>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
SK 1.78 Parimatch
Brac i to za duzo. SK w bardzo dobrej formie, sklad zgrany, po zmianach musialy przyjsc lepsze dni. Nikt nie zawodzi, kazdy trzyma rowny poziom. Z NaVi jak jest kazdy wie - maja perelke CSowa w postaci s1mple. Sam potrafi wygrac mecz. Jednak w takich sytuacjach stawiam na solidnosc calej druzyny a nie pojedynczego gracza.
Szczerze polecam ten typ. Przewiduje 2:0 dla SK Gaming.
Sam typowałem podobnie, ale gdy zobaczyłem veto wiedziałem ze bedzie bez szans na 2:0 bo sk które kiedys na overpassie dominowało i każdy to banował grając na nich tak teraz jest to ich najgorsza mapka i trenują na niej najmniej ze wszystkich (słowa Coldzery). Ale ze navi wygra to bym sie nie spodziewał. Simple sam siebie przeszedł, średnio KD 2 na każdej mapce - niepojęte
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Racja kolego, ogolnie pierwsza mapa to przejdzie do historii, pojedynek s1mple z coldzera, po ile oni fragow mieli, 41? Cos takiego. To co cold robil w clutchach, 2 czy 3 razy ratowal dupsko SK. Cala reszta to statysci. Sprawdzilo sie to, co napisalem, s1mple sam wygral ten mecz. S1mple to zdecydowanie top1 w csie obecnie, gdyby mial nieco lepszy team to na stale by rywalizowal z Astralis czy Faze. Zaluje, bo troche kasy poszlo na to, przy 8:7 w deciderze w parimatch nie moglem zrobic cashoutu. Nowy dzien, dzisiaj sie odrobi ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nowy dzien, dzisiaj sie odrobi ;)
Ciekawe motto ???? najlepiej małymi krokami. Niestety jak to bywa w poniedziałki oferta jest uboga. Jednak znalazłem cos do pogrania

Sprout - Japaleno
godzina 17:00

Przed nami spotkanie BO1 na mapie de_inferno w lidze ESEA. Dla Sprout będzie to trzeci mecz (ich bilans to 1:1) natomiast Japaleno ma już na koncie trzy wygrane i uwazam, że dzisiaj rowniez wygrają.
Za moim typem przemawiają problemy kadrowe Sprout, bowiem miesiąc temu pożegnali oni jednego z wyróżniających się zawodników (Innocenta) oraz nieco ponad dwa tygodnie temu ekipę również opuścił krystal. Zamiast nich do składu dołączyli sycrone i PERCY (ten drugi jest dopiero od kilku dni).
Natomiast Japaleno to stare Red Reserve. Szwedzka ekipa, ktora ostatnio trzyma dosc solidną forme. W ubiegły weekend zawodnicy Japaleno odnieśli niemały sukces ponieważ awansowali do europejskich kwalifikacji na Majora.
Reasumując, mimo wyrównanych kursów u bukmachera moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest szwedzka ekipa. Jedynie co może budzić niepokój, to mapa inferno, na ktorej Sprout nieźle sobie radzili ale to w starym skladzie. Aktualnie przegrali oni z x-kom 16:12 (na swoim picku).
Wygrana Japaleno @1.84 Unibet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj przed południem rozpocznie się &quot;mini turniej&quot; w Moskwie, który wyłoni ostatni zespół biorący udział w finałach ESL One Cologne 2018. Ekipy zaczynają zmagania od półfinałów w formacie BO1. Nie jestem zwolennikiem typowania meczow tzw. jednej mapy ale wczoraj nawet nieźle to wyszlo zatem próbuje dalej.
Zaczynamy od pierwszego półfinału:
AVANGAR - ALTRNATE aTTax
godzina 11:00

Cóż jeszcze do wczoraj uważałem ekipe z Kazachstanu za faworyta, lecz to co zrobili wczoraj przekonało mnie do odpuszczenia betu w ich stronę. Wiem, że nie powinno oceniać się zespol przez pryzmat jednego meczu ale takie błędy jak w meczu z Windigo nie powinny sie zdarzać. W decydującej mapie podczas finału X-BET.co Invitational 2 wygrali pierwszą połówkę trainia po TT 11:4 żeby przegrać z Bułgarami po dogrywce 15:19. Z drugiej jednak strony należy pamiętać, że ladnie wracali na overpassie z wyniku 12:5 na 14:14, tylko zabrakło szczęścia i Windigo wygrali 16:14.
Z tego powodu tak jak pisałem wyzej - nie pcham sie w kurs 1.31 oferowany przez LVBet na AVANGAR ale przymierzam się do puszczenia singla na over 26.5 rund po kursie 2.07. Niemcy są dla mnie nieprzewidywalni. Faktycznie ich ostatnie mecze wygladaja fatalne ale ciągle w pamięci mam mecz z AGO sprzed dwóch tygodni gdzie wygrali oni z naszą drużyną 2:0 (pamietny pogrom na inferno 16:2)
✅✅ 16:11 dla ALTERNATE
Overek wszedł. Mam nadzieje że avangar tylko chwilowo złapali jakas utrate formy
ENCE - Spirit
Godzina 12:00

Tutaj już dla mnie sytuacja jest jaśniejsza. Finowie nie pojawiają się tak często w oficjalnych meczach więc za dużo o nich nie wiemy. Ostatnio porazka z Envy i dwie wygrane na Kinguin. W przeciwieństwie do Spirit, ktore w ostatnim czasie widzimy dosyc czesto. Są w świetniej dyspozycji co pokazują ich wyniki, m. in. Awans do Miniora z regionu CIS (bez straty mapy). W lidze ESEA też nieźle sobie radzą mają 2 wygrane (m. in. z Virtus Pro) oraz porażka z Fragsters 16:14. Sądzę również, że indywidualne umiejętności też są na korzyść Spirit. Tak czy inaczej stawiam tutaj na wygraną rosyjskiego zespołu po kursie 1.88 w LVBet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
https://www.hltv.org/matches/2324059/gambit-vs-euronics-esea-mdl-season-28-europe
/edit: MECZ PRZEŁOŻONY NA 28.06 !
Nie pachnie Wam tutaj jakąś niespodzianką? Gambit dopiero co wracają z DreamHacka, gdzie przegrali z późniejszymi zwycięzcami Imperial - swoją drogą polecam śledzić ten zespół, bo grają naprawdę fajnego CS’a, takie mini FaZe. Wracając do głównego tematu - Gambit jak dla mnie nigdy nie zachwycało jakoś szczególnie z gry online. Ostatnimi czasy przechodzą małe turbulencje, wyrzucili seizda, w jego miejsce wskoczył mir, a role igl’a przejął Dosia, który nie ma co się oszukiwać, ale jakimś super prowadzącym nie jest. Wystarczy spojrzeć na tabele ESEA i gołym okiem widać, że Gambit nie spina sie na mecze tutaj i ten turniej jakoś mocno ich nie interesuje. Do tej pory 6 meczów: 3 wygrane - 3 przegrane. Na początku lipca zbliża się spory turniej ESL Cologne, gdzie oczywiście zagra Gambit i wydaje mi się, że aktualnie skupiają się na jak najlepszym przygotowaniu do tego turnieju, a mecze jak ten traktują drugoplanowo. Co do ich przeciwników to szczerze nie znam ich, więc dużo nie napisze, ale po wynikach widać, że zagrać potrafią i traktują poważnie ESEA, gdzie ich bilans to 5 wygranych i 2 porażki. Grać będą cache, co jest pewnie pickiem Gambit, ale to jest oczywiste, że pickują swoją „najlepszą” mapę, ale wcale jakoś specjalnie spinać się nie muszą. Typ bardziej przeciwko Gambit, na czutke i w poszukiwaniu sensacji.
EURONICS WIN @2.50 188BET
 
uzytkownik-24118 2,1K
Deadline transferów do Kolonii upływa jutro o 15:00 więc się wyrobili. Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie to powoli koniec VP. Ciekawe kto zagra za morelza w tomorrow w piątek w kwalach do minora w tej sytuacji
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
mikael_14 Tutaj odpowiedź na Twoje pytanie odnośnie tomorrow. Swoją drogą ciekawe jak się zachowa Kinguin i Tomorrow. Fajnie, gdyby przedłużyli wypożyczenie bo ich gra wyglądała na prawdę dobrze. W każdym razie będzie jeszcze ciekawie na scenie.
1012032100860559360
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
A jeszcze zapytam: jak wyglądają roster locki przed majorem bo szukałem ale nie mogę znaleźć. Zawodnik z Kinugin/tomorrow będzie mógł grać w VP na majorze czy już nie. bo awansowali do closed quali? AGO nie ma co rozpatrywać raczej bo wątpliwe żebyśmy zobaczyli taką roszadę bo dla gracza AGO byłby to jednak krok wstecz. W sumie zastanawiam się czy nie byłby to krok do tyłu nawet dla graczy Kinguin patrząc na wiek i formę Neo i Pashy.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To, że awansowali do closed quali jeszcze ich nie dyskwalifikuje. Tak samo w closed quali można było 4 razy występować w różnych składach (bo tyle było eliminacji). Jeżeli by jednak na nich zagrali, wtedy nie będą mogli już zmieniać drużyny. Takie info znalazłem na którejś z grup na FB (jak będę mieć więcej czasu to podrzucę linka).
Czy to wersja pewna? Nie wiem, sam szukałem tego na facecie, reddicie czy innych forach, jednak niczego nie znalazłem.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
https://www.hltv.org/matches/2324059/gambit-vs-euronics-esea-mdl-season-28-europe
/edit: MECZ PRZEŁOŻONY NA 28.06 !
Nie pachnie Wam tutaj jakąś niespodzianką? Gambit dopiero co wracają z DreamHacka, gdzie przegrali z późniejszymi zwycięzcami Imperial - swoją drogą polecam śledzić ten zespół, bo grają naprawdę fajnego CS’a, takie mini FaZe. Wracając do głównego tematu - Gambit jak dla mnie nigdy nie zachwycało jakoś szczególnie z gry online. Ostatnimi czasy przechodzą małe turbulencje, wyrzucili seizda, w jego miejsce wskoczył mir, a role igl’a przejął Dosia, który nie ma co się oszukiwać, ale jakimś super prowadzącym nie jest. Wystarczy spojrzeć na tabele ESEA i gołym okiem widać, że Gambit nie spina sie na mecze tutaj i ten turniej jakoś mocno ich nie interesuje. Do tej pory 6 meczów: 3 wygrane - 3 przegrane. Na początku lipca zbliża się spory turniej ESL Cologne, gdzie oczywiście zagra Gambit i wydaje mi się, że aktualnie skupiają się na jak najlepszym przygotowaniu do tego turnieju, a mecze jak ten traktują drugoplanowo. Co do ich przeciwników to szczerze nie znam ich, więc dużo nie napisze, ale po wynikach widać, że zagrać potrafią i traktują poważnie ESEA, gdzie ich bilans to 5 wygranych i 2 porażki. Grać będą cache, co jest pewnie pickiem Gambit, ale to jest oczywiste, że pickują swoją „najlepszą” mapę, ale wcale jakoś specjalnie spinać się nie muszą. Typ bardziej przeciwko Gambit, na czutke i w poszukiwaniu sensacji.
EURONICS WIN @2.50 188BET
ZWROT - Nie mogę edytować, więc rozliczę w taki sposób. Tak jak pisałem, Gambit mocno wyjebane na ESEA i ostatecznie wycofali się z turnieju, https://www.hltv.org/news/24090/gambit-pull-out-of-esea-mdl
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mynio też opisał sytuację na swoim FB:
Witam.
Było dużo pytań odnośnie naszego składu, występu w closed kwali na minorze, generalnie naszej przyszłości, więc odpowiadam. Wypożyczenie kapera i szpera dobiega końca, niestety nikt na tą chwilę nie jest w stanie nas wykupić. Co za tym idzie nasz skład stanął pod wielkim znakiem zapytania, zwłaszcza, że morelz jest teraz standinem w VP( życzę mu powodzenia! ???? ). Jeśli chodzi o nasz główny cel, closed kwali, które trwają od 29 czerwca do 1lipca, prawdopodobnie oddamy slot, gdyż szpero i kaper nie mogą grać 1lipca, Kinguin nie wyraża zgody na ich grę w ten oto dzień i nie jesteśmy już nic w stanie zrobić w tej kwestii. Trenowaliśmy ciężko, to było nasze marzenie, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy i wydaje nam się, że lepiej oddać slot niż grać mixem, zwłaszcza, że motywacja każdego z nas spadła do 0. Niby tylko jeden dzień..
???? Niestety Kinguin nie chce współpracować i po raz kolejny udowodnili, że wspieranie polskiego esportu nie jest dla nich rzeczą ważną, Ja rozumiem kontrakty, ale bez przesady, wszyscy jesteśmy ludźmi, prawdopodobnie też się rozpadniemy, bo nie mamy innego wyjścia. Memy wygrali lana, rozpadli się miło widziane, elo
Smutne. Robiąc takie wyniki muszą zrezygnować ze swoich marzeń przez kontrakty. Ciekawe czy tomorrow chciało przedłużyć wypożyczenie i Kinguin się nie zgodziło czy ich nie stać na kolejny miesiąc.Tego pewnie dowiemy się, gdy oficjalnie już odejdą z organizacji.
Kinguin jako organizacji nie lubię od czasu, kiedy zrobili ten śmieszny polsko - portugalski twór wbrew zawodnikom. I ja rozumiem, że to trochę konflikt interesów dla nich żeby szpero i kaper grali, bo co by się stało gdyby trafili na siebie i jeszcze tomorrow by wygrało? Trochę by się ośmieszyli. Nie wierzę jednak, że nie szło tej sprawy inaczej rozwiązać.
To nie pierwszy raz, gdy zabraniają grać kaperowi i szpero. Przecież to samo było ostatnio na meet pointcie (który był turniejem charytatywnym!)
Strasznie mi szkoda chłopaków z tomorrow (a raczej Adwokacika, bo to od tej sklejki zaczęła się dla nich super przygoda). Oby się nie rozpadli i w końcu mogli pójść wszyscy razem &quot;na swoje&quot;.
Dobrze kojarzę, że mają kontrakty do końca roku?
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
SuperJymy vs iGame.com ✅
Typ: iGame.com kurs 1.54
Mecz Finlandczyków oba zespoły dobrze się znają czy to z lig czy to nawet ze wspólnej gry. Drużyna SuperJymy to sklejka młodych zawodników, którzy nie są tak doświadczeni jak byli zawodnicy druzyny HAVU która była jedną z lepszych jeśli chodzi o Finlandzką scenę CS GO. Oglądałem oba poprzednie mecze drużyn i mimo że SuperJymy wygrało na Gambit to nie jest żaden wyznacznik bo mapa dust2 to typowo aimerska mapa a jeśli chodzi o mapę de_nuke to tutaj według mnie robi doświadczenie gry oraz rozwaga, której brakowało drużynie SuperJymy przeciwko Tricked i że tak powiem dostali ostre baty. Drużyna iGame co prawda przegrała swój mecz ale zawinił 1 zawodnik, który w kluczowej rundzie &quot;zabawił&quot; się w strzelanie przez smoke i przez to jego drużyna przegrała cały mecz. Uważam że po takiej akcji będzie on podchodził do każdej innej bardzo rozważnie. Także mój typ to drużyna iGame! Pozdrawiam
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dobrze kojarzę, że mają kontrakty do końca roku?
Też mi się wydaje że do końca roku.
A generalnie co do Kinguin - ja w pełni rozumiem, że Kinguin nie chce żeby ich gracze grali przeciwko nim w turniejach. Jedyne czego nie rozumiem to czemu wpadli na to dopiero w momencie kiedy okazało się, że kap3r i Szpero plus kilku innych niechcianych gdzie indziej potrafią zrobić drużynę mogącą namieszać na polskiej i europejskiej scenie. Jakby Szpero dostał zakaz gry w mixach od razu to wtedy czysta sytuacja a tak jest tak średnio fajnie. Tomorrow też nie zrobiło tego wypożyczenia z dobrego serca- slot w PLE należy do organizacji a nie do składu, więc &#39;wywalczyli&#39; sobie slot w PLE na kolejny sezon.
Poza tym wydaje mi się, że gdzieś kiedyś czytałem, że gdyby nie to, że TaZ został wyrzucony z VP, to budowaliby ,międzynarodowy skład wokół tamtych dwóch Portugalczyków.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Sugerujesz, że gdyby Kinguin nie awansowało do tych kwali, to wtedy nie byłoby żadnego problemu? ???? Jeśli tak, to to co napisałeś. Ustalanie zasad w trakcie gry jest całkowicie nie fair i to mi się nie podoba.
Standardowo rozpoczyna się wojenka słowna między Kinguin a tomorrow/Adwokacikiem. Zaczęło się od słów mynia, teraz odpowiedział menadżer Kinguin który mówi, że nikt z Tomorrow nawet nie kontaktował się z Kinguin:
https://epicplayz.pl/p/37523-menadzer-kinguin-odpowiada-myniowi
Jednocześnie morelz w swojej wypowiedzi sugeruje, że po prostu tomorrow nie było na to stać
Smutek, tym słowem mogę opisać to co się wydarzyło. Jesteśmy zmuszeni zrezygnować z gry w zamkniętych kwalifikacjach do Minora, niestety ze względów finansowych tomorrow.gg nie jest w stanie dojść do porozumienia z Team Kinguin co oznacza disband (od razu mówię, że hejt na kinguin jest zbędny - wypożyczenie szpera i kap3ra się kończy koniec kropka) Chciałbym bardzo podziękować za zaufanie organizacji tomorrow.gg za ten miesiąc pełen emocji i możliwość grania razem. Kto by pomyślał, że przez jakieś 4 tygodnie treningów zdołamy zdobyć slota w close quali do Minora i pokonać AGO w finałach lanowych PLE, krótka ale piękna historia, którą zapamiętam na dłuuugo. Wiem co czują chłopaki, dołek motywacyjny... Jestem pewien, że nie odpuszczą bo są mega kotami i dołączą do jakiś fajnych drużyn lub sami zrobią coś fajnego. Wielkie dzięki Grzegorz &#39;szpero&#39; Dziamałek Wiktor &quot;mynio&quot; Kruk Szymon &quot;JaKu&quot; Maciąg Kacper &quot;kap3r&quot; Słoma za ten czas jesteście zaje******* kolegami. Ja tymczasem fullfocus i biorę się do roboty bo będę standinem dla Virtus.pro na najbliższych turniejach, dzięki wszystkim za miłe wiadomości, komentarze, pozdro i miłego wieczoru
na koniec wrzucam moją ulubioną fotkę z lana...
Jak było rzeczywiście pewnie nigdy się nie dowiemy, w każdym razie szkoda strasznie tego slota.
Co do długości kontraktu, to Jaku w odpowiedzi na jedno z pytań osób na FB odpowiedział, że obowiązują one do początku przyszłego roku (źródło: https://www.facebook.com/JaKucsgo/?hc_ref=ARR-2UzanENQ_303vJaU4QBcsfcpMjms903BujzJU5BTIuO2trKKivI6mYQj4RoDl1s&quot;
Swoją drogą coraz częściej słychać o wewnętrznych problemach w AGO. Niby do tej pory nic bezpośrednio nie wypłynęło na świat, ale pogłoski o tym od pewnego czasu na streamach osób związanych z CS&#39;em można było usłyszeć (saju, pago).
Dzisiaj po fatalnej grze ze Space Soldiers TOAO wysyła takiego tweeta:
1012397428232859648
Czyżby ktoś z AGO miałby być kuszony przez VP? Mimo wszystko pieniądze na pewno tam są większe niż w AGO a morelz może być tylko jednym z wariantów.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie do końca. Jeżeli dobrze pamiętam chronologię to prawdziwe problemy Kinguin zaczęło szperowi robić przy okazji tego pokazowego turnieju na Narodowym w Warszawie. Wcześniej byli dogadani że szpero sobie spokojnie może grać w PLE z wyjątkiem meczu z Kinguin. A w międzyczasie adwokacik zaczął robić wyniki na scenie międzynarodowej więc i chyba w Kinguin sobie zdali sprawę że grający u nich na kontrakcie szpero może ograniczać wyniki podstawowego składu. Pamiętam, że wtedy była opcja żeby grali jako akademia kinguin ale szpero&amp; reszta nie chcieli się na to zgodzić.
Cały zarzut do Pingwinów to zmiana zasad gry w trakcie gry ale mieli do tego pełne prawo. A co do przerzucania się odpowiedzialnością to ciężko żeby nie reagowali na czarny PR a jak było naprawdę to pewnie nigdy się nie dowiemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom