>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Narodowa Gala Boksu 2018 (25 maja 2018)

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Na efortunie pojawił sie zakład Najman- Bigis u/v rund i próg 7.5 i na under 2.92 (spadło do 2.25) co oczywiście jest promocją roku bo nie ma szans żeby ta walka wyszła poza 2 no max 3 rundę no ale niestety zakład będzie na 90% unieważniony bo z tego co wiem to walka jest zakontraktowana na ledwo 6 rund.
Po ważeniu jesteśmy troche mądrzejsi- tak jak tutaj gdybaliśmy o tym że Najman musi koniecznie wygrać i będzie kurs najprawdopodobniej 1,05 a tu nagle sensacja i STS i Efortuna wystawiły kursy po 1,60. Wtedy myślałem że to też promocja roku ale teraz już absolutnie tak nie myślę (zwłaszcza że kursy spadły do 1,25 wiec dla mnie absolutnie nie do gry). Bigis wcale nie wygląda tak źle i nie ma nic do stracenia- Najman jeżeli go nie trafi w pierwszej rundzie to w moim mniemaniu może przegrać tą walkę bo jest tak nabity że wątpie żeby miał sił na więcej.
Moim jedynym typem na gale jest Izu przed czasem. Na ważeniu 106,6 kilograma- 13,5 wiecej niż Kassi !
Styl Izu wszyscy znamy- 78% wygranych przez KO samo sie nie zrobiło a ostatnia walka z Brazeale tylko o tym nas utwierdziła- na 100% nie będzię zachowawczego boksowania tylko od początku wejście w bójke. Tak jak to wyglądało z Brazeale- no ale to był kawał chłopa to dlaczego Izu miałby się bać malutkiego Kassiego ? Na ważeniu wygladalo to tak:

Dysproporcja ogromna. Oczywiście Kassi to nie jest pierwszy lepszy bokser który nie umie sie bronić jednakże Izu wie że musi wygrać w dobrym stylu- stawiam max 6-7 runda KO stąd też wydaje mi się że najlepszym zakładem gali jest że Kassi będzie liczony - 1,75 (efortuna).
Wach najprawdopodobniej będzie walczył z Werwejko o ile ten ostatecznie się nie wystraszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Izu raczej go zniszczy przy tych warunkach zasięgu, zakład na liczenie zdaje się być ok.W StS jest też zakład czy ktoś będzie liczony w walce Szpilki za 1.75
Co do Najmana to ja bym spokojnie wchodził w jego porażkę, ogarnia galę co by nie mówił nie mógł normalnie trenować (nie miał na to czasu) na ważeniu bandzioch wciągnięty na Maxa, Bigis to jakiś ogórek ale jest młody, ma lepsze warunki, no ale jest jedno Ale, ma przegrać i za to dostaje pieniądze.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Izu raczej go zniszczy przy tych warunkach zasięgu, zakład na liczenie zdaje się być ok.W StS jest też zakład czy ktoś będzie liczony w walce Szpilki za 1.75
Co do Najmana to ja bym spokojnie wchodził w jego porażkę, ogarnia galę co by nie mówił nie mógł normalnie trenować (nie miał na to czasu) na ważeniu bandzioch wciągnięty na Maxa, Bigis to jakiś ogórek ale jest młody, ma lepsze warunki, no ale jest jedno Ale, ma przegrać i za to dostaje pieniądze.
Ja walkę Najmana omijałbym szerokim łukiem. Kurs moim zdaniem zaniżony, do tego tak jak napisałeś, zapewne do ostatniej chwili będzie musiał wszystko ogarniać i dopiąć na ostatni guzik, załatwić rywala dla Wacha... Łotysz wejdzie do ringu bez presji, obaj są bumami więc ciężko stwierdzić kto może wygrać i komu będzie bardziej zależało.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co do tego typu na Binkowskiego w ringu, to raczej marne szanse. Już i tak zbyt dużo skandali dotyczących tej gali było, kolejna już jest niepotrzebna, dlatego nawet jakby Artur chciał wejść do ringu, to moim zdaniem ochrona na to nie pozwoli. Z drugiej strony kurs jest na tyle wysoki, że jak ktoś ten typ czuje, to czemu nie.
