>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher forBET - wpłaty i wypłaty

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ile idzie wypłata na konto, zlecone w niedziele do teraz nie ma, jakieś jaja czy brak funduszy. Wyplacalem nie pierwszy raz kurna chata.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ile idzie wypłata na konto, zlecone w niedziele do teraz nie ma, jakieś jaja czy brak funduszy. Wyplacalem nie pierwszy raz kurna chata.
Ja 2 dni temu wypłacałem z Forbetu i do tej pory też nie ma na koncie moim,chociaż zawsze miałem od nich przelew 1-2 dni!!!
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Ja mam jeszcze gorzej. Wypłatę zleciłem w piątek.. dziś mamy już czwartek (!!) a kasy nadal nie ma. Zlecenie niby przyjęte, kasa wypłacona, ale co z tego, skoro nie ma jej na koncie? Kontaktowałem się z nimi przedwczoraj, oczywiście konsultant na czacie nie był pomocny - widział to samo co ja - czyli &quot;wypłata zrealizowana&quot;.. Kpina.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W takiej sytuacji prosimy o kontakt na adres mailowy [email protected] . Szybko uzyskacie tam pomoc w razie problemów z wypłatą. Natomiast w opisywanej sprawie nie ma żadnej winy forBET
A już wkrótce w forBET wprowadzimy szybkie wypłaty.


Ja mam jeszcze gorzej. Wypłatę zleciłem w piątek.. dziś mamy już czwartek (!!) a kasy nadal nie ma. Zlecenie niby przyjęte, kasa wypłacona, ale co z tego, skoro nie ma jej na koncie? Kontaktowałem się z nimi przedwczoraj, oczywiście konsultant na czacie nie był pomocny - widział to samo co ja - czyli &quot;wypłata zrealizowana&quot;.. Kpina.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Miałem podobny problem na przełomie poprzedniego tygodnia. Chodziło o sporą - jak dla mnie - kwotę, więc przedzwoniłem na infolinię i wszystko mi wyjaśnili. Wprowadzają szybkie wypłaty, które wkrótce mają się pojawić, stąd problem techniczny. Na początku tego tygodnia wszystko normalnie uregulowane - kasa dotarła.
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Przyczynę mojego problemu zdiagnozowałem sam, dosłownie kilka chwil po napisaniu czwartkowego postu. Skontaktowałem się więc na czasie z konsultantem, który polecił napisać maila właśnie na podany powyżej adres mailowy, co też zrobiłem. Minęło 48 godzin - a ja dalej nie otrzymałem.. już nawet nie tyle swoich pieniędzy a nawet jakiejkolwiek odpowiedzi na wysłanego maila (a dodam, że po upływie 24 godzin wysłałem kolejnego, z prośbą chociażby o potwierdzenie jego otrzymania). Odpowiedź miałem dostać &#39;niebawem&#39; - tymczasem niedługo będzie trzeci dzień jak czekam na... cokolwiek...
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Szybkich wypłat dalej nie ma. Przy wypłatach tez jest czasem dodatkowa weryfikacja ale to tez w totolotku miałem. Wiadomo sts pod tym względem najlepszy ale pod każdym innym najgorszy hehe
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Czy są już szybkie wypłaty w Forbet ? Jeżeli jak to jak szybkie one są, bo z czekaniem 2 dni na kase to nawet nie zamierzam zakładać konta
chyba zależy od banku, ja mam mbank i mam wypłacane w kilkanaście minut, ale to już chyba standard w każdym buku, nic czym można się jakoś chwalić ????
 
K 0

kszczecina

Użytkownik


Ten bukmacher to porażka. Tyle czasu a wypłaty nadal realizowane na następny dzień tylko w dni robocze także w mbank. Nie wprowadzaj graczy w błąd. 
 
K 0

kubasa17ego

Użytkownik
Zajrzalem tutaj w poszukiwaniu odpowiedzi czemu tak dlugo wyplacaja kase. Ciagle wisi w "przetwarzaniu" nic trzeba wrocic do stsu bo tam bez wzgledu na sume wyplacaja natychmiast
 
Do góry Bottom