>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

A 861

amigo007

Użytkownik
Ohyes z jakiego banku wpłacałeś? Nie każdy bank jest niestety online. Przy wpłacie jest to zresztą napisane. A twoje pieniążki to jeśli nie będą dzisiaj wieczorem. To niestety może tak być że będą dopiero w poniedziałek. Liczą się sesje elixir w twoim banku. Powiedz co to za bank, i o której był przelew. Fiolek77 jeśli bukmacher zaakceptował wypłatę, to nie ma opcji aby nie doszła wypłata. No chyba że podałeś zły numer konta..
 
C 0

czarson

Użytkownik
Panowie,
moje konto ( nest bank ) nie widnieje przy wpłacie TRUSTLY na liście. Teraz pytanie czy mogę:
Wpłacić przez kartę ( już to robiłem) kwotę kilkuset złotych, po ewentualnej wygranej założyć konto bankowe w innym banku, połączyć TRUSTLY, przelać trochę kasy na Unibet i wypłacić tą metodą większą ilość pieniędzy (np. 20 k ) ?
 
N 22

nika8332

Użytkownik
czy jak dzis zrobie przelew przez trusty z pkobp to bedzie z automatu czy bedzie trzeba czekac do poniedzialku ? dzieki za odp
 
B 0

bartek890215

Użytkownik
Zrobiłem wpłatę przez trustly 2 dni temu,dalej nie mam pieniędzy na koncie. Pisałem do nich na maila,nie odpisali,Widzę że wiele osób miało tu podobny problem,jak wam się to skończyło,czy dostaliście pieniądze ile czekaliście?
 
M 40

mazda

Użytkownik
Pany mam pytanie dotyczące wypłat za pomoca trustly ???? bo tak przelewam kase na swoje konto bankowe. Czy ktos miał problemy poznej z urzedem skarbowym itd. ? Może moje wypłaty nie sa ogromne (ale wole dmuchac na zimne) wyplaciłem może z 4000 zł ( w ratach po 300-700 zł) Czy ktos miał jakies problemy itd. ? czy nie ma sie czym przejmowac. dzieki za odp. zdrówka!
 
G 3,2K

general1973

Użytkownik
Jakis czas nie grałem na Unibecie.
Dziś przed chwilą wpłaciłem środki przez trustly i nie ma pieniedzy na koncie.Dodam ,że wczesniej wiele razy wpłacałem i wypłacałem przez trustly i wszystko było ok.Bank BGZPARIBAS
Czekać?
edit: po 15tej tego samego dnia pieniądze zostały dopisane do konta.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Pany mam pytanie dotyczące wypłat za pomoca trustly ???? bo tak przelewam kase na swoje konto bankowe. Czy ktos miał problemy poznej z urzedem skarbowym itd. ? Może moje wypłaty nie sa ogromne (ale wole dmuchac na zimne) wyplaciłem może z 4000 zł ( w ratach po 300-700 zł) Czy ktos miał jakies problemy itd. ? czy nie ma sie czym przejmowac. dzieki za odp. zdrówka!
Można wypłacać po 5 i 10 tysi i nikt się nie czepia tylko najpierw trzeba je wygrać
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Wpłacał i wypłacał ktoś za pomocą HiPay?? Czy dla polskiego gracza jest to bezpieczne jeśli chodzi o jawność gdzie idą te pieniądze? Czy jest to pośrednik który tak jak np. Ecopayz chroni nas aby ktoś nie wykrył że próbuje wpłacać do zagranicznego buka?&gt;?
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
Takie pytanie można przez trustly wypłacać kasę na konto którego nie jestem właścicielem ? Konto u Buka na mnie a przelew trudtly na konto dziewczyny
 
G 0

goralpl

Użytkownik
Czy to prawda że jeśli wplacilem 2000zl to przed wypłatą muszę obrócić cala kwotę? Unibet cofnęlo mi wypłatę powołując się na to. Ktoś już tak miał? Czy mnie oszukują i liczą że się potkne na jakimś zakładzie?
 
Do góry Bottom