS ✅
Niepokonany lider Nice ligi przyjeżdża do Piły podbudowanej ostatnim zwycięstwem nad Orłem. Mam wrażenie, że kurs jaki bukmacher wystawił na to spotkanie, faworyzując miejscowych jest spowodowany właśnie ostatnią kolejką. Tylko weźmy pod uwagę, że jak na razie Orzeł dostaje baty wszędzie gdzie się nie pojawi (Krakowa oczywiście nie wliczam). Zespół przyjezdnych jedyny punkt jaki stracił to remis w meczu... z Orłem ????
Była to inauguracyjna kolejka. Dalej komplet 5 zwycięstw, w tym wyjazdowe potyczki na trudnych terenach.
W zespole gospodarzy tak na prawdę jeden pewniak. Okoń zapewne pojedzie swoje czyli zakręci się w okolicach 12-15 punktów. Gapa i Cyfer powinni dorzucić punkty gdyż ostatnio jakby lepsza jazda. Dalej już niewiadome. THJ, który był jednym z liderów zespołu nabawił się dość poważnej kontuzji. Wczoraj podjął decyzje, że pojedzie, ale dyspozycja jest niewiadomą. Formacja juniorska to dramat, na który można spuścić zasłonę milczenia.
Nie wiadomo kto pojedzie z dwójki Harris/Łaguta. Bomber w awizowanych, ale na treningu żadnym się nie pojawił. Młody Łaguta to dopiero melodia przyszłości.
Zespół przyjezdnych bardzo mocny. Szczególnie formacja juniorska, która potrafi przechylić wygraną na swoją stronę. AJ na którego nie stawiałem w tym sezonie także wywiązuje się bardzo dobrze ze swojej pracy.
Mocny jest starszy z braci Lampartów. Pozostali dorzucają cenne punkty.
Podsumowując
Nie sądzę aby zespół przyjezdnych doznał w Pile swojej pierwszej porażki. Gospodarze wygrali tylko ze słabym Gdańskiem i bezdomnymi z Łodzi. Nie są jakąś wyróżniającą się siłą w Nice lidze.
Zagrałbym na czyste zwycięstwo Motoru po kursie @ 2,00, ale przezornego...
Warto jeszcze zaznaczyć, że w forbet kursy są dokładnie odwrotne.

Start Gniezno (-8,5) - Wybrzeże Gdańsk @ 1,7 STS ⛔
Nie lubię stawiać przeciwko &quot;swoim&quot;, ale trudno. Niewielu stawiało przed sezonem na zespół Startu. Był skazywany przez większość na walkę o utrzymanie, a tym czasem idzie im nadzwyczaj dobrze. Zrobili ze swojego toru prawdziwą twierdzę. Dauga, Piła i Orzeł zrobili tu odpowiednio 33,32 i 31 oczek. Trzy mecze i trzy pogromy. Tor powtarzalny, na którym zawodnicy miejscowi czują się jak ryba w wodzie. Punktują solidnie nawet takie ogórki jak Pavlic, który w ostatnich sezonach albo nie jechał, albo jechał totalny piach.
Gała i Jabol pewniacy do mocnego punktowania. Krcmar, którego jeszcze niedawno miałem okazję oglądać także odbudował się w zespole gospodarzy. Solidnie na własnych śmieciach punktuje juniorka. Dodatkowo po ostatnim pogrmie w Rybniku zespół będzie bardzo zmotywowany aby wygrać jak najwyżej.
Wybrzeże zawodzi. Dwie porażki na własnym torze. Dwie porażki na wyjazdach. Wygrane z dwoma najsłabszymi na tą chwilę zespołami. Jak klasyk mawiał dupa i kamieni kupa. Zespół bardzo chimeryczny. Duńczycy jadą swoje to Polacy zawalają. Fajfer i Szczepan lepiej to z kolei obco gorzej. Zawsze ktoś. Stawiam dzisiaj, że Oskar polata gdyż tor zna bardzo dobrze. To jednak nie wystarczy. Juniorka słabiutka. O Kossakowskim już pisałem w innych tematach. Cofnął się strasznie w rozwoju i nawet bat w postaci ewentualnej odstawki od czerwca nie wpływa mobilizująco. Turowski jeszcze słabszy.
Uważam, że zespół gospodarzy beż większych problemów pokryje linię handicapu. Na tą chwilę Wybrzeże nie jest zespołem, który może dobić do 40 punktów

Powodzenia
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Polonia Piła - Motor Lublin
Typ: Motor Lublin @ 1.95 ✅ ✅ ✅
Kursy właściwie 50/50 i faktycznie ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Ja jednak pójdę w stronę gości. W Lublinie jest klimat, są kibice, są sponsorzy, jest dobra jazda. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i z wielu źródeł słychać, że w Lublinie myśli się nawet o ekstralidze. Sondują już nawet temat Griszy Łaguty, któremu za rok kończy się kara. Żeby jednak zawalczyć o wygranie Nice PLŻ trzeba dalej dokładać punkty bo rywale nie śpią. Wybrzeże, Start, Orzeł, każdy z tych klubów też chce do ekstraligi i do końca będą walczyć o jak najlepszą pozycję. Więc jest to ważny dla Motoru mecz, tak jak każdy inny. W składzie Piły jest zamieszanie, bo Harris odstawił jakiś cyrk i z przymusu wskakuje Paweł Łaguta. Kluczem do wygranej moim zdaniem będą juniorzy. Lublin ma parę, jakiej nie mają nawet ekstraligowe kluby czyli młodego Lamparta i Bobera, Piła ma natomiast dwa kevlary. Powinno być wyrównane widowisko, ale wierzę i liczę, że po 15 biegach więcej punktów będzie po stronie gości. Mecz na Polsacie Sport Extra o 14:45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja w przeciwieństwie do &quot;kolegi z góry&quot;&#39; typuję ten sam mecz Startu z Wybrzeżem, tylko, że w odwrotną stronę. Atutem gospodarzy jest betonowy tor, który z kolei nie jest w ogóle atutem Wybrzeża. Ale ciągle nie mogę oprzeć się wrażeniu, że skład mają średni, który z początku sezonu wypalił. Czy klęska w Rybniku to wypadek przy pracy? Moim zdaniem niekoniecznie, a Wybrzeże w końcu musi odpalić. Wraca do składu Thomsen po pechowym początku sezonu, Michelsen odpuścił mecz ligowy w Danii więc będzie wypoczęty, na Becha można liczyć. Juniorka jeździ fatalnie, ale ta po stronie Gniezna jest nie lepsza. To może być ten mecz, w którym GKS w końcu zaskoczy, mają nóż na gardle, nie mają innego wyjścia, porażka oznacza przedwczesny koniec sezonu i dojeżdzenie na luzaku do końca rozgrywek. Wierzę, że to będzie przełomowy mecz dla chłopaków, a druga sprawa, trudno mi jakoś do końca uwierzyć w magię Gały czy Nowaka...
✅
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Praktycznie odpoczywamy dzisiaj od ligowych zmagań. Na tapecie w weekend SoN, a u nas tylko zaległe spotkanie Polonii Bydgoszcz ze Stalą Rzeszów.
Bydgoszcz - Rzeszów (-14,5) @ 1,7 STS ✅ 29-61
Do Bydgoszczy zajmującej szóste miejsce w ligowej tabeli (1-0-4) przyjeżdża wicelider - przed sezonem okrzyknięta dream teamem, rzeszowskim walcem itp. - Stal (4-1-0). Jak się okazuje zespół bardzo mocny, ale przez różne przyczyny nie miażdży swoich przeciwników w sposób taki jakiego życzyliby sobie kibice żurawi.
Gdyby nie kontuzja jednego z liderów Polonii to o bezproblemowe zwycięstwo nie musiałoby być tak łatwo.
Gospodarze awizowali następujące zestawienie:

9
Rene Bach
10 Brak zawodnika
11 Matic Ivacic
12 Oskar Ajtner-Gollob
13 Damian Adamczak
14 Tomasz Orwat
15 Mateusz Jagła
Trochę utrudnia typowaniu fakt, że pod 10-ką nie mamy odkrytej karty. Jednak kadra Polonii jest na tyle słaba w statystkach, że nie widać różnicy w tym czy pojedzie Bolszakow, Anderesen czy Piosicki. Osobiście stawiam na tego ostatniego.
Tak po prawdzie tylko Bach jest tutaj zawodnikiem, który powinien wozić bardzo dobre punkty. Dotychczas nie zawodzi i jest jedną z jednostek napędowych zespołu. Kapitan zespołu zawodzi, popadł w konflikt z trenerem nie robi dobrej atmosfery w zespole. Adamczak dobry ostatni występ przeciwko Krosnu, ale w tym meczu wszyscy pojechali dobrze. Wcześniej występy przeciętne. Orwat potrafi jakieś punkty ciułać, ale meczu nie wygra. Jagła jest tylko lepszy o Aureliusza. To tyle jeśli chodzi o gospodarzy.
Goście

1Nick Morris
2Maciej Kuciapa
3Karol Baran
4Greg Hancock
5Tomasz Jędrzejak
6Arkadiusz Potoniec
7Brak zawodnika

Ciekawym zestawieniem popisał się trener Kowalik. Przesunął pod czwórkę Grega, który i tak swoje punkty będzie zdobywał, a jako prowadzącego parę wstawił Barana. Potężną wyrwą w składzie może się okazać Kuciapa, który w Krośnie pojechał poniżej krytyki, ale statystycznie mocny Morris powinien niwelować stratę chociaż na remis w biegach. Para druga powinna dowozić biegowe zwycięstwa i ciągnąć wynik w kierunku pokrycia linii. Ogór w biegach z młodzieżowcami nie powinien schodzić poniżej 3-3, a Potoniec może coś dorzucić od siebie.
Podsumowując
Jeśli Dziadek ma ważne badania, nie popierdzieli kolorów kasku i nie będzie jakiś kontuzji to uważam, że Stal wywiezie z Bydgoszczy przynajmniej 53 punkty.
3 armaty + Karol Baran, który solidnie zaprezentował się ostatnio w IMP powinny pokryć linię.

Dodatkowo pokuszę się za drobne
Adamczak +7,5 @ 1,85 STS⛔
Patrząc na rozpis biegów Adamczak jedzie z juniorami i dwa razy z Kuciapą. Jeżeli nie zostanie wystawiony gdzieś po drodze z RT na silniejszych zawodników to myślę, że 8 punktów na swoim owalu może zdobyć.
Wart pośledzić forBet bo może się obudzą i wystawią jakiś kurs na tego zawodnika, a liczą wszystkie biegi.
Powodzenia
 
viking 47

viking

Użytkownik
Wez to pod uwage ze w miejsce Kuciapy pojedzie Porsing o ile bedzie w stanie lub Mazur. Natomiast u gispodarzy pod 10 zapewne Grobauer
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Woryna under 13,5 1,65 sts ✅
No to kogoś poniosło. Mecz do jednej bramki i na 99% pojeżdżą juniorzy, a nawet jeśli by jakimś cudem Woryna nie został raz zmieniony, to może się bawić parową jazdą. Szczerze mówiąc, notuję ten kurs w kategorii bardzo realnych, raczej błędów bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Jonasson T. over 7,5 kurs 2,00 sts.pl
A ja dzisiaj zagram ten zaklad, po kontuzji chyba juz nie ma sladu, przed kontuzja pewny punkt pilskiej Polonii. 8 pkt spokojnie jest w zasiegu Szweda bo kto jak nie on i Okoń maja bronic honoru pilskiej druzyny dzisiaj w Lublinie.
Cyfer A. over 2,5 kurs 1,70 sts.pl
Tu już mam większe obawy aczkolwiek linia niska.. trzy punkty chyba są w zasiegu jeżdzącego w kratke Cyfera. Bieg 1 i 11 pojedzie na Pawła Miesiąca i chyba w tym upatrywałbym głównej szansy na punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 185

jkj

Użytkownik
Wybrzeże Gniezno 2 +24,5 @1,65 sts
Jak na moje oko duży handi o te kilka pkt 1 mecz wyrownany 46:44 Ok Gniezno na wyjazdach traci dużą wartość swojego toru jednak nie chce mi sie wydawac ze przytrafi im sie co w Rybniku gdzie dostali mocne lanie.Tutaj obronią wysoki handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
viking 47

viking

Użytkownik
Lublin - Piła +22,5 @1.85 fortuna ⛔ Brawo Piła
Gospodarze dzisiaj bez Bobera, w miejsce Mastersa jedzie Miesiąc co niewątpliwie jest osłabieniem, na dodatek zmęczenie moze odczuwać Lambert. Lublin wygrac wygra to pewne, ale nie wydaje mi sie zeby miala to byc miazga przyjezdnych dlatego wchodze w handi gosci. Okon, Gapa i Jonasson pkt powinni zdobywac, licze ze mlody Laguta z 5pkt tez dorzuci i obronia handicap. Cyfera nie licze bo po nieudanych 2 biegach moze byc zjazd do bazy.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jak rano zobaczyłem linię wystawioną przez sts w meczu Wybrzeża z Gnieznem to pomyślałem, że ktoś sobie jaja z pogrzebu robi. 24 punkty handicapu. Nie do pomyślenia. Jak przeanalizowałem poszczególne wyścigi to entuzjazm to pisania analizy zdecydowanie opadł. Tak naprawdę Gniezno może powalczyć bo tor dość podobny do tego domowego, ale równie dobrze może dostać baty nie broniąc nawet tej linii.
Idę bezpieczniej w tym meczu.
Michelsen under 12,5 @ 1,62 STS / Taki smutny ten ✅ (u/-,ns,ns,ns,ns)
Sytuacja bardzo podobna do tej z Woryną , o której bosky pisał.
W realiach Wybrzeża wygląda to tak, że prezesem jest przedsiębiorca, który wydaje własne pieniążki. Złotóweczka każda oglądana z dwóch stron zanim zostanie wydana. Przy zdecydowanym zwycięstwie i tym samym zgarnięciu 3 punktów meczowych nie pozostaje nic innego jak w 15 wyścigu posłać do boju juniorów. Dodatkowo jedzie w parze z młodzieżowcem więc nie wykluczone, że będzie &quot;chronił&quot; juniora wioząc bonus.
Żupiński over 5,5 @ 1,90 STS / Mimo wszystko radosny ⛔ (0,2,3,0,0)
Długo wyczekiwany debiut przez gdańską publiczność. Kompletów na razie pewnie nie będzie młodzian robił, ale na własnych śmieciach 6 punktów jest jak najbardziej w jego zasięgu. Szczególnie, że na trzech wyścigach się raczej nie skończy.
Gała - ilość wygranych biegów over 0,5 @ 1,65 STS / ✅Tutaj łatwo i przyjemnie
Przed Adrianem, czwartym zawodnikiem Nice ligi prawdopodobnie sześć startów. Myślę, że przynajmniej raz uda mu się wyjść bardzo dobrze z pod taśmy. Do tej pory na 33 wyścigi Gała wygrał ich 15 więc matematyka w walce z bukiem stoi po naszej stronie ;)
Powodzenia

PS Dla takich spotkań warto żyć. ???? Co tam zdarte gardło i kolejne siwe włosy na głowie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom