>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Thx... też się zdziwiłem bo wydawało mi się, że sędzia kożystał z var, ale pokazali właściwie ostatnie 3-4s przed golem, czyli ogólne zamieszanie w polu karnym i zgranie głową. Myślałem, że to analizowali.. i wtedy było ok, tzn nie było spalonego. Ale jak pokazały później powtórki z wrzutki to fakt tutaj był spalony.
Zresztą Jets mieli sporo sytuacji na wyrównanie.. ale mieli pecha.
Kiedyś czytałem wywiad z &#39;sędzią&#39; od varu.. i ogólne jak startowali to było w aucie ich 3.. potem przyszły optymalizacje kosztów i teraz jest jeden. To jedna firma, prywatna obsługuje? Ktoś z Was wie?
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Odkurzam bo pajęczyny się pojawiły ????
Zmiany, zmiany...
a) ???? a póki co oprócz Medalu Warrena Mierzej w 11 - ce sezonu ???? 2017/18!,
b) Fornaroli obiecuje fanom, że sezon 2018/19 musi być jeszcze lepszy dla City,
c) Elrich z the Reds przechodzi do Wędrowców,
c.d.n.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ruchy kadrowe w Australii w pełni. Raport na ten tydzień:
https://www.a-league.com.au/news/aleague-transfer-news-ins-outs-signings-done-deals
dodatkowo:
Adelaide:
Przybyli
- Craig Goodwin (wcześniej Sparta Rotterdam)
Na papierze najlepsze ruchy wykonało WSW. Najwięcej stracili - Jets, City, Roar. To dopiero początek - więc z czasem sytuacja zapewne zmieni się jeszcze kilka razy jak w kalejdoskopie ???? . Do &#39;gry&#39; nie weszli jeszcze najwięksi - czyli SFC i zespoły z Melbourne.
Ciekawe czy i w tym sezonie tabela nam stanie na głowie? - mistrzem Nixi? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę mecz towarzyski rozgrywany w Austrii (nie Australii) pomiędzy Aussie i Pepikami. Obie drużyny w innej sytuacji. Czesi na luzie, Kangury przed Mundialem. Okazja żeby napastnicy Berta V M.mogli coś ustrzelic i nabrać trochę wiary w siebie. Po drugiej stronie doświadczeni Czesi z niezłą ofensywa. Jeśli będzie im się chciało to wcale nie zdziwi mnie ich wygrana. Ja za drobne pójdę w over 2,5 po @ 2,15. Tu nikt nie musi niczego bronić, niech walą bramy. Kluczowe jest: żeby im się tylko chciało ???? GL!
Edit
W 72 over zaliczony więc ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Panowie rozruszajmy trochę temat :


NPL - Tasmania Devonport City Strikers - South Hobart Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 1.80

NPL - Northern NSW Weston Workers - Lambton Jaffas Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 3,5 ? 2.00

NPL - Victoria Avondale Heights - Port Melbourne Sharks Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 2,5 ? 1.50

NPL - Victoria Northcote City - Bentleigh Greens Ile goli zostanie zdobytych? Więcej niż 2,5 ? 1.48
Subiaco AFC vs Perth SC
Piłka nożna / Australia / 1. Liga - Western Australia
Liczba goli, Powyżej (2.5) 1,51
Wollongong Wolves FC vs Hakoah Sydney City East FC
Piłka nożna / Australia / 1. Liga - NSW
Liczba goli, Powyżej (2.5) 1,58
Sydney Olympic FC vs Marconi Stallions FC
Piłka nożna / Australia / 1. Liga - NSW
Liczba goli, Powyżej (2.5) 1,61
Sydney United 58 FC vs Sutherland Sharks FC
Piłka nożna / Australia / 1. Liga - NSW
Zwycięzca meczu, Sydney United 58 FC 1,50
Taka alternatywa do MŚ z mojej strony ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i doczekaliśmy się Panowie ???? Koniec pewnej ery w A-league.
1. Besart Berisha przeszedł do Hiroshimy. Na forach płacz, ale i GL na nową drogę życia...
2. Ruchy i zawirowania w klubach:
https://www.a-league.com.au/news/aleague-transfer-news-ins-outs-signings-done-deals-3
3. Canberra United nowym zespołem w A-league? Może być ciekawie.
4. Wg. Przeglądu Sportowego Mierzej przechodzi do Chin. Szkoda...
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/adrian-mierzejewski-przejdzie-z-sydney-fc-do-chinskiego-changchun-yatai/g3fzrxe
c.d.n. (?)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Filip Kurto został nowym graczem Wellington Phoenix FC.
27-letni bramkarz w poprzednim sezonie był piłkarzem holenderskiej Rody, w której jednak nie zagrał ani razu. Drużyna z Kerkrade zajęła 16. miejsce w Eredivisie i spadła z ligi po przegranych barażach.
Wellington Phoenix gra w australijskiej profesjonalnej A-League. W poprzednim sezonie nowy klub Polaka był dziewiąty z dorobkiem 21 punktów w 27 meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Filip Kurto został nowym graczem Wellington Phoenix FC.
27-letni bramkarz w poprzednim sezonie był piłkarzem holenderskiej Rody, w której jednak nie zagrał ani razu. Drużyna z Kerkrade zajęła 16. miejsce w Eredivisie i spadła z ligi po przegranych barażach.
Wellington Phoenix gra w australijskiej profesjonalnej A-League. W poprzednim sezonie nowy klub Polaka był dziewiąty z dorobkiem 21 punktów w 27 meczach.
Od razu przypomnę, że 9 miejsce Nix było przedostatnie w lidze, a walka o uniknięcie wooden spoon z Rozbitkami28 trwała do końca ???? Bramkarz im się przyda ????
PS A już myślałem, że nie zobaczymy Polaków w A-league.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś towarzyskie spotkanie Perth Glory vs Chelsea. Mecz raczej z tych do obejrzenia, no może coś na live się urodzi. Kluczowe tu będą wyjściowe składy. The Blues bez gwiazd z Mundialu, ale jest szansa obejrzeć Jorginho, D. Luiza, Fabregasa. U Glory jak będzie Keogh, Castro, czy Santalab to może wpadnie jakiś over? Do tego na stadionie będzie 60000 kibiców, a obie ekipy z nowymi trenerami (Sarri w the Blues, Popovic w Glory). Za to pogoda ch...a bo w końcu mamy zimę ???? Kursy na over marne, bts też bez szału, a może będzie klasyczna kopanina? No wypada na początek obejrzeć i a nuż coś ... ????
Edit
Polak na bramce Chelsea (M.Bułka) taka ciekawostka.
E2
No i pada, kopanina, ładna asysta, bramka trochę mniej, Glory takie sobie, w The Blues spokój ????
E3
2 poł. nie oglądałem, chyba dobrze zrobiłem? ????
 
Do góry Bottom