>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gdybym wpłacał z portfela, ok. Ale wpłacałem ze swojego, polskiego konta, którego zresztą wszystkie dane mają. Nie mów, że u innych nie przechodzi, bo jeszcze nigdy ani STS, ani Fortuna, ani Totolotek mnie tak nie zaskoczyły. In minus oczywiście.
Dobrze, nie zaskoczyły Ciebie, ale nie jesteś jedyny na świecie. Zaakceptowałeś regulamin LVBET podczas rejestracji, którego jeden z punktów (rozdział 2. &quot;Proces rejestracji&quot;, punkt l) brzmi:
&quot;Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy dokonania wypłaty środków pieniężnych przypisanych do LVkonta, w przypadku niewykorzystania przez Klienta w zakładach bukmacherskich co najmniej 50% wpłaconych środków.&quot;
Mają takie prawo, tym bardziej, że je zaakceptowałeś, a teraz winisz firmę za to, że się trzyma swojego regulaminu :confused:
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dobrze, nie zaskoczyły Ciebie, ale nie jesteś jedyny na świecie. Zaakceptowałeś regulamin LVBET podczas rejestracji, którego jeden z punktów (rozdział 2. &quot;Proces rejestracji&quot;, punkt l) brzmi:
Mają takie prawo, tym bardziej, że je zaakceptowałeś, a teraz winisz firmę za to, że się trzyma swojego regulaminu :confused:
Twoja opinia nie ma tutaj żadnego znaczenia, bo bronisz cały czas buka od dawna. Jesteś skrajnie nieobiektywny.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Twoja opinia nie ma tutaj żadnego znaczenia, bo bronisz cały czas buka od dawna. Jesteś skrajnie nieobiektywny.
Chłopie, ogarnij się, bo napisałem Ci tylko, że mają zapis w regulaminie, którego się trzymają, a Ty mi piszesz, że bronię buka ???? Nie tylko ja Ci napisałem, że to naturalna procedura, koledze wyżej takie coś zdarzyło się w betssonie. I nie bronię tego buka, możesz sobie popatrzeć na moje ostatnie posty. Zawaliłeś sprawę, teraz oskarżasz cały świat jakbyś miał 10 lat i tyle w temacie. Bez odbioru o_O
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Gdybym wpłacał z portfela, ok. Ale wpłacałem ze swojego, polskiego konta, którego zresztą wszystkie dane mają. Nie mów, że u innych nie przechodzi, bo jeszcze nigdy ani STS, ani Fortuna, ani Totolotek mnie tak nie zaskoczyły. In minus oczywiście.
Na forbecie ostatnio jak wplaciłem i chciałem zrobić podobnie, mi nawet w mailu zagrozili że to ostatni raz, że nie przekazują tego do wydziału, ktorego nazwy nie pamiętam - ew. na priv mogę podesłać tak więc coraz czestsza praktyka ( w forbefie kazali mi 1 x obrócić całość)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Chłopie, ogarnij się, bo napisałem Ci tylko, że mają zapis w regulaminie, którego się trzymają, a Ty mi piszesz, że bronię buka ???? Nie tylko ja Ci napisałem, że to naturalna procedura, koledze wyżej takie coś zdarzyło się w betssonie. I nie bronię tego buka, możesz sobie popatrzeć na moje ostatnie posty. Zawaliłeś sprawę, teraz oskarżasz cały świat jakbyś miał 10 lat i tyle w temacie. Bez odbioru o_O
No dokładnie, mogę sobie poczytać Twoje ostatnie posty w tym dziale, do samej pierwszej strony wystarczy się cofnąć, każdy atak na buka broniłeś, weź przestań. Ja jestem obiektywny, bo nie bronię żadnego buka, nigdy to nie robiłem, bo moim celem jak wielu na tym forum jest wygrywanie z bukiem. Bez odbioru, bo to moja ostatnia przygoda z tym bukiem.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Potwierdzam to co napisał kolega wyżej. Ten buk to kpina. Wpłacam wczoraj kase, pograłem sobie to co chciałem i po jakimś czasie okazuje się, że otrzymuje zwrot bo ktoś nie potrafi poprawnie wystawić oferty. Mało tego po otrzymaniu zwrotu jestem zmuszony do dokonania obrotu kwotą którą wpłaciłem. Oczywiście obrót został wykonany bo postawiłem za całość depozytu, który wpłaciłem. Jak dla mnie to zwykłe nabijanie klienta w butelkę ????
 
michal.1 0

michal.1

Użytkownik
Jedyna zalety u tego buka to możliwość zagrania wszelkiego rodzaju azjanów - reszta albo jeszcze raczkuje w tym temacie, albo w ogóle nie mają w ofercie. Duży minus za brak aplikacji.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Akurat taka praktyka stosowana jest w większości bukmacherów i to nie tylko polskich. Jak jeszcze wpłacałeś inną metodą niż z konta bankowego (np. skrill), to już w ogóle nie ma szans przez podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy - mógłbyś zarobić jakiś hajs na zagranicznych, &quot;nielegalnych&quot; bukmacherach, wpłacić i wypłacić od razu kasę i mieć dowód, że wygrałeś kasę u legalnego, polskiego bukmachera, odprowadzającego podatki. Takie coś w większości bukmacherów nie przejdzie, nie przeszło kiedyś u mnie w STSie. Z tego co kojarzę pisali tu na forum ludzie, że na takie manewry pozwalał Totolotek, ale nie wiem, czy to w dłuższej perspektywie by się udało. Więc nie wiem, czemu się dziwisz, normalny, naturalny proces i tyle.
Z jednej strony masz rację co do faktu że kolega zaakceptował regulamin więc jasna sprawa że teraz nie powinien mieć pretensji ale z drugiej dla mnie komiczny jest ten punkt regulaminu bo niby dlaczego nie mogę dowolnie dysponować swoimi pieniedzmi ?? Piszesz o praniu brudnej kasy ale no sorry jesli ktoś wpłacił 10000 załóżmy i od razu tyle samo wypłacił to jaki to jest dowód na to że wygrał kasę u legalnego buka ? ZADEN !!
 
S 0

skarin

Użytkownik
Zagraj sobie outrighta na żużel, który wisi dobry miesiąc i kursy rynkowe, a zawody dopiero w połowie maja, a po kilku dniach dostajesz zwrot bo nastąpił błąd w kursach. Bezcenne.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
No to nie był to błąd buka. Po prostu u innych było koło 30 ale po pierwsze kolejce i komplecie kursy poleciały. W Lv kiblu nie zatrzymali GP na czas kolejki ekstraligi. Ich błąd ale zwrot totalnie niesłuszny i pokazujący jakość tego pseudo buka
 
S 0

skarin

Użytkownik
No to nie był to błąd buka. Po prostu u innych było koło 30 ale po pierwsze kolejce i komplecie kursy poleciały. W Lv kiblu nie zatrzymali GP na czas kolejki ekstraligi. Ich błąd ale zwrot totalnie niesłuszny i pokazujący jakość tego pseudo buka
Według LVbeta był, i nie dyskutują na ten temat. Decyzcja o zwrocie nie zostanie cofnięta.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Moim zdaniem jeśli mówimy o większej kwocie do ewentualnej wypłaty warto zgłosić sprawę do odpowiednich organów. Ale to pokazuje tylko jak LV Gówno traktuje swoich klientów.
Jeśli minutę przed meczem Grudziądz - Włokniarz kurs na V lindgrena w GP był w okolicach 30.00 to jeśli pograłeś to po meczu a te debile nie zablokowały outrightu to jak najbardziej masz prawo do wygranej z tego kuponu. Nie był to błąd buka polegający na wystawieniu odwrotki itp, tylko po prostu jakiś cymbał tam zaspał
 
S 0

skarin

Użytkownik
Limit był w granicach 60zl po @23 to nie chce mi się pisać i kłócić z nimi. No dziwna praktyka, bo to było nawet zagrane w poniedziałek bodajże, więc mieli wiele czasu na update kursu. Ponadto Lindgren super występ w Grudziądzu ale już w zeszłym sezonie tam super, więc nie wiem skąd u nich tłumaczenie, że to była ewidentna pomyłka. Dopiero jak inni otworzyli to przypomniało im się, że trzeba zrzucić. No ale to przestroga dla wszystkich, żeby nie grać tam takich zakładów.
 
B 0

bartek890215

Użytkownik
Założyłem dopiero co konto na tym bukmacherze, przeglądam ofertę,chciałem zagrać mecze z II i III ligi polskiej, w 3-ich ligach brakuję paru meczów, w 2 lidze przy 3 meczach brakuję kursów. Niech mi ktoś wytłumaczy o co tu chodzi, czy LV wybiera sobie mecze jakie chcę to da do oferty,a jak nie chcę to nie daje. Mam konta na Fortunie, Forbecie, tam nie ma takich problemów.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Założyłem dopiero co konto na tym bukmacherze, przeglądam ofertę,chciałem zagrać mecze z II i III ligi polskiej, w 3-ich ligach brakuję paru meczów, w 2 lidze przy 3 meczach brakuję kursów. Niech mi ktoś wytłumaczy o co tu chodzi, czy LV wybiera sobie mecze jakie chcę to da do oferty,a jak nie chcę to nie daje. Mam konta na Fortunie, Forbecie, tam nie ma takich problemów.
W LV to norma tam nawet nie ma co grać, trafisz coś większego na II lub III lidze i od razu śmieszny limit. Jeśli ktoś gra niskie ligi to tylko Forbet i Fortuna, w najgorszym razie STS.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Co za dziadowski bukmacher. Założyłem konto 2 tygodnie temu bo zauważyłem że na dogów dają wyższe kursy niż zagraniczne buki. Po wejściu takich 3 zdarzeń z kursami powyżej 6 nałożyli na mnie limity 2-5 zł na zakład
 
Do góry Bottom