>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja 2017/18

paulus023 0

paulus023

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Rosja Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Lok. Moskwa - Krasnodar
Typ : BTTS
Kurs:1.95
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:

Lok. Moskwa który radzi sobie najlepiej w tym sezonie na własnym boisku spotka się z Krasnodarem który w obecnym sezonie lepiej się prezentuje jako gość niż gospodarz :
Lokomotiw u siebie 5 zwycięstw i 2 przegrane / bramki u siebie 8:4 (7 meczy )
Krasnodar na wyjezdzie 4 wygrane , remis i 2 przegrane / bramki wyjazd 11:7 ( 7 meczy )
Mój typ na ten mecz to : obie drużyny strzelą .
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Rosja Premier Liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Spartak Moskwa- CSKA
Typ : BTTS
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Derby Moskwy pomiędzy dwoma drużynami podrażnionymi porażkami w środku tygodnia podczas meczów z angielskimi zespołami. Zdecydowanie gorzej zaprezentowali się gospodarze niedzielnego spotkania, którzy w fatalnym stylu ulegli The Reds aż 7-0. CSKA natomiast mimo optycznej przewagi Czerwonych Diabłow, zostawili po sobie o niebo lepsze wrażenie, co na pewno napawa ich kibiców nadzieją przed niezwykle ważnym dla nich meczem derbowym. W tabeli przedstawiającej wygrane w meczach wyjazdowych, podopieczni Victora Goncharenki zajmują pierwszą lokatę z zaledwie jednym przegranym spotkaniem. Spartak natomiast bardzo dobrze radzi sobie na własnym obiekcie, gdyż zanotował jedynie jedną porażkę w obecnej kampani. Zapowiada to według mnie ciekawe widowisko w mroźnej moskiewskiej scenerii, z zaangażowaniem godnym spotkań derbowych.
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Co myślicie pany o zagraniu dzisiaj obydwa mecze w rosyjskiej lidze na 2/bts ?? Pierwszy mecz to Tosno - Lokomotiv Moskwa drugi Terek Grozny - Zenit ? Zapraszam do dyskusji
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Rosja Premier Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tosno- Lokomotiv Moskwa
Typ : 2✅
Kurs: 1,93
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Typ na derby rosyjskiej stolicy niestety na minus. Tym razem próbujemy sił w spotkaniu gdzie wyraźnym faworytem jest kolejna moskiewska drużyna w Premier Lidze, a więc Lokomotiv. Niespodziewany lider rosyjskiej ekstraklasy podejmuję na wyjeździe drużynę Tosno. Stadionu gospodarzy nie możemy z pewnością nazwać twierdzą nie do zdobycia. W dziesięciu dotychczasowych spotkaniach legitymują się zaledwie 2 zwycięstwami, 4 remisami oraz taką samą ilością porażek. Jednym z czynników dzięki którym kurs na kolegów Maćka Rybusa jest tak duży jest na pewno to, że poprzednie bezpośrednie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Tosno, lecz była to początkowa faza sezonu i gracze z Moskwy nie byli jeszcze w optymalnej formie. Po awansie do fazy pucharowej Ligi Europy, podopieczni Jurija Słomina mogą się w pełni skupić na rozgrywkach ligowych, by utrzymać bezpieczną przewagę nad sąsiadami ze Spartaka oraz Zenitem St. Petersburg. Moim skromnym zdaniem dzisiejszy rywal nie popsuje im zbytnio krwi, a sam mecz zakończy się łatwym zwycięstwem piłkarzy Lokomotivu.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ural - Lokomotiv
Lokomotiv remis = zwrot @ 1,51 ✅✅✅
Lokomotiv @ 2,20 LVBET ✅✅✅

Widzę, że od ponad 3 miesięcy nikt tutaj nie zaglądał, więc trzeba odświeżyć ten dział.
Mniej więcej w połowie rozgrywek nikt by nie powiedział że Ural będzie musiał drżeć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Rosji, a tu jednak. Zostały tylko dwa punkty przewagi nad strefą barażową o utrzymanie. Podopieczni trenera Tarkhanova się zatrzymali i po prostu nie idzie. Nie morze się przełamać chyba największa gwiazda zespołu - Iljin, który w końcówce zeszłego sezonu i na początku tego strzelał jak na zawołanie. Lokomotiv niespodziewanie jest liderem ze sporą przewagą, aż 8 punktów. W ten weekend wygrali swoje mecze CSKA i Spartak i ich strata wynosi w tym momencie 5 punktów, natomiast Krasnodar i Zenit traca do lidera 6 punktów. Lokomotiv jednak ma jeden mecz mniej od swoich rywali w walce o Mistrzostwo, dlatego jeżeli dziś wygra to ta przewaga zostanie taka jak pierwotnie była, czyli 8 oczek. Lokomotiv oczywiście gra w Lidze Europy i tutaj pojawia się wątpliwość czy aby nie &quot;oddadzą&quot; tego meczu, aby przygotowac się do rewanżu w 1/8 LE. Wydaje mi się że nie. Dla właścicieli Stołecznego klubu najważniejsze jest Mistrzostwo Rosji. Już sporo lat czekają na &quot;swoją kolej&quot;. Bo w ostatnich latach tytułami dzieliły się między siebie rywale z jednego podwórka, bo ligę wygrywał Spartak, CSKA kilkukrotnie czy Dynamo, a też parę razy klub z Petersburga czyli Zenit. W Lidze Europy Lokomotiv jest już praktycznie po za burtą. Przegrali w Madrycie z Atletico 3:0 i nie sadzę, aby w ogóle podjęli jeszcze walkę. Zespół Diego Simeone jest znany z doskonałej defensywy i przez ostatni rok tylko Sevilla potrafiła strzelić 3 gole Los Colchoneros, a było to w Copa del Rey, keidy Atleti grali w dość rezerwowym składzie. Dlatego wydaje mi się że Lokomotiv postawi na Ligę i to tam skieruje całe siły, żeby w końcu zdobyć ten upragniony tytuł.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ural - Lokomotiv
Lokomotiv remis = zwrot @ 1,51
Lokomotiv @ 2,20 LVBET

Widzę, że od ponad 3 miesięcy nikt tutaj nie zaglądał, więc trzeba odświeżyć ten dział.
Mniej więcej w połowie rozgrywek nikt by nie powiedział że Ural będzie musiał drżeć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Rosji, a tu jednak. Zostały tylko dwa punkty przewagi nad strefą barażową o utrzymanie. Podopieczni trenera Tarkhanova się zatrzymali i po prostu nie idzie. Nie morze się przełamać chyba największa gwiazda zespołu - Iljin, który w końcówce zeszłego sezonu i na początku tego strzelał jak na zawołanie. Lokomotiv niespodziewanie jest liderem ze sporą przewagą, aż 8 punktów. W ten weekend wygrali swoje mecze CSKA i Spartak i ich strata wynosi w tym momencie 5 punktów, natomiast Krasnodar i Zenit traca do lidera 6 punktów. Lokomotiv jednak ma jeden mecz mniej od swoich rywali w walce o Mistrzostwo, dlatego jeżeli dziś wygra to ta przewaga zostanie taka jak pierwotnie była, czyli 8 oczek. Lokomotiv oczywiście gra w Lidze Europy i tutaj pojawia się wątpliwość czy aby nie &quot;oddadzą&quot; tego meczu, aby przygotowac się do rewanżu w 1/8 LE. Wydaje mi się że nie. Dla właścicieli Stołecznego klubu najważniejsze jest Mistrzostwo Rosji. Już sporo lat czekają na &quot;swoją kolej&quot;. Bo w ostatnich latach tytułami dzieliły się między siebie rywale z jednego podwórka, bo ligę wygrywał Spartak, CSKA kilkukrotnie czy Dynamo, a też parę razy klub z Petersburga czyli Zenit. W Lidze Europy Lokomotiv jest już praktycznie po za burtą. Przegrali w Madrycie z Atletico 3:0 i nie sadzę, aby w ogóle podjęli jeszcze walkę. Zespół Diego Simeone jest znany z doskonałej defensywy i przez ostatni rok tylko Sevilla potrafiła strzelić 3 gole Los Colchoneros, a było to w Copa del Rey, keidy Atleti grali w dość rezerwowym składzie. Dlatego wydaje mi się że Lokomotiv postawi na Ligę i to tam skieruje całe siły, żeby w końcu zdobyć ten upragniony tytuł.
Mozna dac Loko do zera ok.3.4 lub dokladny wynik 0-1 kursy ok.5.5,ja tak dalem.Mysle,ze beda chcieli to wygrac najmniejszym nakladem sil,a ural jakos sie moze sie nie rozpruje chcac ugrac chocby remis ale idac tropem Kolego &quot;MeFiuu&quot; goscie to ogarna.
 
A 498

addam44

Użytkownik
I Dyvision
Fk Krylya Sovetov Samara-Orenburg godzina 11.00
typ ;X kurs 3.02 1xBET
Mecz miedzy dwoma z trzech hegemonow tej ligi.Wraz z Yenisejem sa daleko przed reszta stawki.Jak na czolowke ligi przystalo najczesciej najczesciej wgrywaja(tylko po jednym remisie w 10 ostatnich meczach) ale w meczach h2h remis padal w 2z4 ostatnich meczy.
Obie ekipy maja identyczny dorobek i bilans spotkan.Po 60pkt i 19-3-6 i zajmuja miejsca obok siebie na 2 i3 miejscu.Zwazywszy na miejsce w tabeli i statystyki remis prawdopodobny.
✅
wynik 0-0
 
D 46

dawidwk

Użytkownik
Samara vs Orenburg - myślę ze można śmiało grać + 1.5 gola / 1.47@ ⛔
Kurs nie za wysoki ale do AKO w sam raz ????
Jeszcze można dorzucić Olimpiyets vs Tambov - 1 drużyna strzeli gola 1.44@✅
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
To już jutro o 7 godzinie Polskiego czasu. Władywostok gra z Łucz Energiją Kalinningrad. Goście przemierzają w ch** kilometrów (cała Rosja) żeby zagrać te spotkanie. Lucz w roli faworyta. Kursy niższe oczywiście na Łucz. Gram 1X po 1.57, bo myślę, że jednak łucz nie bedzie miał łatwego zadania po tyle godzinnej podróży. Ostra zmiana czasowa musi dać się we znaki, dlatego gram w stronę gospodarzy, którzy jeszcze nigdy nie przegrali w historii z gośćmi.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Arsenal Tula - Andzi Machaczkala
28.04.2018 18:30
3 kolejki do końca. W środku wielki ścisk i nawet 6 drużyna może zagrać w barażach o utrzymanie.
Gospodarze 36 punktów, 5 przewagi nad barażami. Kolejne dwa mecze CSKA i Lokomotywa więc łatwo nie będzie. Goscie 14 miejsce 24 punktów z Toś o walczą aby uniknąć bezpośredniego spadku. Andzi ma potem Grozny i CSKA.
Wydaje mi się, że obie drużyny będą zadowolone z punktu. Ja idę w stronę x2 ze względu mimo wszystko na większą mobilizacja po stronie Andzi.
X2 1.64 fortuna 2/10
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Grozny - Ural
Typ: Grozny
Kurs: 1.7
Parę lat do tyłu była wielka afera o współpracy tych drużyn, myślę że może ktoś będzie to kojarzył, jeśli nie można poczytać. Do końca sezonu pozostały 3 mecze i tego zwycięstwa bardziej potrzebują gospodarze, mam nadzieję że nadal coś jest na rzeczy między tymi drużynami i gospodarze wygrają. Powodzenia!
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Hordur Magnusson piłkarzem CSKA Moskwa
wiek:25
narodowość: Islandia
poprzedni klub: Bristol City
wartość wg. transfermarkt: 1,50mln eur
wartość transferu: 2,80mln eur
Środkowy obrońca reprezentacji Islandii ma zastąpić 38 letniego Siergieja Ignaszewicza który ogłosił zakończenie kariery piłkarskiej i tym samym jest to pierwszy krok w kierunku odmłodzenia formacji obronnej drużyny wicemistrza Rosji.
 
Do góry Bottom