Okazało się, że Wach jednak w ogóle nie wystąpi. To kolejny cios dla organizatorów, czyli m.in. Marcina Najmana. Oglądając jego ostatnie wywiady odniosłem wrażenie jakby miał już tego wszystkiego dosyć. Jeszcze jakiś czas temu widać było pełno optymizmu, taki błysk w oku, a teraz coś pomiędzy rozczarowaniem, a strachem. Rzeczywiście wszystko przeciwko niemu- najpierw wypadł Bińkowski, potem skandal dopingowy z Moliną, teraz jeszcze Wach nie zawalczy(brak rywala). Biletów chyba też się zbyt mało sprzedało, no i podobno pogoda w Warszawie ma być fatalna. Tak czasem bywa, że jak się wali to wszystko.
Ciekawe jakie to wszystko będzie miało przełożenie na jego pojedynek. Oby mimo wszystko jakoś się to ułożyło i sportowo i organizacyjnie.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jeszcze jakiś czas temu widać było pełno optymizmu, taki błysk w oku, a teraz coś pomiędzy rozczarowaniem, a strachem. Rzeczywiście wszystko przeciwko niemu- najpierw wypadł Bińkowski, potem skandal dopingowy z Moliną, teraz jeszcze Wach nie zawalczy(brak rywala). Biletów chyba też się zbyt mało sprzedało, no i podobno pogoda w Warszawie ma być fatalna. Tak czasem bywa, że jak się wali to wszystko.
Ciekawe jakie to wszystko będzie miało przełożenie na jego pojedynek. Oby mimo wszystko jakoś się to ułożyło i sportowo i organizacyjnie.
Jego pojedynek to chyba najmniejsze piwo, trochę biletów zeszło, walka wieczoru wypadła i tak po prawdzie może mieć z tego tytułu masę reklamacji, część sponsorów może się nie wywiązać z zobowiązań itd...reasumując może wpaść w finansową dupę.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Walka Wacha wypadła z rozpiski. Oj wesoło będzie podczas transmisji, bo pewnie coś jeszcze się posypie.
Binkowskiego chyba nie ma w Polsce, więc dymy z jego strony nierealne, ale na tej gali wszystko jest możliwe. Może wleci na paralotni na stadion.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
szkoda bo fajnie się to wszystko zapowiadało, chociaż będzie można zobaczyć Szpilkę, Izu czy Sararę...
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Walka Wacha wypadła z rozpiski. Oj wesoło będzie podczas transmisji, bo pewnie coś jeszcze się posypie.
Binkowskiego chyba nie ma w Polsce, więc dymy z jego strony nierealne, ale na tej gali wszystko jest możliwe. Może wleci na paralotni na stadion.
Bińkowski jest w Polsce, nawet zapraszał na galę bo ma na niej być jako widz i jak ktoś sie chce z nim spotkać to o 14ej pod stadionem (widziałem na yt rozmowę z nim po tej awanturze ze Szpilką) ???? Tak że ten..
=====
Jeszcze jeden ciekawy aspekt Borek w jakimś wywiadzie podnosił a co by nie mówić on się akurat zna na realiach produkcji tv i gal bokserskich. Otóż on tam powiedział ze tak duża ilość walk na pełnym dystansie, a przecież najważniejsze po 10 rund, nie jest możliwe by je pomieścić w 6 godzinach transmisji a tyle ma być. Sam boks by tyle zajął, doliczając reklamy, wejście zawodników do ringu, (a na Narodowym to rwa jeszcze dłuzej), studio z ekspertami, sama walka, ogłoszenie wyników, rozmowy z zawodnikami po walce itd nie mówiąc o walkach K1 czy jakichś jeszcze występach artystycznych. Licząc ostrożnie to około godziny czasu na jedną walkę zakończoną decyzją sędziów. Nawet bez walki Wacha to wychodzi więcej niż czas tv. Policzcie: Szpila, Izu, Piątkowska, Najman, Talarek, Jackiewicz. Więc lepiej żeby te walki kończyły się szybkimi KO bo to się mu nie zepnie czasowo i gala będzie trwała 9 godzin czyli do 3 nad ranem. Wiem że ramówka TVP może być dowolnie zmieniana na telefon prezesa Kurskiego, ale bez przesady.
Więc abstrahując od aspektów sportowych nokauty mogą być ciekawą opcją ????
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Bińkowski jest w Polsce, nawet zapraszał na galę bo ma na niej być jako widz i jak ktoś sie chce z nim spotkać to o 14ej pod stadionem (widziałem na yt rozmowę z nim po tej awanturze ze Szpilką) ???? Tak że ten..
=====
Jeszcze jeden ciekawy aspekt Borek w jakimś wywiadzie podnosił a co by nie mówić on się akurat zna na realiach produkcji tv i gal bokserskich. Otóż on tam powiedział ze tak duża ilość walk na pełnym dystansie, a przecież najważniejsze po 10 rund, nie jest możliwe by je pomieścić w 6 godzinach transmisji a tyle ma być. Sam boks by tyle zajął, doliczając reklamy, wejście zawodników do ringu, (a na Narodowym to rwa jeszcze dłuzej), studio z ekspertami, sama walka, ogłoszenie wyników, rozmowy z zawodnikami po walce itd nie mówiąc o walkach K1 czy jakichś jeszcze występach artystycznych. Licząc ostrożnie to około godziny czasu na jedną walkę zakończoną decyzją sędziów. Nawet bez walki Wacha to wychodzi więcej niż czas tv. Policzcie: Szpila, Izu, Piątkowska, Najman, Talarek, Jackiewicz. Więc lepiej żeby te walki kończyły się szybkimi KO bo to się mu nie zepnie czasowo i gala będzie trwała 9 godzin czyli do 3 nad ranem. Wiem że ramówka TVP może być dowolnie zmieniana na telefon prezesa Kurskiego, ale bez przesady.
Więc abstrahując od aspektów sportowych nokauty mogą być ciekawą opcją ????
Po prostu jest to zrobione nieprofesjonalnie, postawili na ilość a nie na jakość. Co do nokautów to moim zdaniem, nie da się wymusić na danym zawodniku żeby się podłożył jeżeli będzie odczuwał że walka jest równa, chyba że sędzia ot tak wkroczy i przerwie walkę. Z drugiej strony, żadna z tych walk nie ma wartości sportowej, bardziej jest to show, więc wszystko może się zdarzyć.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Zakład na Binkowskiego również wycofany. Wczoraj wieczorem kurs spadł z 12 do 10, a teraz już nie ma wcale.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
dodatkowo stawiałbym po takim kursie Dąbrowskiego. Talarek ma za sobą cięższe ostatnie walki, ale nie uważam żeby boksersko znacznie odbiegał poziomem od Warszawiaka. Dąbrowski będzie miał większe wsparcie na widowni i moim zdaniem wygra na punkty.
Dąbrowski @3.70 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
dodatkowo stawiałbym po takim kursie Dąbrowskiego. Talarek ma za sobą cięższe ostatnie walki, ale nie uważam żeby boksersko znacznie odbiegał poziomem od Warszawiaka. Dąbrowski będzie miał większe wsparcie na widowni i moim zdaniem wygra na punkty.
Dąbrowski @3.70 STS
Też myślałem o tym- nawet chyba 4,5 był kurs przez chwile w efortunie. Z tą różnicą że argument o wsparciu widowni dla Dąbrowskiego tylko dlatego że jest z Warszawy jest raczej nieprawdziwy. Za Talarkiem jeździ naprawdę spory fanclub i robią super atmosferę podczas jego walk. No ale zgadzam się- to porównywalni pięściarze a kursy zdecydowanie nieadekwatne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom